0
späť
 

diskuze k tématu: Škoda Octavia po dvou letech + foto z havárie

kategórie zaradenia témy: česká vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 27.05.2008 14:21, RE: Ideální auto pro Čecha
anonym napísal:
Musím vás zklamat...bebínko si nehojím a kdysi jsem jezdil v OCT I. Vy mně zase připadáte jako ta potrefená husa, která se cítí králem světa, resp. silnic, když s tímhle batohem, který má kola uprostřed, vypouští z výfuku mrak sazí před každým dálničním stoupáním
Verte tomu nebo ne, ale saze nevypousteji jen skodovky. To je prekvapeni, co?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 27.05.2008 14:29, RE: bez předmětu
anonym napísal:
v prvni rade ocku mam.. a je to chbya... mam i dalsi auta a 15let stary 2.5 v nafte je lepsi nez tohle za 600tis.. a to jsem ten "pekac" koupil za 30tis jako lopatu... o vybave a to co nabidne ridicovi a posadce se ani nebudu bavit. Ja osobne bych si uz radeji koupil starsi luxusni auta a ne tyhle skodovky, ktere nabidnou to same jako vozy pred 20lety a kdo vi jestli.... Jsou to malickosti, ale ridicovi usnadni zivot, napr. fabie stavit. sedacka, dalkovy central nebo nejaky central. to starsi oc...
Jasne, 15roku stary pekac v nafte za 30tis., to musi byt parada, kam se na nej hrabe soucasna produkce :o)))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 27.05.2008 14:46, RE: bez předmětu
anonym napísal:
To me taky pobavilo.
Ona totiz skodovka za smesny priplatek vybavi koktu dvojitou podlahou v kufru, pak je plocha rovna.
Zakaznik musi sam vedet, co chce. Jestli rovnou plochu, nebo hlubsi kufr.
Anebo muze nadavat a blbe mektat jako autor, to je taky moznost.
Autor dostal to auto jako služebáka, takže tam je mu nejspíš houby platné, co by v něm chtěl mít.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 27.05.2008 15:57, RE: Proč si nekoupit Koktávii:
anonym napísal:
Systém PD potřebuje olej se zcela jinou viskozitou než zbytek motoru. Tenhle fakt je příčinou většiny potenciálních problémů s těmito motory. Kvůli tomu je např. nutné dodržovat krátké intervaly výměny oleje.
Ale pokud někomu vyhovuje mít pod kapotou něco, co se chová jako pohonná jednotka ze Zetoru 25, je to ryze jeho problém
"Expert" promluvil... vice netreba dodavat... :o)))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 27.05.2008 21:34, Jirka.
Čtu tady tu diskuzi a přečetl jsem článek a asi mi něco uniká, protože : pokud je pravda, že to auto stojí za ho*no (a podle reakcí a pisatele článku ano), pak mi vysvětlete, proč je velmi často vidět jako služební, firemní apod. ??? to by znamenalo, že majitelé a manažeři firem jsou pitomci, protože platí drahé auto (pořizovací cena), které je pořád v servisu. Je to tak? Asi ne. Takže proč tolik kritiky na kvalitu a cenu, když trh JASNĚ ukazuje, že to jde. Ano, vždycky může být vše levnější, vždycky může být vše v lepší kvalitě, ale tady to zřejmně vyhovuje. Jestli to nebude tím, že ŠKODA má servis na každým rohu(takže majitele až tak moc případná porucha netrápí) náhradní díly jsou v cenové relaci "jakžtakž" a když to auto najede ve firmě 136tis. bez závažnějších poruch (viz. článek) tak přece není tak zlé !! Kámoš má služební Kia Ceed a po 6tis.km to auto má tolik závad, že tolik času by na servis nepotřebovala Octavie za celou dobu životnosti. Ale on je ten problém někde jinde. Je to prostě ŠKODA.
A nakonec : jezdím felicií. Tak a ted čekám, jak se do mě budou všichni obouvat, jak jsem placen škodovkou apod.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 27.05.2008 22:18, chuje
anonym napísal:
Čtu tady tu diskuzi a přečetl jsem článek a asi mi něco uniká, protože : pokud je pravda, že to auto stojí za ho*no (a podle reakcí a pisatele článku ano), pak mi vysvětlete, proč je velmi často vidět jako služební, firemní apod. ??? to by znamenalo, že majitelé a manažeři firem jsou pitomci, protože platí drahé auto (pořizovací cena), které je pořád v servisu. Je to tak? Asi ne. Takže proč tolik kritiky na kvalitu a cenu, když trh JASNĚ ukazuje, že to jde. Ano, vždycky může být vše levnější, v...
