0
späť
 

diskuze k tématu: Jak jezdí Renault Laguna po téměř 150 tis. km?

kategórie zaradenia témy: francouzská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 11.04.2009 08:16, RE: Tak at slouzi
Rowen napísal:
Nechci hazet vsechny "Rencky" do stejneho pytle, ale moje osobni zkusenost je spise mirne negativni. Kdyz to rychle spocitam, tak jsem mel za svuj ridicsky zivot 4 (vic jich asi nebude - daloby se rici, ze jsem s nima zacinal. 2x R5 GTE - tam se neda rict, ze by to nebylo spolehlive, proste uz to nebylo nejmladsi. Pak krasne zlute Clio 1.8 16V - tam prisla na radu vymena prevodovky a pak, bohuzel, Laguna 2.2D ("neuveritelny" skok)- v roce 2000 to bylo 5 let stare auto a pro me velice vyho...
Osoně vlastním Megane II s "kartou" a to dokonce s příplatkovou = zcela bezdotykovou a neměl jsem za 3,5 roku a zatím 100 tisíc km jediný problém. Po dvou letech jsem jen vyměnil baterie a to ještě preventivně - opravdu nevím, že by s kartami byl problém. Na servisu se ale shodneme - megane měl půvudně také interval 30 tisíc, můj 2005 už má od výrobce 20 tis.. Dle můho názoru je to maximum - o proměnném intervalu škoda auto na 50 tisíc se ani nemá cenu zmiňovat. Jinak mám 1,5 dci a v záruce jsem zatím řešil pár drobností, spotřeba oleje nulová...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 11.04.2009 18:59, pekna pohadka
tvrdit o naftovem motoru z laguny ze je tichý a tahne pekne vocpodu me nejvic dostalo. Nemit s tim zkusenost,mozna bych mu to uveril.Uz jen traktor je hlucnejsi. navic tech 450 kc, taky dobrej vtip asi jako cela recenze. Ale hlavne ze renaulty jsou nejlepsi :))))))))))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 12.04.2009 00:25, Milý ijon(e)!
ijon napísal:
Kylie, proboha, proč píšeš jako Mistr Yoda?
Přiznávám (se)! Vy jste mne ODHALIL. Ale POZOR - kdesi v kraji se tu pohybuje i DARTH Vader (pod pseudonymem - jen si "popřeházel" písmenka - David RATH)
Hezké Velikonoce ,-)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 12.04.2009 22:59, RE: Zase ta kráva, kecy rozdává
Rowen napísal:
Vazena Kylie, bohuzel, souhlasim s ostatnimi diskutujicimi, kterym, at uz jakymkoliv zpusobem, lezete na nervy. Me tedy v prve rade, svym nechutnym slohem. A pokud jde o diskuse samotne, tak jsem, opravdu, nenarazil (v dobe, kdy jsem jeste mel snahu Vase prispevky lustit) ani na jednu, ve tkere jste nejakym zpusoben neprotlacovala Citroen, potazmo C5. Pripada mi, jako by jste hlavne sama sebe ubezpecovala, ze jste si koupila to spravne vozitko. Pokud jde tedy o toto, ujistuji Vas, ze jste si z V...
Vopravdu,Kylie,to se nedá číst.Ten váš styl je naprosto příšerný,pokud jste grafomanka,zkuste nějaký časopis.Proč se nevyjadřujete k dané recenzi,ale neustále omíláte stejné věci o Citroenech.Mimochodem-taky jsem,bohužel,dva Citroeny měl a ještě dnes se budím hrůzou.
Recenze slušně napsaná,pán má skutečně srdečný vztah k Renaultům.Také,jako mnozí jiní bych mu vytknul,že olej i s filtrem za 450 nebude nic moc,ale jeho věc.Renaulta jsem nikdy neměl a ani nikdy mít nebudu,ale pánovi přeju,ať se mu vyhýbají poruchy většího rázu.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 12.04.2009 23:17, RE: Zase ta kráva, kecy rozdává
koles napísal:
Vopravdu,Kylie,to se nedá číst.Ten váš styl je naprosto příšerný,pokud jste grafomanka,zkuste nějaký časopis.Proč se nevyjadřujete k dané recenzi,ale neustále omíláte stejné věci o Citroenech.Mimochodem-taky jsem,bohužel,dva Citroeny měl a ještě dnes se budím hrůzou.
Recenze slušně napsaná,pán má skutečně srdečný vztah k Renaultům.Také,jako mnozí jiní bych mu vytknul,že olej i s filtrem za 450 nebude nic moc,ale jeho věc.Renaulta jsem nikdy neměl a ani nikdy mít nebudu,ale pánovi přeju,ať se mu ...
Milý koles!
Takže po prvním voze Citroën jste ".... se budil hrůzou" a šel si koupit další? ,-)
To je psychologicky "zajímavé" ...
A JAKé modely/motory/roky výroby jste měl? Prozradíte?
Veselé Velikonoce ,-)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 14.04.2009 01:08, RE: pekna pohadka
kamcil napísal:
tvrdit o naftovem motoru z laguny ze je tichý a tahne pekne vocpodu me nejvic dostalo. Nemit s tim zkusenost,mozna bych mu to uveril.Uz jen traktor je hlucnejsi. navic tech 450 kc, taky dobrej vtip asi jako cela recenze. Ale hlavne ze renaulty jsou nejlepsi :))))))))))
Chlapče hodně se pleteš, laguna má motor hodně tichej, když dáš vedle octavii tak laguna vytězí!!!! Kamarád ma octavii a sám to uznal že moje laguna je tichá.
Těch 450 kč to pán asi nemyslel vážně, myslím si že se jen přeťukl.
reagovať
1 2 3 4




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.