0
späť
 

diskuze k tématu: Volkswagen Bora 1.9TDI - problém sehnat kvalitní kus?

kategórie zaradenia témy: německá vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 11.02.2008 13:29, RE: Long life olej
anonym napísal:
Toto bohužel není nějakej názor ale čistej fakt- nicméně na kvalitě oleje to beztak nepoznáte.
Ale jo, jednou jsem si ho taky koupil, ale prostě za velký peníze koupíte normální produkt. Tvářit se, že Castrol je něco víc a brát za to víc peněz je jen mediální masáž.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 11.02.2008 15:23, RE: spotřeba
anonym napísal:
Konečně někdo, kdo netvrdí, že jezdí s TDI po dálnici za 5,5l/100km
V pohodě za 4,7 ,ale musíš jet 95 na tempomat a nezrychlovat a pokud možno nezpomaloval.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 11.02.2008 17:43, RE: bez předmětu
Kolodмj napísal:
Ale no tak, neshazujte to úplně, kdyby nic nenapsal, nebylo by nad čím diskutovat. Tak má holt nějaké názory a chce získat zpětnou vazbu. Známej zase nevěděl, že má v motoru rozvodovej řemen, dokud mu nepraskl.

S tou látkou tomu rozumím, ne každej chce kůži (já teda ne) a pak není moc co vybírat. Mně nejvíc vyhovuje velur, už bych nerad kupoval auto, které by mělo látku. Velur se málo špiní a vydrží víc než obvyklé látky. Na předchozím autě jsem za 6 let nezaznamenal opotřebení a čistit jsem to...
Já jen poznámku - můj kolega má Boru a občas s ním jezdím,překvapilo mě nepohodlí a hnusný dunivý hluk tak od 3 tisíc otáček na takhle moderní auto bych řekl hrůza,spotřebu si chválí a je to spolehlivé auto.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 11.02.2008 17:46, RE: Long Life
anonym napísal:
si piš že vydrží ;)
Taky k nam do servisu prijel jeden co si myslel ze vydrzi. A vydrzel, celych 65.000 km!!! A taky to pomalu neslo ani vypustit, takova skoro vazelina...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 11.02.2008 23:29, RE: bez předmětu
TicTac napísal:
Úplná pravda. Je to asi poprvé co tady reaguju na recenzi, ale tohle je fakt zoufalost. Jsou lidi, kteří tady hledají informace a to co je zde napsáno beru jako kvalifikovaný názor. Tahle recenze je HRŮZA a k tomu všemu naprosto zcestná. Člověk který ji psal tak autům rozumí asi jako koza náklaďáku a prosím tímto REDAKCI o nějakou cenzuru příspěvků. A to právě v zájmu lidí, kteří se v této oblasti neorintují a můžou se necat ovlivnit nesmysly jako je tento. Děkuji předem.
tahle recenze je uplně o ničem, bohužel se musím přidat. Ten člověk který ji psal je evidentně mimo. Píše, jak nechtěl octavku, protože Bora má lepší výbavu, a ve finále napíše že nemá ani palubní počítač, kterej škodovka snad dávala v základu snad ve všech modelových řadách (možná kromě Classicu), nemá mlhovky, a kdyby se rozepsal trochu víc, možná bysme si přečetli i další "špeky"
Jinak, samozřejmě poznámka, že všechny auta jsou přetočený a bouraný, to je jen další důkaz velmi nízkého intelektu autora článku, a přesně zapadá do stylu celého příspěvku.
Pane - prosím, už nikdy více
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 12.02.2008 08:22, vybava
Kupte si Octavii která má kotoučové brzdy také vzadu a při rozjezdu nehrabe, protože má ASR o kterém se může vašemu autu zdát. Nemůžete srovnávat vaše auto s každou Octavii.
Jak píšete o výbavě. Já mám například: 4x airbag, ABS, ASR, ESP, tempomat, maxi dot, climatronik, DX navigace, vyhřívání sedaček, dvojité dno kufru, střešní šíbr atd. Takže o výbavě bych pomlčel.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 12.02.2008 08:45, RE: vybava
anonym napísal:
Kupte si Octavii která má kotoučové brzdy také vzadu a při rozjezdu nehrabe, protože má ASR o kterém se může vašemu autu zdát. Nemůžete srovnávat vaše auto s každou Octavii.
Jak píšete o výbavě. Já mám například: 4x airbag, ABS, ASR, ESP, tempomat, maxi dot, climatronik, DX navigace, vyhřívání sedaček, dvojité dno kufru, střešní šíbr atd. Takže o výbavě bych pomlčel.
ještě se pochlub kde parkuješ, kde jsou doklady a klíčky
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 12.02.2008 10:29, RE: vybava
anonym napísal:
Kupte si Octavii která má kotoučové brzdy také vzadu a při rozjezdu nehrabe, protože má ASR o kterém se může vašemu autu zdát. Nemůžete srovnávat vaše auto s každou Octavii.
Jak píšete o výbavě. Já mám například: 4x airbag, ABS, ASR, ESP, tempomat, maxi dot, climatronik, DX navigace, vyhřívání sedaček, dvojité dno kufru, střešní šíbr atd. Takže o výbavě bych pomlčel.
