0
späť
 

diskuze k tématu: Jak jezdí Renault Laguna po téměř 150 tis. km?

kategórie zaradenia témy: francouzská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 09.04.2009 18:52, RE: Zase ta kráva, kecy rozdává
vasapasa napísal:
u mě je to podobné nejen že je přeskakuji,ale dokonce už na ně ani nereaguji....

a provokace pro kylie.... já teda nevím, ale v hospodě chlapi říkali že ta c5 je pěkná sračka nejede to v zatzáčkách to plave... no nejvíc na hovnou auto a navíc žabák...... hrooozně poruchovej ......

(a předem říkám že jestli to nebude aspon na 100 řádků ta reakce tak ani nic nepište) papáááááááá
Milý vasapasa(o)!
Svět motorů se (asi) "zbláznil" a Citroën C5 doporučil jako NEJ- bazarový nákup střední třídy
Svět motorů se (asi opět) "zlbáznil" a Citroën C3 Picasso doporučil PŘED Škoda Roomster jako nej- (malý autobus/náklaďák ,-)
Tak asi tak (a pozdravujte RÁDOBY"odborníky" v hospodě .-)
PS: Vešlo se to "do (řádkového) limitu"?
PPS: Co ti hospodští JAKO"odborníci" říkají na mnou nafocená "číslíčka"? KDY se KONEČNĚ najde nějaký CHLAP(ec) co mi to třeba v passat KONEČNĚ "nandá"?
Pěkný den ,-)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 09.04.2009 19:00, RE: Zase ta kráva, kecy rozdává
Lord napísal:
Já jsem NIKOHO konkrétního nenazval krávou. Mimochodem v Indii je myslím kráva posvátná, takže svým způsobem je to "poklona"
Milý LORDe!
To byla ale HODNĚ "laciná" výmluva ...
PS: Zdá se že s tou KONKRÉTNOSTí máte stejný "problémek" jako s ORIGINÁLitou
PPS: K těm vaším "....NEdoceněným citrónům" - já se s NEčeskými testy víceméně "shoduji" (i když to NEuvěřitelné hodnocení posledního Svět motorů - to mi popravdě DECH VZALO! Co vám? ,-) maličko jsem se dvěma "lepšími/vyššími" C5kami jezdila a s tím co dočtete se v Gebrauchtwagenkatalog či v českém "OJETINY" se víceméně SHODUJi - že někteří místní diskutující (jako jste LORDe právě VY) málem pravý OPAK tvrdí - těžko říci KDE berou své informace/přesvědčení - domnívám se že si to prostě VYMÝŠLí
Pěkný den
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 09.04.2009 19:12, RE: Zase ta kráva, kecy rozdává
Reno napísal:
Já Vám Kylie nic konkrétního vyčítat nebudu - já ty vaše hovna nečtu. Prostě na to nemám náladu. Vy máte možná pocit, že Vaše příspěvky jsou natolik úžasné, že si můžete dovolit učinit je co nejvíce nepřehlednými a nečitelnými a že my ostatní je budeme brát jako slovo boží. I kdybyste psala bůhvíjaké moudra, já se to nedozvím, dokud to nebudete psát jako normální člověk, ale tím Vašim pubertálním stylem.
Já vám Reno, své již řekla - já bohužel váš příspěvek četla. NEměla jsem z něj dobrou náladu...
Že Citroën C5 je "...úžasný" a "... nejlepší vůz na světě" - to jsem tu již NĚKOLIKRÁT četla/slyšela (zajímavé - já to NIKDY NEnapsala ... "jen" jsem si "troufla" zmínit že se "vyrovná" a některé a v něčem dokonce PŘEDČí - že je jeho české vnímání TAKové jaké je ... opravdu by mne ZAJÍMALO "kde a jak" ty NEsmysly ohledně vozů C5 či C6 apod. "vznikly" - nebo si OPRAVDU myslíte, že PROFÍCi naprosté "bláboly" píší?
PS: "Uznávám" a "chápu", že můj způsob vyjadřování a styl psaní JE poněkud "jiný", ale NEchce se mi ho "měnit" - pro mne je to "odreagování" a "zábava" a opravdu NEnutím nikoho to číst (ale o "autíčkách" se snažím psát "seriózně/pravdivě" - možná NE všem vyhovujícím STYLem, ale "po pravdě" a NEvymýšlím si (což by se tu - alespoň maličko - cenit mohlo)
Pěkný den
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 09.04.2009 19:15, RE: Zase ta kráva, kecy rozdává
Kylie napísal:
Milý LORDe!