tak newim v cem jezdite a co povazujete za dobre auto ale stezovat si na to ze nedosahnu do kufru protoze je velky tak to je pecka v bmw5 touring urcite dosahnes ponevac je to bmw jinak svihadla sem videl aji u 5ky vepredu a taky ve felce elektriku tak to asi nebude chyba auta ale spis toho kdo si ho koupi .jinac k prostoru atd octavia je nizsi stredni trida konkurence golfu prostor stejny resite uplne .........jinac newim co bude lepsi jestli octavka za 700 nebo stare nejakou 740 za 700 co zere 16litru po meste .............nebe a dudy mi sma kokoti a vi jste letadlo
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 27.05.2008 22:21, RE: pravda
anonym napísal:
no nic proti, ale jestli slysis kovovy zvuk pri zavreni O2 tak to je spis pripad pro usniho doktora...
zkus to same udelat s Audi nebo VW a nemyslim passatem ani A6.. staci A3 napr... a uvidis rozdil...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 27.05.2008 22:25, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Autor dostal to auto jako služebáka, takže tam je mu nejspíš houby platné, co by v něm chtěl mít.
ono je taky pravda, ze drobny priplatek sem, drobny tam a je z toho 10tis.. tak proc neni v zakaldu rovna podlaha jako u jinych? tech cca 10cm na hloubku by se dalo vydrzet.. a pokud si myslis, ze si lide do sluzebnich auto nemohou vybirat vybavu,tak to jsi na omylu.. nekde si mohou vybirat i samotne auto vcetne vsech doplnku a take motorizace... takze neplacej, nejsme u telecomu se zlutymi feliciemi
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 27.05.2008 22:28, RE: Souhlasím s ostatními: autor měl a má špatné dny, protože
anonym napísal:
200km/h je ti s 1.8 málo?
hmm takze kolik je ti v prvni rade? a 200 se rozhoupe i 1.4 ve Fabii - vlastni zkusenost nejde o maximalku, ale o celkove vyuziti motoru a to je nulove. Nehlede na to, ze nejeden pripad co znam, tak se po 200tis motor rozsypal - stale mluvime o 1.8 20V
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 27.05.2008 22:31, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Volvo OK, ale Saaba nikdy.....
Volvo se zdá být solidní.... Mám už druhé. To první jsem prodal kvůli stáří...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 27.05.2008 22:31, RE: Ideální auto pro Čecha
anonym napísal:
Verte tomu nebo ne, ale saze nevypousteji jen skodovky. To je prekvapeni, co?
ale jen se skodovkama se lita tak, ze na to ty auta nemaji a je to vseobecne znamo.. videl jsi nekdy mondeo, megana nebo 307 splasenou na dalnici? autor prispevku mel na mysli ty "nabusene" TDickove motory, ktere ztraceji dech, ale ridici si to nedokazi pripustit... to je to oc tu bezi!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 27.05.2008 22:34, RE: Proč si nekoupit Koktávii:
anonym napísal:
"Expert" promluvil... vice netreba dodavat... :o)))
ja s tim souhlasim.. pokud s tim mas problemy, tak napis co se ti nelibi... to by me zajimalo.. mistr vedy asi budes ty, ptz to co je proti skodovce a snad nedej boze jeste octavce nemuze byt pravda a pisatele jsou padli na hlavu. jsem rad, ze je vice takovych zdravych lidi, kteri vedi co je "dobre" a neni to urcite popisovane auto o kterem tu je rec...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 27.05.2008 22:39, RE: bez předmětu
mikes napísal:
Jasne, 15roku stary pekac v nafte za 30tis., to musi byt parada, kam se na nej hrabe soucasna produkce :o)))
asi by ses divil, ptz si v nicem jinem nez ve skodovce nejel a ta je s technikou 10let pozadu - to co nahodou doda VW, ptz to nema kam jinam narvat.. o vybave a pozitku z jizdy nemuze byt slovy... kupa starych aut je pohodlnejsich na cestovani nez octavie a nabizeji uplne jiny komfort, ovsem nejsou tak reprezentativni...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 27.05.2008 22:43, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Trefil jsem tě co? Nemáš nic a jen pindáš .. Jezdím jiným autem ale to je jedno, kdyby na to přišlo tak si tu oktávku klidně koupím.. Jezdi si po vesnici s pelechem a pokud ti vadí že si někdo koupí nový auto za 600 jdi se léčit s komplexy.
