0
späť
 

diskuze k tématu: Peugeot 807 - klidně v osmi

kategórie zaradenia témy: francouzská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 12.09.2008 12:17, Ja/nein/ja/nein/ja/nein = jein
Tedy když vše funguje, s motorem 2.2 HDi Biturbo - rozhodně ano. Poskládáte tam celou rodinu i s příbuzenstvem a když někoho otravného posadíte dozadu, ani o něm nebudete vědět. Při plném využití nákladového prostoru je to taková ... malá krytá hala. Motor netřeba komentovat, kdejaký (no vlastně VĚTŠINA ) sedan střední třídy na českých silnicíchtakový motor nemá (a to není nijak nadnesené, opravdu to tak je!). Problémkem (tak jako u všech vanů a mpv, chtěla jsem říci jednoprostorových vozů) je spolehlivost, která bývá trochu horší (ale určitá zlepšení tu jsou, jak ukazují tabulky spolehlivosti - přesto důvody k jásotu a bouchání Dom Perignon jsou ještě daleko). Karoserie "malý autobus" má vskutku jednoznačně horší jízdní vlastnosti než kupé, nicméně kdo BIG VAN potřebuje.... (a možnost do zavazadlového prostoru přibalil malou 107 také není k zahození)
Kylie
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 12.09.2008 14:57, RE: Ja/nein/ja/nein/ja/nein = jein
anonym napísal:
Tedy když vše funguje, s motorem 2.2 HDi Biturbo - rozhodně ano. Poskládáte tam celou rodinu i s příbuzenstvem a když někoho otravného posadíte dozadu, ani o něm nebudete vědět. Při plném využití nákladového prostoru je to taková ... malá krytá hala. Motor netřeba komentovat, kdejaký (no vlastně VĚTŠINA ) sedan střední třídy na českých silnicíchtakový motor nemá (a to není nijak nadnesené, opravdu to tak je!). Problémkem (tak jako u všech vanů a mpv, chtěla jsem říci jednoprostorovýc...
Zdravim Kylie, pani odbornici, pokracovani ze Zafira vs. P307SW:
Tak pokud jsem jeste Kylie zavitate: obsirneji zde popisu jak to myslim. Pokud budete reagovat, rad bych konkretne k jednotlivym bodum.

A) Rozdil mezi vanema mpv je. Daval jsem odkaz na wikipedii, co je to van , evidentne jste se tam ani nepodivala. Van (lidove receno dodavka) ma tuhou zadni napravu, listova pera, je staven jako uzitkovy vuz. Z neho jsou odvozovany osobni verze. MPV jsou od zacatku kontruovany jako rodinne osobni vozy. Vozy Xara Picasso/C4 Picasso/C-max/S-max/Sharan/Touran/Galaxy/Alhambra/ZAFIRA atd. nikdy nemeli nic spolecneho s dodavkami. Takovym peknym prikladem je VW Caddy (van) a Touran (MPV). Technicky blizke, lec svebytne automobily. Nebo Roomster (MPV) - zadni naprava z O1.

B) Reci typu KONSTRUKCE (kdosi tu potom mektal o ulozeni - o tom jsem se nikde nezminoval) zadni napravy nema zadnou souvislost... je proste blabol. Ma zasadni vyznam na jizdni vlastnosti/uzitnou hodnotu/cenu vozu.

C) Kupe neni konstrukcne nejlepsi typ vozu. Porovnam-li s MPV (uz to je samo absurdni, ale dobre), v cem je konstrukcne lepsi? Nizsi teziste, vyssi tuhost apod??? Jenze zapominate, ze tyto vlastnosti na ukor vnitrni prostornosti. Vyzaduje delsi dvere (hure se pak nastupuje v rade zaparkovanych aut). Az mi kupe nabizne stejne uzitne vlastnosti pri zachovani dosavadnich plusovych vlastnosti kupe, pak budu souhlasit, ze je konstrukcne lepsi typ vozu. Ono totiz pokud bych vasi analogii pokracoval dal, pak je kamion nejhorsi mozny konstrukcni typ vozu. A napr. min. servisni intervaly 150tis. km o necem hovori. Ze kamiony jsou technicky velmi vyspele.