To byla ale HODNĚ "laciná" výmluva ...
PS: Zdá se že s tou KONKRÉTNOSTí máte stejný "problémek" jako s ORIGINÁLitou
PPS: K těm vaším "....NEdoceněným citrónům" - já se s NEčeskými testy víceméně "shoduji" (i když to NEuvěřitelné hodnocení posledního Svět motorů - to mi popravdě DECH VZALO! Co vám? ,-) maličko jsem se dvěma "lepšími/vyššími" C5kami jezdila a s tím co dočtete se v Gebrauchtwagenkatalog či v českém "OJETINY" se víceméně SHODUJi - že někteří místní diskut...
Někde jsem četl že jsi blondýna a to se nezapře. Pochop laskavě že já na to jestli meleš o C5 nebo o čemkoli jiném kašlu. Nikdy jsem nikde nenapsal že citron je špatný nebo dobrý (pokud někde jo tak mi to prosím ukaž a uznám chybu). Jde mi o to že dost často je diskuse o jednom a ty začneš o úplně něčem jiném, co s tím původním nijak nesouvisí. Čti si co chceš, piš si co chceš ale zkus pochopit že když si nějaký člověk chce přečíst diskusi např. o té Laguně aby se o ní dozvěděl něco co neví nebo si něco upřesnil tak ho tvoje příspěvky na půl stránky psané tvým osobním "stylem" o tom jak si s citronem ujela po nějaké době x kilometrů a ještě sis ho vyfotila nebude zajímat. Kdyby ho zajímal C5 tak si přečte diskusi o C5 kde snad nikdo jiný nějak narušený nebude mlét o tom jak je třeba fábia užasné auto, že ho dotyčný dneska umyl a zaparkoval ho na anglickém trávníku. Kapišto? Asi ne co?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 09.04.2009 19:35, RE: Zase ta kráva, kecy rozdává
Lord napísal:
Někde jsem četl že jsi blondýna a to se nezapře. Pochop laskavě že já na to jestli meleš o C5 nebo o čemkoli jiném kašlu. Nikdy jsem nikde nenapsal že citron je špatný nebo dobrý (pokud někde jo tak mi to prosím ukaž a uznám chybu). Jde mi o to že dost často je diskuse o jednom a ty začneš o úplně něčem jiném, co s tím původním nijak nesouvisí. Čti si co chceš, piš si co chceš ale zkus pochopit že když si nějaký člověk chce přečíst diskusi např. o té Laguně aby se o ní dozvěděl něco co neví neb...
Vy jste tu "nový"?
Já tu asi tak (a to BEZ přehánění!) četla, jak někdo (NE já!) v diskuzi o "něčem" zcela JINAM odbočil.
".... ZKUSte POCHOPIT, že ..." - to na těchto (takovýchto) stránkách NENí až tak "výjímečné"
PS: TAkže PROČ jste těch 999 případů "přešel/toleroval/NEreagoval" a JEN a JEN .... mlčel a mlčel .... až pak:
"... ZASE TA KRÁVA, KECY ROZDÁVÁ ..." napsal?
Nuže LORDe?
To nějak "uspokojivě" VYSVĚTLIT NEdokážete. Kapišto? Asi ne co?
PPS: Četla jsem tu věru VĚTŠÍ "odbočení od tématu", než Laguna-C5
Pěkný den
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 09.04.2009 19:38, RE: Zase ta kráva, kecy rozdává
Lord napísal:
Nikoho jsem nejmenoval, ale jak vidno potrefená husa zakejhala, to mě těší. Nemilá limetko, já jsem nenapsal jestli je citron takový nebo makový, to co píšou v časopisech možná umíš přečíst ale nepochopím proč tady řešíš to svoje ovoce. Žádné tvoje fotky jsem neviděl, tebou udávané spotřeby ani jiná čísla taky ne a ani jsem po nich nepátral, každopádně jsem si jist že se naprosto shodují s tím co sis někde přečetla.... Čím jezdím tě trápit nemusí, o tom tato diskuse není, ta se týká vozu Renault...
Trápit NEmusí ... (ale ty nové fotky až někdy příští týden tam dám .-)
http://www.flickr.com/photos/30642098@N08/
... není zač ,-)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 09.04.2009 19:56, RE: Zase ta kráva, kecy rozdává
Kylie napísal:
Vy jste tu "nový"?
