0
späť
 

diskuze k tématu: VW Golf IV - radíme s výběrem motorizace

kategórie zaradenia témy: poradna, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, německá vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 08.08.2010 19:38, sakrblé vypadlo spousta textu...
Projectigi napísal:
No vidíte děti, tak to má být, nebuďte na sebe hned škaredí, když jeden říká, že má hepčí hračku než druhej, podejte si ruce a buďte kamarádi :o)
Jinak co se srazu týká, nebylo by od věci udělat nějakej sraz návštěvníků Tipcars, docela bych rád poznal lidi pod Valá Praha Východ není špatná destinace, takové Velké Popovice... a jezdí tam i příměstskásocka z Prahy :o)
No vidíte děti, tak to má být, nebuďte na sebe hned škaredí, když jeden říká, že má hepčí hračku než druhej, podejte si ruce a buďte kamarádi :o)
Jinak co se srazu týká, nebylo by od věci udělat nějakej sraz návštěvníků Tipcars, docela bych rád poznal lidi pod nickama A4 Kylie, Reno, Rider, Superman, Typek, Valnoha a další matadoři a zmíněná Praha Východ není špatná destinace, takové Velké Popovice... a jezdí tam i příměstskásocka z Prahy :o)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 08.08.2010 20:27, RE: to Valnoha
Valnoha napísal:
Praha-východ
to neni tak daleko pisni mi email a dám ti vědět až tam pojedu
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 08.08.2010 21:12, RE: sakrblé vypadlo spousta textu...
Projectigi napísal:
No vidíte děti, tak to má být, nebuďte na sebe hned škaredí, když jeden říká, že má hepčí hračku než druhej, podejte si ruce a buďte kamarádi :o)
Jinak co se srazu týká, nebylo by od věci udělat nějakej sraz návštěvníků Tipcars, docela bych rád poznal lidi pod nickama A4 Kylie, Reno, Rider, Superman, Typek, Valnoha a další matadoři a zmíněná Praha Východ není špatná destinace, takové Velké Popovice... a jezdí tam i příměstskásocka z Prahy :o)
Já bych se taky klidně na takovém srazu ukázal, ikdyž já su z jihu (Znojmo), ale to do tej Prahy není nepřekonatelná vzdálenost ....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 08.08.2010 22:11, RE: sakrblé vypadlo spousta textu...
Projectigi napísal:
No vidíte děti, tak to má být, nebuďte na sebe hned škaredí, když jeden říká, že má hepčí hračku než druhej, podejte si ruce a buďte kamarádi :o)
Jinak co se srazu týká, nebylo by od věci udělat nějakej sraz návštěvníků Tipcars, docela bych rád poznal lidi pod nickama A4 Kylie, Reno, Rider, Superman, Typek, Valnoha a další matadoři a zmíněná Praha Východ není špatná destinace, takové Velké Popovice... a jezdí tam i příměstskásocka z Prahy :o)
v pohodě jsme se tu všichni nakonec na většině věcí shodli tak bych to zas tak černě že sme na sebe zlí neviděl :)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 09.08.2010 07:49, RE: to Valnoha
SupermanXXX napísal:
to neni tak daleko pisni mi email a dám ti vědět až tam pojedu
jc0001@volny.cz akorát tě poprosím nech to nějak po prázdninách. Ve frimě mám hodně dovolenejch a nevím kde mi hlava stojí.
Jinak s tím srazem jak tady bylo zmíněno, jsem pro
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 09.08.2010 21:39, RE: to Valnoha
Valnoha napísal:
jc0001@volny.cz akorát tě poprosím nech to nějak po prázdninách. Ve frimě mám hodně dovolenejch a nevím kde mi hlava stojí.
Jinak s tím srazem jak tady bylo zmíněno, jsem pro
jj mě se do zavodění hned stejně nechce mě dneska za rychlou jízdu obodovali a finančně "odměnili" ty kuwy policajtsý :( a bylo to jen tak tak o papíry a prej musim bejt 12 měsíců hodnej aby mi je nesabrali :(( kdyby šli radši pomáhat a chránit....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 10.08.2010 12:06, RE: to Valnoha
SupermanXXX napísal:
jj mě se do zavodění hned stejně nechce mě dneska za rychlou jízdu obodovali a finančně "odměnili" ty kuwy policajtsý :( a bylo to jen tak tak o papíry a prej musim bejt 12 měsíců hodnej aby mi je nesabrali :(( kdyby šli radši pomáhat a chránit....
To je mi líto. Já akorát vybírám nějakej antiradar. Dobrej stojí sice třeba i 15 000,- ale když se to veme je to jedna dvě pokuty když narazíte na blbce. Ve městě 50 dodržuju celkem striktně, ale mimo město se rád svezu.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 10.08.2010 18:26, RE: to Valnoha
Valnoha napísal:
To je mi líto. Já akorát vybírám nějakej antiradar. Dobrej stojí sice třeba i 15 000,- ale když se to veme je to jedna dvě pokuty když narazíte na blbce. Ve městě 50 dodržuju celkem striktně, ale mimo město se rád svezu.
jj beltronics je za 15 tisíc ale to je stějně naprd proti laseru to jedině rušičku ale tam hrozí pokuta 100tis když ti jí najdou! včera sem si o tom četl na antiradar foru do jedný do rána, taky nad něčem takovym přemejšlim, nejsem žádnej nevylítanej puberťák ale ty limity u nás se překročej snadno :(
reagovať
  1 ... 6 7 8




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.