D) MPV nabizi proste vic uzitne hodnoty nez SROVNATELNY neMPV vuz. Jako priklad bych uvedl soucasne Mondeo a S-Max/Galaxy. Myslim, ze nikdo (az na vas) nebude pochybovat, ze MPV nabidne co se tyce UZITNE hodnoty mnohem vice. Klidne si zase zalistujte nejakyma tabulkama a porovnejte vase cislka, i kdyz to neni vse. MPV = lepsi variabilita, pohodlnejsi nastupovani, lepsi vyhled atd. Samozrejme je to vykoupeno druhou stranou mince - horsi jizdni vlastnosti. Ale o kolik? To, ze nekde pojedu o 3km pomaleji neni zadna tragedie. Ono totiz taky dojedu a prevezu i to, co do kombi nenaladuji. A nebo to prevezu bezpesneji (napr. dlouhe predmety - vyndam zadni krajni sedadla a sedadlo spolujezdce a mam dlouhou loznou plochu).

E) V cem je napr. Mondeo kombi konstrukcne vyspelejsi nez S-Max/Galaxy??? Stejne motory, vybavy, ovladaci prvky, pouzite mterialy, jinak odladene a jina kastle. V cem je kastle horsi? Ve zkrutu/tuhosti? V cem jsou napravy horsi? Az mi nabidne kombi stejnou prostornost pri vyssi tuhosti nez MPV, reknu, ze je konstrukcne lepe zvladnuta.

F) To, ze ne kazdy potrebuje MPV je jina vec. Ale v jistych ohledech NEMUZE konkurovat kombi MPV vozum a s tim nikdo nic nenadela.

G) Statistika je pri nevhodnem vyhodnoceni vzdy zavadejici. Uz jsem nekde popisoval. Kdyz budu jezdit cely tyden sam do prace a v sobot pojedeme v 7 lidech, pak vozem prumerne jezdi nejakych 2 lidi. A pro dny typ uziti vozu asi kupe stacit nebude. Podle prumeru ale ano. Ono totiz statisktika neni jen prumer (v nasi zemi to ale tak vypada), ale take alfaprocentni kvantily apod.

H) Prestante argumentovat jen lepsimi jizdnimi vlastnostmi kombi a z toho podle vas vyplyvajici konstrukcni vyspelosti. Ono jsou i jine hodnoty (pro mnohe podstatnejsi).

Snad pochopite, co jsem chtel rict.
rohYpnol

P.S. Je mi fuk, jestli jste bloncka/bruneta nebo treba zirafa. Je mi taky jedno, jestli jste studovala vozy zreba 10 let. Je mi jedno, ze jste Frau a uz uplne jedno, ze aus Bundesland. Mohla jste ridit treba fantomasovo auto nebo papamobil... Stale tu je selsky rozum a uvazovani, a to vam moc nejde (neurazim, jen hodnotim).

P.P.S Pokud bylo BIG VAN kvuli me, pak zbytecne. Toto, co je napsano v tomto mem prispevku, jsem psal k Zafire vs. P308SW, lec tamni diskuse uz je asi "mrtva".
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 12.09.2008 15:01, RE: Ja/nein/ja/nein/ja/nein = jein
anonym napísal:
Tedy když vše funguje, s motorem 2.2 HDi Biturbo - rozhodně ano. Poskládáte tam celou rodinu i s příbuzenstvem a když někoho otravného posadíte dozadu, ani o něm nebudete vědět. Při plném využití nákladového prostoru je to taková ... malá krytá hala. Motor netřeba komentovat, kdejaký (no vlastně VĚTŠINA ) sedan střední třídy na českých silnicíchtakový motor nemá (a to není nijak nadnesené, opravdu to tak je!). Problémkem (tak jako u všech vanů a mpv, chtěla jsem říci jednoprostorovýc...
A jen dodam, ze toto je vhodny vuz pro porovnani s vami tak oblibenou C5 Break. Na podobne delce nabizi neskonale vetsi vnitrni prostor a variabilitu. V cem je konstrukcne horsi nez C5? Ja opravdu nevim...
rohYpnol
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 12.09.2008 15:28, RE: Ja/nein/ja/nein/ja/nein = jein
anonym napísal:
Zdravim Kylie, pani odbornici, pokracovani ze Zafira vs. P307SW:
Tak pokud jsem jeste Kylie zavitate: obsirneji zde popisu jak to myslim. Pokud budete reagovat, rad bych konkretne k jednotlivym bodum.

