0
späť
 

diskuze k tématu: Mám koupit nový Logan MCV nebo ojetou Octavii?

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, česká vozidla, francouzská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 02.06.2007 14:17, RE: No já si myslím,
anonym napísal:
že ten logan může být opravdu dobrá volba pro lidi s početnou rodinou, kteří ale mají málo peněz. No a pro takové řemeslníky , kteří to hodlají používat především na práci a ne na reprezentaci (musím se smát, když vidím Porsche Cayen s mřížkou - hogofogo majitel, který si ale nemůže dovolit být poctivý a tak využívá mezery v zákoně!) je to také dobrá volba. toho víc než jízdní vlastnosti přece zajímá, co do toho naloží!
ja vim pro koho se to auto hodi. u nas ve meste se objevili ted dva logani... s modryma majackama... po tydnu v barvach mestske policie. a musim rict, ze teda vypadaj hodne vetsi a vejde se jim do toho urcite vic boticek
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 02.06.2007 23:38, RE: No já si myslím,
anonym napísal:
ja vim pro koho se to auto hodi. u nas ve meste se objevili ted dva logani... s modryma majackama... po tydnu v barvach mestske policie. a musim rict, ze teda vypadaj hodne vetsi a vejde se jim do toho urcite vic boticek
A tak by to mělo být, prostě by nemělo město rozhazovat prachy horem - dolem. U nás má například Městská policie Š. Octavia ve výbavě Laurin Klement a to mě trochu irituje, to nemůžou kurva jezdit v nějakém, holátku, jako většina spořivých čechů?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 03.06.2007 07:07, RE: bez předmětu .... SOUHLAS Mažera v pravém slova smyslu.
anonym napísal:
Nermyslím, že by se někdo stavěl kvůli Škodovce na hlavu. Škodovka by bez VW byla v prdeli, jak Baťa s dřevákama, takže bych použil spíš tolik nachvalně známý výraz "koncern" Jinak pokud někdo nazve Octavii manažerským vozidlem, tak má možná na mysli oblastního manažera Tesca, nebo Billy, ale ne Mažera v pravém slova smyslu. Jinak je mi jedno čím kdo jezdí, ale věřte mi, že za ty peníze je například Mondeo kurva víc auta za míň peněz, kdo nevěří, tak ať se sveze! Octávka je předražená, protože ...
...zrovne jsem sel psat neco v tomdle smyslu :
"... Jinak pokud někdo nazve Octavii manažerským vozidlem, tak má možná na mysli oblastního manažera Tesca, nebo Billy, ale ne Mažera v pravém slova smyslu. ..."

...a nemusim! SOUHLAS i s ostatnim textem toho prispevku.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 03.06.2007 08:29, RE: bez předmětu .... SOUHLAS Mažera v pravém slova smyslu.
anonym napísal:
...zrovne jsem sel psat neco v tomdle smyslu :
"... Jinak pokud někdo nazve Octavii manažerským vozidlem, tak má možná na mysli oblastního manažera Tesca, nebo Billy, ale ne Mažera v pravém slova smyslu. ..."