Já tu asi tak (a to BEZ přehánění!) četla, jak někdo (NE já!) v diskuzi o "něčem" zcela JINAM odbočil.
".... ZKUSte POCHOPIT, že ..." - to na těchto (takovýchto) stránkách NENí až tak "výjímečné"
PS: TAkže PROČ jste těch 999 případů "přešel/toleroval/NEreagoval" a JEN a JEN .... mlčel a mlčel .... až pak:
"... ZASE TA KRÁVA, KECY ROZDÁVÁ ..." napsal?
Nuže LORDe?
To nějak "uspokojivě" VYSVĚTLIT NEdokážete. Kapišto? Asi ne co?
PPS: Četla jsem tu věru VĚTŠÍ "odbočení ...
Jo stává se to i jinde ale u tebe je to odbočení vždy na stejné téma/stranu. Nový nejsem, jen jsem se nudil a taky stále doufal že to byla jen tvoje chvilková slabost, ale ono nic, jsem najivní vím Opakuji že jsem napsal kráva ale nikoho konkrétního jsem neuvedl, že sis domyslela sebe samo o sobě o něčem svědčí Tebe asi v tvém okolí moc lidí nebere a snažíš ze sebe udělat tady nějakou super odbornici ze které si maji všichni sednout na zadek. Já neříkám, díky článkům máš přehled, jenom nechápu se proč se z toho téměř vždy vyvine závěr C5, 1,6HDi, Mazda 3, a tuším legacy? Proč když má tazatel vybrány 3 konkrétní auta, tak ty mu začneš vypisovat tabulky a články o autě které nemá v hledáčku, ty mu to auto nezaplatíš tak mu poraď (ikdyž podle tebe stojí všechny za kulové) které z těch jeho je menší zlo. Zkus svoje tabulky uplatňovat v tématu kam to patří. Myslím že to bude větší přínos než to že ty máš takovou a makovou spotřebu Když bude téma C5 tak tam klidně piš i to kdy si byla poprvé na benzínce a vzala mu plnou, ale proč to tahat jinam?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 09.04.2009 20:08, RE: Zase ta kráva, kecy rozdává
Kylie napísal:
Já vám Reno, své již řekla - já bohužel váš příspěvek četla. NEměla jsem z něj dobrou náladu...
Že Citroën C5 je "...úžasný" a "... nejlepší vůz na světě" - to jsem tu již NĚKOLIKRÁT četla/slyšela (zajímavé - já to NIKDY NEnapsala ... "jen" jsem si "troufla" zmínit že se "vyrovná" a některé a v něčem dokonce PŘEDČí - že je jeho české vnímání TAKové jaké je ... opravdu by mne ZAJÍMALO "kde a jak" ty NEsmysly ohledně vozů C5 či C6 apod. "vznikly" - nebo si OPRAVDU myslíte, že PROFÍCi naprost...
no jestli Vám nevadí, že to většinu lidí nasírá, potom je vše v pořádku. ale nedivte se jim, že se povětšinou ozvou.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 09.04.2009 20:13, RE: Zase ta kráva, kecy rozdává
Lord napísal:
Jo stává se to i jinde ale u tebe je to odbočení vždy na stejné téma/stranu. Nový nejsem, jen jsem se nudil a taky stále doufal že to byla jen tvoje chvilková slabost, ale ono nic, jsem najivní vím Opakuji že jsem napsal kráva ale nikoho konkrétního jsem neuvedl, že sis domyslela sebe samo o sobě o něčem svědčí Tebe asi v tvém okolí moc lidí nebere a snažíš ze sebe udělat tady nějakou super odbornici ze které si maji všichni sednout na zadek. Já neříkám, díky článkům máš přehled, jenom ...
Teď budu STRUČNÁ: To vaše "vysvětlení" je jen VÝMLUVA
Ale ano - nejvíce píši o voze(ch) jimž jsme posledních pár set tisíc km jezdila - to asi NENí až tak NE"normální", nebo? ,-)
Zas tak moc se NEmýlite: ".... lidé v mém okolí" - o nichž se zmiňujete - jsou opravdu (auto)profíci ,-)
"Vyvine" se to co je POVEDENÉ - mazda 3 1.6 HDi je dle mne (a nejen mne) asi NEJ-POD-ceňovanější vůz nižší střední třídy
Citroën C5 ve vyšších verzích (s H3+) má minimálně v česku STEJNOU pozici ve třídě STŘEDNí (ohodnocení SVĚTem MOTORů jako NEJ- vozu této třídy - myslím že svým způsobem "sedí", ale byl to ŠOK!)