A) Rozdil mezi vanema mpv je. Daval jsem odkaz na wikipedii, co je to van , evidentne jste se tam ani nepodivala. Van (lidove receno dodavka) ma tuhou zadni napravu, listova pera, je staven jako uzitkovy vuz. Z neho jsou odvozovany osobni verze. MPV jsou od zacatku kontruovany jako rodinne osobni ...
jéžišmarjááááá !!!! To je blbééééc !!! wikipedia ? Seš úplněj tupej nebo nevíš jak tvoje slavná WKPD skutečně funguje?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 12.09.2008 15:58, RE: Ja/nein/ja/nein/ja/nein = jein
anonym napísal:
A jen dodam, ze toto je vhodny vuz pro porovnani s vami tak oblibenou C5 Break. Na podobne delce nabizi neskonale vetsi vnitrni prostor a variabilitu. V cem je konstrukcne horsi nez C5? Ja opravdu nevim...
rohYpnol
Až budu mít čas odpovím vám pod původním článkem. Zafira versus Peugeot.
PS: Neříkal jste něco jako: "V tomhle vláknu jsem skončil!"?
Pěkný den Kylie
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 12.09.2008 17:30, RE: Ja/nein/ja/nein/ja/nein = jein
anonym napísal:
jéžišmarjááááá !!!! To je blbééééc !!! wikipedia ? Seš úplněj tupej nebo nevíš jak tvoje slavná WKPD skutečně funguje?
To neni blbej - von je neuveřitelně zarputilej, takovej Meresjev. Možná by byl dobrej v boxu něco jako Rocky, vydrží všecko ale nevzdá to a bije hlava nehlava blbost neblbost, no hlavně blbost.
Marťan - Martin
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 12.09.2008 17:44, RE: Ja/nein/ja/nein/ja/nein = jein
anonym napísal:
Až budu mít čas odpovím vám pod původním článkem. Zafira versus Peugeot.
PS: Neříkal jste něco jako: "V tomhle vláknu jsem skončil!"?
Pěkný den Kylie
rikal, jednalo se ale o vlakno Jaky vuz za 150 tis. (poradna) a tam jsem to uz dal nerozebiral, jelikoz jsem to nepovazoval za vhodne vzhledem k tomu, ze se jednalo o poradnu, ne o diskusi.
Autobildu zdar
rohYpnol
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 12.09.2008 17:51, RE: Ja/nein/ja/nein/ja/nein = jein
anonym napísal:
To neni blbej - von je neuveřitelně zarputilej, takovej Meresjev. Možná by byl dobrej v boxu něco jako Rocky, vydrží všecko ale nevzdá to a bije hlava nehlava blbost neblbost, no hlavně blbost.
Marťan - Martin
to se na vic nezmuzete, nez to je blbec??? Jak ubohe. To, co jsem tu napal, bylo v prve rade pro Kylie. Nadpis byl dostatecne vystizny. Pokud vas to nezajima nebo na to nedokazete nejak kloudne reagovat, tak to cist nemuste. Jinak nevidim nic na tom, ze wikipedie je otevrena encyklopedie. Kdybyste vy vedel alespon to, co je ve wikipedii spravne, pak byste asi nepouzival tak ubohe vety.
rohYpnol
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 12.09.2008 18:00, RE: Ja/nein/ja/nein/ja/nein = jein
anonym napísal:
to se na vic nezmuzete, nez to je blbec??? Jak ubohe. To, co jsem tu napal, bylo v prve rade pro Kylie. Nadpis byl dostatecne vystizny. Pokud vas to nezajima nebo na to nedokazete nejak kloudne reagovat, tak to cist nemuste. Jinak nevidim nic na tom, ze wikipedie je otevrena encyklopedie. Kdybyste vy vedel alespon to, co je ve wikipedii spravne, pak byste asi nepouzival tak ubohe vety.
rohYpnol
urceno anonymu 15:28
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 12.09.2008 18:36, RE: Ja/nein/ja/nein/ja/nein = jein
