0
späť
 

diskuze k tématu: ZKUŠENOSTI UŽIVATELE po pěti letech: Seat Ibiza 1.4 16V 55 kW

kategórie zaradenia témy: německá vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.07.2007 19:36, RE: Co to zase je za talenta????
anonym napísal:
Pan dopravce je zrejme buzik... Hodne rozcilenej buzik...
Vzdyt ten pán jen napsal, co dokoupil a za kolik, to se nesmi??? Dopravce je vazne buzik, i jeho tata byl buzik.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.07.2007 19:43, RE: Co to zase je za talenta????
anonym napísal:
Mhm, tady bych se toho přisprostlého dopravce zastal, tahat do nákladů tažnné zařízení se mi jeví jako totální nesmysl, to se na mě nikdo nezlobte. S tou rezervou musím souhlasit taky, mám na autě 16" kola a rezervu mám 15", takže je mi prd platný, že mám plnohodnotnou a to je myslím problém většiny lidí. (nepište mi, že jsem si měl koupit 5 liťáků, 16" se tam nevejde) Když píchnu, tak se chovám stejně, jako bych měl dojezdovku, namontuju a vyhledám ihned servis, protože to není na dlouho. Zimní...
Ať jsi kdo jsi, máš recht.....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.07.2007 19:47, RE: edmund
anonym napísal:
Jo chlapče, kdyby měl Opla, tak ze servisu ani nevyleze........
tak pozor mám na Corse (rv2000) 136 000 a zatím neměla jedinou závadu.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.07.2007 19:56, RE: Co to zase je za talenta????
anonym napísal:
Vzdyt ten pán jen napsal, co dokoupil a za kolik, to se nesmi??? Dopravce je vazne buzik, i jeho tata byl buzik.
Chtěl bych vidět účetnictví pana dopravce, co si asi všechno nacpal do nákladů on (a co tam ještě nacpe)? Pokud recenzenti nebudou uvádět háky a pneumatiky, a budou uvádět pouze opravy a údržbu, tak i tady jsou přece údaje rozdílné. Třeba mezi originál a neoriginál díly... A nejde o desetikoruny. A z recenze je jasné, co autor dokoupil a co byly skutečné provozní náklady, tak nechápu, proč pan dopravce plive kolem sebe?!!!!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.07.2007 20:43, RE: Co to zase je za talenta????
anonym napísal:
Chtěl bych vidět účetnictví pana dopravce, co si asi všechno nacpal do nákladů on (a co tam ještě nacpe)? Pokud recenzenti nebudou uvádět háky a pneumatiky, a budou uvádět pouze opravy a údržbu, tak i tady jsou přece údaje rozdílné. Třeba mezi originál a neoriginál díly... A nejde o desetikoruny. A z recenze je jasné, co autor dokoupil a co byly skutečné provozní náklady, tak nechápu, proč pan dopravce plive kolem sebe?!!!!
Panu dopravci asi šlape na paty berňák, nebo mu nejdou kšefty, jinak nechápu proč tak vyvádí kvůli obyčejné Ibize a kvůli naprosto normální
recenzi. Jsem zvědavý na jeho recenze. Sice může mluvit jak mu zobák narost, ale nemusí kvůli tomu urážet nás všechny kolem. Jinak Ibizu 1.4 má můj příbuzný, roku výroby 2004. I on měl problémy s řídící jednotkou motoru, také on investoval do zimních pneumatik a constructu (a proč ne?). Zatím jezdí do autorizovaného servisu (Praha) a s autem je spokojený.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.07.2007 21:07, RE: Co to zase je za talenta????
anonym napísal:
Zase jeden vulgární inteligent, mimochodem myokard, neboli srdeční sval se píše s y. Hlavně že najel 500 tisíc.
Nech ho,každý jsme jednou začínali..........
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.07.2007 21:13, RE: Co to zase je za talenta????
anonym napísal:
Lepší pan chytrý, než vás pár blbečků, co nesnesete kritiku. Nebo to píše dokonce pan recenzent? Takže svých 500tkm jsem najel převážně na MB Vito 220CDI, Passatu a Nissan Patrol. Za svými názory si kurva stojím a jestli je nemůžete rozdýchat, tak jděte jinam. Co se týče nákladů na provoz, tak bych tam prostě nemotal náklady na zimní obutí a hák už vůbec ne. Až si recenzent vzpomene, že si koupí navigaci, tak ji tam samo napíše taky, že? Nechovejte se jako holky, já jsem prostě dopravce a ži...
