0
späť
 

diskuze k tématu: Renault 19 Chamade - jak jezdí po 200 tis.km?

kategórie zaradenia témy: francouzská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 06.08.2008 20:18, RE: poslední mohykán r19
anonym napísal:
...a tím éra spolehlivých renaultů skončila.
a redakce tipcars znovu potvrdila svou nekompetenci. Kdyby se zabývala množstvím článků na vlastním serveru, a neomezila se pouze na kritizování koncernových vozů, tak by věděla, že tady bylo několikrát napsáno, že první generace Lagun, a např. Clia, a tedy i Ren19, na tom se spolehlivostí byli mnohem lépe než novější vozy. To je naprosto známá věc, jen odborníci v redakci to asi nevědí,ani to zřejmě na tomto serveru nikdy nečetli, proto zas použili naprosto nesmyslný nadpis.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 06.08.2008 20:21, RE: Se divím
anonym napísal:
že tenhle blud nějakýho ústavního zběha vůbec redakce pustila do éteru.
sám jsi důkazem, že ústavní zběhové maj volný přístup k netu
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 06.08.2008 21:08, Zábava, sranda, prdel
Čau všem, musím se podělit o jeden poznatek: Už se mi několikrát stalo, že jsem ve špatné náladě zasedl k diskusi na TipCars a cca od desátého příspěvku se nálada otočila o 180 stupňů, nebudu hodnotit, jak je tato "zábava" inteligentní, nicméně svůj účel splní, byť se často jedná spíše o tragikomedii. Tedy: Děkuji všem frustrovaným jedincům, kteří sem přispívají, neboť bez nich by zůstal na stránkách jen šedý (byť často fundovaný) text.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 06.08.2008 21:59, RE: Petr
anonym napísal:
Ja mam radsi za hodne penez malo muziky, proto volim VW Skoda.
...a takových je nás v České republice většina
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 06.08.2008 22:18, RE: Automechanyk
anonym napísal:
Raději si přečtu méně věcný příspěvek napsaný s minimem gramatických chyb, než tuto prymytyvný zhovadilost plnou chyb (nejen gramatických). Pokud je dotyčný cizinec či dysgrafik, tak bych to ještě pochopil, jinak ne. Jo a vím, že nejsme na stránkách ortodoxních příznivců českého jazyka, ale i tak.
Ale jsem rád,že můj článek s gramatickými hrubkami zaujal a o to mi šlo.Buď taky zájemce o kvalitní recenzi narazí na automechanyky-odborníky,nebo na pedagogy ve vs.Trochu asi přehodnotím složení pisatelů.Automechanyků co nemají věcnou připomínku je 70% a pedagogů vs. co nemají zkušenosti ohledně automobilismu a jen opravují recenze 10%.Ostatní jsou solidní a věcní.Dodrí zbitek dne nebo jinak?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 06.08.2008 22:45, RE: Automechanyk
anonym napísal:
Ale jsem rád,že můj článek s gramatickými hrubkami zaujal a o to mi šlo.Buď taky zájemce o kvalitní recenzi narazí na automechanyky-odborníky,nebo na pedagogy ve vs.Trochu asi přehodnotím složení pisatelů.Automechanyků co nemají věcnou připomínku je 70% a pedagogů vs. co nemají zkušenosti ohledně automobilismu a jen opravují recenze 10%.Ostatní jsou solidní a věcní.Dodrí zbitek dne nebo jinak?
Teda to byl takovej sled slov, že jsem v kýblu a vůbec nechápu. Ty nejsi žádnej automechanik, ty máš určitě alespoň střední, že jo?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 06.08.2008 23:35, RE: Petr
anonym napísal:
Ja mam radsi za hodne penez malo muziky, proto volim VW Skoda.
Slušně? Joudo
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 06.08.2008 23:35, RE: Zábava, sranda, prdel
anonym napísal:
Čau všem, musím se podělit o jeden poznatek: Už se mi několikrát stalo, že jsem ve špatné náladě zasedl k diskusi na TipCars a cca od desátého příspěvku se nálada otočila o 180 stupňů, nebudu hodnotit, jak je tato "zábava" inteligentní, nicméně svůj účel splní, byť se často jedná spíše o tragikomedii. Tedy: Děkuji všem frustrovaným jedincům, kteří sem přispívají, neboť bez nich by zůstal na stránkách jen šedý (byť často fundovaný) text.
A na důkaz toho si jdu zaonanovat!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 06.08.2008 23:36, můj sen
v té době se mi strašně líbil. Dalším snem byl Fiat Uno. Kdeže ty časy jsou
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 06.08.2008 23:38, jak z čítanky
starší majitel z D co s ním za 7 let najezdil jen 85000, prostě klika a super koupě
