0
späť
 

diskuze k tématu: Auto pro dva, psíka a tenisovou raketu

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, francouzská vozidla, japonská vozidla, korejská vozidla, japonská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 30.01.2007 02:01, jojo
mit pul mega tak beru civica, ale je to na vas
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 30.01.2007 07:19,
No tak to je nášup!!!! Ten pan z TipCarsu, co radí tomu bedřovi je nějakej divnej! Tak za prvé.... Honda Civic 8G se nedělá s 1.6 motorem 81 kW (ten byl u minulé generace), když tak 1.8.... 103 kW a pak 1.4 nemá 66 kW, ale pouze 61 kW!!! Autor tak spojil neduh 7. generace s 8.
Dál už jsem článek jen prolétl.... musel jsem se však pozastavit u Peugeotu 207..... v plusech: Kvalitní zpracování a materiály!!!!! K tomu naproti v mínusech: Horší dílenské zpracování!!!! Stačí si vybrat
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 30.01.2007 07:47, C4 a CIvic
V vyctu aut se mi nejvic libi C4 coupe, vypada opravdu suprove a Civic taky neni spatny...Octavii bych okamzite vytrhl, neni to auto pro 2 a psika, ikdyz jestli mate nejakyho bernardyna, tak potom pouze Octavii)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 30.01.2007 08:05, RE: C4 a CIvic
zigi napísal:
V vyctu aut se mi nejvic libi C4 coupe, vypada opravdu suprove a Civic taky neni spatny...Octavii bych okamzite vytrhl, neni to auto pro 2 a psika, ikdyz jestli mate nejakyho bernardyna, tak potom pouze Octavii)
Apropo..... Vy si myslíte, že Civic je pro 2 lidi a psíka? Na zadních sedačkách je více prostoru než u Octavie II.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 30.01.2007 08:21, RE: C4 a CIvic
anonym napísal:
Apropo..... Vy si myslíte, že Civic je pro 2 lidi a psíka? Na zadních sedačkách je více prostoru než u Octavie II.
Ja myslel tim bernardynem velky kufr u Octavie, nerikal jsem nic o zadnich sedackach, tak prvni ctene poradne a pak reagujte!
Jinak kdejake auto nizsi stredni tridy ma vzadu vic mista nez Octavia II
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 30.01.2007 08:24, RE: C4 a CIvic
zigi napísal:
Ja myslel tim bernardynem velky kufr u Octavie, nerikal jsem nic o zadnich sedackach, tak prvni ctene poradne a pak reagujte!
Jinak kdejake auto nizsi stredni tridy ma vzadu vic mista nez Octavia II
Když napíšete pro 2 lidi a psa.... je tím určitě mysleno.... že na zadních sedačkách to nebude nic moc.... CIVIC je ale pravým opakem!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 30.01.2007 08:39,
Dobry vyber aut, Kia Ceed ma opravdu neuveritelnou nabidku, ten motor, ta cena, fakt parada. I kdyz jsem zatizeny na Mazdy a co do spolehlivosti na ně nedám dopustit, ta Kia mi vazne vrta hlavou....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 30.01.2007 08:54, RE: bez předmětu
Martaslover napísal:
Dobry vyber aut, Kia Ceed ma opravdu neuveritelnou nabidku, ten motor, ta cena, fakt parada. I kdyz jsem zatizeny na Mazdy a co do spolehlivosti na ně nedám dopustit, ta Kia mi vazne vrta hlavou....
Tak si ji kup a bude ti vrtat ještě víc!!! Nejprve peněženku a pak si tu hlavu provrtáš sám.... asi kulkou )))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 30.01.2007 09:21, RE: bez předmětu
Blackbird napísal:
Tak si ji kup a bude ti vrtat ještě víc!!! Nejprve peněženku a pak si tu hlavu provrtáš sám.... asi kulkou )))
Kde berieš tu istotu, že nová kia musí byť zlá? Toto nebol príspevok, toto bol od teba praobyčajný nezmylelný zhluk ničím nepodložených slov...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 30.01.2007 09:43, RE: bez předmětu
milan1 napísal:
Kde berieš tu istotu, že nová kia musí byť zlá? Toto nebol príspevok, toto bol od teba praobyčajný nezmylelný zhluk ničím nepodložených slov...
Neviem, kde beriem tú istotu, ale myslim, že tvoja stará mama v tej Žiline montuje prevodouvky,.... tak si preto
Jest-li hodláš zastávat se korejské značky KIA, jen proto, že u Vás postavili fabriku.... tak prosím.... ale nech mě vyjádřit svůj názor na tu sračku!!!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 30.01.2007 09:57, RE: bez předmětu
Blackbird napísal:
Neviem, kde beriem tú istotu, ale myslim, že tvoja stará mama v tej Žiline montuje prevodouvky,.... tak si preto
Jest-li hodláš zastávat se korejské značky KIA, jen proto, že u Vás postavili fabriku.... tak prosím.... ale nech mě vyjádřit svůj názor na tu sračku!!!
Černej ptáku, kolik si s tou Kiou najel kilometrů, že tak skálopevně tvrdíš, že je to sračka ?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 30.01.2007 09:59, RE: bez předmětu
Blackbird napísal:
Neviem, kde beriem tú istotu, ale myslim, že tvoja stará mama v tej Žiline montuje prevodouvky,.... tak si preto
Jest-li hodláš zastávat se korejské značky KIA, jen proto, že u Vás postavili fabriku.... tak prosím.... ale nech mě vyjádřit svůj názor na tu sračku!!!
Dle meho nazoru je Kia Ceed vzhledove velmi povedenym bozem a za tu cenu velmi dobrou moznosti nakupu!Cas ukaze spolehlivost...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 30.01.2007 10:10, RE: bez předmětu
zigi napísal:
Dle meho nazoru je Kia Ceed vzhledove velmi povedenym bozem a za tu cenu velmi dobrou moznosti nakupu!Cas ukaze spolehlivost...
