0
späť
 

diskuze k tématu: Volvo S60 D5 - původně jsem chtěl Mondeo...

kategórie zaradenia témy: ostatní
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 04.07.2008 00:53, RE: ondra
anonym napísal:
Tak predpokladam ze mas Fiestu rocnik '84 s poctivyma 60tisicma najeto a prvni majitel dovezena z nemecka, ne?

Hele ja mam Mondeo 1998 kupovano z autosalonu, ale jako jete se 130 v 2004 a dnes tam mam 215 a jen leju benzin plus desticky. Tak ti nevim A to ze ty deravy cesty v cechach nejsou zadny fajnovky...
je jasné, že se občas trefí na povedený exemolář u forda. já znám jednoho člověka co si chválí mondeo a najel s tim už 400 000 Km, a jednoho s focusem a taky supr. Nic to ale nemění na tom že ford vrakoviště vidělává jako divý protože se fordi rádi a rychle rozpadaj (tím nechci říct že je kšunt to jistě ne), ale znám 41 lidí co mají Volvo a z toho s ním mají problémy 2 lidé a ještě bohužel u S 80 z roku 2007 a S 40 2008 :( , Protože už jsou to auta nad kterými drží ruku ford.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 04.07.2008 00:59, RE: ach ta 180[tka]
anonym napísal:
Konečně někdo vystihl můj pohled na tuto dlouhou debatu! Pokud někdo potřebuje nadávat na pomalé nebo rychlé řidiče měl by si najít jinou stránku. Minimum komentářů je skutečně o VOLVU S60 - škoda!
myslím si že recenze je povedená. Spolehlivost Volv je známá a značná (ikdyž co to má ford tak to jde dolů) Motor D5 je dobrým motorem. Zase ale je fakt že audi motor 2.5 103kw má tradici. Volvo je moje jasná volba. Ale jak správně autor recenze napsal tak Volvo má jednu hroznou vlastnost :
Je šíleně návykový
(je jasné že recenze je subjektivní, ale o tom to právě je)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 21.03.2011 16:52, srovnal jsem 2.2 TDCi i D5
anonym napísal:
Ja bych teda radeji vzsla to mondeo, udajne je tissi a ma lepsi podvozek. Provoz je levnejsi a 2.2 TDCi bude s D5 nastejno co se tyka pruznosti.
Mám poměrně krátce Volvo V70 (D5, 136 kW). Kamarád zase vlastní Mondeo 2.2 TDCi (tuším, že 114 kW).
Prostorově je Mondeo kombi větší než Volvo V70. Kufr i místo na zadních sedadlech nabízí více prostoru. Dále má Mondeo subjektivně ostřejší rozjezdy, protože převody jsou jinak odstupňované.
Spotřebou jsou spíš vyrovnané.
Avšak všechno ostatní je ve Volvu lepší. Ať už komfort sedaček, pohodlí nebo pružné zrychlení. Na šestku při 120 stačí ve Volvu přišlápnou plyn a jste přimáčknuti v opěradle sedadla. Při stejném pokusu s Mondeem se dočkáte jen "pozvolného" zrychlování.
Pozor ale, stále se bavíme o D5 a 2.2 TDCi. Pořád je to o třídu vyšší kategorie než 1.9 TDI.
reagovať
  1 ... 3 4 5




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.