0
späť
 

diskuze k tématu: Jak jezdí Renault Laguna po téměř 150 tis. km?

kategórie zaradenia témy: francouzská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 09.04.2009 12:04, Milý Rudlíku!
Muroň napísal:
Přesně jak píše rohYpnol - mění rencky jak ponožky. Do spotřebního materiálu rozvody, tlumiče a všechny náplně počítám. Pokud se člověk o auto trochu stará, tak mění to, co se s nájezdem a stářím zhoršuje. S původními tlumiči, 5 let neměněnou chladící směsí i o 30tkm přetaženými rozvody se jezdit dá, ale zvyšuje to nebezpečí velkého průšvihu. Od pana Mirdy bych auto nekoupil.
Já bych také NEJraději kupovala (mírně zajeté) auto jen "po sobě" ,-)
Teď "skorovážně" (přidám příští týden nějakou fotečku jak Brumla jezdí = jak se pěkně "rozjezdil" - maličko se mu snížila průměrný spotřeba, maličko se mu zvýšila "dynamika" - a NEchci to "zakřiknout" ("ťuk-Ťuk-ŤUKám" se v čelo .-) ale lepší to "skoro" být NEmůže a já s ním móóóóc spokojena a tak já "pojala" ROZHODUTí, že Brumla "vyduží" až do new Citroën DS5
Co na to říkáš? Je to přeci jen (původem) "francouz" a ten (logisch) NEmůže vydužet to co Polo TDi
Mimochodem byl-li zlomeček toho tvého "koupěpřání" new Polo pravdivý - tak OPRAVDU vypadá lépe/atraktivněji/zajímavěji než ty staré verze. Dokonce jsem si v jednom NEjmenovaném českém magazínu (co má v názvu "7" a předtím 4 písmenka nějak "související" s názvem AUTOmobil .-) přečetla, že: "...KVALITOU a designem překvapil(o)" - to Polo
Nu - na základě prospekt(u)/reklamní(ho) materiál(u) "trefit/určit" kvalitu budoucího vozu ... TOMU já říkám "profesionalita" - to je HNED vidět, že já "jen" BLONDýna, já bych s ním potřebovala minimálně stovky km najet (a raději více, než jen jedním motorem ,-)
Ale zpět k Polo - opravdu "působí" lépe a co já slyšela tak ten nový (přeplňovaný) 1,2 vskutku "zajímavě" působí/vypadá (bude se dávat jako základní motor i do příštího passat (ten bude popravdě technicky JEN "prodloužený" golf) ale .... stejně
Ach - tak co myšlíš s Brumlou? Kdos mi tu kdysi říkal/psal, že těch mých 150-160 t. km a 4 roky je "málo" - nyní jezdím docela často i JINÝMi vozy, takže Brumla 4 roky již má ale "jen" přes 100.000 km (jsme se nějak "zasekli" - i PROTO jsem pár foto z jízdy udělala - poslední dobou jezdíme tak "na nákupy" - po delší době ujel v kuse "celých" 400 km
PS: A ode mne by sis auto koupil?? ,-)
Pěkný den
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 09.04.2009 12:15, RE: 450 Kč?
Muroň napísal:
Neni. 4l laciného oleje za 300 pořídím, filtr za 150, práci si sám sobě nepočítám a auto si taky celé vizuálně zkontroluju.
Nevím, nevím.... lít do dCi olej za 75 Kč/litr je pěkná prasečina, navíc on popisuje že mu servis dělal nějaký člověk. Jestli na výměnu stačí čtyři litry, taky nevím.
Každopádně se normální člověk do 450,- Kč nevejde ani omylem.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 09.04.2009 13:04, Pán nás pěkně krmí...
...... 12 renaultů an jdna fatální porucha proč ne... já mu to neberu...... rozvody který neměnil stály 6000..... olej + filtr + práce 450 kč,-.....nic proti ale tohle si každej spočítá a pozná že pán je s prominutím takovej ten vychvalovačnej kokot ..... hej sousede to co mám já to je to nej.... a olej mi dolejou za 450kča zdarma se kolem něj servisman projde a řekne no chtělo by to umej ta navoskovat jinak to vypadá celkem dobře ))

tak počítáme.... viz diskuze o něco víše o tom oleji

a ted si řekneme tu o perníkové chaloupce že?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 09.04.2009 13:42, Tak čas BĚŽí ...
vasapasa napísal:
...... 12 renaultů an jdna fatální porucha proč ne... já mu to neberu...... rozvody který neměnil stály 6000..... olej + filtr + práce 450 kč,-.....nic proti ale tohle si každej spočítá a pozná že pán je s prominutím takovej ten vychvalovačnej kokot ..... hej sousede to co mám já to je to nej.... a olej mi dolejou za 450kča zdarma se kolem něj servisman projde a řekne no chtělo by to umej ta navoskovat jinak to vypadá celkem dobře ))