"v prvni rade ocku mam" tohle byl preklep, takze ty muzes zase uznat za preklep tvoji posledni vetu.. ja ty penize za octu dal a lituju jich uz ted.. tys je nedal, tak o tom vis kulovy.. a nebo nekdo rikal u piva ze to zere 3l a je to spolehlivy... vid? nebo se pletu? to by me zajimalo, co delas, ze jsi tak chytrej a taky co mas za to auto? sry jestli jsem te vyvedl z miry a snazil se ti vnutit neco jako octavii nebo fabii, kdyz ty jezdis jeste ve felicii
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 27.05.2008 22:47, RE: Jirka.
anonym napísal:
Čtu tady tu diskuzi a přečetl jsem článek a asi mi něco uniká, protože : pokud je pravda, že to auto stojí za ho*no (a podle reakcí a pisatele článku ano), pak mi vysvětlete, proč je velmi často vidět jako služební, firemní apod. ??? to by znamenalo, že majitelé a manažeři firem jsou pitomci, protože platí drahé auto (pořizovací cena), které je pořád v servisu. Je to tak? Asi ne. Takže proč tolik kritiky na kvalitu a cenu, když trh JASNĚ ukazuje, že to jde. Ano, vždycky může být vše levnější, v...
zatim ve vsech firmach kde jsem se setkal se skodovkami jako sluzebnimi vozy to oduvodnuji bud, ze je servis vsude, jako jsem psal asi o 40prispevku vyse a nebo ze je to ceske auto a ze budou podporovat ceskou ekonomiku... nikdy nerekli, ze to auto je dobre - opakuji v zadne firme!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 28.05.2008 00:17, RE: pravda
anonym napísal:
zkus to same udelat s Audi nebo VW a nemyslim passatem ani A6.. staci A3 napr... a uvidis rozdil...
Ja VW mel tak myslim ze vim o cem mluvim...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 28.05.2008 00:24, RE: Jirka.
anonym napísal:
zatim ve vsech firmach kde jsem se setkal se skodovkami jako sluzebnimi vozy to oduvodnuji bud, ze je servis vsude, jako jsem psal asi o 40prispevku vyse a nebo ze je to ceske auto a ze budou podporovat ceskou ekonomiku... nikdy nerekli, ze to auto je dobre - opakuji v zadne firme!
Tomu rikam reprezentativni pruzkum...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 28.05.2008 09:33, RE: Jirka.
anonym napísal:
Čtu tady tu diskuzi a přečetl jsem článek a asi mi něco uniká, protože : pokud je pravda, že to auto stojí za ho*no (a podle reakcí a pisatele článku ano), pak mi vysvětlete, proč je velmi často vidět jako služební, firemní apod. ??? to by znamenalo, že majitelé a manažeři firem jsou pitomci, protože platí drahé auto (pořizovací cena), které je pořád v servisu. Je to tak? Asi ne. Takže proč tolik kritiky na kvalitu a cenu, když trh JASNĚ ukazuje, že to jde. Ano, vždycky může být vše levnější, v...
Asi jste nečetl pozorně nebo jsem úplně nepochopil podle čeho usuzujete, že o hodnoceném autu říkám, že stojí za h.....
Budete tak laskav a vysvětlíte mi to?
Děkuji Autor pojednání.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 28.05.2008 10:09, RE: Jirka.
kubatko napísal:
Asi jste nečetl pozorně nebo jsem úplně nepochopil podle čeho usuzujete, že o hodnoceném autu říkám, že stojí za h.....
Budete tak laskav a vysvětlíte mi to?
Děkuji Autor pojednání.
TO KUbátko :
ho*no se netýkalo vaše článku, ale reakcí na něj. Vy jste jasně napsal že uvedené km jsou téměř bez závad (můj názor je, že v reakcích je přílišná kritika auta, která není objektivní). Jirka.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 28.05.2008 10:14, RE: Jirka.
anonym napísal:
zatim ve vsech firmach kde jsem se setkal se skodovkami jako sluzebnimi vozy to oduvodnuji bud, ze je servis vsude, jako jsem psal asi o 40prispevku vyse a nebo ze je to ceske auto a ze budou podporovat ceskou ekonomiku... nikdy nerekli, ze to auto je dobre - opakuji v zadne firme!
Já jsem taky neřekl, že auto je dobré, ale (a to sám potvrzujete) je servis všude. Ale jsem přesvědčený, že pokud by byla cena vozu nesmyslná-jak tady někteří tvrdí-pak by ani servis všude nepomohl. S ekonomikou máte pravdu. Nejde o to, že by škoda byla česká firma (to není), ale odvádí zde daně a HLAVNĚ je na napojen neuvěřitelný systém dodavatelů......
Jinak, ještě poznámku : moje zkušenost je, že když srovnávám, musím srovnávat stejné vozy a ne BMW apod., to jsme v jiné třídě.
reagovať
  1 ... 10 11 12




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.