0
späť
 

diskuze k tématu: Volvo S60 D5 - původně jsem chtěl Mondeo...

kategórie zaradenia témy: ostatní
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 19.01.2008 15:52, RE: 180 km/h
Krkovicka napísal:
Kolik jsi toho uz najezdil sokoliku? Tipuju te tak na 20tis a z toho polovinu v autech kamosu jako spolujezdec..nejvic samozrejme v Bawu:)

Pod Alesuv prispevek se muzu klidne podepsat.
Jezdit rychle umi kazdej blbec.
Tipnul bych bych to tak na 450 - 500 tis., nikdy jsem nezpůsobil žádnou nehodu, řídím se tím, že lepší je průseru ujet než brzdit. Sokolíku!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 19.01.2008 15:58, RE: 180 km/h
norbert napísal:
Souhlasim s Aldou a pro mne je hazrder kazdej kterej jezdi vic nez 100 a vrahoun kazdej kterej jezdi vic nez 120. Nejde jen o divocaky na dalnici ale taky o emise, narust spotreby a v souhrnu vetsi dopyt po rope a rust jeji ceny. Jezdit rychle je nemoralni nejen vuci sobe, spolujezdcum, ucastnikum silnicniho provozu, ale vubec vuci vsem lidem a zivotnimu prostredi. Auto je pomocnik, kterej ma slouzit kdyz je ho treba a muzu ho mit i rad ale nebudu s nim chodit nakupovat rohliky ani ho honit po d...
Auta tvoří 5 % celkových emisí, přestaň si doma topit a můžeš jezdit autem.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 19.01.2008 23:50, RE: 180 km/h
anonym napísal:
zatímco kdyby tě tama předfrčel Š Favorit, bylo by vše politicky korektní a v pořádku. Ach ta závist...
1) Kolega reagoval na tvrzení, že MB a spol "to" nedělají".

2) Stalo se zde zvykem, že na kritiku jakékoli gauneřiny, gauneři, či jejich pochlebovači, odeskávají "Ach ta závist...", "Závist je hrozná věc..." atp.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 20.01.2008 00:16, RE: ondra
anonym napísal:
Rodeo v autodilne . Po zkusenostech s nekolika vozy ford zacinam verit oblibene vete "FORD = Fix Or Repair Daily"
Tak predpokladam ze mas Fiestu rocnik '84 s poctivyma 60tisicma najeto a prvni majitel dovezena z nemecka, ne?

