jednorázová inzercia

Na serveri TipCars.com inzerujú nielen profesionálny predajcovia vozidiel, ale aj súkromné ​​osoby. Pre obe skupiny je inzercia platenou službou.

Profesionálny predajcovia uzatvárajú so serverom TipCars.com ročnú zmluvu a svoju inzerciu zapisujú v dodanom off-line programu alebo cez internet (v prípade záujmu volajte naše obchodné oddelenie).

Súkromná osoba (ale aj profesionálny predajcovia) môžu inzerovať na našom serveri vo forme jednorazovej inzercie. Takto inzerovaná vozidlá sa zapisujú priamo tu na www.TipCars.com. Cena za podanie jednorazového inzerátu je 562 Kč s DPH (v prípade zvýraznenej inzercie 2000 Kč s DPH) a vzťahuje sa vždy na jedno vozidlo a na dobu jedného mesiaca.

K vyinzerování vozidlá je potrebné vykonať nasledujúce 3 kroky:

1. registrácia na serveri (ak nie ste doposiaľ zaregistrovaný)
  • na hornej lište kliknite na 'prihlásenie / registrácia' a v následne zobrazenom prihlasovacom formulári kliknite na tlačidlo 'registrácia'
  • zobrazí sa vám registračný formulár, v ktorom je potrebné vyplniť povinné údaje označené hviezdičkou
  • kliknite na 'zaregistrovať'
  • prejdite do svojej e-mailovej schránky a v doručenom e-mailu kliknite na odkaz 'PRE AKTIVÁCIU KLIKNITE TU' - tým je váš účet pripravený na používanie
2. zápis inzerovaného vozidlá
  • prihláste sa na webe TipCars v hornej lište 'prihlásenie / registrácia'
  • kliknite v hornej lište na 'Môj TipCars', rozbalí sa váš profil. Je vhodné hneď doplniť Vaše kontaktné údaje, ktoré budú zobrazované u vášho inzerátu a ak budete chcieť na zaplatenú čiastku vystaviť daňový doklad, tak aj fakturačné údaje. Doplnené údaje je potrebné zapísať kliknutím na tlačidlo 'uložiť profil'
  • v ľavom menu vyberte položku 'moja inzercia' a následne kliknite na tlačidlo 'vložiť nový inzerát'
  • v zobrazenom formulári v niekoľkých blokoch popíšte vami ponúkané vozidlo, pripojte k nemu fotografie a potom kliknite na tlačidlo 'uložiť inzerát', čím vozidlo zapíšete.
3. platba za inzerciu

Teraz je vozidlo zapísané, avšak jeho zverejnenie započne až dňom uhradení poplatku (respektíve dňom zapísania platby na účet TipCars). Preto vykonajte posledný krok - úhradu inzercie.
  • kliknutím na tlačidlo 'zaplatiť' pri inzeráte sa objaví možnosti platby vrátane údajov na vykonanie platby. Platbu možno vykonať ihneď elektronicky pomocou platobnej karty, bankovým prevodom alebo zloženkou.
Podajte si u nás jednorazový súkromný inzerát
Copyright © EBM system s.r.o., 2005 – 2018, všetky práva vyhradené.