0
späť
 

diskuze k tématu: Renault 19 Chamade - jak jezdí po 200 tis.km?

kategórie zaradenia témy: francouzská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 06.08.2008 12:19, poslední mohykán r19
...a tím éra spolehlivých renaultů skončila.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 06.08.2008 12:21, RE: poslední mohykán r19
anonym napísal:
...a tím éra spolehlivých renaultů skončila.
Jo a obzvlášť minulá verze Laguny se povedla. Ta byla v hodnocení spolehlivosti dokonce 1. na světě. Jen z tý blbý strany.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 06.08.2008 12:43,
To musí být skvělá jízda na podvozku, který má najeto 200tis. a nebylo na něm nic měněno!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 06.08.2008 12:49, RE: bez předmětu
anonym napísal:
To musí být skvělá jízda na podvozku, který má najeto 200tis. a nebylo na něm nic měněno!
Jo, jsou takový auta. U renaultu mě to sice trochu překvapuje, ale u japonců je toto naprosto běžné.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 06.08.2008 12:53, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Jo, jsou takový auta. U renaultu mě to sice trochu překvapuje, ale u japonců je toto naprosto běžné.
Mohu potvrdit. Když jsem u japonce s bezmála 200 tis. byl ochoten investovat nějakou korunu do vylepšení podvozku, tak mě v servisu "zklamali" - prý není do čeho. Test tlumičů dopadl nadprůměrně, žádné zásadní vůle nebyly objeveny. Investoval jsem alespoň do geometrie, nicméně i to se ukázalo jako vyhazování peněz, protože všechny sledované hdonoty byly v toleranci.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 06.08.2008 13:28,
To je nic. Já mám na svý čamádě najeto 300tkm na původních pneumatikách!!! Dokonce jsem ještě ani netankoval.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 06.08.2008 13:59, RE: bez předmětu
anonym napísal:
To je nic. Já mám na svý čamádě najeto 300tkm na původních pneumatikách!!! Dokonce jsem ještě ani netankoval.
další hlupák, co tomu nevěří. Sám investuje každou kačku do svojí š105 super deluxe sport junior, a nemá tušení, že stejný peníz mohl klidně koupit "šamáda", který bude sice poctivě ojetý, zato relativně spolehlivý. Oproti fanoušům atd. Omlouvám se, pokud jsem netrefil model. Žeby Oltcit Club 11RL?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 06.08.2008 14:05, RE: bez předmětu
anonym napísal:
další hlupák, co tomu nevěří. Sám investuje každou kačku do svojí š105 super deluxe sport junior, a nemá tušení, že stejný peníz mohl klidně koupit "šamáda", který bude sice poctivě ojetý, zato relativně spolehlivý. Oproti fanoušům atd. Omlouvám se, pokud jsem netrefil model. Žeby Oltcit Club 11RL?
kdepak Wartburg 353W Tourist.
Autor si zřejme šlápnul na hrabičky než psal tu recenzi.
Netvrdím že jsem nejchytřejší ale pracoval jsem několik let jako automechanik, takže jistý přehled mám.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 06.08.2008 14:09, Se divím
že tenhle blud nějakýho ústavního zběha vůbec redakce pustila do éteru.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 06.08.2008 14:10, RE: bez předmětu
anonym napísal:
kdepak Wartburg 353W Tourist.
Autor si zřejme šlápnul na hrabičky než psal tu recenzi.
Netvrdím že jsem nejchytřejší ale pracoval jsem několik let jako automechanik, takže jistý přehled mám.
No tak já mám 12 starého pažouta, jsem druhý majitel, mám najeto 244 tkm, a zatím naprostá spokojenost. A posledních 100 tkm jsem dělal jen výfuk, nejdříve zadek, potom střední díl, následovaly rozvody a čepy. Jiank nic. Znovu říkám, že NIC. Takže bych tomu šamádystovi i uvěřil.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 06.08.2008 14:49, Petr
Dobrá volba - za málo peněz hodně muziky - mrkni na www.gumball.cz a kup
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 06.08.2008 15:30, RE: Petr
anonym napísal:
Dobrá volba - za málo peněz hodně muziky - mrkni na www.gumball.cz a kup