Pán je zřejmě externí redaktor Světa motorů.Tak to už brzy vyjdou bomba příspěvky o MB Vito, Passatu a Patrolu!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.07.2007 21:27, RE: Co to zase je za talenta????
anonym napísal:
Pán je zřejmě externí redaktor Světa motorů.Tak to už brzy vyjdou bomba příspěvky o MB Vito, Passatu a Patrolu!
Recenze na h..... a ty názory tady rovněž! Připomíná mi to nedávnou diskusi o bazarnících a podvedených. Ať si každý mluví jak chce, já bych do nákladů na provoz t.z. taky nedal, ukamenujte mě! Recneze je podprůměrná a vyváděli jste tady i když tu byla daleko lepší, tak co. Dopravce je zřejmě naprosto normální člověk, jako většina čechů, co může odepíše a řekne to na rovinu, jste taky alespoň tak čestní jako on?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.07.2007 21:34, RE: Co to zase je za talenta????
anonym napísal:
Recenze na h..... a ty názory tady rovněž! Připomíná mi to nedávnou diskusi o bazarnících a podvedených. Ať si každý mluví jak chce, já bych do nákladů na provoz t.z. taky nedal, ukamenujte mě! Recneze je podprůměrná a vyváděli jste tady i když tu byla daleko lepší, tak co. Dopravce je zřejmě naprosto normální člověk, jako většina čechů, co může odepíše a řekne to na rovinu, jste taky alespoň tak čestní jako on?
Naprostý souhlas, o autu jsem se skoro nic nedozvěděl, ale vím, že si pán koupil hák, asi teď bude říkat, že má Ibiza drahý provoz. No a tolik poctivců, jako tady jsem taky ještě po hromadě neviděl. Kolik z vás, co tady tak moralizujete chcete na něco papír, když to můžete mít podstatně levněji? Mám kámoše a taky to byl moralista, když měl pak vysolit v servise 7800,- s papírem, tak raději přehodnotil svůj názor a zaplatil 6500,- bez papíru. A tím to začíná, živnostník podvádí, ale my mu pomáháme, jinak to nejde, stát vás vezme na hůl jak může, je to jediná cesta. Pište si co chcete, ale já vidím, že to tak funguje.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.07.2007 21:39, RE: Co to zase je za talenta????
anonym napísal:
Naprostý souhlas, o autu jsem se skoro nic nedozvěděl, ale vím, že si pán koupil hák, asi teď bude říkat, že má Ibiza drahý provoz. No a tolik poctivců, jako tady jsem taky ještě po hromadě neviděl. Kolik z vás, co tady tak moralizujete chcete na něco papír, když to můžete mít podstatně levněji? Mám kámoše a taky to byl moralista, když měl pak vysolit v servise 7800,- s papírem, tak raději přehodnotil svůj názor a zaplatil 6500,- bez papíru. A tím to začíná, živnostník podvádí, ale my mu pomá...
Já si myslím, že těch samozvaných redaktorů SM je tady víc než dost. Když někdo napíše svůj názor, tak někdo jiný napíše, že je chytrolín a že nikdy nic nenapsal a kritizuje. Já jsem napsal dvě recenze a kdybych teď zveřejnil na jaké auto a kdy jsem to psal, tak hned někdo napíše, že jsem se taky moc nepředved. Je lepší nic nepsat, jenom číst a nediskutovat. O technických věcech se většinou nediskutuje a hádat se tady, jestli dopravce má pravdu, nebo ne je nesmysl. Já bych si nikdy nekoupil Seata, ale taky bych nedělal dopravce, no a?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.07.2007 22:02,
A koho to zajímá, že máš kraksny typu Vito, passat, patrol? A já mám zase parníválec.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 17.07.2007 07:12, RE: Co to zase je za talenta????
anonym napísal:
Lepší pan chytrý, než vás pár blbečků, co nesnesete kritiku. Nebo to píše dokonce pan recenzent? Takže svých 500tkm jsem najel převážně na MB Vito 220CDI, Passatu a Nissan Patrol. Za svými názory si kurva stojím a jestli je nemůžete rozdýchat, tak jděte jinam. Co se týče nákladů na provoz, tak bych tam prostě nemotal náklady na zimní obutí a hák už vůbec ne. Až si recenzent vzpomene, že si koupí navigaci, tak ji tam samo napíše taky, že? Nechovejte se jako holky, já jsem prostě dopravce a ži...