Časem dojde na má slova! Ó Božský to automobil ..... ó KIA Ceeeedník! Hosana, ...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 30.01.2007 10:12, RE: bez předmětu
Tom napísal:
Černej ptáku, kolik si s tou Kiou najel kilometrů, že tak skálopevně tvrdíš, že je to sračka ?
Tom: A kolik ty???? A né že hodiš hodnotu menší jak 200 000 km!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 30.01.2007 10:15, RE: bez předmětu
zigi napísal:
Dle meho nazoru je Kia Ceed vzhledove velmi povedenym bozem a za tu cenu velmi dobrou moznosti nakupu!Cas ukaze spolehlivost...
Taky na rozdil od vsech ostatnich propaguje 7-letou zaruku (nebo 150.000 km podle toho, co prijde driv). To muze byt taky jeden z velmi dobrych argumentu.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 30.01.2007 10:20, RE: bez předmětu
anonym napísal:
No tak to je nášup!!!! Ten pan z TipCarsu, co radí tomu bedřovi je nějakej divnej! Tak za prvé.... Honda Civic 8G se nedělá s 1.6 motorem 81 kW (ten byl u minulé generace), když tak 1.8.... 103 kW a pak 1.4 nemá 66 kW, ale pouze 61 kW!!! Autor tak spojil neduh 7. generace s 8.
Dál už jsem článek jen prolétl.... musel jsem se však pozastavit u Peugeotu 207..... v plusech: Kvalitní zpracování a materiály!!!!! K tomu naproti v mínusech: Horší dílenské zpracování!!!! Stačí si vybrat
Jenom bych doplnil k té 1,4 u Hondy Civic. Ta má objem cca 1349 ccm, takže spadá do nižší kategorie povinného ručení (do 1350 ccm). Dále se Civic nabízí také s výborným dieselem 2,2 - 103 kW. Jinak by u mě Civic určitě vyhrál, a to s motorem 1,8.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 30.01.2007 10:22, RE: bez předmětu
AnderN napísal:
Taky na rozdil od vsech ostatnich propaguje 7-letou zaruku (nebo 150.000 km podle toho, co prijde driv). To muze byt taky jeden z velmi dobrych argumentu.
To AnderN: na to skočíš jenom ty a tobě podobní strejdové! 7 let... chá...chá.... 150 tis. km najezdí služebak za 3 roky a je po záruce.... standard!.... Normální uživatel tedy bude slyšet na těch 7 let. Co mu to ale přinese? 7 let bude jezdit do servisu na pravidelné servisní prohlídky, které samože krvavě zaplatí (drahý olej, servisní práce, vůbec materiál, atd.) a to vše proto aby dostal štempl do servisní knížky a nepřišel o záruku. Za tu dobu mu vymění spoustu spotřebních součástek, na které se záruka nevztahuje.... ale za minimálně dvojnásobné ceny, jak materiálu, tak práce! 7 LET...... HODNĚ ŠTĚSTÍ!!!!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 30.01.2007 10:25, honda civic
musím souhlasit s místem vzadu u civica-na to jak to auto vypadá z venku malé tak je tam opravdu dost místa na sedadle vzadu a kupodivu ani kufr není malý!A ta oktávka vypadá zvenku masivně ale uvnitř je stísněný prostor na tu celkovou velikost....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 30.01.2007 10:30, RE: bez předmětu
Blackbird napísal:
Neviem, kde beriem tú istotu, ale myslim, že tvoja stará mama v tej Žiline montuje prevodouvky,.... tak si preto
Jest-li hodláš zastávat se korejské značky KIA, jen proto, že u Vás postavili fabriku.... tak prosím.... ale nech mě vyjádřit svůj názor na tu sračku!!!
Ta KIA Ceed. Chtělo by to trošku méně šovinismu a více nadhledu. Vypadá to rozhodně na solidní auto. Kvalita se teprve ukáže, takže slova o sr... a podobně jsou zatím trošku mimo. Myslím, že minimálně např. na úroveň zpracování italské a francouzké produkce se určitě dostane. Že to asi nebude úplná špička je jasné, ale za ty peníze, a s tím co nabízí, to je určitě zajímavá alternativa...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 30.01.2007 10:43, Názor
Práša napísal:
Ta KIA Ceed. Chtělo by to trošku méně šovinismu a více nadhledu. Vypadá to rozhodně na solidní auto. Kvalita se teprve ukáže, takže slova o sr... a podobně jsou zatím trošku mimo. Myslím, že minimálně např. na úroveň zpracování italské a francouzké produkce se určitě dostane. Že to asi nebude úplná špička je jasné, ale za ty peníze, a s tím co nabízí, to je určitě zajímavá alternativa...
No můj názor je ten,že Kia ještě hodně zamotá hlavu prodejcům Škodovek,úroveň korejců rok od roku roste a myslím,že kvalita výroby na Slovensku nebude o nic horší než když se montujou auta ve Španělsku,Maďarsku atd.Akorát ta 7-letá záruka je jen reklamní trik a majité na ni doplatí dražšíma kontrolama ve značkových servisech.Uvidíme za rok co tady Ceed bude jezdit kolik se ho prodá, v jaké kvalitě a kolik bude stát ojetý po roce.A k výběru: určitě bych vybral Hondu,je to neokoukané auto a kvalitou určitě lepší než Peugeot a Mazda 3.Akorát ta cena je dost vysoká.V nižší ceně bych doporučil Grande Punto a to ve třídveřu,psíkovi to určitě bude jedno jestli si může otevřít vzadu dveře nebo okna
reagovať
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.