Prihlásenie
Užívateľské meno / e-mail
Heslo
Registrácia
Napísať recenziu na môj voz  +Vložiť inzerát

Chicago Autoshow 2006 - fotogalerie

Aktuality
Redakce TipCars.com | 15.02.2006
dalších 86 fotek
foto: Lubomír F.S. Znoj
Jako předkrm k smršti fotek a informací z blížícího se ženevského autosalónu vám dnes servírujeme sérii devadesáti snímků, které pořídil náš spolupracovník na právě probíhající Chicago Autoshow 2006.

Jako předkrm k smršti fotek a informací z blížícího se ženevského autosalónu vám dnes servírujeme sérii devadesáti snímků, které pořídil náš spolupracovník na právě probíhající Chicago Autoshow 2006.

Na americkou "autoshow" se většina z nás nedostane často (a platí to i o nás v redakci), jeden náš spolupracovník je ale shodou okolností ve správný čas na správném místě, a tak se můžeme podívat, co právě "frčí za louží" aspoň prostřednictvím fotek. Chicagský autosalón je od začátku roku už třetí velkou přehlídkou automobilů v USA. Sezónu tradičně zahajuje Los Angeles Autoshow a ještě v lednu následuje výstava v Detroitu, mecce automobilového průmyslu. Většina novinek se samozřejmě týká severoamerického trhu, ale o to zajímavější mohou být. Nám v redakci do oka nejvíce padly klasické tvary Mustangu GT a Dodgů Challenger a Charger SRT8 2007 (na snímku). Mimochodem nenechte se mýlit označením roku. V Americe jde totiž modelový rok automobilů tak trochu napřed, takže auta v Evropě označovaná za modelový rok 2006 se v USA nabízejí jako modelový rok 2007. Pokud byste snad měli cestu kolem, vězte, že autoshow probíhá do 19. února a za vstup dáte přijatelných 10 dolarů, nebo-li "babek".

Hodnotenie článku
5.0 z 5 (100%)
Hodnocené: 1x
Ještě jste nehodnotil/a
Tagy
Diskusia
Kybergreg, 15.02.2006 10:41
Jo jo, ty americký svalnatý auta, to je něco. Škoda že ten novej Mustang má jen tuhou zadní nápravu, mohlo z toho být pěkný sportovní auto.
john, 15.02.2006 17:32
Děkujeme za moc pěkné obrázky, akorát si nejsem jist, jestli to Vaše porsche 911, je opravdu 911.
john, 15.02.2006 17:35
Dle nepodložených informací se připravuje speciální verze Mustangu (jak to mu nakonec bylo i v minulosti) s cca 400koníky a hlavně "evropskou" zadní nápravou. Takže se snad dočkáme!
Jakub - TipCars.com, 15.02.2006 19:22
mate pravdu, byly tam vystavovany 911 a Cayman S. to je to na fotce
vstúpiť do diskusie
vložiť príspevok do tejto diskusie
Nejčtenější články předchozích 7 dnů