0
späť
 

diskuze k tématu: Octavia nebo Focus pro čtyřčlennou rodinu - co vybrat?

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, vše o spotřebě, česká vozidla, německá vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 12.07.2008 07:19, RE: Octavia 1,8T 20V 110kW
anonym napísal:
Nikdo ji tady na sportovní auto nepasoval
Tak dobře, pro zabržděný: motor 20V Turbo, se sportovními ambicemi, je pro podvozek oct silně předimenzovanej. Že se z oct snaží dělat sportovní náčiní každej chiptuner s TDI 66kW, není můj výmysl, jen výsledek rozhlédnutí se kolem sebe. Howgh
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 12.07.2008 07:23, RE: cruise
anonym napísal:
seš blázen? A v čem jsou kvalitní? To že ho máš v garáži ještě neznamená že je kvalitní.
mnohaletá zkušenost.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 12.07.2008 11:55, RE: Kvalita TipCars jde od 10 k 5
Karel - TipCars.com napísal:
Dobrý den všem věrným čtenářům, v dohledné době zavedeme několik opatření, které eliminuje nevhodné diskusní příspěvky pod články na TipCars.com.
Zavést povinnou registraci s max. jedním nickem na IP adresu? To by bodlo... Rád se třeba s cruisem pohádám, ale bez urážek a s argumenty ). Vždyť spousta dlouholetých registrovaných to vzdala, chápu že nikdo nemá zapotřebí nechat se urážet od zakomlexovanejch anonymů...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 12.07.2008 12:32, RE: Co vybrat
anonym napísal:
No co mám n to napsat. Jedině stříbrnou octávkou f plný palbě!
Taky by šlo jít do fiatu Stilla combi. Je mnohem lepší, než koncernové časáky píšou, je za lepší peníze a bude s kopcem výbavy! Údajná vyšší poruchovost fiatů patří u moderních aut do říše bajek a pohádek!