tak počítáme.... viz diskuze o něco víše o tom oleji

a te...
... pádí/uhání a já čok Čok ČOKÁM na tu (slíbenou!) pohádku!
PS: A jen pro doplnění (a JEN pro vasapasa(u) - už víte KAM se chodí na (docela seriozní) údaje o spotřebě?
PPS: Víte, že Brumlovi trochu "spadla" spotřeba na průměr 10,7 litru? A navíc je takový "živější" .. A to občas i trošičku "rychleji" jezdíme - co říkáte na rychlostní průměr 149 km/h?
Měřeno "vynulováním" na Tankstelle a po zpomalení na vjezdu do města nafoceno - po 175 km - já na Brumlu jsem docela PYŠNÁ (stále se myslím že je v česku HODNĚ a HODNĚ PODceňován .-)
Nu a téma "poruchovost" - NEvím jak ostatní, já "Brumlochoroby" PRAVDIVĚ uvádím/hlásím a (asi) ROZHODLA jsem se modelu DS5 "dočkat", tak "uvidíme" jak OPRAVDU je takový Citroën C5 "poruchový" (jezdím teď občas i jinými vozy a značkami, takže "odhadem" - jestli se nic NEzmění - bude mít Brumla v 7mi letech letech kdy půjde "na prodej" /přeji mu majjitele co se o něj alespoň PODOBNĚ jako "maminka" bude starat/ bude mít "najeto" nějakých 175 - 200.000 /"pravých"/ kilometrů.
Bude-li jezdit jako právě TEĎ/"v tomto období" - vůůůůbec by mi to NEvadilo a SPOKOJENA budu ,-)
Pěkný den
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 09.04.2009 14:46, Zase ta kráva, kecy rozdává
Diskuse je k článku o Laguně a ona tady mele a mele o tom jak je její citron úžasný a nedoceněný. V podstatě za to asi nemůže, je duševně narušená. No co, nikdo není akorát že?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 09.04.2009 15:21, RE: Zase ta kráva, kecy rozdává
Lord napísal:
Diskuse je k článku o Laguně a ona tady mele a mele o tom jak je její citron úžasný a nedoceněný. V podstatě za to asi nemůže, je duševně narušená. No co, nikdo není akorát že?
Vy se to praxí NIKDY NEdozvíte, ale TAKto se "Lord" NEchová ,-)
Snad jen "duševně narušený" člověk se k takovémuto příspěvku "odhodlá" (ale samozřejmě za to MŮŽE .-)
PS: To že je v česku Citroën C5 spíše NE"doceněný" se dočtete i v ČESKÝCH specializovaných katalozích "OJETINy", ale to někoho "vašeho ražení" jistě NEzajímá ...
PPS: Myslím že "skorojediná" jsem zde uvedla a uvádím SKUTEČNÉ údaje/fakta o poruchovosti i jízdních schopnostech či spotřebě vozu a také to FOTOGRAFIEMi "dokládám" - více prostě NElze.
Pokud se najde (ANONYMní) "někdo/kdosi", kdo LORDem NEní, byť se tak nazývá, a NEchce se mu věřit ni fotkám, ni mně, ni profesionálům/redaktorům - je to JEN a JEN .... JEHO ("Lordí") věc - buďte "hudina" a svou "myšeňku/příspěvek" ROZVIŃTE a do "souvislostí" ho dosaďte
Jinak místo "CITRON" já raději/spíše "LIMETKU" - když už: "... melete o úžasných citrónech" - abych vás citovala (hudino PROZRADÍTE jaký je váš - zřejmě O TOLIK LEPŠí - vůz? .-)
Mně MÉ vozy "vyhovují" (ostatně NEkupuji je dle tvarů vnějších plechů ani podle toho zda je plast pod předním sklem "měkčený" - používám JINÁ "kritéria" ,-)
Pěkný den (všem "Lidem dobré vůle" - TAK nějak se to "říkalo"? .-)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 09.04.2009 15:23, Ano SOUHLASím ...
rohYpnol napísal:
Neoznámením trestného činu (podvodu) se stáváš spolupachatelem ;P
... takoví lidé patří do VĚZENí (tady BEZ legrace ... dost bylo "Divokého východu")
Pěkný den ,-)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 09.04.2009 15:39, RE: Zase ta kráva, kecy rozdává
Kylie napísal:
Vy se to praxí NIKDY NEdozvíte, ale TAKto se "Lord" NEchová ,-)
Snad jen "duševně narušený" člověk se k takovémuto příspěvku "odhodlá" (ale samozřejmě za to MŮŽE .-)
PS: To že je v česku Citroën C5 spíše NE"doceněný" se dočtete i v ČESKÝCH specializovaných katalozích "OJETINy", ale to někoho "vašeho ražení" jistě NEzajímá ...
PPS: Myslím že "skorojediná" jsem zde uvedla a uvádím SKUTEČNÉ údaje/fakta o poruchovosti i jízdních schopnostech či spotřebě vozu a také to FOTOGRAFIEMi "doklád...
já už to ani nečtu Lorde, naučil jsem se ty hovna překračovat, tak že do nich nešlápnu skoro nikdy...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 09.04.2009 15:44, RE: Zase ta kráva, kecy rozdává
Kylie napísal:
Vy se to praxí NIKDY NEdozvíte, ale TAKto se "Lord" NEchová ,-)
Snad jen "duševně narušený" člověk se k takovémuto příspěvku "odhodlá" (ale samozřejmě za to MŮŽE .-)
