0
späť
 

diskuze k tématu: ZKUŠENOSTI UŽIVATELE po pěti letech: Seat Ibiza 1.4 16V 55 kW

kategórie zaradenia témy: německá vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.07.2007 00:26, edmund
Jo, jo chlapče, aspon vidíš jaká je to sračka a vrátíš se ke starým dobrým opelům.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.07.2007 00:37, RE: edmund
anonym napísal:
Jo, jo chlapče, aspon vidíš jaká je to sračka a vrátíš se ke starým dobrým opelům.
Jo chlapče, kdyby měl Opla, tak ze servisu ani nevyleze........
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.07.2007 00:56, RE: edmund
anonym napísal:
Jo, jo chlapče, aspon vidíš jaká je to sračka a vrátíš se ke starým dobrým opelům.
Jo jo "edmunde".......tipický projev idiota. Nemáš co bys technicky argumentoval, ale za každou cenu se musíš zúčastnit komentáře, tak sem napíšeš takej hloupej kec......
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.07.2007 06:39, RE: edmund
anonym napísal:
Jo, jo chlapče, aspon vidíš jaká je to sračka a vrátíš se ke starým dobrým opelům.
edmund, dá-li Bůh, štěstí a náhoda nebude nikdy nucen se vrátit k Opelu a už vůbc ne ke starému.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.07.2007 09:53, RE: edmund
edmund napísal:
edmund, dá-li Bůh, štěstí a náhoda nebude nikdy nucen se vrátit k Opelu a už vůbc ne ke starému.
Oply si moc neber do úst. Chápu, že někdo může mít s Oply špatné zkušenosti, ale to snad s každým autem,napříč automobilkami, ne?
Mám to štěstí, že mi slouží Astra, 1,6 240 000km (nikdy nenechala stát), tchán s Vectrou taky nemá problémy. Je to o štěstí a neštěstí. Jinak připadá mi, že autora recenze Ibiza moc nenadchla. Zklamání? Teda tak to na mě působí.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.07.2007 10:10, RE: edmund
Jirka K. napísal:
Oply si moc neber do úst. Chápu, že někdo může mít s Oply špatné zkušenosti, ale to snad s každým autem,napříč automobilkami, ne?
Mám to štěstí, že mi slouží Astra, 1,6 240 000km (nikdy nenechala stát), tchán s Vectrou taky nemá problémy. Je to o štěstí a neštěstí. Jinak připadá mi, že autora recenze Ibiza moc nenadchla. Zklamání? Teda tak to na mě působí.
Opel má nesmrtelné motory,mám vectru nahrkané přes 300 000 a motor je furt dobrý,akorát to hnije a ta spolehlivost není taky extra,alespon u toho meho,chápu,že příští rok bude mít 20 narozky,ale japonec by tyhle "triky" nedělal!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.07.2007 10:14, RE: edmund
Jirka K. napísal:
Oply si moc neber do úst. Chápu, že někdo může mít s Oply špatné zkušenosti, ale to snad s každým autem,napříč automobilkami, ne?
Mám to štěstí, že mi slouží Astra, 1,6 240 000km (nikdy nenechala stát), tchán s Vectrou taky nemá problémy. Je to o štěstí a neštěstí. Jinak připadá mi, že autora recenze Ibiza moc nenadchla. Zklamání? Teda tak to na mě působí.
Edmund by si nebral ho úst Opely, kdyby se nějakej Tatar nebral do úst Edmunda.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.07.2007 12:58, toš nic
No recenze nic moc, čekal jsem že Seat bude teda lepší. Takže Seat = Lada/Dacia v hezkém kabátu.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.07.2007 13:12, RE: výbava
anonym napísal:
No recenze nic moc, čekal jsem že Seat bude teda lepší. Takže Seat = Lada/Dacia v hezkém kabátu.
Najviac sa mi páči plnohodnotná rezerva,to by som chcel vo svojom aute najviac.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.07.2007 13:20, RE: toš nic
anonym napísal:
No recenze nic moc, čekal jsem že Seat bude teda lepší. Takže Seat = Lada/Dacia v hezkém kabátu.
No tak zase tohle srovnání je trochu úlet, ale v hrubých rysech souhlas. Seat je dle mého to nejslabší co koncern nabízí. Ale zase je řekněme nejemotivnější.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.07.2007 14:13,
Pánové, recenze v této rubrice je určena vždy především pro majitele stejné značky/modelu auta pro vzájemnou výměnu rad a zkušeností, a měla by také pomoci při rozhodování těm, kteří se právě chystají ke koupi nového či ojetého vozu. Bazarista nebo dealer vám v zájmu svého zisku vychválí i ten nejhorší šunt. Debaty o opelech viz zkušenosti uživatele opel ...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.07.2007 14:19, RE: výbava
anonym napísal:
Najviac sa mi páči plnohodnotná rezerva,to by som chcel vo svojom aute najviac.
