0
späť
 

diskuze k tématu: Rover 600 si

kategórie zaradenia témy: ostatní
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 07.02.2007 00:33, šedá myš
To auto se mi nelíbí.
Je to taková "šedá myš". Myslím, že na ulici by se za ním ani nikdo neotočil. Naprosto nenápadné.
Chválím recenzi, se kterou si dal autor alespoň práci a ne jak minulé mazdy a accord.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 07.02.2007 07:21, Krasny Rover
Chtel byc podekovat autorovy za jeho zkusenosti! Rover se mi velmi libi a planuji jeho brzkou koupi! Jeste tak zkusenosti s roverackym dieselem bych poterboval. Nemate jej nekdo?!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 07.02.2007 07:53, RE: Diesel
NorMack napísal:
Chtel byc podekovat autorovy za jeho zkusenosti! Rover se mi velmi libi a planuji jeho brzkou koupi! Jeste tak zkusenosti s roverackym dieselem bych poterboval. Nemate jej nekdo?!
Tak soused v ulici Rovera v dieslu má. Žádná sláva, kouří mu to jak stará kamna, jednou jsem ho odtáhnul já a několikrát místní traktorista. byť je to starší pán a rozhodně to tak nevytáčí, tak při rozjezdu mám pocit, že nechá půl kastle na cestě. Zadní blatníky jsou prožrané, karoserie celkově nelícuje už na první pohled. Interiér je skutečně katastrofální a jestli řidičova sedačka nebyla prosedlá, tak od 100km výše to musejí být pro řidiče doslova muka (první dojem při jízdě na 10 km). Výkon motoru nemohu posoudit, byť s těch ujetých 10 km na mě působil otřesně. Možná je také tím, že se o to nestará, a při standardním servisu by to bylo lepší...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 07.02.2007 08:08, inteligent
Ryšár napísal:
Tak soused v ulici Rovera v dieslu má. Žádná sláva, kouří mu to jak stará kamna, jednou jsem ho odtáhnul já a několikrát místní traktorista. byť je to starší pán a rozhodně to tak nevytáčí, tak při rozjezdu mám pocit, že nechá půl kastle na cestě. Zadní blatníky jsou prožrané, karoserie celkově nelícuje už na první pohled. Interiér je skutečně katastrofální a jestli řidičova sedačka nebyla prosedlá, tak od 100km výše to musejí být pro řidiče doslova muka (první dojem při jízdě na 10 km). Výkon m...
To, co se týče auta, nestojí za nic. Samé hovadiny. A závěr článku o chování na silnici - idiot. Raději nepište nic, než takové bláboly!!!!!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 07.02.2007 08:20, tak nevím
Tak nevím kdo je "postpubertalny debil". Pravidlo č.1: Nenechat se vyprovokovat!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 07.02.2007 08:27, RE: Diesel
Ryšár napísal:
Tak soused v ulici Rovera v dieslu má. Žádná sláva, kouří mu to jak stará kamna, jednou jsem ho odtáhnul já a několikrát místní traktorista. byť je to starší pán a rozhodně to tak nevytáčí, tak při rozjezdu mám pocit, že nechá půl kastle na cestě. Zadní blatníky jsou prožrané, karoserie celkově nelícuje už na první pohled. Interiér je skutečně katastrofální a jestli řidičova sedačka nebyla prosedlá, tak od 100km výše to musejí být pro řidiče doslova muka (první dojem při jízdě na 10 km). Výkon m...
Kámoš má Accorda v benzinu je to vcelku povedené auto za ty prachy, ale ten motor je přeci jenom trošku žíznivější jeho spotřeba při klidné jízdě 8-9 l no ale co je to proti Favu Pick-up, který nejede a bere taky 9 l ) Ale jinak celkem prostorné, a spolehlivé vozítko, ale do nafťáka bych nešel o těch motorech jsem toho moc pozitivního neslyšel, i když osobní zkušenost nemám.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 07.02.2007 08:29, Recenze
Pěkná recenze, spousta informací, ale autora bych potkat nechtěl. Ty namachrovaný výrazy jako že on na leasing rozhodně auto nekupoval, no dobře, každý jsme nějaký. Info o autě good.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 07.02.2007 08:36, Rovar
Tak asi takto, recenze celkem ušla,asi bych neměl tu odvahu si toto auto koupit s najetýma kilometrama nad 200tis.,ale z toho že najezdil zhruba 5tis za 3 roky je vidět že ho používá méně často.Těchto aut u nás moc po cestách nejezdí tak není divu že měl problémy v servisu a s díly.Jinak jsem jel osobně v Roveru už nevím typ,ale byl to hatchbag a co se týče jízdních vlastností tak nic moc.Ale ze závěru recenze mám rozporuplný pocit.Buď se nám chtěl pisatel pochválit jak někoho "vytrestal",nebo to mám chápat "jako že když toto udělá třeba nějakému teréňáku" tak Rover vydrží,trochu divné,spíš jak laciná detektivka.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 07.02.2007 09:36, Diesel
Ha, nekdo se odepsal stejnym nicekm jako ja, tak ja si zmenim nick na mufik.martina bude to. Jinak k tem dieselum, rover si delal myslim sam, jinak puvod maji snad v italii, a od rovera je brala honda do svych aut. motory orpavdu vykonove nejsou na tom dobre, spolehlivost taky nic moc. Pokud chce clvoek lehnyho naftaka ale spoelhlivyho doporucuji bud nejaky starsi nebo novejsi toledo, octavii, golf TDI nebo potom nejakyho francouze s HDI
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 07.02.2007 09:45, RE: Rovar
Tonny napísal:
Tak asi takto, recenze celkem ušla,asi bych neměl tu odvahu si toto auto koupit s najetýma kilometrama nad 200tis.,ale z toho že najezdil zhruba 5tis za 3 roky je vidět že ho používá méně často.Těchto aut u nás moc po cestách nejezdí tak není divu že měl problémy v servisu a s díly.Jinak jsem jel osobně v Roveru už nevím typ,ale byl to hatchbag a co se týče jízdních vlastností tak nic moc.Ale ze závěru recenze mám rozporuplný pocit.Buď se nám chtěl pisatel pochválit jak někoho "vytrestal",nebo t...
