0
späť
 

diskuze k tématu: Renault 19 Chamade - jak jezdí po 200 tis.km?

kategórie zaradenia témy: francouzská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 08.08.2008 13:35, běžná věc
No jistě, 200 tkm na starším zahraničním voze je pro podvozek zcela běžná věc. Taky to tak mám. Se mi vždycky libí jak z STK vyhodí auto o 10 let novější a já projdu předpisově. Každý není takový naprostý idiot, aby musel jezdit s moderním koncernem na to nejsmrdutější a nejhlučnější palivo a repasovat vždy co 50tkm půl auta. Ještě s pýchou v očích. R19 bylo kvalitní auto, stejně jako konkurent Fiat Tipo. Takové se už dneska nedělají. I původní Vento dobře drželo. Bohužel zachovalých kousků už tolik není a kdo má neprodá. Že v českých bazarech ovládaných primitivy a hulváty takové auta nejsou a je 3/4 aut bastl se 110-130 tkm, to už je věc druhá. Jedinou nevýhodou je horší bezpečnost při bouračče, vše ostatní se bohužl zhoršilo. A nezapomeňte mě smazat, protože nejezdím na naftu s rádoby auty VW jak je zde poslední dobou zvykem.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 09.08.2008 11:24, RE: běžná věc
Fénix56 napísal:
No jistě, 200 tkm na starším zahraničním voze je pro podvozek zcela běžná věc. Taky to tak mám. Se mi vždycky libí jak z STK vyhodí auto o 10 let novější a já projdu předpisově. Každý není takový naprostý idiot, aby musel jezdit s moderním koncernem na to nejsmrdutější a nejhlučnější palivo a repasovat vždy co 50tkm půl auta. Ještě s pýchou v očích. R19 bylo kvalitní auto, stejně jako konkurent Fiat Tipo. Takové se už dneska nedělají. I původní Vento dobře drželo. Bohužel zachovalých kousků u...
kvalitní rendlík= sci-fi, a pisatel fenix se asi dopoledne udeřil do hlavy...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 09.08.2008 18:35, RE: běžná věc
anonym napísal:
kvalitní rendlík= sci-fi, a pisatel fenix se asi dopoledne udeřil do hlavy...
mám teda doma taky sci fi.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 09.08.2008 22:42, RE: Petr
anonym napísal:
...a takových je nás v České republice většina
Už dávno ne :o)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 10.08.2008 02:21, RE: běžná věc
anonym napísal:
mám teda doma taky sci fi.
sytý hladovému nevěří, my taky máme doma pár sci-fi podobné kategorie
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 10.08.2008 08:09, výfuk vydržel 15let?
Snad není majitel tak hloupej,aby napsal,že teprve loni vyměnil poslední díl výfuku a myslí si,že to byl originál.Tomu nevěřím,že ta franc. plechovka měla tak kvalitní výfuk.
reagovať
1 2 3


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.