Tak si ji kup.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.07.2007 14:51, astra
Fakt záleží na kusu. Mám ve firmě astru van, 1,6 s 390t km na budíku. Kluci ji rizhodně nešetřej, ale drží. Má jednoznačně nejlevnější provozní náklady ze všech aut co mám / transporeter, berlingo,felda pickup / a největší závada bylo palivové čerpadlo spolu s altíkem. Jinak jen rozvody, olej, čepy atd. ... Znám ale kluka a tomu se sype fest. Nová ibiza je hezká, ale nic moc držák. Má ji kluk co u mě dělá tak vidim jak moc se těší až ji splatí a prodá.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.07.2007 15:38, RE: astra
anonym napísal:
Fakt záleží na kusu. Mám ve firmě astru van, 1,6 s 390t km na budíku. Kluci ji rizhodně nešetřej, ale drží. Má jednoznačně nejlevnější provozní náklady ze všech aut co mám / transporeter, berlingo,felda pickup / a největší závada bylo palivové čerpadlo spolu s altíkem. Jinak jen rozvody, olej, čepy atd. ... Znám ale kluka a tomu se sype fest. Nová ibiza je hezká, ale nic moc držák. Má ji kluk co u mě dělá tak vidim jak moc se těší až ji splatí a prodá.
Chlapci, chlapci, ještě vám asi chvilku potrvá, až příjdete k rozume a vrátíte se jako většina Čechů ke Škodovkám! :)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.07.2007 16:51, RE: Co to zase je za talenta????
anonym napísal:
Chlapci, chlapci, ještě vám asi chvilku potrvá, až příjdete k rozume a vrátíte se jako většina Čechů ke Škodovkám! :)
1. Jít ke škodovce= píčovina (drahé, ničím nenadchne a chceš-li výbavu, tak kurva zaplať)
2. Napsat do provozních investic závěs a zimní obutí (to mě vždycky může trefit šlak miokardu)
3. Asi je moc výhodné mít plnohodnotnou rezervu, ale já ji nemám a nesere mě to! Za život jsem píchnul 2x a najel jsem 500 000km.
4. Po 37 000 vysypanej kat. to svědčí o kvalitě komponentů!
5. Auto s motorem 1,4 a 55kw je to pravé pro sport. jízdu, dál už nebudu pokračovat, čus.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.07.2007 17:16, RE: Co to zase je za talenta????
anonym napísal:
1. Jít ke škodovce= píčovina (drahé, ničím nenadchne a chceš-li výbavu, tak kurva zaplať)
2. Napsat do provozních investic závěs a zimní obutí (to mě vždycky může trefit šlak miokardu)
3. Asi je moc výhodné mít plnohodnotnou rezervu, ale já ji nemám a nesere mě to! Za život jsem píchnul 2x a najel jsem 500 000km.
4. Po 37 000 vysypanej kat. to svědčí o kvalitě komponentů!
5. Auto s motorem 1,4 a 55kw je to pravé pro sport. jízdu, dál už nebudu pokračovat, čus.
Zase jeden vulgární inteligent, mimochodem myokard, neboli srdeční sval se píše s y. Hlavně že najel 500 tisíc.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.07.2007 18:47, RE: Co to zase je za talenta????
anonym napísal:
1. Jít ke škodovce= píčovina (drahé, ničím nenadchne a chceš-li výbavu, tak kurva zaplať)
2. Napsat do provozních investic závěs a zimní obutí (to mě vždycky může trefit šlak miokardu)
3. Asi je moc výhodné mít plnohodnotnou rezervu, ale já ji nemám a nesere mě to! Za život jsem píchnul 2x a najel jsem 500 000km.
4. Po 37 000 vysypanej kat. to svědčí o kvalitě komponentů!
5. Auto s motorem 1,4 a 55kw je to pravé pro sport. jízdu, dál už nebudu pokračovat, čus.
Pan Chytrý promluvil... Kolik asi napsal recenzí? A s čím asi najel ty své kilometry? Škodovky určitě nejsou zase tak špatná auta. Jestliže závěs a zimní gumy nesouvisí s provozem auta, tak s čím asi, s provozem babetty nebo koloběžky?? Plná rezerva je určitě výhoda, je dost aut (i úplně nových modelů), která ji nemají, nebo mají rezervu přidrátovanou naspodku auta, jako kdysi stodvacítky.