zapomnel jsi hlíny a 66kw
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 12.02.2008 12:39, RE: Long Life
anonym napísal:
si piš že vydrží ;)
No ono to není až tak úplně pravda, že by vydržel 30.000km. Měl jsem Octavia 2,OTDI a olej bylo třeba dolívat tak 1-2litry na interval, takže je otázkou, zda opravdu nejít raději do "normální" výměny.
Jinak s S.Toledo 1,9TDI jsme jezdili na dálku kolem 5L naprosto normálně.
U nových Oktávek záleží spotřeba hodně na stylu jízdy. Už neplatí, že jezdí pořád za 5, ale může být od 4,5 do klidně 8 litrů.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 12.02.2008 13:44, RE: vybava
anonym napísal:
Kupte si Octavii která má kotoučové brzdy také vzadu a při rozjezdu nehrabe, protože má ASR o kterém se může vašemu autu zdát. Nemůžete srovnávat vaše auto s každou Octavii.
Jak píšete o výbavě. Já mám například: 4x airbag, ABS, ASR, ESP, tempomat, maxi dot, climatronik, DX navigace, vyhřívání sedaček, dvojité dno kufru, střešní šíbr atd. Takže o výbavě bych pomlčel.
ještě doplňte kolik jste za ní vysolil....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 12.02.2008 16:23, RE: vybava
anonym napísal:
zapomnel jsi hlíny a 66kw
to je moudro majitele škody 120 DeLuxe. Děkujeme.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 12.02.2008 18:00, RE: vybava
anonym napísal:
ještě doplňte kolik jste za ní vysolil....
Jó, pěkně vymazlená Octávka v metle, na hlínách se zánovním turbem z čórky a dodělávanou klimoškou, to je odvar, ještě chybí na zadní sklo nápis Pioneer
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 12.02.2008 20:42, RE: vybava
anonym napísal:
Jó, pěkně vymazlená Octávka v metle, na hlínách se zánovním turbem z čórky a dodělávanou klimoškou, to je odvar, ještě chybí na zadní sklo nápis Pioneer
vochcávka je hovno
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 13.02.2008 07:26, Z. K.
No ať si radši koupí nový Logan. Vzhled je podobný a má nový auto za 300 000 s dieslem a klimou a pěti lety záruky! A ještě bude na hlínách... . A klidně stříbrný.... . Ale nepotáhne božsky vodcpodu.... . To u umí jenom TDI.... .
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 13.02.2008 14:34, RE: spotřeba
anonym napísal:
konecne nejaky realista s tou spotrebou.
no s tym pravym zrkadlom ma uzivatel pravdu-prd v nom vidno
Ono se da s hodne auty jet za 5,5l na dalnici, podstatne je pri jake rychlosti :o) Jsou takovi co udajne jeli celou dalnici 130, a pak se zjisti ze z 200km dalnice bylo 40km omezeni na 80kmh, to se pak hezky meni ten prumer smerem dolu. Proto je podle podstatne uvadet u spoteby i prum. rychlost. S timhle autem se da jet za 5,5 když clovek dodrzuje rychlost (tedy na dalnici 130kmh pri respektovani mistnich omezeni na 100kmh apod.). Pri ceste z alp do prahy jsem mel spotrebu 5,6 a prumer 100kmh. Jinak ze zkusenosti - pri prumeru 115 to dela kolem 6.3, pri prumeru 140kmh pres 8.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 13.02.2008 20:49, RE: vybava
anonym napísal:
zapomnel jsi hlíny a 66kw
66kW asi ne. Zapomnel jsem napsat Octavia combi 1.8 Turbo 110kW
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 13.02.2008 20:50, RE: vybava
anonym napísal:
vochcávka je hovno
nj na toho Trabanta Octavia nema co?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 16.02.2008 16:52, klídek
Zase jedna podnetná diskusia k recenzii. Nechápem prečo sa niektorí rozčulujete nad nízkou odbornosťou článku a neviem čo. Toto je rubrika skúsenosti užívateľa, ked chcete niečo odbornejšie pozrite sekciu recenzie ojazdených áut.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 05.04.2008 21:11, RE: spotřeba
anonym napísal:
V pohodě za 4,7 ,ale musíš jet 95 na tempomat a nezrychlovat a pokud možno nezpomaloval.
No nevím, někdy je tempomat potvora... Když je cesta (i dálnice) kopcovitá, může tempomat spotřebu zvyšovat, z kopce zbytečně brzdí a do kopce to tlačí do plných.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 05.04.2008 21:11, RE: spotřeba
anonym napísal:
V pohodě za 4,7 ,ale musíš jet 95 na tempomat a nezrychlovat a pokud možno nezpomaloval.
No nevím, někdy je tempomat potvora... Když je cesta (i dálnice) kopcovitá, může tempomat spotřebu zvyšovat, z kopce zbytečně brzdí a do kopce to tlačí do plných.
reagovať
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.