Iáá

Osel
V Dubrovníku jsem nedávno jel taxíkem a řidič si chtěl povídat.Došlo taky na auta.Začínal s Fabií s kterou byl spokojený.Poté měl Fiata,který byl po dvou letech podle jeho slov zralý na vrakoviště a teď má Opla,zase spokojenost.Cestou domu před tunelem Sveti Rok byla dlouhá kolona,popojíždělo se tam ve velkém teple asi hodinu převážně do kopce.Dost aut to nevydrželo a zůstalo stát v odstavném pruhu.Nejvíc tam zůstalo stát fiatů a to tři,ač v koloně neměli zdaleka největší zastoupení.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 12.07.2008 17:51, RE: cruise
anonym napísal:
mnohaletá zkušenost.
Taky ho mám v garáži, 13 let starého, 260 000km a jezdí. Celkem slušně, ale chci něco jiného. Proč? Touha po změně
Ps: Astra F, 1,6i. combi
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 12.07.2008 23:21, RE: Mám 1.8, 20V (bez turba) a co tu čtu za slinty, nemá obdoby..
anonym napísal:
Začnu od počátku: tyto recenze se opakují dokola, myslím, že už 2 podobné tu byly nedávno.. Každopádně "pseudoporovnávat" vozy je líbivá věc, ale porovnávat by měli pouze ti, co mají vlastní zkušenost s oběma vozy (alespoň vždy 100.000 ujetých km).
Nevím jak Focus, ale k Octavii 1.8 20V toho mohu říci hodně: je to spolehlivé auto, které vás doveze kamkoliv, i když máte najeto 250.000 km (jsou vozy, co se rozpadají po 150.000 km). Perfektní zrychlení (dnes důležité pro předjíždění už v tak hustém...
OCTAVIA? POCIT BEZPEČI,NADČASOVÝ DESIGN, KDE ŽIJEŠ? S320
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 13.07.2008 08:04, chudák tazatel
Tak to tady čtu, no pěkně si dáváte do těla:) , ale jaksi jsem si nevšim, že by tady krom pár vyjímek psal o motorizaci 1,6 nad kterou tazatel přemýšlí, takže jste mu asi moc nepomohli, že?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 13.07.2008 08:50, RE: chudák tazatel
anonym napísal:
Tak to tady čtu, no pěkně si dáváte do těla:) , ale jaksi jsem si nevšim, že by tady krom pár vyjímek psal o motorizaci 1,6 nad kterou tazatel přemýšlí, takže jste mu asi moc nepomohli, že?
Že by Tě to překvapilo,kam vlezou ti debilní škodofkáři,zavšiví každou diskuzi.Chovají se úplně stejně,jako na silnicích.Jako debilové.Arogantní hovada.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 13.07.2008 14:53, RE: Co vybrat
anonym napísal:
Osel je borec! miluju jeho příspěvky!
Tak si strč do prdele jeho vocas, když seš z něj tak udělanej
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 13.07.2008 20:34, RE: chudák tazatel
anonym napísal:
Že by Tě to překvapilo,kam vlezou ti debilní škodofkáři,zavšiví každou diskuzi.Chovají se úplně stejně,jako na silnicích.Jako debilové.Arogantní hovada.
Jo a stejně tdi je nejlepší zavšivenče.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 13.07.2008 21:46, RE: Octavia 1,8T 20V 110kW
anonym napísal:
Tak dobře, pro zabržděný: motor 20V Turbo, se sportovními ambicemi, je pro podvozek oct silně předimenzovanej. Že se z oct snaží dělat sportovní náčiní každej chiptuner s TDI 66kW, není můj výmysl, jen výsledek rozhlédnutí se kolem sebe. Howgh
Hele já mám Octavii 1.8 Turbo a předimenzovanej vůči podvozku se mi nezdá. Jestli to spíš nebude v Tvým případě řidičem. A co do toho ssereš ještě nějaký chipování Tdi to nevím.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 13.07.2008 21:49, RE: chudák tazatel
anonym napísal:
Jo a stejně tdi je nejlepší zavšivenče.
Jo, nejlepší šrot.Ve sběrných surovinách dávaj hodně a ještě dělaj zubama tdi tdi,tdi,tdi,di.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 13.07.2008 21:52, RE: chudák tazatel
anonym napísal:
Že by Tě to překvapilo,kam vlezou ti debilní škodofkáři,zavšiví každou diskuzi.Chovají se úplně stejně,jako na silnicích.Jako debilové.Arogantní hovada.
šetři slova ty magore.... je to trochu jinak než tu píšeš.... vždycky když se objeví recenze, nebo porovnání o škodovce, tak se do toho hlavně začnou srát antiškodovkáři, kteří o škodovkách vědí hovno. Jako ty!!!!!!!!!!!!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 13.07.2008 21:53, RE: chudák tazatel
anonym napísal:
Jo, nejlepší šrot.Ve sběrných surovinách dávaj hodně a ještě dělaj zubama tdi tdi,tdi,tdi,di.