Ten katalyzátor - to byl asi opravdu nepovedený kousek... Známý má ibizu, r.v. 2003 a je s ní naprosto spokojený. Záleží asi opravdu kousek od kousku... Ten tvrdší podvozek opravdu má, ale autor recenze přece nepíše, že ibiza je sportovní auto?! Pan Chytrý by měl pozorněji číst a své přisprostlé výrazy si nechat pro sebe.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.07.2007 19:17, RE: Co to zase je za talenta????
anonym napísal:
Pan Chytrý promluvil... Kolik asi napsal recenzí? A s čím asi najel ty své kilometry? Škodovky určitě nejsou zase tak špatná auta. Jestliže závěs a zimní gumy nesouvisí s provozem auta, tak s čím asi, s provozem babetty nebo koloběžky?? Plná rezerva je určitě výhoda, je dost aut (i úplně nových modelů), která ji nemají, nebo mají rezervu přidrátovanou naspodku auta, jako kdysi stodvacítky.
Ten katalyzátor - to byl asi opravdu nepovedený kousek... Známý má ibizu, r.v. 2003 a je s ní naprosto s...
Lepší pan chytrý, než vás pár blbečků, co nesnesete kritiku. Nebo to píše dokonce pan recenzent? Takže svých 500tkm jsem najel převážně na MB Vito 220CDI, Passatu a Nissan Patrol. Za svými názory si kurva stojím a jestli je nemůžete rozdýchat, tak jděte jinam. Co se týče nákladů na provoz, tak bych tam prostě nemotal náklady na zimní obutí a hák už vůbec ne. Až si recenzent vzpomene, že si koupí navigaci, tak ji tam samo napíše taky, že? Nechovejte se jako holky, já jsem prostě dopravce a živnostník a mluvím, tak jak mi zobák narost. Holt musím hodně jezdit a o autech toho vím dost, tak se nechovejte jako pitomci, prosím. Nepište mi tady nic o inteligenci, sami jí moc nedisponujete, když se tak podívám na ty vaše příspěvky.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.07.2007 19:25, RE: Co to zase je za talenta????
anonym napísal:
Lepší pan chytrý, než vás pár blbečků, co nesnesete kritiku. Nebo to píše dokonce pan recenzent? Takže svých 500tkm jsem najel převážně na MB Vito 220CDI, Passatu a Nissan Patrol. Za svými názory si kurva stojím a jestli je nemůžete rozdýchat, tak jděte jinam. Co se týče nákladů na provoz, tak bych tam prostě nemotal náklady na zimní obutí a hák už vůbec ne. Až si recenzent vzpomene, že si koupí navigaci, tak ji tam samo napíše taky, že? Nechovejte se jako holky, já jsem prostě dopravce a ži...
Mhm, tady bych se toho přisprostlého dopravce zastal, tahat do nákladů tažnné zařízení se mi jeví jako totální nesmysl, to se na mě nikdo nezlobte. S tou rezervou musím souhlasit taky, mám na autě 16" kola a rezervu mám 15", takže je mi prd platný, že mám plnohodnotnou a to je myslím problém většiny lidí. (nepište mi, že jsem si měl koupit 5 liťáků, 16" se tam nevejde) Když píchnu, tak se chovám stejně, jako bych měl dojezdovku, namontuju a vyhledám ihned servis, protože to není na dlouho. Zimní gumy sice souvisejí s provozem, ale na druhou stranu rozumný recenzent by je taky nenapsal, pište jen co jste museli vyměnit a td. 2 lidi si koupí na chlup stejné auto, jeden na něj dá kola za 28 000,- a druhý za 10 000,- jinak bude naprosto stejný průběh a v nákladech budou rozdíly jako prase. Fakt je to nesmysl.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.07.2007 19:33, RE: Co to zase je za talenta????
anonym napísal:
Lepší pan chytrý, než vás pár blbečků, co nesnesete kritiku. Nebo to píše dokonce pan recenzent? Takže svých 500tkm jsem najel převážně na MB Vito 220CDI, Passatu a Nissan Patrol. Za svými názory si kurva stojím a jestli je nemůžete rozdýchat, tak jděte jinam. Co se týče nákladů na provoz, tak bych tam prostě nemotal náklady na zimní obutí a hák už vůbec ne. Až si recenzent vzpomene, že si koupí navigaci, tak ji tam samo napíše taky, že? Nechovejte se jako holky, já jsem prostě dopravce a ži...
Pan dopravce je zrejme buzik... Hodne rozcilenej buzik...
reagovať
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.