0
späť
 

diskuze k tématu: Seat Toledo

kategórie zaradenia témy: německá vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 08.10.2006 10:41, RE: Prostornost
Tomáš napísal:
APracoval jsem jako přijímací technik, Přečtěte si prosím moje příspěvky zde, to co zde píšu je naprostá pravda, asi jste to nečetl pozorně. A mimochodem Golf 4 generace je podzim 1997. Čtěte pozorně prosím, děkuji))
Tomáši promiň,přečetl jsem si to pozorně a pochopil,že tam řešíš octávku.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 08.10.2006 12:32, Torzní tyč
Kdyby se mě někdo ptal, kam umístím torzní tyč, neváhal bych a hledal bych ji na zadní nápravě, nikoli na přední - tam snad tyč stabilizátoru - což je samozřejmě velikostně i funkčně úplně něco jiného. Jinak jsem se nic nedozvěděl. Před pár lety jsem závodně tancoval - standart a latinu, ale ani jedno ani druhé se určitě v toledu provozovat nedá. Možná lambada horizontálně, ale asi i tak určitě nic moc.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 08.10.2006 12:47, spotreba 6,6
Do kolónky priemerná spotreba by bolo dobré písať naozaj PRIEMERNÚ spotrebu a nie spotrebu ked idem krasnych 80-90 plynulo po nejakej okreske. Velmi pochybujem ze akekolvek auto s 1,6-tkou by malo autorom udávanú (priemernú) spotrebu. Možno ak by sa do Daewa Matiz montovala aj 1,6.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 08.10.2006 15:32, RE: Prostornost
kaccerr napísal:
Tomáši promiň,přečetl jsem si to pozorně a pochopil,že tam řešíš octávku.
Tak si přečtěte všechny příspěvky s uživatelem Tomáš, možná pochopíte, že se v autech docela vyznám......
reagovať
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.