PS: Mně se myšlenky poněkud "doširoka" občas "rozbíhají" - to PRAVDU máte, a VÍM to a komu to NEvyhovuje - tomu se opravdu "omlouvám" - ale OPRAVDU na to "papírek na hlavu" mám
NEchci "válčit" - opravdu mne BAVí si o autíčkách POVÍDAT - TAK je to "jednoduché"
Pěkný den
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 09.04.2009 20:27, RE: Zase ta kráva, kecy rozdává
Kylie napísal:
Teď budu STRUČNÁ: To vaše "vysvětlení" je jen VÝMLUVA
Ale ano - nejvíce píši o voze(ch) jimž jsme posledních pár set tisíc km jezdila - to asi NENí až tak NE"normální", nebo? ,-)
Zas tak moc se NEmýlite: ".... lidé v mém okolí" - o nichž se zmiňujete - jsou opravdu (auto)profíci ,-)
"Vyvine" se to co je POVEDENÉ - mazda 3 1.6 HDi je dle mne (a nejen mne) asi NEJ-POD-ceňovanější vůz nižší střední třídy
Citroën C5 ve vyšších verzích (s H3+) má minimálně v česku STEJNOU pozici ve třídě STŘ...
To že to bereš jako výmluvu je tvoje věc, já jsem napsal můj názor. Jestli je C5, Mazda 3 a kdo ví co ještě podceňované nebo nedoceněné je momentálně druhořadé, šlo mi o princip... Povídání si o autíčkách beru... ale pokud možno k věci Jinak nevím jestli máš nebo nemáš tady recenzi na C5 ale pokud ne tak myslím že tam by bylo spoooousta prostoru pro své zkušenosti, dojmy a postřehy.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 09.04.2009 21:32, RE: Zase ta kráva, kecy rozdává
Lord napísal:
To že to bereš jako výmluvu je tvoje věc, já jsem napsal můj názor. Jestli je C5, Mazda 3 a kdo ví co ještě podceňované nebo nedoceněné je momentálně druhořadé, šlo mi o princip... Povídání si o autíčkách beru... ale pokud možno k věci Jinak nevím jestli máš nebo nemáš tady recenzi na C5 ale pokud ne tak myslím že tam by bylo spoooousta prostoru pro své zkušenosti, dojmy a postřehy.
K té "výmluvě" - tady NEjde o nějaký "můj názor" - čistě FAKTicky, zde "tisíc a jedno" ODBOČENí od tématu četla )a VĚTŠí) a nějakou "upomínku" či JAKOUKOLIV "reakci" jsem asi přehlédla ....
No nic, tak to "chodí" ...
Nevím jak VY, milý LORDe, já tu "malou" recenzi mám (ale VELKOU a POŘÁDNOU a PODROBNější - ne jen takový "nástin" jako v případě "Citroen C5 3.0 V6 - zkušenosti uživatelky po třech letech" - než se s ním "rozloučím" /a do DS5 asi "přestoupím"/ chystám ,-)
PS: Panuje to obecně spíše NEgativní pohled na francouzské vozy (dělení dle NÁRODNOSTi docela za "bubost" pokládám) - tak jeden konkrétní (mám po první verzi s motorem 2.2 HDi teď již DRUHÝ "pofaceliftový" kousek C5) zde celkem "poctivě" (včetně ZÁVAD) popisuji (bohužel /no "dá" se to "vydržet/ teď ty delší trasy často JINÝMi vozy jezdím ,-)
Mám pocit, že se zde občas docela DOST bajkaří - já čistá FAKTa o svém i jiných vozech uvádím ...
PPS: A "slibuji", že na té "závěrečné" recenzi po ... skoro200 tisících kilometrech vás POSLECHNU a spóóóóóustu místa jí věnuji a opravdu ZÁLEŽET si dám ,-)
Pěkný den
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 09.04.2009 21:48, RE: Zase ta kráva, kecy rozdává
Kylie napísal:
K té "výmluvě" - tady NEjde o nějaký "můj názor" - čistě FAKTicky, zde "tisíc a jedno" ODBOČENí od tématu četla )a VĚTŠí) a nějakou "upomínku" či JAKOUKOLIV "reakci" jsem asi přehlédla ....
No nic, tak to "chodí" ...
