0
späť
 

diskuze k tématu: Rover 600 si

kategórie zaradenia témy: ostatní
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 08.02.2007 10:43, 600
Tento Rover jsem take mel. Prodal jsem ho, kdyz jsem najezdil 200.000km, coz mi trvalo asi 4 roky. Na auto mam nadherne vzpominky, slapalo jako hodinky...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 08.02.2007 20:08, RE: 600
martin napísal:
Tento Rover jsem take mel. Prodal jsem ho, kdyz jsem najezdil 200.000km, coz mi trvalo asi 4 roky. Na auto mam nadherne vzpominky, slapalo jako hodinky...
Kdo chce, nechť hledá na:
http://www.roverclub.cz./
http://www.mg-rover.com/static/index.html
http://www.mg-rover.org/
a o krasavci 75:
http://www.the75andztclub.co.uk/
http://www.r75.info/
P
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 14.02.2007 12:42, RE: tak nevím
ivan napísal:
Tak nevím kdo je "postpubertalny debil". Pravidlo č.1: Nenechat se vyprovokovat!
Viem ze nebolo moc rozumne nechat sa vytocit debilom ale chcel by som vidiet teba co by si robil keby ta niekto sustavne umyselne blokoval a brzdil.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 14.02.2007 12:57, RE: inteligent
martin napísal:
To, co se týče auta, nestojí za nic. Samé hovadiny. A závěr článku o chování na silnici - idiot. Raději nepište nic, než takové bláboly!!!!!
Pozri Martin, s toho co sa mi stalo som si zobral ponaucenie, ktore uvadzam teraz prikladne do praxe. Preto nebudem reagovat na tvoju stupidnu hlasku a nebudem ta nazyvat IDIOTOM...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 14.02.2007 13:04, RE: Rovar
Tonny napísal:
Tak asi takto, recenze celkem ušla,asi bych neměl tu odvahu si toto auto koupit s najetýma kilometrama nad 200tis.,ale z toho že najezdil zhruba 5tis za 3 roky je vidět že ho používá méně často.Těchto aut u nás moc po cestách nejezdí tak není divu že měl problémy v servisu a s díly.Jinak jsem jel osobně v Roveru už nevím typ,ale byl to hatchbag a co se týče jízdních vlastností tak nic moc.Ale ze závěru recenze mám rozporuplný pocit.Buď se nám chtěl pisatel pochválit jak někoho "vytrestal",nebo t...
....pochvalit som sa urcite nechcel. Najme nie ja kt. som tocil od 10 000 do 12 000 kilometrov mesacne s dodavkou po SR,CR,Rakusku a Nemecku. Pre mna ako pre byvaleho profesionalneho vodica to bola hlupost to uznavam.... Chcel som len "pochvalit" remeselne vypracovenie a pevnost karoserie a plastov. Myslim ze som nikoho nemusel trestat, dotycny sa vytrestal sam....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 14.02.2007 13:17, RE: inteligent
anonym napísal:
Takže v Bratislave na tohoto vola pozor .Naozaj príkladné riešenie konfliktnej situácie na cestách.Nebolo lepšie strčiť do neho a zhodiť ho z mosta aj s deťmi? don debilos
....VOL je v prvom rade ten s tou modrou Fabiou pretoze vedel o tom ze tam ma deti. Ja som mu do auta nevidel ...zbadal som ich az potom co sme zastavili. Opakujem ze niesom na to co som spravil hrdy mam takisto dieta. Dalej to nebolo ani jeho auto a kratko po incidente mi ponukal kontakt kde mi mozu auto lacno opravit. Takze mily anonym po boji je kazdy hrdina....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 14.02.2007 13:27, RE: Recenze
Martaslover napísal:
Pěkná recenze, spousta informací, ale autora bych potkat nechtěl. Ty namachrovaný výrazy jako že on na leasing rozhodně auto nekupoval, no dobře, každý jsme nějaký. Info o autě good.
..dik ze nazor. Veta "rozhodne nekupoval na leasing" tam nebola.
Aby si mal dusu na mieste tak som ho kupoval cez stavebne sporenie :)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 09.03.2007 16:04, este na zaver
K svojemu nazoru na auto som zabudol poznamenat ze,:
-2 litrova verzia je vlastne 5 generacia Hondy Accord. Takze do kupy by som isiel bez vahania aj dnes. Pri turbodieselovej verzii a 2 litroveho turbobenzina by som bol asi opatrnejsi pretoze to budu motory Rovera nie Hondy.
-Dalej na svoju dobu bol Rover 600/620 dobre vybaveny co sa tyka bezpecnosti no dnesne normy uz nestaci. Ma len 1 a pol hviezdickovy rating. /podobne na tom bude aj Honda Accord piatej generacie/
PS:Za cias vyroby Honda vyrobila dve generacie Accordu.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 05.10.2011 13:08, zJXdXdktxXVscha
I thought fnidnig this would be so arduous but it's a breeze!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 05.10.2011 18:39, CAAPgNRLUXs
Notnhig I could say would give you undue credit for this story.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 06.10.2011 02:57, FiCBvDVrkAnZWNOLc
All of my quetisons settled-thanks!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 08.10.2011 01:18, URccyqYcWIEiU
Hallelujah! I ndeeed this—you're my savior.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 08.10.2011 05:39, eSHzKIXeQiovsvmmkvf
Stay infromatvie, San Diego, yeah boy!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 08.10.2011 05:41, foWIihpZeV
Normally I'm against killing but this article slaughtered my iogrnance.
reagovať
1 2


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.