0
späť
 

diskuze k tématu: Uživatel Fabie - který diesel je lepší?

kategórie zaradenia témy: česká vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 02.04.2008 12:53, RE: Který kadla, kadla traktopohon je lepší?
anonym napísal:
bohužel...
vy ste banda karov, nezavidte ze vasa skoda 120 sa s dieslom nevyraba
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 02.04.2008 12:54, RE: dobrá příležitost pro pubertální benzínofily
anonym napísal:
Ono to vetsinou zdecha kdyz se nekdo snazi skoro na volnobeh (je to diesel, tocak ma nizko, tak co bych slapal na plyn... :o)
Myslim, ze spousta expertu blekota o traktorovem zvuku ale v zivote v tom aute nejeli, slyseli to tak maximalne zvenci a to co posloucha nekdo stojici je asi kazdemu ridici ukradene.
BTW, nedavno jsem videl (a hlavne slysel) napr. Citroena C4 Picasso v dieselu po nastartovani, pral bych vam to slyset, kam se hrabe TDI kulturou projevu. Ja cekal ze mu ten motor kazdou ch...
No, já mám 1.8 Otto a na volnoběh se bez problémů rozjedu aniž bych měl pocit, že to chcípne. Řekl bych, že atmo Diesel se bude chovat podobně. Netvrdím, že to dělám, ale na ty rozjezdy jsem si zvykal dlouho. V okamžiku, kdy už se všechno točilo, tak sešlápnutí plynu doprovázelo zahrabání kol, ale do té doby to bylo jako bez výkonu.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 02.04.2008 12:57, RE: dobrá příležitost pro pubertální benzínofily
anonym napísal:
Ono to vetsinou zdecha kdyz se nekdo snazi skoro na volnobeh (je to diesel, tocak ma nizko, tak co bych slapal na plyn... :o)
Myslim, ze spousta expertu blekota o traktorovem zvuku ale v zivote v tom aute nejeli, slyseli to tak maximalne zvenci a to co posloucha nekdo stojici je asi kazdemu ridici ukradene.
BTW, nedavno jsem videl (a hlavne slysel) napr. Citroena C4 Picasso v dieselu po nastartovani, pral bych vam to slyset, kam se hrabe TDI kulturou projevu. Ja cekal ze mu ten motor kazdou ch...
k tej kultivovanosti hdi-ciek asi tolko-zvonku to bije ale sadni si dnuká a nepočuješ nič, ako sa už povedalo, môže mi byť šuma-fuk čo je počuť vonku
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 02.04.2008 12:59, RE: dobrá příležitost pro pubertální benzínofily
anonym napísal:
Dehtofilové by stejně žádné racionální argumenty poslouchat nechtěli, hlavně když budou moct jezdit za 3,5l/100km. Na vesnicích také žijí lidé, co pálej v kamnech petky a lignit jen proto aby nemuseli platit za dražší plyn. A ostatní ať se třeba udusej...
si kúp električenku a netlachaj tu kraviny
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 02.04.2008 13:21, RE: TDI je TDI
anonym napísal:
Max výkon ve 2000 otáčkách? To tak možná kamiony nebo autobusy. Osobní dieselová auta dosahují max výkon,tak někde kolem 4000 ot. Při těch 2000 mají max točivý moment,což samozřejmě taky neni vůbec od věci. To jen na upřesnění.
To byl jen příklad, možná to bude výš, ale rozhodně to nebude velký rozdíl oproti výkonu ve 2000. Spíš mi šlo o to, že většina lidí vůbec netuší co to je výkon a k čemu je to v autě dobrý, nehovoříc už vůbec o kroutícím momentu.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 02.04.2008 14:01, fabia za půl mega
anonym napísal:
si kúp električenku a netlachaj tu kraviny
traktorová krabice kde není kam dát nohy?za půl mega?děkuji nechci!stačí se podívat tady co se dá koupit za ty peníze.to je Auto s velkým A a ne taška na nákup.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 02.04.2008 14:40, RE: Který kadla, kadla traktopohon je lepší?