PS: To že je v česku Citroën C5 spíše NE"doceněný" se dočtete i v ČESKÝCH specializovaných katalozích "OJETINy", ale to někoho "vašeho ražení" jistě NEzajímá ...
PPS: Myslím že "skorojediná" jsem zde uvedla a uvádím SKUTEČNÉ údaje/fakta o poruchovosti i jízdních schopnostech či spotřebě vozu a také to FOTOGRAFIEMi "doklád...
Přestaň psát jako magor, nedá se to číst!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Patříš do blázince
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 09.04.2009 15:49, RE: Zase ta kráva, kecy rozdává
Reno napísal:
já už to ani nečtu Lorde, naučil jsem se ty hovna překračovat, tak že do nich nešlápnu skoro nikdy...
Ale "RENO" ,-)
Vidím, že dnes muži "na úrovni" se zde setkávají ....
PS: Zvládnete "RENO" krom "vulgárních výrazů" něco KONKRÉTNí´HO napsat? Myslím co KONKRÉTNĚ se vám NEzdá/NElíbí? Najdete ty JEDNOZNAČNĚ
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 09.04.2009 15:52, RE: Zase ta kráva, kecy rozdává
Kylie napísal:
Ale "RENO" ,-)
Vidím, že dnes muži "na úrovni" se zde setkávají ....
PS: Zvládnete "RENO" krom "vulgárních výrazů" něco KONKRÉTNí´HO napsat? Myslím co KONKRÉTNĚ se vám NEzdá/NElíbí? Najdete ty JEDNOZNAČNĚ
... "vymyšlené" ba snad až "vylhané" a jinak NEsmyslné příspěvky - NEvšimla jsem si že byste si TO SAM0 "dovolil" ,-)
To je zajímavý "defekt" v "posuzování" ... zdá se mi
PS: Ať se vám to zdá/NEzdá či líbí/NElíbí - já "nudně" stále JEN pravdu píši - ale máte pravdu ... to občas JE důvod, k až TAKto "přehnaným" reakcím
Pěkný den (ne těm co "sprostá slova" používají)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 09.04.2009 15:53, RE: Zase ta kráva, kecy rozdává
Kylie napísal:
Vy se to praxí NIKDY NEdozvíte, ale TAKto se "Lord" NEchová ,-)
Snad jen "duševně narušený" člověk se k takovémuto příspěvku "odhodlá" (ale samozřejmě za to MŮŽE .-)
PS: To že je v česku Citroën C5 spíše NE"doceněný" se dočtete i v ČESKÝCH specializovaných katalozích "OJETINy", ale to někoho "vašeho ražení" jistě NEzajímá ...
PPS: Myslím že "skorojediná" jsem zde uvedla a uvádím SKUTEČNÉ údaje/fakta o poruchovosti i jízdních schopnostech či spotřebě vozu a také to FOTOGRAFIEMi "doklád...
A Kylie, Vy si zase vede svou a kamenuje někoho, který správně konstatuje, že se zde jedná o diskuzi na vůz Renault Laguna.
A propos: Lord se možná jako lord nechová, ale vy se jako DÁMA také nechováte, neboť se každého, kdo si dovolí s Vámi na diskuzích nesouhlasit, snažíte vztahovačně a sebestředně udupad, rozdrtit a umlátit, a v těchto případech také rozhodně nešetříte různými invektivy a narážkami. D.M.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 09.04.2009 15:58, RE: Zase ta kráva, kecy rozdává
lagu napísal:
Přestaň psát jako magor, nedá se to číst!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Patříš do blázince
Že-by LORD se v LAGU "převtělil"
Tak "do3tice": Co KONKRÉTNĚ (máte nato "chlap(c)i" ... ehm "to dole" - abyste NAPSALi ...) se vám (třem ANONYMům) NEzdá/NElíbí?
PS: NEbo to (jako vždy) u (mírně)vulgárních VÝKŘIKů "zůstane"???
Už mne to NEbaví - naštěstí již PĚKNĚ je - asi je čas nějaké "letní" auto vyzkoušet - to se mi momentálně LEPŠí "myšeňkou" než tu ony "frustrované výkřiky" číst, zdá ...
PPS: Prozraďte CO vás tak "irituje"? To že Citroën docela "příjemně" jezdí? Že to co řeknu jde-li to i fotografií "dokáži"? Že nudně "pravdomluvná" jsem? Že jsem "holčička"?
Končím-přepínám - ostatním
Pěkný den
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 09.04.2009 16:07, RE: Zase ta kráva, kecy rozdává
Dronte Mauricijský napísal:
A Kylie, Vy si zase vede svou a kamenuje někoho, který správně konstatuje, že se zde jedná o diskuzi na vůz Renault Laguna.
A propos: Lord se možná jako lord nechová, ale vy se jako DÁMA také nechováte, neboť se každého, kdo si dovolí s Vámi na diskuzích nesouhlasit, snažíte vztahovačně a sebestředně udupad, rozdrtit a umlátit, a v těchto případech také rozhodně nešetříte různými invektivy a narážkami. D.M.
Milý Dronte Mauricijský, já vím že tak (trochu ,-) PRAVDU máte (já jsem prostě "TAKová")
Ale s "invektivami" a VÝPADy určitě NEzačínám - tím jsem si "jistá" (ale že je popř. VRÁTíM - to je "fakt" - byť NE "vulgarity" , ale VRÁTIT ... to ano, to se většinou "snažím"
PS: Ano "na svém" si VĚTŠINOU stojím, prostě a NEBoť "vím", že si NEvymýšlím a trochu (donquijotsky - já vím) se věci "NA PRAVOU MíRU" uvést snažím