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 07.08.2008 06:27, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Mohu potvrdit. Když jsem u japonce s bezmála 200 tis. byl ochoten investovat nějakou korunu do vylepšení podvozku, tak mě v servisu "zklamali" - prý není do čeho. Test tlumičů dopadl nadprůměrně, žádné zásadní vůle nebyly objeveny. Investoval jsem alespoň do geometrie, nicméně i to se ukázalo jako vyhazování peněz, protože všechny sledované hdonoty byly v toleranci.
a ted tu o Karkulce
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 07.08.2008 07:11,
Bohužel tuto zkušenost nemám. Jezdil jsem v R19 Chamade asi 6 let, pokud auto nebylo 4 krát za rok v servise, bylo to obrovské štěstí...... Od té doby jsem na Renaulty zanevřel a řekl si už nikdy více.... Obzvláště podvozek považuji za poddimenzovaný, to nemluvím o obou prasklých pružinách atd.....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 07.08.2008 08:18, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Bohužel tuto zkušenost nemám. Jezdil jsem v R19 Chamade asi 6 let, pokud auto nebylo 4 krát za rok v servise, bylo to obrovské štěstí...... Od té doby jsem na Renaulty zanevřel a řekl si už nikdy více.... Obzvláště podvozek považuji za poddimenzovaný, to nemluvím o obou prasklých pružinách atd.....
..no já ho měl asi 4 roky a takové štěstí jako autor jsem taky neměl,třeba spodní čepy jsem měnil snad třikrát, ale byl to diesel(těžší motor)takže možná i proto.Jinak problémy např.regulátor alternátoru,servo,koroze lemů,ložiska předních kol..
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 07.08.2008 10:58, Proč ne....
Sice nemám francouze v lásce, ale dobrý kus se dá u devatenáctek najít. Teď jsem se dostal ke starému Nissanu a jsem taky velice spokojen. No a taky vím co je to shoda přísudku s podmětem. Tímto mé problémy skončilY!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 07.08.2008 11:02, RE: bez předmětu
anonym napísal:
To musí být skvělá jízda na podvozku, který má najeto 200tis. a nebylo na něm nic měněno!
Pokud v aute nejezdi ignorant, ktery vymeta kazdy kanal na 17" kolech, tak je 200tis. realnych.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 07.08.2008 14:48, RE: bez předmětu
anonym napísal:
a ted tu o Karkulce
je to v pytli, ale z vlastní zkušenosti musím potvrdit, že na japoncích toho na opravy moc není.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 07.08.2008 14:51, pozor na mrazy
Kámoš má stejné auto s diesel motorem. Když byly tvrdé mrazy, obě zkrutné tyčky praskly, ač auto stálo celou zimu v garáži. O vůz pečuje, opravy si dělá sám a málo jezdí. Tvrdí, že mu R. stačí.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 07.08.2008 15:54, RE: Automechanyk
anonym napísal:
Teda to byl takovej sled slov, že jsem v kýblu a vůbec nechápu. Ty nejsi žádnej automechanik, ty máš určitě alespoň střední, že jo?
To nejsi sám,takových je tady 80%.Jinak ti doporučuji dochodit alespoň ZŠ.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 07.08.2008 22:21, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Bohužel tuto zkušenost nemám. Jezdil jsem v R19 Chamade asi 6 let, pokud auto nebylo 4 krát za rok v servise, bylo to obrovské štěstí...... Od té doby jsem na Renaulty zanevřel a řekl si už nikdy více.... Obzvláště podvozek považuji za poddimenzovaný, to nemluvím o obou prasklých pružinách atd.....
taky jsem se kolem jednoho takoveho renaultu motal. Y roku 92, motor stejny jako pisatel, najeto neco kolem 150 tisic, na prvni poheld velice zachovaly, na svou dobu slusne vybaven, ale: spojka, komplet brzdy vcetne trubek, kotouce, bubny, celisti, desticky. Nakonec i ty praskle predni pruziny, ale to uz se neresilo, sel z domu...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 08.08.2008 11:16, RE: poslední mohykán r19
anonym napísal:
a redakce tipcars znovu potvrdila svou nekompetenci. Kdyby se zabývala množstvím článků na vlastním serveru, a neomezila se pouze na kritizování koncernových vozů, tak by věděla, že tady bylo několikrát napsáno, že první generace Lagun, a např. Clia, a tedy i Ren19, na tom se spolehlivostí byli mnohem lépe než novější vozy. To je naprosto známá věc, jen odborníci v redakci to asi nevědí,ani to zřejmě na tomto serveru nikdy nečetli, proto zas použili naprosto nesmyslný nadpis.
Já jsem se R19 r.v.1992 zbavil v roce 1996, protože závady se vršily jedna na druhou. Co se týká kuláků tak těch bylo několik, ložiska v předních kolech to byl spotřebák. Jestli toto byla ta spolehlivější generace rendlíků, tak majitele dalších generací potěš pán bůh.
reagovať
1 2 3


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.