0
späť
 

diskuze k tématu: Seat Toledo

kategórie zaradenia témy: německá vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 05.10.2006 00:36,
S Toledem z roku 1997 jsem měl tu čest se projet, ale co mě to auto naprosto zošklivilo, bylo tak mizerné dílenské zpracování, že to jsem ještě nezažil. Neustále vrzání, skřípění a drnčení - hlavně přístrojovka a sedačky.................
A pak ta průměrná spotřeba 6,6l - no nevím.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 05.10.2006 06:11, Prostornost
Nemyslim si,ze Toledo teto generace je nejak extra prostorne.Ne nadarmo se mu rika spanelska Octavia,protoze s prostornosti by si mohli podat ruku,protoze vzadu je to o nervy!A klasika obrovskej kufr-uplne zbytecne!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 05.10.2006 08:01, RE: Prostornost
Zigi napísal:
Nemyslim si,ze Toledo teto generace je nejak extra prostorne.Ne nadarmo se mu rika spanelska Octavia,protoze s prostornosti by si mohli podat ruku,protoze vzadu je to o nervy!A klasika obrovskej kufr-uplne zbytecne!
oproti octavii je tam prostoru na tancování
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 05.10.2006 08:32, RE: Prostornost
Zigi napísal:
Nemyslim si,ze Toledo teto generace je nejak extra prostorne.Ne nadarmo se mu rika spanelska Octavia,protoze s prostornosti by si mohli podat ruku,protoze vzadu je to o nervy!A klasika obrovskej kufr-uplne zbytecne!
Toledu sa spanielska octavia hovori preto lebo povozok ktory sa montoval do toleda sa zacal montovat do octavie .... a nie pretoze ma malo miesta ani mne sa toledo nepaci a urcite by som ho nekupil ale ma to o trosku viac miesta ako v octavii
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 05.10.2006 10:44, RE: Prostornost
Jozef zo slovenska napísal:
Toledu sa spanielska octavia hovori preto lebo povozok ktory sa montoval do toleda sa zacal montovat do octavie .... a nie pretoze ma malo miesta ani mne sa toledo nepaci a urcite by som ho nekupil ale ma to o trosku viac miesta ako v octavii
Tak to asi ne. Toledo je Golf III
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 05.10.2006 11:18, RE: Prostornost
patr napísal:
Tak to asi ne. Toledo je Golf III
ale na podvozku golfa II.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 05.10.2006 12:09, RE: Prostornost
michal napísal:
ale na podvozku golfa II.
Tak tak, Toledo je Golf II, Octavia Golf III.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 05.10.2006 12:30, RE: Prostornost
Standa napísal:
Tak tak, Toledo je Golf II, Octavia Golf III.
v cem si vozite prdel vy ze ste tak chytri........ZDAR
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 05.10.2006 13:12, RE: Prostornost
Standa napísal:
Tak tak, Toledo je Golf II, Octavia Golf III.
To asi také ne. Toledo nepřebírá tzv platformu z žádného VW. tenkrát se ještě u VW nešerřilo, takže každý vůz byl svébytný. Staré Toledo má nápravy (spodní ramena, zadní klikovku převzatou z Golfa 2 a to z jeho modifikované verze z roku 1988, to se liší např elastokinamickým uložením podélných ramen zadní nápravy, jež dovoluje při propérování zvětšování sbíhavosti a tím se zlepší stabailita při jízdě v zatáčce. Ta pochází z Passata B3 a Corrada (1988). Octavie má platformu, takže i nápravy z Golfa 4. generace .
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 05.10.2006 14:39, RE: Prostornost
Tomáš napísal:
To asi také ne. Toledo nepřebírá tzv platformu z žádného VW. tenkrát se ještě u VW nešerřilo, takže každý vůz byl svébytný. Staré Toledo má nápravy (spodní ramena, zadní klikovku převzatou z Golfa 2 a to z jeho modifikované verze z roku 1988, to se liší např elastokinamickým uložením podélných ramen zadní nápravy, jež dovoluje při propérování zvětšování sbíhavosti a tím se zlepší stabailita při jízdě v zatáčce. Ta pochází z Passata B3 a Corrada (1988). Octavie má platformu, takže i nápravy z Golfa 4. generace .
Z Golfa 4? To se mi nějak nezdá-tuším že golf 4 je novější než okt. 1, takže to asi ani nesedí?!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 05.10.2006 14:47, RE: Prostornost
Vládík napísal:
Z Golfa 4? To se mi nějak nezdá-tuším že golf 4 je novější než okt. 1, takže to asi ani nesedí?!
Řekl bych, že z golfa III. Protože Ochcávka se začala vyrábět 1996 a Golf IV okolo roku 2000.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 05.10.2006 14:55, RE: Prostornost
Vládík napísal:
Z Golfa 4? To se mi nějak nezdá-tuším že golf 4 je novější než okt. 1, takže to asi ani nesedí?!
Tomáš má naprostou pravdu,já jsem na tomto autě najezdil celkem 800tisíc km/2ks/ a až na korozi celkem spokojenost, i když na delší cesty to žádné pohodlí není a třetí Toledo už bych si nekoupil.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 05.10.2006 16:40, RE: Prostornost
Tom napísal:
Řekl bych, že z golfa III. Protože Ochcávka se začala vyrábět 1996 a Golf IV okolo roku 2000.