Tleskám! opravdu kvalitní odpověď na recenzi. Je vidět, že pán umí!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 17.07.2007 10:17, Příspěvek?
Tak jsem se taky chystal napsat recenzi na své auto, ale když tak čtu ty příspěvky, odrazuje mně to. Hádat se kvůli závěsu nebo zimákům... Majitel ibizy prostě napsal co uznal za vhodné, kromě katalyzátoru má jinak auto bez problémů, tak proč tolik řečí? Až budete chtít profi recenze, kupte si třeba AutoTip nebo Svět motorů. Tahle rubrika je pro obyčejné motoristy. A jestli se ten mistr dopravce takhle chová i na silnici, tak ať nás ochraňují všichni svatí!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 17.07.2007 18:28, RE: Co to zase je za talenta????
anonym napísal:
Recenze na h..... a ty názory tady rovněž! Připomíná mi to nedávnou diskusi o bazarnících a podvedených. Ať si každý mluví jak chce, já bych do nákladů na provoz t.z. taky nedal, ukamenujte mě! Recneze je podprůměrná a vyváděli jste tady i když tu byla daleko lepší, tak co. Dopravce je zřejmě naprosto normální člověk, jako většina čechů, co může odepíše a řekne to na rovinu, jste taky alespoň tak čestní jako on?
Čestný jako dopravce? Tak to me dojalo... Kdyby byl cestný, tak na rovinu rekne, ze zimni gumy sam cpe do nakladu na provoz automobilu... Tazne zarizeni si tam taky nacpal pokud jej kupoval. A ze mluvi jak mu zobak narost? To jo, akorat tu kdaka. A na zaver, je slusne byt slusny. Autor recenze se chtel podelit se svymi zkusenostmi. Bohuzel jsou tu i taci, co akorat krutizuji. Jsem zivnostnik, muzu si rikat co chci, lital sem na litacim koberci, nalital jsem na nem 20 svetelnych let, me IQ je 20nasobkem me vahy, vsemu rozumim a hlavne - jsem ZIVNOSTNIK! Tak se vsici po_erte!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 17.07.2007 18:41, RE: Co to zase je za talenta????
anonym napísal:
Čestný jako dopravce? Tak to me dojalo... Kdyby byl cestný, tak na rovinu rekne, ze zimni gumy sam cpe do nakladu na provoz automobilu... Tazne zarizeni si tam taky nacpal pokud jej kupoval. A ze mluvi jak mu zobak narost? To jo, akorat tu kdaka. A na zaver, je slusne byt slusny. Autor recenze se chtel podelit se svymi zkusenostmi. Bohuzel jsou tu i taci, co akorat krutizuji. Jsem zivnostnik, muzu si rikat co chci, lital sem na litacim koberci, nalital jsem na nem 20 svetelnych let, me IQ je 20n...
Naprostý souhlas, nedivil bych se kdyby nacpal do nákladů i gumy pro svoji tchýni...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 17.07.2007 19:07, Autor recenze
Pánové, navrhuji tuto diskuzi ukončit. Snažil jsem se podělit s ostatními čtenáři o mé dojmy z Ibizy, pokud možno stručně a jasně, závěs a zimní pneumatiky jsem uvedl jen tak pro informaci, nikde není řečeno že jsou to provozní náklady. Kromě pravidelných prohlídek a toho nešťastného katalyzátoru jsem jiné investice hold neměl... Nejsem motoristický novinář, ani odborník přes auta, takže se s nimi nemohu a ani nechci srovnávat. Doufal jsem, že zareagují jiní - stávající či potencionální majitelé Seatu Ibiza. A pokud možno slušnou formou. Takže ty primitivní plky toho "poctivého" dopravce mně taky, s prominutím řádně nas....