Nevím jak VY, milý LORDe, já tu "malou" recenzi mám (ale VELKOU a POŘÁDNOU a PODROBNější - ne jen takový "nástin" jako v případě "Citroen C5 3.0 V6 - zkušenosti uživatelky po třech letech" - než se s ním "rozloučím" /a do DS5 asi "přestoupím"/ chystám ,-)
PS: Panuje to obecně sp...
Možná že odbočení byly (a větší) ale já nečtu kažkou diskuzi jen to co mě zaujme. Ale moc nevěřím tomu že je tady na tom portále jiný uživatel se stejnými "sklony" jako ty ... Co obecně panuje o francouzských produktech vím, ale nepřikláním se k nějakému krajnímu řešení, neodsuzuju ani nevychvaluju, myslím že nejde zaškatulkovat francouz=šmejd, němec=best of,... Spíš si myslím že závisí na konkrétním kusu. Každé auto má nějakou slabinu, žádné není dokonalé.... Pořád mám pocit že máš tendenci se v našem dialogu ohánět konkrétnimi produkty, jako bys měla pocit že ti vymačkávám citron ale tak to není tak neboj, je mi to putna, každý si koupí (většinou) auto co mu vyhovuje a jestli se to tomu druhému nelíbí tak je to čistě jeho problém, on si může vybrat z X dalších modelů.... Jinak se nám podařilo pěkně zaplevelit Laguně diskuzi
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 09.04.2009 22:47, Chjo
Půl naprosto zbytčné diskuze. Myslím, že je lepší to ignorovat. já to tak dělám. Zajímavé je, že mi stačí číst ty reakce na Kylie a v několika slovech se dozvím hlavní obsah jejího příspěvku. Přijde mi to úžasné.
Osobní zkušenost s Lagunou nemám, jen zprostředkovanou. Jedna koupená v AAA bez servisky v automatu fungovala blbě, ale vrátit nešla. Drhuá slouží dobře a bez problémů najezdeli 5000 km za 2 roky
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 09.04.2009 23:06, RE: Zase ta kráva, kecy rozdává
Kylie napísal:
Trápit NEmusí ... (ale ty nové fotky až někdy příští týden tam dám .-)
http://www.flickr.com/photos/30642098@N08/
... není zač ,-)
Vazena Kylie, bohuzel, souhlasim s ostatnimi diskutujicimi, kterym, at uz jakymkoliv zpusobem, lezete na nervy. Me tedy v prve rade, svym nechutnym slohem. A pokud jde o diskuse samotne, tak jsem, opravdu, nenarazil (v dobe, kdy jsem jeste mel snahu Vase prispevky lustit) ani na jednu, ve tkere jste nejakym zpusoben neprotlacovala Citroen, potazmo C5. Pripada mi, jako by jste hlavne sama sebe ubezpecovala, ze jste si koupila to spravne vozitko. Pokud jde tedy o toto, ujistuji Vas, ze jste si z Vaseho hlediska koupila to spravne auto a napriste uz bych prosil psat cesky a o tematu !!! A verte mi, ze tem, kterym tento Vas styl vyhovuje, je drtiva mensina. S pozdravem Rowen.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 09.04.2009 23:48, Tak at slouzi
Nechci hazet vsechny "Rencky" do stejneho pytle, ale moje osobni zkusenost je spise mirne negativni. Kdyz to rychle spocitam, tak jsem mel za svuj ridicsky zivot 4 (vic jich asi nebude - daloby se rici, ze jsem s nima zacinal. 2x R5 GTE - tam se neda rict, ze by to nebylo spolehlive, proste uz to nebylo nejmladsi. Pak krasne zlute Clio 1.8 16V - tam prisla na radu vymena prevodovky a pak, bohuzel, Laguna 2.2D ("neuveritelny" skok)- v roce 2000 to bylo 5 let stare auto a pro me velice vyhodna koupe. Bohuzel tento 12 ventilovy motor mel spatne mazanou hlavu a tudiz, velice citlivy na kvalitu oleje a trpel velkym opotrebenim vacek a vahadel. Skoda ze jsem si ty vacky tenkrat nenechal (dal jsem je s autem jako ukazku vymeneneho dilu), protoze byly "stocene" na zakladni kruznice. Pak prisly Laguny s KARTOU a bylo jasne, podle vsech ohlasu, ze to za ty nervy nestoji.