Golf 4 - rozvor 2512mm
Octavia 1 - rozvor 2512mm
Toledo 2 - rozvor 2512mm
Jinak, golf 4 je z roku 1998, octavka a golf 4 maj stejnou platformu, podvozek Toleda 2 vychazi rovnez z platformy pouzite u Golfa 4 a Octavie. Podvozek Toleda 1 vychazi z Golfa 2, tim nerikam, ze maj stejnou platformu, ale je na jeho zakladu.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 05.10.2006 17:27, RE: Prostornost
sx napísal:
oproti octavii je tam prostoru na tancování
to by mě zajímalo jak to soudruzi ve španělsku dokázali,když má ještě starší podvozek než naše ochcávka a podle tebe je tam místa na tancování? Pakliže máš 6 let,nebo jsi trpaslík tak jo )
Tohle auto je zplácanina nechutného kalibru a taky to podle toho jezdí a skřípe a rezne a v rychlé zatáčce nechybí mnoho a zadní převis tě rozhoupe,nedej bože roztočí jak centrifugu. Ale každý má rád to svoje,takže chlapi promiňte )
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 06.10.2006 05:56, RE: Prostornost
kaccerr napísal:
to by mě zajímalo jak to soudruzi ve španělsku dokázali,když má ještě starší podvozek než naše ochcávka a podle tebe je tam místa na tancování? Pakliže máš 6 let,nebo jsi trpaslík tak jo )
Tohle auto je zplácanina nechutného kalibru a taky to podle toho jezdí a skřípe a rezne a v rychlé zatáčce nechybí mnoho a zadní převis tě rozhoupe,nedej bože roztočí jak centrifugu. Ale každý má rád to svoje,takže chlapi promiňte )
no....já jsem tyhle toleda měl dvě...jedno 93 1,6 benzín 75PS a jedno 98 TDi 110 PS Magnus....popravdě spokojený jsem s nimi byl, hlavně s Magnusem, protože měl super motor a výbavu, ale.....že bych tady psal, že je to KOMFORTNÍ auto a s DOSTATKEM PROSTORU....no jasně...v kufru, ale komfort si představuju jinak...přístrojovka není moc daleká škodě favorit...když jí s rovnám s golfem 3, tak nebe a dudy....ještě štěstí, že měl magnus al kola, jinak bych v zatáčkách moc nestíhal...o sedačkách a jejich bočním vedení ani nemluvě...neříkám , že je to špatné auto, jednu dobu to byl společně s ventem bestseler chudších podnikatelů, firemních manažerů, ale bohužel taky taxikářů...ale s přílišným nadšením autora bych byl dost opatrný...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 06.10.2006 16:49, RE: Prostornost
Vládík napísal:
Z Golfa 4? To se mi nějak nezdá-tuším že golf 4 je novější než okt. 1, takže to asi ani nesedí?!
Ne je to Golf 4 generace. Octavia 1 přišla v roce 1996 a golf 4 v roce 1997, no a golf 3, to je rok 1991. Dělal jsem ve VW i ve Škodovce, takže to vím na 100 procent.)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 06.10.2006 17:25, prostornost Toleda
Vždycky záleží s čím to auto srovnáváte...pokud přelezete např.z Favoritu do Toleda, zdá se vám velké. Je to taky o pocitech. Ale Toledo I opravdu tak malé není. Toledo II je zase už daleko modernější, tzn. víc "oplastované" atp., takže se v něm zdá prostor subjektivně menší.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 06.10.2006 21:43, RE: Prostornost
Tomáš napísal:
Ne je to Golf 4 generace. Octavia 1 přišla v roce 1996 a golf 4 v roce 1997, no a golf 3, to je rok 1991. Dělal jsem ve VW i ve Škodovce, takže to vím na 100 procent.)
Tomáši promiň,ale asi jsi tam pracoval jako uklízeč,protože toledo 1 generace o kterém je tady řeč,bylo uvedeno na trh v roce 1991 a golf čtvrté generace tuším v roce 1998,ne-li později,takže nehlásej tady bludy,protože platformy ani jen pouhé části podvozku se u těchto dvou aut nemohli potkat. Maximálně poslední modely prvního toleda s prvními modely golfa 4,ale to jen spekuluji.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 07.10.2006 07:12, RE: Prostornost
kaccerr napísal:
Tomáši promiň,ale asi jsi tam pracoval jako uklízeč,protože toledo 1 generace o kterém je tady řeč,bylo uvedeno na trh v roce 1991 a golf čtvrté generace tuším v roce 1998,ne-li později,takže nehlásej tady bludy,protože platformy ani jen pouhé části podvozku se u těchto dvou aut nemohli potkat. Maximálně poslední modely prvního toleda s prvními modely golfa 4,ale to jen spekuluji.
Samozřejmě, že podvozek ze 4. Golfa je totální NESMYSL !!! Tohle Toledo se začalo dělat v roce 1991, tj. stejně jako Golf 3, takže může mít platformu max. z něj, né-li z Golfa dvojkovýho.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 07.10.2006 22:54, RE: Prostornost
kaccerr napísal:
Tomáši promiň,ale asi jsi tam pracoval jako uklízeč,protože toledo 1 generace o kterém je tady řeč,bylo uvedeno na trh v roce 1991 a golf čtvrté generace tuším v roce 1998,ne-li později,takže nehlásej tady bludy,protože platformy ani jen pouhé části podvozku se u těchto dvou aut nemohli potkat. Maximálně poslední modely prvního toleda s prvními modely golfa 4,ale to jen spekuluji.
APracoval jsem jako přijímací technik, Přečtěte si prosím moje příspěvky zde, to co zde píšu je naprostá pravda, asi jste to nečetl pozorně. A mimochodem Golf 4 generace je podzim 1997. Čtěte pozorně prosím, děkuji))
reagovať
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.