Zdravím všechny příznivce automobilismu a těším se i na Vaše případné recenze!!!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 17.07.2007 22:43, RE: Autor recenze
anonym napísal:
Pánové, navrhuji tuto diskuzi ukončit. Snažil jsem se podělit s ostatními čtenáři o mé dojmy z Ibizy, pokud možno stručně a jasně, závěs a zimní pneumatiky jsem uvedl jen tak pro informaci, nikde není řečeno že jsou to provozní náklady. Kromě pravidelných prohlídek a toho nešťastného katalyzátoru jsem jiné investice hold neměl... Nejsem motoristický novinář, ani odborník přes auta, takže se s nimi nemohu a ani nechci srovnávat. Doufal jsem, že zareagují jiní - stávající či potencionální majitel...
Nikdy neodepisují jen příznivci té, či oné značky to za prvé. Za druhé se mi ten dopravce celkem líbil, je odrazem naší společnosti a ta je přesně taková. Hrajte si na co chcete, ale většina z vás je stejná, jako ten dopravce. No a že pán není mot. novinář, tak o tom jsme se přesvědčili všichni! Prostě jste psal nesmysly, někdo Vás na to upzornil, no a Vy a pár bezduchých přitakávačů to jaksi nemůžete rozchodit. Sorry chlapci, ale já s vámi souhlasit nebudu, jdu proti proudu a souhlasím s dopravcem. Všichni se tady schováváte za IQ, ale on ten dopravce ho má možná vyšší, než Vy všichni dohromady. Alespoň si na nic nehraje, Vy fňukalové.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 17.07.2007 22:44, RE: Autor recenze
anonym napísal:
Nikdy neodepisují jen příznivci té, či oné značky to za prvé. Za druhé se mi ten dopravce celkem líbil, je odrazem naší společnosti a ta je přesně taková. Hrajte si na co chcete, ale většina z vás je stejná, jako ten dopravce. No a že pán není mot. novinář, tak o tom jsme se přesvědčili všichni! Prostě jste psal nesmysly, někdo Vás na to upzornil, no a Vy a pár bezduchých přitakávačů to jaksi nemůžete rozchodit. Sorry chlapci, ale já s vámi souhlasit nebudu, jdu proti proudu a souhlasím s dopra...
Souhlas, parta rádoby slušných hajzlíků, co taky jen kritizujou sice surový, ale něčí názor!!!!! Pavel H.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 18.07.2007 10:57, RE: Autor recenze
anonym napísal:
Souhlas, parta rádoby slušných hajzlíků, co taky jen kritizujou sice surový, ale něčí názor!!!!! Pavel H.
A co jsi napsal za recenzi ty, Pájo Há? Napiš, rád si počtu. S pozdravem jeden ze slušných hajzlíků.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 18.07.2007 12:02, RE: Autor recenze
anonym napísal:
Nikdy neodepisují jen příznivci té, či oné značky to za prvé. Za druhé se mi ten dopravce celkem líbil, je odrazem naší společnosti a ta je přesně taková. Hrajte si na co chcete, ale většina z vás je stejná, jako ten dopravce. No a že pán není mot. novinář, tak o tom jsme se přesvědčili všichni! Prostě jste psal nesmysly, někdo Vás na to upzornil, no a Vy a pár bezduchých přitakávačů to jaksi nemůžete rozchodit. Sorry chlapci, ale já s vámi souhlasit nebudu, jdu proti proudu a souhlasím s dopra...
Ona je kritika a kritika, bohužel v této zemi převládá ta , kdy zakomplexovaní jedinci, ač sami ho... umí a moc toho nedokázali ( a taky na tomto místě zřejmě dosud nevyplodili žádnou vlastní recenzi) jen a jen kritizují formou blábolů a sprostých slov. A s tím, že v týhle zemi nejsou slušný lidi, tak s tím nesouhlasím. A rozhodně to nejsou fňukalové a slušný hajzlíci! Napište páni kritici, která z recenzí vám tady patří, ať si taky něco počteme. Nebo jezdíte jen vlakem?
reagovať
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.