anonym napísal:
A jen dodam, ze toto je vhodny vuz pro porovnani s vami tak oblibenou C5 Break. Na podobne delce nabizi neskonale vetsi vnitrni prostor a variabilitu. V cem je konstrukcne horsi nez C5? Ja opravdu nevim...
rohYpnol
Hele to si děláš srandu nebo si fakt myslíš že mezi C5 a autobusem vod peugeotu neni rozdíl?
Marťan - Martin
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 12.09.2008 19:30, Lepší
To je sranda - už je to tu zas - co je lepší - kombi nebo MPV?
Myslím,že zásadní problém diskuze táhnoucí se zde všemi články - rozdíl MPV a kombi je v otázce úhlu pohledu.
Takže než se zas budete hádat a padnou třeba i nějaká ostrá slova,zkuste si nadefinovat co znamená slovo lepší. Možná najednou zjistíte,že pro každýho má "lepší auto" jiný význam.Stejně může mít každý jiný náhled na pojem "nejhorší konstrukce". Nejhorší konstrukce z hlediska čeho? - prostoru,jízdních vlastností,užitkovosti,spolehlivosti,variability...Každý má jiné priority.
To může klidně někdo napsat - kupé je nejhorší konstrukce karoserie a bude mít pravdu pokud k tomu dodá - z hlediska vnitřního prostoru.
Kupé je konstruované pro dobré jízdní vlastnosti,naopak MPV je konstruované pro dostatečný vnitřní prostor. A věřím ,že by nikoho nenapadlo,aby jeden druhému lezl do zelí.
Naproti tomu kombi je podle mě primárně konstruované pro prostor a tady ho MPV poráží.To je můj úhel pohledu.
Stejně tak dovedu pochopit,že nečí úhel pohledu bude,že kombi nalezlo lepší kompromis mezi prostorem a jízdními vlastnostmi a to bude zas jeho úhel pohledu.
SO - IT DEPENDS ON THE POINT OF VIEW !!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 12.09.2008 20:22, RE: Lepší
TOM napísal:
To je sranda - už je to tu zas - co je lepší - kombi nebo MPV?
Myslím,že zásadní problém diskuze táhnoucí se zde všemi články - rozdíl MPV a kombi je v otázce úhlu pohledu.
Takže než se zas budete hádat a padnou třeba i nějaká ostrá slova,zkuste si nadefinovat co znamená slovo lepší. Možná najednou zjistíte,že pro každýho má "lepší auto" jiný význam.Stejně může mít každý jiný náhled na pojem "nejhorší konstrukce". Nejhorší konstrukce z hlediska čeho? - prostoru,jízdních vlastností,užitkovosti,s...
Jenze to tu celou dobu troubim do Kylie. MPV neni konstrukcne horsi nez kombi. Nabizi jako plus jine hodnoty vykoupene nejakymi minus. Ale psat kombi je konstrukcne lepsi protoze lip jede je blbost. Takze s tebou naprosto souhlasim. Jen bych byl rad, kdyby to pochopila i jina osoba...
rohYpnol
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 12.09.2008 20:25, RE: Ja/nein/ja/nein/ja/nein = jein
anonym napísal:
Hele to si děláš srandu nebo si fakt myslíš že mezi C5 a autobusem vod peugeotu neni rozdíl?
Marťan - Martin
tady nekdo neumi cist. Nevim, v cem ze je C5 konstrukcne lepsi nez C8/P807. Neberu ted v potaz hydractive, ktery nekomu muze vyhovovat, jinemu ne.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 12.09.2008 20:25, For rohYpnol
anonym napísal:
rikal, jednalo se ale o vlakno Jaky vuz za 150 tis. (poradna) a tam jsem to uz dal nerozebiral, jelikoz jsem to nepovazoval za vhodne vzhledem k tomu, ze se jednalo o poradnu, ne o diskusi.