anonym napísal:
vy ste banda karov, nezavidte ze vasa skoda 120 sa s dieslom nevyraba
Ty nezáviď, že jiná auta nesmrdí tolik jako tvoje mlátička. Jo máš pravdu, š120 splolu s dvoutakty byly na tom stejně co se týče smradu, ale v tom už dneska snad kromě tvýho dědy nikdo nejezdí.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 02.04.2008 14:43, RE: dobrá příležitost pro pubertální benzínofily
anonym napísal:
si kúp električenku a netlachaj tu kraviny
dokud budu dejchat tvůj dehet, můžu si koupit "električenek" kolik chci a stejně mi to bude plat prtný, ty kravino.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 02.04.2008 15:09, RE: dobrá příležitost pro pubertální benzínofily
David V napísal:
No, já mám 1.8 Otto a na volnoběh se bez problémů rozjedu aniž bych měl pocit, že to chcípne. Řekl bych, že atmo Diesel se bude chovat podobně. Netvrdím, že to dělám, ale na ty rozjezdy jsem si zvykal dlouho. V okamžiku, kdy už se všechno točilo, tak sešlápnutí plynu doprovázelo zahrabání kol, ale do té doby to bylo jako bez výkonu.
No jo, ale proto ze svym autem clovek jezdi porad a ma to naucene. Kdyz sedne do dieselu (tdi) tak pusti spojku najednou pri prvnim naznaku tahu motoru, pak se divi ze to na volnobeh nevystreli z krizovatky ale chcipne... S atmo dieselem je narust sily motoru plynulejsi, to je fakt, ale ne zas o tolik, pri volnobeznych otackach turbo stejne nefunguje.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 02.04.2008 15:39, 1.4 TDI
S 1.4 TDI 59kW jsem párkrát jel a dobrý. Klidně bych si ten motor koupil. Nabízí pěknou dynamiku, perfektní pružnost a krásnou spotřebu. Hlučnost je trochu obtěžující jen u studeného motoru a za jízdy se ztrácí.
Škoda jen přehnané ceny. Kdo nenajede alespoň 30tis. za rok, nemůže se mu to vyplatit ani náhodou.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 02.04.2008 15:47, RE: 1.4 TDI
Peet napísal:
S 1.4 TDI 59kW jsem párkrát jel a dobrý. Klidně bych si ten motor koupil. Nabízí pěknou dynamiku, perfektní pružnost a krásnou spotřebu. Hlučnost je trochu obtěžující jen u studeného motoru a za jízdy se ztrácí.
Škoda jen přehnané ceny. Kdo nenajede alespoň 30tis. za rok, nemůže se mu to vyplatit ani náhodou.
Ukaž mi auto který se vyplatí. Snad kromě sběratelskýho Bugatti z roku 35 nic. Takže ať si každý utrácí svý prachy za co chce, stejně za 5let to bude v háji ať je to benzín nebo nafta.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 02.04.2008 15:59, diesel
Mám Fábii 1.9Sdi, combi solidní motor, žádný dravec ,super sportřeba,takovej dobrej traktůrek. minulý měsic jsem ji nechal na ježdění manželce, a koupil novýho Scenica 1.5Dci 78kW. Dobrá cena, prostor, maximální spokojenost. Porovnával jsem ho s Roomstrem a ten by vyšel dráž s hlučnou zdechlou 1,4Tdi,navic je mohem menší a vybava socka - vše za pořádný příplatek.
často přemýšlím, zda je pod kapotou opravdu nafťák,nebo benzin.......
Jel jsem i ve Fabii
tak, fetišisti Říšských značek, hrrr na mě co jsem to koupil za brak....( můj tchán má B7 Passata, 2.0 TDI, po 70 tis. km mu kleklo čerpadlo - měsic po záruce, ten týden byl již třetí majitel s podobnou závadou ) a ted mu zase sviti kontrolka vstriků.....asi zase nejaka zavadaale zatim to jede
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 02.04.2008 16:15, RE: 1.4 TDI
anonym napísal:
Ukaž mi auto který se vyplatí. Snad kromě sběratelskýho Bugatti z roku 35 nic. Takže ať si každý utrácí svý prachy za co chce, stejně za 5let to bude v háji ať je to benzín nebo nafta.
No, urcite myslel "vyplatilo relativne" vuci benzinu o srovnatelnem vykonu. Break-even lezi jeste vyse nez tech 30 km. Me to vychazelo skoro na 40 tisic (pri srovnani s 1,4 benzin 59kW).
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 02.04.2008 17:40, RE: Který kadla, kadla traktopohon je lepší?
anonym napísal:
Ty nezáviď, že jiná auta nesmrdí tolik jako tvoje mlátička. Jo máš pravdu, š120 splolu s dvoutakty byly na tom stejně co se týče smradu, ale v tom už dneska snad kromě tvýho dědy nikdo nejezdí.