Mam moznost, cas od casu ridit Lagunu II s dieslovou 1.9tkou, ale nejak mi to auto proste nesedi, cimz ji nechci nikterak schazovat. Dneska uz je jina situace a klidne verim, ze pan nema s Lagunou problemy a preju mu at se mu vyhybaji, protoze muze byt dle statistik a jeden z mala. A k tomu nesmyslnemu intervalu 30tis km na vymenu oleje ktery tady v diskusi padl? Co dodat - technicka oddeleni automobilek to nevymysli. Protoze pokud jeden bude menit olej po takovem to prbehu kilometru, tak nejen vacky, budou mit podobne neduhy, jako stare dieslove Laguny.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 10.04.2009 00:06, RE: Chjo
David V napísal:
Půl naprosto zbytčné diskuze. Myslím, že je lepší to ignorovat. já to tak dělám. Zajímavé je, že mi stačí číst ty reakce na Kylie a v několika slovech se dozvím hlavní obsah jejího příspěvku. Přijde mi to úžasné.
Osobní zkušenost s Lagunou nemám, jen zprostředkovanou. Jedna koupená v AAA bez servisky v automatu fungovala blbě, ale vrátit nešla. Drhuá slouží dobře a bez problémů najezdeli 5000 km za 2 roky
to nic, Kylie jsem měl z počátku rád, ale nyní její příspěvky též přeskakuji
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 10.04.2009 10:39, RE: Zase ta kráva, kecy rozdává
Kylie napísal:
Že-by LORD se v LAGU "převtělil"
Tak "do3tice": Co KONKRÉTNĚ (máte nato "chlap(c)i" ... ehm "to dole" - abyste NAPSALi ...) se vám (třem ANONYMům) NEzdá/NElíbí?
PS: NEbo to (jako vždy) u (mírně)vulgárních VÝKŘIKů "zůstane"???
Už mne to NEbaví - naštěstí již PĚKNĚ je - asi je čas nějaké "letní" auto vyzkoušet - to se mi momentálně LEPŠí "myšeňkou" než tu ony "frustrované výkřiky" číst, zdá ...
PPS: Prozraďte CO vás tak "irituje"? To že Citroën docela "příjemně" jezdí? Že to co řeknu jde-li to...
Kylie, proboha, proč píšeš jako Mistr Yoda?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 10.04.2009 10:40, RE: Chjo
David V napísal:
Půl naprosto zbytčné diskuze. Myslím, že je lepší to ignorovat. já to tak dělám. Zajímavé je, že mi stačí číst ty reakce na Kylie a v několika slovech se dozvím hlavní obsah jejího příspěvku. Přijde mi to úžasné.
Osobní zkušenost s Lagunou nemám, jen zprostředkovanou. Jedna koupená v AAA bez servisky v automatu fungovala blbě, ale vrátit nešla. Drhuá slouží dobře a bez problémů najezdeli 5000 km za 2 roky
Já s Laguna JEDNU zkušenost mám (nic moc) a Renault asi "ví" PROČ s její výrobou definitivně KONČí ...
... to jsem tedy "zaslechla" ...
Pěkný den
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 10.04.2009 12:16, RE: Chjo
Kylie napísal:
Já s Laguna JEDNU zkušenost mám (nic moc) a Renault asi "ví" PROČ s její výrobou definitivně KONČí ...
... to jsem tedy "zaslechla" ...
Pěkný den
KONEČNĚ jsem se dozvěděl něco o laguně co jsem nevěděl (že výroba končí) Díky
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 11.04.2009 08:02, RE: servisní knížka
Tomi napísal:
zfalšovat a vytisknout si svoji servisku je víc než obtížné.Každý kdo se s tím nesetkal tak tvrdí,že servisku ti dnes udělá každý dovozce "na počkání"...Opravdu ne,bohudík.
Udělat opravdu věrnou kopii se všemi štítky,použít správný papír,správný rozměr je velký problém a ten kdo viděl servisní knížku dané značky již dříve tak pozná rozdíl.Spousta lidí se o to pokouší,ale nakonec to vzdá.
Neříkám,že je to nemožné,ale pokud někdo tvrdí,že NENÍ PROBLÉM si v dnešní době udělat servisku tak o tom nem...
A Vy si myslíte, že je problém vyžádat si u výrobce (prodejce) novou servisku za "ztracenou"....? Ale většina automobilek včetně renaultu má dnes servisní databázi = na základě VIN Vám vyjede celá servisní historie včetně oprav kdekoli po evropě.
reagovať
1 2 3 4




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.