0
späť
 

diskuze k tématu: Škoda 120 L má najeto 370 tis. km. A stále jezdí

kategórie zaradenia témy: česká vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 25.02.2011 21:09, RE: Vtípek
Pavlik napísal:
Klidně jej jezdit nechám, jen bude jezdit terén nebo okruh. Do provozu jej nepustím, jak jsem psal - dříve jsem jezdil v provozu poměrně hodně, ale postupem času to začalo být v ČR příliš o ústa, tak jsem se přesunul na okruh.
Děd mi svého času říkal - nejezdi na tom kole, já jsem na něm jel a spadnul, je to nebezpečné ;)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 25.02.2011 22:15, RE: Vtípek
capslock napísal:
Děd mi svého času říkal - nejezdi na tom kole, já jsem na něm jel a spadnul, je to nebezpečné ;)
Nejde o to "ježdění" - jde o jízdu v českém provozu. Bohužel v naší zemi nejsou motorkáři v oblibě (a mediální masáž tv nova a prima tomu jen pomáhá) a to se odráží v toleranci řidičů aut k motorkám. Možná je to českou závistivou povahou, možná něčím jiným, to je na delší rozbor. Každopádně já jsem již před několika lety jízdu v provozu na motorce zredukoval opravdu jen na přejezd na okruh (po dálnici) a zpět. A na okruhu není riziko větší než třeba na lyžích ve špindlu.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 25.02.2011 22:16, RE: doufám,že NEbude dlouho sloužit
Petr Musálek napísal:
a ted ještě tu o červené karkulce...prosíím
Když já mám raději Rákosníčka.....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 26.02.2011 17:25, km
Není tacho náhdou 5 místné? XX XXX ? proč by se s ní nedalo jezdit, ABS a podobě je jen marketing. Náhodou to auto bylo lehce ovladatelné a dobře čitelné. Pasivní bezpečnost je pak věc druhá njn.
reagovať
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.