PPS: A to co jsem napsala - to je ZASE jen "nudně" pravda, po nějaké době jsem s Brumlou C5 zase trochu delší cestu jela, tak jsem .... nafotila a o tom napsala - myslím, že kdybych TO SAMÉ psala o .... svém předpředchozím voze Subaru Legacy NEbyly by reakce TAK "negativní" - NEtuším PROČ, ale v česku "povedený/slušně jezdící" snad i NADprůměrný Citroën až "vadí" ...
Pěkný den
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 09.04.2009 16:12, RE: Zase ta kráva, kecy rozdává
Dronte Mauricijský napísal:
A Kylie, Vy si zase vede svou a kamenuje někoho, který správně konstatuje, že se zde jedná o diskuzi na vůz Renault Laguna.
A propos: Lord se možná jako lord nechová, ale vy se jako DÁMA také nechováte, neboť se každého, kdo si dovolí s Vámi na diskuzích nesouhlasit, snažíte vztahovačně a sebestředně udupad, rozdrtit a umlátit, a v těchto případech také rozhodně nešetříte různými invektivy a narážkami. D.M.
Kylie si určitě od nikoho nezaslouží, aby jí tu nadával do krav. To ukazuje pouze na úroveň některých diskutujících. Nejsou jen volové, spíš hovada.
Pokud si tu Kylie stále vede svou, prostě to abstrahujte, když vám to vadí. Nebo jí poraďte, jak jinak přijít k orgasmu, když to patrně s jejím buřtíkem nejde. Každý se ukájí jinak a jinde. Howgh!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 09.04.2009 16:19, RE: Zase ta kráva, kecy rozdává
Kylie napísal:
Vy se to praxí NIKDY NEdozvíte, ale TAKto se "Lord" NEchová ,-)
Snad jen "duševně narušený" člověk se k takovémuto příspěvku "odhodlá" (ale samozřejmě za to MŮŽE .-)
PS: To že je v česku Citroën C5 spíše NE"doceněný" se dočtete i v ČESKÝCH specializovaných katalozích "OJETINy", ale to někoho "vašeho ražení" jistě NEzajímá ...
PPS: Myslím že "skorojediná" jsem zde uvedla a uvádím SKUTEČNÉ údaje/fakta o poruchovosti i jízdních schopnostech či spotřebě vozu a také to FOTOGRAFIEMi "doklád...
Nikoho jsem nejmenoval, ale jak vidno potrefená husa zakejhala, to mě těší. Nemilá limetko, já jsem nenapsal jestli je citron takový nebo makový, to co píšou v časopisech možná umíš přečíst ale nepochopím proč tady řešíš to svoje ovoce. Žádné tvoje fotky jsem neviděl, tebou udávané spotřeby ani jiná čísla taky ne a ani jsem po nich nepátral, každopádně jsem si jist že se naprosto shodují s tím co sis někde přečetla.... Čím jezdím tě trápit nemusí, o tom tato diskuse není, ta se týká vozu Renault Laguna II. Pokud máš potřebu se svěřovat se svými dojmy tak proč si nezaložíš nějaké vlastní stránky s danou diskusí? Nebo si můžeš začít psát deníček
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 09.04.2009 16:28, RE: Zase ta kráva, kecy rozdává
donald napísal:
Kylie si určitě od nikoho nezaslouží, aby jí tu nadával do krav. To ukazuje pouze na úroveň některých diskutujících. Nejsou jen volové, spíš hovada.
Pokud si tu Kylie stále vede svou, prostě to abstrahujte, když vám to vadí. Nebo jí poraďte, jak jinak přijít k orgasmu, když to patrně s jejím buřtíkem nejde. Každý se ukájí jinak a jinde. Howgh!
Já jsem NIKOHO konkrétního nenazval krávou. Mimochodem v Indii je myslím kráva posvátná, takže svým způsobem je to "poklona"
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 09.04.2009 16:41, RE: Zase ta kráva, kecy rozdává
donald napísal:
Kylie si určitě od nikoho nezaslouží, aby jí tu nadával do krav. To ukazuje pouze na úroveň některých diskutujících. Nejsou jen volové, spíš hovada.
Pokud si tu Kylie stále vede svou, prostě to abstrahujte, když vám to vadí. Nebo jí poraďte, jak jinak přijít k orgasmu, když to patrně s jejím buřtíkem nejde. Každý se ukájí jinak a jinde. Howgh!
No, na jedné straně mi taky ten slovesný projev od Kyllie vadí, někdy je opravdu až trapný -sorry Kylllie, je to tak, nicméně, bez Kyllie by to tady nebylo "ono", ne ? A těm (bohužel) leckdy vyprovokovaným vulgaritám se asi těžko jeden ubrání. Já tu Kyllie sice nemíním a nebudu častovat vulgarismy, to si dáma rozhodně nezaslouží, ale občas se do ní také názorově pouštím, že Kyllie ?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 09.04.2009 17:37, RE: Zase ta kráva, kecy rozdává
Reno napísal:
já už to ani nečtu Lorde, naučil jsem se ty hovna překračovat, tak že do nich nešlápnu skoro nikdy...
u mě je to podobné nejen že je přeskakuji,ale dokonce už na ně ani nereaguji....