Zavádíš nový typ karosérie "hatchbag"? Autor najel za tři roky 34 tisíc, nikoliv 5, takže tomu rozumím, běžný víkendový nájezd. Pisatel se prostě nechal vytočit, asi je prchlivý, ale je fakt že někdo jezdí dost podivně, např. v neděli mě předjel starší pán na dvouproudém stoupání a zařadil se těsně přede mě tak, že ne neubrat plyn, tak ho naberu. Takže troubení, předjetí...a chlápek čumí dopředu a vypadá že neví že se vůbec něco stalo. Budíž mu omluvou že měl Golf TDI, takže se dalo čekat že bude problém Že do mě nacouval na světlech na Smíchově pitomec, je bez komentáře.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 07.02.2007 09:50, Splátky
každé auto starší 7 let je na splátky. Jen ho dotyčný nesplácí bance, ale servisům či prodejnám náhr. dílů.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 07.02.2007 09:59, Honda Rover
No, docela hezký auto, na ten věk. Přiznám se, že bych měl z Roveru s 200 tkm docela strach, ale jak je vidět, docela to ještě ujde. Měl jsem kdysi Hondu CRX, a při 200 tkm už taky maličko cvakaly klouby, no ale protože už to rezlo a začalo se to pamaličku sypat, tak se potom pustil do světa. Myslím, že ale ještě jezdí. Recenze celkem fajn, i když ten závěr, no nevím. Taky je vidět, že pán s autem moc nejezdí, takže na ten kilometrický průběh docela dost oprav. Myslím, že za tu cenu by se dalo sehnat něco lepšího. Jinak ještě postřeh. Před čtyřmi roky jsme pro šéfa kupovali do práce novou 75-ku. Nádherný auto (ten vnitřek prostě neměl chybu), ale když bylo během 15 tkm pošesté v opravě (celkem zásadní věci, když jde o auto za 1,25 mil. Kč - klimatizace, stabilizátory, spojka atd.), tak jsme to vrátili a pořídíli jsme klasiku BMW 330 CDi, no na rozdíl od BMW Rover i držela.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 07.02.2007 11:03, RE: Rovar
anonym napísal:
Zavádíš nový typ karosérie "hatchbag"? Autor najel za tři roky 34 tisíc, nikoliv 5, takže tomu rozumím, běžný víkendový nájezd. Pisatel se prostě nechal vytočit, asi je prchlivý, ale je fakt že někdo jezdí dost podivně, např. v neděli mě předjel starší pán na dvouproudém stoupání a zařadil se těsně přede mě tak, že ne neubrat plyn, tak ho naberu. Takže troubení, předjetí...a chlápek čumí dopředu a vypadá že neví že se vůbec něco stalo. Budíž mu omluvou že měl Golf TDI, takže se dalo čekat že ...
Tož promiň,asi jsem se uklepl na klávesnici mělo tam být 35 a "ck",myslím ale že to tady je úplně jedno a na nějakém písmenku nezáleží,nebo jo ?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 07.02.2007 11:19, RE: Diesel
Martin napísal:
Ha, nekdo se odepsal stejnym nicekm jako ja, tak ja si zmenim nick na mufik.martina bude to. Jinak k tem dieselum, rover si delal myslim sam, jinak puvod maji snad v italii, a od rovera je brala honda do svych aut. motory orpavdu vykonove nejsou na tom dobre, spolehlivost taky nic moc. Pokud chce clvoek lehnyho naftaka ale spoelhlivyho doporucuji bud nejaky starsi nebo novejsi toledo, octavii, golf TDI nebo potom nejakyho francouze s HDI
ten motor ma , jestli se dobre pamatuju, stejny vrtani a zdvih jako roveruv dvoulitr, takze stejny zaklad a jina hlava, all very british
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 07.02.2007 12:00, RE: Rovar
Tonny napísal:
Tož promiň,asi jsem se uklepl na klávesnici mělo tam být 35 a "ck",myslím ale že to tady je úplně jedno a na nějakém písmenku nezáleží,nebo jo ?