A s čím jezdíš ty? Že tady tak machruješ?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 13.07.2008 23:35, RE: chudák tazatel
anonym napísal:
Že by Tě to překvapilo,kam vlezou ti debilní škodofkáři,zavšiví každou diskuzi.Chovají se úplně stejně,jako na silnicích.Jako debilové.Arogantní hovada.
Holt jsi magor a zavšivenec
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 14.07.2008 00:44, RE: Octavia 1,8T 20V 110kW
anonym napísal:
A kolikátý je to motor u těch 113500km?Odhaduju,že tam je tak druhý nebo třetí....ták je ten hitlervágeňácký nesmysl spolehlivý.
Kam vy na to chodíte?Dělám v servisu a u 1,8T je problém totálně všechno.Měníme motory,převodvky,odchází často nápravy stejně jako na všech koncernech.Je to trochu problém.
Rozmotávání té 1,8T mě vždycky rozesměje při zrychlování je problém udržet to v jednom směru.Chvilku táhne nalevo,chvilku napravo...kdybych jezdil jen ojeté,tak kroutím hlavou nad tou nápravou,ale c...
......tak podívej ty servise, hovado jako ty už by měl být dávno v plynu.....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 14.07.2008 01:34, re:
anonym napísal:
šetři slova ty magore.... je to trochu jinak než tu píšeš.... vždycky když se objeví recenze, nebo porovnání o škodovce, tak se do toho hlavně začnou srát antiškodovkáři, kteří o škodovkách vědí hovno. Jako ty!!!!!!!!!!!!
Antiškodovkáři se někdy vyjadřují proto, protože Škodovkáři "robijou machry, ale hajzly mají na hodbě" jak říkal Bolek v jednom filmu, tak to dráždí. Si nasadí své americké brejle, stáhnou okýnko (protože přes něj moc nevidí) s levnýma foliema. Pustí cigánský rep nebo co to je, a vyčumují po okolí zda se někdo nekouká na jejich 20 palcová aukro kola. A při rozhovoru ano máš dejme tomu taky auto, ale já mám tu Oooo-KtÁÁÁ-vIIJI !!! A samozřejmě s profesionálním čipem. To je to co lidi dráždí, samotné auto ne. Je prostě zcela průměrné a obyčejné. V něčem se povedlo, v něčem míň. Ale ty jejich nosy nahoru, to mě vždycky udivuje a to je ten důvod proč je nemám rád. Ze dvou vybraných bych vzal asi Focuse, právě proto abych nepatřil do "provařené" sklupiny. Byť uznám že lepší (ani horší) asi nebude.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 14.07.2008 06:46, RE: Octavia 1,8T 20V 110kW
anonym napísal:
A kolikátý je to motor u těch 113500km?Odhaduju,že tam je tak druhý nebo třetí....ták je ten hitlervágeňácký nesmysl spolehlivý.
Kam vy na to chodíte?Dělám v servisu a u 1,8T je problém totálně všechno.Měníme motory,převodvky,odchází často nápravy stejně jako na všech koncernech.Je to trochu problém.
Rozmotávání té 1,8T mě vždycky rozesměje při zrychlování je problém udržet to v jednom směru.Chvilku táhne nalevo,chvilku napravo...kdybych jezdil jen ojeté,tak kroutím hlavou nad tou nápravou,ale c...
Ty že děláš v servise? To pěkně kecáš protože bys nebyil takovýhle sračky. Vůbec nevíš o čem je řeč.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 14.07.2008 06:52, RE: re:
Fénix56 napísal:
Antiškodovkáři se někdy vyjadřují proto, protože Škodovkáři "robijou machry, ale hajzly mají na hodbě" jak říkal Bolek v jednom filmu, tak to dráždí. Si nasadí své americké brejle, stáhnou okýnko (protože přes něj moc nevidí) s levnýma foliema. Pustí cigánský rep nebo co to je, a vyčumují po okolí zda se někdo nekouká na jejich 20 palcová aukro kola. A při rozhovoru ano máš dejme tomu taky auto, ale já mám tu Oooo-KtÁÁÁ-vIIJI !!! A samozřejmě s profesionálním čipem. To je to co lidi dráždí, s...
Chlape, já mám Octavii řadu let... dělám v jedný docela dobrý firmě vedoucího pracovníka a myslím si že na svůj věk jsem toho dosáhl už celkem dost, ale nikdy jsem proboha neměl nos nahoru. NIKDY!!! To bych se ostudou propadl.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 14.07.2008 06:55, RE: chudák tazatel
anonym napísal:
Holt jsi magor a zavšivenec
A proč? Já aspoň vím o čem mluvím, ale tokovýhle rádoby kriplové co se serou do každý renceze a hlavně do tý o Octaviích protože na ni nikdy mít nebudou jsou fakt hrozní. Když jim dojdou slova, tak každýmu píšou že je magor a zavšivenec.
reagovať
  1 ... 8 9 10




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.