...a nemusim! SOUHLAS i s ostatnim textem toho prispevku.
A teď si představte, že hrozilo, že by byla kupříkladu Škoda Logan. Nemám sice nic proti různým národům, ale koupit si v Rumunsku vyráběné francouzské auto z tureckých dílů, tak to tedy ne.
Včera jsem si prohlížel Logan na parkovišti a nemá ani na deset let starou Felicii.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 03.06.2007 12:31, RE: ojetina
anonym napísal:
Servisku dnes sežene a vyplní kdekdo.. Známý prodával auto, dal to druhému známému do bazaru a ten mu řekl - "omladíme to tak o 40 000 Km. A potom ještě - "uděláme tomu i servisku"... ???????????
to jsem taky slyšel od svého známého, který to měl od známého svého známého, kterému to řekl jeho známý, který to měl zase přes švagra svého známého.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 03.06.2007 13:05, RE: bez předmětu
anonym napísal:
koktávka,že je v ČR managerské vozidlo???? Co je to za hovadinu,vždyť je to nižší střední třída a navíc dnes už poměrně zastaralé vozidlo,hlavně ze vzhledu je cítit,že to má tak 10 let za sebou, tedy spíše už před 10 lety to nebyl žádnej moderní výkřik!
to, ze neumis napsat poradne jmeno toho auta svedci o tvem dusevnim stavu : idiot
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 03.06.2007 13:30, RE: jak je libo
anonym napísal:
zalezi na vas pro co se rozhodnete , ale myslim ze logan neni spatne auto pokud se o neho dudete starat myslim ze bude slouzit dobre, pokud vam nebudou vadit narazky nekterych lidi ze za ty prach jsi mohl koupit ojete auto v mnohm lepsi vybave a renomovane znacky a co je to za krabici tak je to v klidu, otec s tim jel a rikal ze je to celkem na pohodu i s 1,4 pry to celkem uhanelo ale volil by radeji silnejsi motor. tak preji dobry kup..
nic ve zlem: kolik je otci roku?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 03.06.2007 13:43, RE: Vyber
anonym napísal:
Přesně tak. Mondeo, C5, Laguna nebo i Omega se super výbavou jsou auta. Ne šrot z Rumunska nebo zbytečně předražená Octavia. Já dal přednost Omeze a nemůžu si jí vynachválit.
pokud ten autak jenom jede tak je vse OK.Otazka je jak se ten majitel toho opla citi pri placeni benzinu nebo kdyz mu nekdo vyrazi predni okno.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 03.06.2007 20:52, RE: jak je libo
anonym napísal:
zalezi na vas pro co se rozhodnete , ale myslim ze logan neni spatne auto pokud se o neho dudete starat myslim ze bude slouzit dobre, pokud vam nebudou vadit narazky nekterych lidi ze za ty prach jsi mohl koupit ojete auto v mnohm lepsi vybave a renomovane znacky a co je to za krabici tak je to v klidu, otec s tim jel a rikal ze je to celkem na pohodu i s 1,4 pry to celkem uhanelo ale volil by radeji silnejsi motor. tak preji dobry kup..
koupil sem jetýho Megana a poznámky o p... na kapotě sem taky už vyslechl ale byl to dobrej kup i s výbavou tak odpovídám že kvůli plácání po ramenou že mám Golfa nebo Ochcávku nepotřebuju dávat za auto řádově o 50000kč víc.Byl sem ochotnej dat do 200 až 250tisKČ ale nakonec mě stačilo 95000kč za rok 2000 s 246000km a nemám s autem problém.Pozdravuji všechny co používají při koupi auta hlavu a nedají na řeči typu všechno je špatný a jedině koncern je spása.p.s.Megan je nový ČR a po firmě ale kdo se bojí nesmí do lesa zatím šlape.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 03.06.2007 22:45, Víte někdo, jak
bude Logan vypadat po 50 či 100 tisících km? Co všechno z něj upadne a tak? Jak je odolný lak, jak karosérie, co bude po 2 letech děravé?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 04.06.2007 01:22, jeta ochcavka
to je loterie. Ve firme takovou mame. Pojedu s tim priste leda v nouzi...
Co se tyce techto dvou, tak bych nesel ani do jednoho.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 04.06.2007 09:10, RE: jak je libo
anonym napísal:
koupil sem jetýho Megana a poznámky o p... na kapotě sem taky už vyslechl ale byl to dobrej kup i s výbavou tak odpovídám že kvůli plácání po ramenou že mám Golfa nebo Ochcávku nepotřebuju dávat za auto řádově o 50000kč víc.Byl sem ochotnej dat do 200 až 250tisKČ ale nakonec mě stačilo 95000kč za rok 2000 s 246000km a nemám s autem problém.Pozdravuji všechny co používají při koupi auta hlavu a nedají na řeči typu všechno je špatný a jedině koncern je spása.p.s.Megan je nový ČR a po firmě ale kdo...
zatím
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 04.06.2007 14:04, RE: Víte někdo, jak
anonym napísal:
bude Logan vypadat po 50 či 100 tisících km? Co všechno z něj upadne a tak? Jak je odolný lak, jak karosérie, co bude po 2 letech děravé?
staci se podivat sem http://www.dacialogan.unas.cz/index_soubory/page0025.htm nebo sem http://www.autoklubdacia.cz/forum/viewtopic.php?t=304 Myslim, ze to nepotrebuje komentar. Asi soudruzi v Rumunsku udelali nekde chybu.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 20.06.2007 21:04, Porovnávání neporovnatelného
Jsem majitelem Loganka 1,4Mpi benzínového,sice zatím krátce ale jsem s ním spokojen.Asi patřím k té skupině méně náročných.Ale porovnávat Octávii s Loganem je jako porovnávat Trabanta s Polským Fiatem.Octávie je vedena jako špičkový škodovácký vůz i pro náročné uživatele a Logánek naopak pro uspokojení těch méně majetných,a to si myslím splňuje.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 21.06.2007 06:58, RE: Víte někdo, jak
anonym napísal:
staci se podivat sem http://www.dacialogan.unas.cz/index_soubory/page0025.htm nebo sem http://www.autoklubdacia.cz/forum/viewtopic.php?t=304 Myslim, ze to nepotrebuje komentar. Asi soudruzi v Rumunsku udelali nekde chybu.
POZOR 91% DACIE VLASTNÍ RENAULT,TAK NA PROBLÉM JE TŘEBA PTÁT SE TAM.Stejně tak přeji výborný přehled o kvalitě výrobků všem firmám které vyrábějí výrobky v "třetích zemích"aby se jim dařilo udržet aspoň standart jako v mateřském závodě!!!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 23.06.2007 13:08, RE: Porovnávání neporovnatelného
anonym napísal:
Jsem majitelem Loganka 1,4Mpi benzínového,sice zatím krátce ale jsem s ním spokojen.Asi patřím k té skupině méně náročných.Ale porovnávat Octávii s Loganem je jako porovnávat Trabanta s Polským Fiatem.Octávie je vedena jako špičkový škodovácký vůz i pro náročné uživatele a Logánek naopak pro uspokojení těch méně majetných,a to si myslím splňuje.
mate absolutne pravdu
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 18.07.2008 18:15,
koupil jsem mcv, oktávku má každý (já ji měl taky)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 19.03.2011 18:12, Luxusni bazeny s tradici
Pekny den, nalezla jsem internetove stranky velkoobchodu BazenyK2. Chci se s vami podelit o to, co nabizi. BazenyK2 jiz od roku 1992
nabizi sluzby v oblasti prodeje, poradenstvi a stavby kvalitnich vnitrnich a venkovnich bazenu. Bazeny K2 nabizi luxusni bazeny na klic vcetne veskereho prislusenstvi pro bazeny. Mohu je jen doporucit.


Kvalitni bazeny na klic

Stavba bazenu - Exkluzivni bazeny
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 20.03.2011 14:39,
CeskeForum

Ahoj, chci Vas poprosit o recenzi meho noveho fora Ceske Forum.
Zalozili jsme ho asi pred dvema mesici.

Nejvice se soustredime na temata jako Internetova reklama, Vydelek na internetu, Zvyseni navstevnosti, zpetne odkazy a pocitace.

Dekuji za prilezitost vlozit sem mou zpravu.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 24.03.2011 01:15,
Ahoj, nalezla jsem dnes webove stranky velkoobchodu BazenyK2. Chci se s vami podelit o to, co nabizi. BazenyK2 jiz od roku 1992
nabizi sluzby v oblasti prodeje, poradenstvi a stavby kvalitnich vnitrnich a venkovnich bazenu. Bazeny K2 nabizi luxusni bazeny na klic vcetne vseho prislusenstvi pro bazeny. Mohu je jen doporucit.


Kvalitni bazeny na klic

Stavba bazenu - Exkluzivni bazeny
reagovať
  1 2 3 4 ... 6




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.