Myslel jsem si,že největší hovada v diskuzích jsou škodovkáři,ale když čtu tyhle příspěvky - to se snad nedá ani komentovat.Proč ho nenecháte na pokoji,má dobré auto,které ho vozí a chtěl se prostě jen podělit o zkušenost.A vy se na něj vrhnete jak stádo psů.Za chvíli sem už ani slušný člověk nenapíše,vždyť je jen pro smích.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 06.08.2008 15:33, RE: Petr
anonym napísal:
Myslel jsem si,že největší hovada v diskuzích jsou škodovkáři,ale když čtu tyhle příspěvky - to se snad nedá ani komentovat.Proč ho nenecháte na pokoji,má dobré auto,které ho vozí a chtěl se prostě jen podělit o zkušenost.A vy se na něj vrhnete jak stádo psů.Za chvíli sem už ani slušný člověk nenapíše,vždyť je jen pro smích.
Docela bych se přimlouval,jestli by bylo možné,aby sem přispívali jen lidé se zkušenostmi popisovaných aut - díky.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 06.08.2008 15:36, RE: Petr
anonym napísal:
Dobrá volba - za málo peněz hodně muziky - mrkni na www.gumball.cz a kup
Ja mam radsi za hodne penez malo muziky, proto volim VW Skoda.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 06.08.2008 17:21, Automechanyk
Jsem moc rád,že už toho automechanyka už neděláš.Takovej farjerů je tady 80% co jen haní a do práce jezdí mastnou tyčí a na výkend vytáhnou 102 de luxe.Jsem pro věcné příspěvky o konkrétním aitě.Díky všem 20% pisatelům.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 06.08.2008 17:27, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Mohu potvrdit. Když jsem u japonce s bezmála 200 tis. byl ochoten investovat nějakou korunu do vylepšení podvozku, tak mě v servisu "zklamali" - prý není do čeho. Test tlumičů dopadl nadprůměrně, žádné zásadní vůle nebyly objeveny. Investoval jsem alespoň do geometrie, nicméně i to se ukázalo jako vyhazování peněz, protože všechny sledované hdonoty byly v toleranci.
A co teprve Fabie, ta je uplne bez chyby a ma specialni podvozek s automatickym serizovanim geometrie!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 06.08.2008 17:28, RE: Automechanyk
anonym napísal:
Jsem moc rád,že už toho automechanyka už neděláš.Takovej farjerů je tady 80% co jen haní a do práce jezdí mastnou tyčí a na výkend vytáhnou 102 de luxe.Jsem pro věcné příspěvky o konkrétním aitě.Díky všem 20% pisatelům.
Jeste ze ne 4 procentnim pisatelum....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 06.08.2008 17:50, RE: Automechanyk
anonym napísal:
Jsem moc rád,že už toho automechanyka už neděláš.Takovej farjerů je tady 80% co jen haní a do práce jezdí mastnou tyčí a na výkend vytáhnou 102 de luxe.Jsem pro věcné příspěvky o konkrétním aitě.Díky všem 20% pisatelům.
Raději si přečtu méně věcný příspěvek napsaný s minimem gramatických chyb, než tuto prymytyvný zhovadilost plnou chyb (nejen gramatických). Pokud je dotyčný cizinec či dysgrafik, tak bych to ještě pochopil, jinak ne. Jo a vím, že nejsme na stránkách ortodoxních příznivců českého jazyka, ale i tak.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 06.08.2008 19:36, no jo no...
krásně nám vysvětlil jak je šamád bohovské auto, skvost mezi vozy, dyt měl přece škodárnu 120 a pak šamáda.....a až šamád za 10 let doslouží zajde pro auto s certifikátem původu a kvality.......
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 06.08.2008 19:48, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Mohu potvrdit. Když jsem u japonce s bezmála 200 tis. byl ochoten investovat nějakou korunu do vylepšení podvozku, tak mě v servisu "zklamali" - prý není do čeho. Test tlumičů dopadl nadprůměrně, žádné zásadní vůle nebyly objeveny. Investoval jsem alespoň do geometrie, nicméně i to se ukázalo jako vyhazování peněz, protože všechny sledované hdonoty byly v toleranci.
kdo japonce nemá-neuvěří,ty samé zkušenosti.Při poslední kontrole vozidla,byl se mnou kamarád,vlastní CLIO 1,5,prohlíželi jsme podrobně spodek po ukončení jen kroutil hlavou
reagovať
1 2 3


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.