Hele ja mam Mondeo 1998 kupovano z autosalonu, ale jako jete se 130 v 2004 a dnes tam mam 215 a jen leju benzin plus desticky. Tak ti nevim A to ze ty deravy cesty v cechach nejsou zadny fajnovky...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 20.01.2008 01:52, Mondeo vs. Volvo
Tak nevim jak s tema cenama ale kdyz hledam na mobile.de 3 roky stary auto (taky uvazuju kokncern FORD, tozn. Ford nebo Mondeo; ted mam Mondeo '98) tak Ford je v plne palbe tak za 12 tisic EUR a Volva tak za 15 EUR, to je preci jen kapanek rozdil...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 20.01.2008 12:06, Banda zamindrakovanejch, potencialnich vrahu
Kdyz je nekde napsano 130, tak je to proto, ze se tam ma jezdit 130, ne proto aby si kazdej zamindrakovanej blbecek honil triko tim, ze bude jezdit rychleji. Jak by se vam libilo, kdyby urednik na financnim urade obcas zvysil o par procent vasi dan z prijmu, par % sem, par % tam, vzdyt je to jedno ne?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 20.01.2008 12:13, Placate nesmysly
Bavit se o tom jestli jet nebo nejet 180 je blbost, kdyz jedete v nemecku a mate pred sebou dalsich tisic km tak je to pohodova rychlost aspon s moji A6 a to je ta z roku 95, takovy blby recenze po jednom mesici nikomu nic nereknou je to dost o nicem, to co rekl bych se mohl podivat na obrazek a technicky parametry a vim to samy. BLBA RECENZE . Jak se takovy auto sere nebo ne by me zajimalo, jak hodne se krouti karoseri, jak rezne , co motor po 400 000? prece nechcete delat z auta tak spotrebni zalezitost jako kartacek na zuby.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 20.01.2008 12:41, RE: 180 km/h
anonym napísal:
Tipnul bych bych to tak na 450 - 500 tis., nikdy jsem nezpůsobil žádnou nehodu, řídím se tím, že lepší je průseru ujet než brzdit. Sokolíku!
Naprosto souhlasím, je daleko bezpečnější koloně ujet, nežli jet v ní a čekat, který debil něco vyvede. V koloně panuje nervozita a i řidiči velmi slabých aut se snaží za každou cenu předjet kamion. Měl jsem 3 nehody a všechny mi byly způsobené. Nebudu se tady dohadovat s dementy Tvého ražení, já vím své. Nikdo není neomylný a nemá ani patent na rozum, já se řídím zásadou opouštět co njerychleji krizová místa a situace. Zatím se mi to vždy vyplatilo, to, že někdo má jiný názor je jeho věc. Vždycky jsem preferoval silnější a bezpečnější auta, nejezdím s HTP a tak nemusím nikomu závidět, že mu to prostě jede. Zdravím všechny normální slušné lidi a vy zapšklí imbecilové, co jejdete ne začátku kolony těch svých 70 mimo obec si to trochu přeberte! tak a teď se zase čepičkáři předvádějte.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 20.01.2008 12:44, RE: D5 vs 2.2TDCi
anonym napísal:
Souhlasím úplně se vším,
rok jezdím V70D5. Na začátku 120tkm, teď 170tkm.. Autor recenze přesně vystihl klady i zápory..... Naprostý souhlas také s cenami ND (před Volvem 5 let octavia) a servisem. Pokud si zvyknete na měkčí podvozek a 5stupňový kvalt, máte naprosto spolehlivé auto, co ujede s pravidelným servisem bez problémů 500tkm..
Petr
Taky souhlasím úplně se vším, nevím s čím, ale se vším. Jo a neptejte se mně na můj mázor, žádný nemám, ale jestli chcete, tak převezmu ten Váš.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 20.01.2008 13:44, RE: Placate nesmysly
anonym napísal:
Bavit se o tom jestli jet nebo nejet 180 je blbost, kdyz jedete v nemecku a mate pred sebou dalsich tisic km tak je to pohodova rychlost aspon s moji A6 a to je ta z roku 95, takovy blby recenze po jednom mesici nikomu nic nereknou je to dost o nicem, to co rekl bych se mohl podivat na obrazek a technicky parametry a vim to samy. BLBA RECENZE . Jak se takovy auto sere nebo ne by me zajimalo, jak hodne se krouti karoseri, jak rezne , co motor po 400 000? prece nechcete delat z auta tak spotrebni ...
velice se omlouvam....a co jineho auto je nez spotrebni zalezitost?!!?! A to rikam jako zaryty Volvar , ktery uz s par Dpetkama dlouhodobe jezdil a rozmysli se mezi dalsim volvem a volvem......auto je zalezitosti spotrebni, alespon ta nova....jako srdcovku si kupuji 911ku z roku 82......ale i tak je to vice mene spotrebni pozitek.....M
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 20.01.2008 14:16, RE: 180 km/h
anonym napísal:
Naprosto souhlasím, je daleko bezpečnější koloně ujet, nežli jet v ní a čekat, který debil něco vyvede. V koloně panuje nervozita a i řidiči velmi slabých aut se snaží za každou cenu předjet kamion. Měl jsem 3 nehody a všechny mi byly způsobené. Nebudu se tady dohadovat s dementy Tvého ražení, já vím své. Nikdo není neomylný a nemá ani patent na rozum, já se řídím zásadou opouštět co njerychleji krizová místa a situace. Zatím se mi to vždy vyplatilo, to, že někdo má jiný názor je jeho věc. Vžd...
Napadlo tě někdy, že i ten řidič slabšího vozu, chce předjet kamión v koloně? Třeba proto, že je to bezpečnější :)
A že je přinejmenším slušnost, když ten kamión budou auta předjíždět postupně a nebudeš se za každou cenu cpát před ně. Vždy pojede první ten, kdo je mu nejblíž (je vepředu). A je to nejen slušnost, je to i bezpečnější.

Navíc ono s tím předjížděním v koloně.... Ve vyjímečných případech můžeš mít pravdu, ale mě se spíše vybavuje silnice mezi Poděbrady a HK před otevřením dálnice. Kde předjíždět a jet "co to dá" bylo občas nejen nebezpečné, ale znamenalo úsporu 1,5 - 2 minut. Vyzkoušeno, když mě za Poděbrady předjel a potkali jsme se před HK v koloně. Tak jsem si to měřil, že on byl o 100 m v popojíždějící koloně přede mnou. "Pustilo" ho to o necelé 2 minuty dříve...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 20.01.2008 18:44, RE: 180 km/h
anonym napísal:
Napadlo tě někdy, že i ten řidič slabšího vozu, chce předjet kamión v koloně? Třeba proto, že je to bezpečnější :)
A že je přinejmenším slušnost, když ten kamión budou auta předjíždět postupně a nebudeš se za každou cenu cpát před ně. Vždy pojede první ten, kdo je mu nejblíž (je vepředu). A je to nejen slušnost, je to i bezpečnější.

