0
späť
 

diskuze k tématu: ZKUŠENOSTI UŽIVATELE po pěti letech: Seat Ibiza 1.4 16V 55 kW

kategórie zaradenia témy: německá vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 20.07.2007 19:17, dopravce
no nemožu si pomoct,ale jak koukám zeshora nebo z důle,tak mě vychází,že dopravca je dyňa,pro čehůnov-buzík
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 02.08.2007 12:10, zpět k věci
Stejné auto vlastním od roku 2005, mám najet0 30.000 bez sebemenších problémů. Důvody, které mě vedly ke koupi Ibizy :
oproti fábii nedostižná cena 289.000,- ( motor 1,4, červená emocion, al. disky 15, centrál do klimačka a přední okna v elektrice). Kamrád co prodává fábie kroutil nevěřícně hlavou, u něj by to stálo tak 360.000. Dalším důvodem byl vzhled, který se s fábíí (DLE MÉÉÉHO NÁZORU) nedá srovnat. Je to taková alfa romeo pro nás chudé. PS. a koupil jsem si zimáky s plechama za 12.000,-, což je stejný provozní náklad jako to, že za roční prohlídku jsem na Jarově zaplatil 2.100,- včetně výměny oleje (syntetický)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 19.08.2007 17:26, RE: zpět k věci
anonym napísal:
Stejné auto vlastním od roku 2005, mám najet0 30.000 bez sebemenších problémů. Důvody, které mě vedly ke koupi Ibizy :
oproti fábii nedostižná cena 289.000,- ( motor 1,4, červená emocion, al. disky 15, centrál do klimačka a přední okna v elektrice). Kamrád co prodává fábie kroutil nevěřícně hlavou, u něj by to stálo tak 360.000. Dalším důvodem byl vzhled, který se s fábíí (DLE MÉÉÉHO NÁZORU) nedá srovnat. Je to taková alfa romeo pro nás chudé. PS. a koupil jsem si zimáky s plechama za 12.000,-, ...
Mam Ibizu 1,2 ,47kw z roku 2004,jsem druhy majitel,plna serviska,kupoval jsem ji s najetymi 105tis.km,nyni jiz ma skoro 168tis.. km Jezdim hodne po meste,takze klouby,cepy a rizeni dostavaji hodne 'na prdel',ale zustava pravdou to,ze jsem je stale nemusel menit a to pro to,ze jsou fakt stale v poho...Prumer mam tak 6,5 litru.Do servisu jezdim jen na garancky a to je vzdy otazka tak 3tis.Jedina zavada za celou dobu bylo to,ze se nejak kousnul pocitac a auto stalo ,ale diky DOZIVOTNI ZARUCE MOBILITY OD SEATU,mi borci prijely,auto bohuzel na miste neopravily,takze ho i me!!! odvezly a jednu noc v hotelu a opravu v ramci zaruky provedly 'ZDARMA'.!!!Jsem spokojenej a mit prachy,tak ji koupim NOVOU!Ale treba mam stesti a nevim co me ceka,ale kazdy auto se jednou posere..Hezky a se sportovnim nadechem podareny auticko pro 'mlady a chudy',kteri nechteji byt tuctovy...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 08.02.2008 11:18, RE: Co to zase je za talenta????
anonym napísal:
Vzdyt ten pán jen napsal, co dokoupil a za kolik, to se nesmi??? Dopravce je vazne buzik, i jeho tata byl buzik.
mama byla tež buzik
reagovať
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.