a provokace pro kylie.... já teda nevím, ale v hospodě chlapi říkali že ta c5 je pěkná sračka nejede to v zatzáčkách to plave... no nejvíc na hovnou auto a navíc žabák...... hrooozně poruchovej ......

(a předem říkám že jestli to nebude aspon na 100 řádků ta reakce tak ani nic nepište) papáááááááá
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 09.04.2009 18:19, RE: Zase ta kráva, kecy rozdává
Lord napísal:
Nikoho jsem nejmenoval, ale jak vidno potrefená husa zakejhala, to mě těší. Nemilá limetko, já jsem nenapsal jestli je citron takový nebo makový, to co píšou v časopisech možná umíš přečíst ale nepochopím proč tady řešíš to svoje ovoce. Žádné tvoje fotky jsem neviděl, tebou udávané spotřeby ani jiná čísla taky ne a ani jsem po nich nepátral, každopádně jsem si jist že se naprosto shodují s tím co sis někde přečetla.... Čím jezdím tě trápit nemusí, o tom tato diskuse není, ta se týká vozu Renault...
Já Vám Kylie nic konkrétního vyčítat nebudu - já ty vaše hovna nečtu. Prostě na to nemám náladu. Vy máte možná pocit, že Vaše příspěvky jsou natolik úžasné, že si můžete dovolit učinit je co nejvíce nepřehlednými a nečitelnými a že my ostatní je budeme brát jako slovo boží. I kdybyste psala bůhvíjaké moudra, já se to nedozvím, dokud to nebudete psát jako normální člověk, ale tím Vašim pubertálním stylem.
reagovať
1 2 3 4




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.