Navíc ono s tím předjížděním v koloně.... Ve vyjímečných případech můžeš mít pravdu, ale mě se spíše vybavuje silnice mezi Poděbrady a HK před otevřením dálnice. K...
K tomu předjíždění: Jasně, kdyby to tak fungovalo, tak by to byla slušnost ho pustit, ale ono to tak z 90% nefunguje. Jede kamion a za ním nalepený dědek, co prostě předjíždět nebude. On je prostě spokojený, že pojede pořád 70. Pak už ale řešíme kamion+ další vozidlo a to je oříšek. Pak se náhle vynoří driver se 47KW pod kapotou a začne to řešit. Pak už jsou jen ty památníčky kolem silnic
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 20.01.2008 20:22, humi
článek je dobrej ale diskuse bohužel nahovno...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 20.01.2008 21:36, jsem ten co napsal placate
no jestli budem auta fakt pouzivat tak jak nam to nakazuji spolecnosti a budem si je kupovat na to aby vydrzely 5 let a hotovo tak se z nas stane total konzumni spolecnost, asi je tezky tomu uplne zabranit, ale nemusime ve vsem byt takovy spotrebitele a vyhazovat za takovy hovadiny, jen aby nam to jelo o sekundu z 0 na 100 rychleji. A s tim porshem to beru :)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 20.01.2008 23:23, RE: 180 km/h
Celicak napísal:
Překračování rychlosti, já osobně se taky rád rychle projedu. 180 km/h dnes lítá skoro každej a v tom volvu je to "bezpečná rychlost" to auto na to má. Rozhodně bych to auto nenazval kraksnou. Pokud má volnou dálnici a nikoho neohrožuje ať si lítá. Bohužel je pravda, že jsou i takový řidiči, kteří drží plnej heft i tam kde se to nehodí a v naprosto nevhodnejch autech pro takto vysoké rychlosti - takovejch bych se bál
jo souhlas, tech se bojim taky, ono 180 jede dneska kde co, ale napr bezpecne zabrzdit zas uplne kde co nedokaze
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 21.01.2008 23:34, RE: pěkná recenze
anonym napísal:
Zkus ji napsat tak za 2 roky, až s tím najezdíš víc km.
Autor ma vozidlo mozna kratce, ale presne vystihl pozitiva, negativa a vlastnosti Volva S60. Mam vice jak dva roky D5 (predchozi verzi - 164 koni), nove koupeno, nyni zhruba 100tis km a nemenil bych ani za tri mondea. Uzasne auto, bez jedineho problemu a jizda je pozitek. Doporucuji kazdemu, kdo vaha.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 22.01.2008 09:25, ach ta 180[tka]
Vy ste tu takmer vsetci blbci. Tato recenzia bola o Volve a nie o 180(tke).
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 22.01.2008 10:48, RE: 180 km/h
Celicak napísal:
Překračování rychlosti, já osobně se taky rád rychle projedu. 180 km/h dnes lítá skoro každej a v tom volvu je to "bezpečná rychlost" to auto na to má. Rozhodně bych to auto nenazval kraksnou. Pokud má volnou dálnici a nikoho neohrožuje ať si lítá. Bohužel je pravda, že jsou i takový řidiči, kteří drží plnej heft i tam kde se to nehodí a v naprosto nevhodnejch autech pro takto vysoké rychlosti - takovejch bych se bál
SOUHLAS. přesně to je můj názor. Jezdím často dálnice v CZ a poslední dobou jsem si zvykl jezdit v noci. Je rozdíl, když letím po mladoboleslavské kolem 23.00 a nikde nikdo, kliedně těch 180 jedu (tam se víc nedá ) ), ale v běžném provozu se držím max 140. Chce to přemýšlet hlavou.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 27.03.2008 14:07, RE: ach ta 180[tka]
anonym napísal:
Vy ste tu takmer vsetci blbci. Tato recenzia bola o Volve a nie o 180(tke).
Konečně někdo vystihl můj pohled na tuto dlouhou debatu! Pokud někdo potřebuje nadávat na pomalé nebo rychlé řidiče měl by si najít jinou stránku. Minimum komentářů je skutečně o VOLVU S60 - škoda!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 04.07.2008 00:46, RE: Zdenek Dostal
anonym napísal:
Ja bych teda radeji vzsla to mondeo, udajne je tissi a ma lepsi podvozek. Provoz je levnejsi a 2.2 TDCi bude s D5 nastejno co se tyka pruznosti.
tak s tím nemůžu souhlasit. Ford mondeo je poruchovostí podstatně jinde a i technologí výroby. (ikdyž je jasné že od jistého roku ford začal ničit svými lacinými kroky i Volva). Určitě je velké + malá spotřeba u forda oproti volvu. I tak bych ale nikdy nechtěl. Už proto, že 35 % aut v servisu máme Fordy. Volvo bych asi s mondeem nesrovnával, ikdyž je pravda že bychom spíš měly srovnávat mondeo a S80, než 60.
reagovať
  1 ... 3 4 5




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.