No jasně že ne, to bylo jen pošťouchnutí
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 07.02.2007 15:31, RE: inteligent
martin napísal:
To, co se týče auta, nestojí za nic. Samé hovadiny. A závěr článku o chování na silnici - idiot. Raději nepište nic, než takové bláboly!!!!!
Takže v Bratislave na tohoto vola pozor .Naozaj príkladné riešenie konfliktnej situácie na cestách.Nebolo lepšie strčiť do neho a zhodiť ho z mosta aj s deťmi? don debilos
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 07.02.2007 16:47, RE: Rovar
Tonny napísal:
Tak asi takto, recenze celkem ušla,asi bych neměl tu odvahu si toto auto koupit s najetýma kilometrama nad 200tis.,ale z toho že najezdil zhruba 5tis za 3 roky je vidět že ho používá méně často.Těchto aut u nás moc po cestách nejezdí tak není divu že měl problémy v servisu a s díly.Jinak jsem jel osobně v Roveru už nevím typ,ale byl to hatchbag a co se týče jízdních vlastností tak nic moc.Ale ze závěru recenze mám rozporuplný pocit.Buď se nám chtěl pisatel pochválit jak někoho "vytrestal",nebo t...
amigo, dve tretiny aut predavanych u nas a z dovozu su davno po dvesto tkm... len na tacho su ine info :)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 07.02.2007 18:01, RE: Diesel
Ryšár napísal:
Tak soused v ulici Rovera v dieslu má. Žádná sláva, kouří mu to jak stará kamna, jednou jsem ho odtáhnul já a několikrát místní traktorista. byť je to starší pán a rozhodně to tak nevytáčí, tak při rozjezdu mám pocit, že nechá půl kastle na cestě. Zadní blatníky jsou prožrané, karoserie celkově nelícuje už na první pohled. Interiér je skutečně katastrofální a jestli řidičova sedačka nebyla prosedlá, tak od 100km výše to musejí být pro řidiče doslova muka (první dojem při jízdě na 10 km). Výkon m...
s roverem v dieslu jsem parkrat jel, ma ho kamos a naprosto v pohode, ten tvuj soused bude mit bud nejaky spatny kus, nebo ma 300 000 nalitane. Jinak co se tyce koroze, sam mam rovera (v benzínu) rv 97, nikdy nebyl v garazi a mam ho uplne bez koroze včetně spodku a rezavýho revera jsem ještě na vlastní oči neviděl a to jsem jic viděl opravdu dost.
Rovera v dieslu si každý spíš pochvaluje, jenom musíš koupit tu silnější verzi, dělali dvoulitr neco přes 60 KW (mylím že 63) a něco přes 70 (myslím 74 nebo 77).

Co se týče sedaček velmi komforetní, řidič je v pohodě i po 700 km cestě, jestli ten důchidce odvedle měl proseděné sedačky, tak musel mít nalítané 300 - 400 tisíc. sám mám nalítané něco přes 200 tisíc a sedačka je v neuvěřitelně dobrém stavu
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 07.02.2007 18:51, RE: Diesel
anonym napísal:
s roverem v dieslu jsem parkrat jel, ma ho kamos a naprosto v pohode, ten tvuj soused bude mit bud nejaky spatny kus, nebo ma 300 000 nalitane. Jinak co se tyce koroze, sam mam rovera (v benzínu) rv 97, nikdy nebyl v garazi a mam ho uplne bez koroze včetně spodku a rezavýho revera jsem ještě na vlastní oči neviděl a to jsem jic viděl opravdu dost.
Rovera v dieslu si každý spíš pochvaluje, jenom musíš koupit tu silnější verzi, dělali dvoulitr neco přes 60 KW (mylím že 63) a něco přes 70 (myslím 7...
Ano, musím souhlasit. Kámoš má Rovera 214 si, rok 97 a po korozi ani památka. Naopak jsem četl, že mají antikorozní úpravu dobrou. Jinak auto jsem několikkrát řídil i na delší cesty a měl jsem z něj příjemný pocit. Celkem slušný podvozek(Honda) a nádherný vnitřek a hlavně masívní věnec volantu, fakt se mi to auto líbilo. Motor se skvělou dynamikou (na obsah 1,4) Klidně bych si ho koupil, ale 400vku, má totiž kufr.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 07.02.2007 18:53, RE: Diesel
Rampa napísal:
Ano, musím souhlasit. Kámoš má Rovera 214 si, rok 97 a po korozi ani památka. Naopak jsem četl, že mají antikorozní úpravu dobrou. Jinak auto jsem několikkrát řídil i na delší cesty a měl jsem z něj příjemný pocit. Celkem slušný podvozek(Honda) a nádherný vnitřek a hlavně masívní věnec volantu, fakt se mi to auto líbilo. Motor se skvělou dynamikou (na obsah 1,4) Klidně bych si ho koupil, ale 400vku, má totiž kufr.
Můj článek je o benzínové verzi! (Pro šťouraly)
reagovať
1 2


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.