Autobildu zdar
rohYpnol
Tak jsem prstíky po klávesnici létat nechala, z hlavičky se mi málem kouřilo, ale odpověď máte tam, kde jsem jí slíbila (Zafira-Peugeot SW)
PS: Příjemné počtení
Kylie
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 12.09.2008 20:28, RE: Lepší
TOM napísal:
To je sranda - už je to tu zas - co je lepší - kombi nebo MPV?
Myslím,že zásadní problém diskuze táhnoucí se zde všemi články - rozdíl MPV a kombi je v otázce úhlu pohledu.
Takže než se zas budete hádat a padnou třeba i nějaká ostrá slova,zkuste si nadefinovat co znamená slovo lepší. Možná najednou zjistíte,že pro každýho má "lepší auto" jiný význam.Stejně může mít každý jiný náhled na pojem "nejhorší konstrukce". Nejhorší konstrukce z hlediska čeho? - prostoru,jízdních vlastností,užitkovosti,s...
Nu, jednak jsem OPAKOVANĚ napsala, že se to vztahuje k jízdním vlastnostem a také jsem z Auto moto und sport přepsala V ČEM jsou rozdíly ....
Výhodou mpv je pouze a jedině jedno jediné. VŠE, naprosto ve všem
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 12.09.2008 20:33, Odpověď část II.
anonym napísal:
Nu, jednak jsem OPAKOVANĚ napsala, že se to vztahuje k jízdním vlastnostem a také jsem z Auto moto und sport přepsala V ČEM jsou rozdíly ....
Výhodou mpv je pouze a jedině jedno jediné. VŠE, naprosto ve všem
Ach já se přeťukla, v práci nemám tak citlivou klávesnici!
Výhodou MPV je POUZE a jedině jedno jediné - velikost prostoru. Nevýhody představuje vše ostatní.
To nebyly moje slova, ale citace. To jen pro pořádek. To jsem teď před chvílí napsala i rohYpnolovi a navíc zapomněla na (někdy) výrazně horší ovladatelnost "autobusu" citlivost na boční vítr, kroutící se karoserii......
Kylie
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 12.09.2008 20:37, RE: Lepší
TOM napísal:
To je sranda - už je to tu zas - co je lepší - kombi nebo MPV?
Myslím,že zásadní problém diskuze táhnoucí se zde všemi články - rozdíl MPV a kombi je v otázce úhlu pohledu.
Takže než se zas budete hádat a padnou třeba i nějaká ostrá slova,zkuste si nadefinovat co znamená slovo lepší. Možná najednou zjistíte,že pro každýho má "lepší auto" jiný význam.Stejně může mít každý jiný náhled na pojem "nejhorší konstrukce". Nejhorší konstrukce z hlediska čeho? - prostoru,jízdních vlastností,užitkovosti,s...
Nejde o můj (nebo váš) úhel pohledu (četla jsem příslušnou literaturu v několika jazycích, a to samé se dočtete v němčině, angličtině, italštině, ale i češtině . Pouze diskutující na LN/TipCars nějak ... (hledají "jiný" pohled?) Jak jsem již řekla, pokud "van" někdo potřebuje, samozřejmě ano, POKUD si ale uvědomuje mínusy z toho plynoucí.
Kylie
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 12.09.2008 20:47, RE: Lepší
anonym napísal:
Jenze to tu celou dobu troubim do Kylie. MPV neni konstrukcne horsi nez kombi. Nabizi jako plus jine hodnoty vykoupene nejakymi minus. Ale psat kombi je konstrukcne lepsi protoze lip jede je blbost. Takze s tebou naprosto souhlasim. Jen bych byl rad, kdyby to pochopila i jina osoba...
rohYpnol
