0
späť
 

diskuze k tématu: Peugeot 807 - klidně v osmi

kategórie zaradenia témy: francouzská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 15.09.2008 11:27, RE: Hallo téméraire dandy!
anonym napísal:
To je tedy pech. Jediné vmontované slovo německy, a zase chyba ))
Ach anonymní popichovateli (špatně se vám tráví mé znalosti o autech?), zapomněla jsem se zeptat jak se vám krom mé jazykové vybavenosti líbí má foto?
Kylie
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 15.09.2008 15:56, RE: Hallo téméraire dandy!
anonym napísal:
Ach to je ubohé!!!!! Tohle je tak pátá lekce? To nerozeznáte překlep od chyby? A co francouština a angličtina, tam nemám chybu či překlep?
Kylie
Když pominu form me, englisch a germam coby zjevné překlepy, řekl bych "not satisfied" místo "dissatisfied", jinak accepted.
Francouzštinu posoudit neumím. Latinu, ruštinu a slovenštinu snad vynecháme.
Relevantní názory na auta respektuju, proto tomu vůbec nic. Ale ta němčina od "Němky" mě nějak irituje. Ale uznávám, že tohle není fórum o němčině - proč ji tam tedy neústrojně cpát, navíc s tak nejistými kramfleky?
Fotka mě nezajímá, není to seznamka, nýbrž diskuse o autech. A je mi úplně jedno, jak autor kterého názoru vypadá.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 15.09.2008 16:48, RE: Hallo téméraire dandy!
anonym napísal:
Když pominu form me, englisch a germam coby zjevné překlepy, řekl bych "not satisfied" místo "dissatisfied", jinak accepted.
Francouzštinu posoudit neumím. Latinu, ruštinu a slovenštinu snad vynecháme.
Relevantní názory na auta respektuju, proto tomu vůbec nic. Ale ta němčina od "Němky" mě nějak irituje. Ale uznávám, že tohle není fórum o němčině - proč ji tam tedy neústrojně cpát, navíc s tak nejistými kramfleky?
Fotka mě nezajímá, není to seznamka, nýbrž diskuse o autech. A je mi úplně jedno, ...
Děkuji, jindy zde cizí jazyky nepoužívám (což lze snadno "dohledat"), ale poněkud "zaseknutá" diskuze ohledně typů karoserií mne trošičku ... i k více překlepům než běžně mám, donutila.
PS: Ty foto jsou jen reakce na neustálé zpochybňování, ať pohlaví, či spotřeby atd.
PPS: Myslím, že u "dissatisfied" jsem se nespletla, TAK jsem to chtěla říci, a pokročilá hodina snad omlouvá mé překlepy (opravdu jich tolik nemívám a jak jsem to teď četla, nějak jsem včera nebyla ve své kůži)
Kylie
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 15.09.2008 21:29, RE: Hallo téméraire dandy!
anonym napísal:
Děkuji, jindy zde cizí jazyky nepoužívám (což lze snadno "dohledat"), ale poněkud "zaseknutá" diskuze ohledně typů karoserií mne trošičku ... i k více překlepům než běžně mám, donutila.
PS: Ty foto jsou jen reakce na neustálé zpochybňování, ať pohlaví, či spotřeby atd.
PPS: Myslím, že u "dissatisfied" jsem se nespletla, TAK jsem to chtěla říci, a pokročilá hodina snad omlouvá mé překlepy (opravdu jich tolik nemívám a jak jsem to teď četla, nějak jsem včera nebyla ve své kůži)
Kylie
Netvrdím, že "dissatisfied" je špatně, ale IMHO se to do stylisticky uvolněné internetové diskuse moc nehodí. "Normálně", "nevznešeně", jsem buďto satisfied nebo not satisfied. Happy or not happy.
Ale to jsou prkotiny. Auta jsou většinou důležitější.
I když, abych jako nekuřák hodně volně parafrázoval Kiplinga, "auto je jenom auto, ale pěkná ženská, to je rajc!"
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 15.09.2008 22:32, RE: Hallo téméraire dandy!
anonym napísal:
Netvrdím, že "dissatisfied" je špatně, ale IMHO se to do stylisticky uvolněné internetové diskuse moc nehodí. "Normálně", "nevznešeně", jsem buďto satisfied nebo not satisfied. Happy or not happy.
Ale to jsou prkotiny. Auta jsou většinou důležitější.
I když, abych jako nekuřák hodně volně parafrázoval Kiplinga, "auto je jenom auto, ale pěkná ženská, to je rajc!"
Souhlasím a jak můj Buřtík říká: "Pěkná ženská v pěkném autě ..."
PS: Já vím, JEN jsem řekla, že jsem to právě TAKTO říci chtěla.
Pěkný den, resp. dobrou noc
Kylie
reagovať
1 2 3 4




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.