Choď šukať stromy ekológ jeden vychcaný, si na nesprávnej adrese, tu sa preberajú autá, nie enviromentálna budúcnosť sveta
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 02.04.2008 17:44, RE: fabia za půl mega
anonym napísal:
traktorová krabice kde není kam dát nohy?za půl mega?děkuji nechci!stačí se podívat tady co se dá koupit za ty peníze.to je Auto s velkým A a ne taška na nákup.
kúpiš si čo, hm? 20 rokov staré BMW 745i čo žere aj trávu pri ceste, kľudne, len či ti zvýši vreckové na benzín
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 02.04.2008 17:46, RE: dobrá příležitost pro pubertální benzínofily
anonym napísal:
dokud budu dejchat tvůj dehet, můžu si koupit "električenek" kolik chci a stejně mi to bude plat prtný, ty kravino.
áno dýchaj môj decht ty milovník stromov
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 02.04.2008 17:50, RE: diesel
anonym napísal:
Mám Fábii 1.9Sdi, combi solidní motor, žádný dravec ,super sportřeba,takovej dobrej traktůrek. minulý měsic jsem ji nechal na ježdění manželce, a koupil novýho Scenica 1.5Dci 78kW. Dobrá cena, prostor, maximální spokojenost. Porovnával jsem ho s Roomstrem a ten by vyšel dráž s hlučnou zdechlou 1,4Tdi,navic je mohem menší a vybava socka - vše za pořádný příplatek.
často přemýšlím, zda je pod kapotou opravdu nafťák,nebo benzin.......
Jel jsem i ve Fabii
tak, fetišisti Říšských značek, hrrr na ...
Ozvi sa ako sa ti darí zo Scenikom za pár rokov alebo keď budeš mať na tacho aspoň 100 000 km, ako nové je každé auto spoľahlivé ale veľa km bez porúch ti želám ináč
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 02.04.2008 18:00, RE: diesel
anonym napísal:
Mám Fábii 1.9Sdi, combi solidní motor, žádný dravec ,super sportřeba,takovej dobrej traktůrek. minulý měsic jsem ji nechal na ježdění manželce, a koupil novýho Scenica 1.5Dci 78kW. Dobrá cena, prostor, maximální spokojenost. Porovnával jsem ho s Roomstrem a ten by vyšel dráž s hlučnou zdechlou 1,4Tdi,navic je mohem menší a vybava socka - vše za pořádný příplatek.
často přemýšlím, zda je pod kapotou opravdu nafťák,nebo benzin.......
Jel jsem i ve Fabii
tak, fetišisti Říšských značek, hrrr na ...
No snad ti s renckem vydrží úsměv na tváři, mě nevydržel. Auta hezký, ale kvalita strašná. A propad ceny při prodeji horší než korejci.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 02.04.2008 18:42, RE: diesel
anonym napísal:
Mám Fábii 1.9Sdi, combi solidní motor, žádný dravec ,super sportřeba,takovej dobrej traktůrek. minulý měsic jsem ji nechal na ježdění manželce, a koupil novýho Scenica 1.5Dci 78kW. Dobrá cena, prostor, maximální spokojenost. Porovnával jsem ho s Roomstrem a ten by vyšel dráž s hlučnou zdechlou 1,4Tdi,navic je mohem menší a vybava socka - vše za pořádný příplatek.
často přemýšlím, zda je pod kapotou opravdu nafťák,nebo benzin.......
Jel jsem i ve Fabii
tak, fetišisti Říšských značek, hrrr na ...
Passat B7? To existuje? Aha, model z budoucnosti. Podle vyjádření oficiálního zastoupení VW současná vyráběná verse Passata je B6!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 02.04.2008 18:46, TDi
anonym napísal:
No snad ti s renckem vydrží úsměv na tváři, mě nevydržel. Auta hezký, ale kvalita strašná. A propad ceny při prodeji horší než korejci.
Koupis si po dlouhe dobe za vydelane penize Octavii a nestacis se divit. Rozvodovy remen, vodni pumba, turbo, desticky atd... Ja uz nevim jake vozidlo v dnesni modernizovane dobe je jen na jizdu a ne jen na opravu.
reagovať
1 2 3 4




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.