Tak dobrá. CO kdyby jste si, než začnete zase "troubit" si něco přečetl, či se někoho zeptal (s tím doporučením ať tyto otázky vznesete na kluky z TipCars jsem to myslela vážně! Opakují se tu dokola stále ty samé články, tohle by byla příjemná změna a trocha osvěty neuškodí, že?)? Jestli umíte anglicky, tak takový Steve Sutcliffe by asi koukal, co to celý život píše za nesmysly, v německu by jistě pomohl Werner Schruf a tady je "nej-" zřejmě pan Hyan (český zástupce v Car of the Year). Rozdíl mezi námi je, že já cituji (možná nešikovně, oni sami vám to jistě vysvětlí lépe a v širších souvislostech) knihy, odborníky, novináře a vy...? Bojujete s blondýnkou? Ostatně dnes jsem tady v nějaké diskuzi zmínila webové stránky s pár fotkami dokazujícími, že já si nevymýšlím (třeba v dlouhodobé spotřebě Brumly). Nezlobte se, ale já když si mohu vybrat zda "pochopit" váš názor, nebo odbornou literaturu...
Pěkný den Kylie
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 12.09.2008 21:09, RE: Lepší
anonym napísal:
Tak dobrá. CO kdyby jste si, než začnete zase "troubit" si něco přečetl, či se někoho zeptal (s tím doporučením ať tyto otázky vznesete na kluky z TipCars jsem to myslela vážně! Opakují se tu dokola stále ty samé články, tohle by byla příjemná změna a trocha osvěty neuškodí, že?)? Jestli umíte anglicky, tak takový Steve Sutcliffe by asi koukal, co to celý život píše za nesmysly, v německu by jistě pomohl Werner Schruf a tady je "nej-" zřejmě pan Hyan (český zástupce v Car of the Year). R...
Články Steva Sutcliffa samozřejmě znám a moc se mi líbí a je to super počteníčko. Jenže právě z jeho článku a možná celkově z britské motoristické literatury mám pocit,že oni uznávají jiné hodnoty ( netvrdím,že špatné - právě naopak) a to je RADOST Z JÍZDY. Možná vás to překvapí,ale já uznávám to samé.
Jenže se taky dovedu vcítit do jiných a pochopit,že někdo uznává jiné hodnoty. A pro takového člověka je význam slova lepší někde jinde.Snažím se říct,že různí lidé mohou mít různé hodnoty.Ale...je to furt dokola.
Možná je to všechno taky tím,že my všichni tady máme problém vyjádřit svoje myšlenky uplně správně na pár řádcích bez možnosti gestikulace a mimiky.
Jo, a MAT-FYZ je se Z jako Fyzika.
Jo, S-max porazil ve srovnávacím testu v autotipu Mondeo kombi.
Zrovna S-max mně přijde jako dobrý kompromis jízdních vlastností a prostoru.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 12.09.2008 21:25, RE: Lepší
anonym napísal:
Nejde o můj (nebo váš) úhel pohledu (četla jsem příslušnou literaturu v několika jazycích, a to samé se dočtete v němčině, angličtině, italštině, ale i češtině . Pouze diskutující na LN/TipCars nějak ... (hledají "jiný" pohled?) Jak jsem již řekla, pokud "van" někdo potřebuje, samozřejmě ano, POKUD si ale uvědomuje mínusy z toho plynoucí.
Kylie
To Kylie: Já mám VAN či MPV nebo co a jsem spokojen. Letos i to tradiční Chorvatsko v 5ti lidech a spoustou bagáže v pohodě. Jasně, s C5 V6 by jste tam byla asi o hodinu dříve. Co se týká komfortu přepravy, nebo i řízení , není mezi C5 a MPV zase takový výrazný rozdíl aby jste se tady museli neustále a pořád dokola přít.
Hold někdo je spokojen i s Felicií a jinému je i XXX (dosaďte dle potřeby) málo.
V každém názoru je kus pravdy...
reagovať
1 2 3 4




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.