0
späť
 

diskuze k tématu: Peugeot 106 - zkušenosti řidičky po třech letech

kategórie zaradenia témy: francouzská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 03.02.2008 09:45, RE: Mitch
anonym napísal:
Před pár lety se mi tohle stalo se 105. Jeli sme s kámošem po noční z práce a já nemoch zabouchnout dveře u řidiče, zkoušeli sme všechno, nepohlo nic... Zbyly dvě možnosti: 1)počkat do jara, 2) vyrazit a spoléhat, že až se to zahřeje dvěře se budou dát zavřít. My pospíchali, takže sme stáhli okýnko, kámoš držel dveře zavřený jak to šlo, topení na plný kule a jelo se. Po 5km to povolilo ale dodneska se směju když si vzpomenu na tu jeho modrou pazouru a řev omrzajícího polárníka...
u š105 se mi to stalo taky, stačilo omotat dveře pásem a v levotočivých zatáčkách se pevně držet volantu. Jinak samo rozmrazovač pak zabral (ale muselo se to stříknout hezky zevnitř a ne zvenku).
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 03.02.2008 09:49, RE: ubohost
anonym napísal:
chapu, ze nekdo je chudy a koupi si nove miniauto. Co nedovedu pochopit, ze pani si koupila takove auto po tezke havarii. Nebylo lepsi trochu pracovat a koupit si nove?
Pokud někdo najede jen 10 tis za rok a má jiné preference tak se ojetině nedivim. Na nový auto mam, ale taky jezdim ojetinou z roku 97 a hledam jak bych se na 30 let zadlužil a sehnal střechu nad hlavu.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 03.02.2008 10:26, RE: ubohost
anonym napísal:
chapu, ze nekdo je chudy a koupi si nove miniauto. Co nedovedu pochopit, ze pani si koupila takove auto po tezke havarii. Nebylo lepsi trochu pracovat a koupit si nove?
106-ku jsem mel, faceliftovanou. Byl jsem s ni moc spokojen a dodnes na ni rad vzpominam. Pak jsem si rekl, ze si dopreju nove auto. Pravda, opravy hradil servis, nebot vozidlo bylo v zaruce, presto jsem silene litoval vyhozenych penez a auto jsem po necelych dvou letech prodal. Ted cekam na sluzebni auto, takze nemam motivaci si kupovat pro sebe auto nove, koupil jsem si auto pro radost - ojetinu. A jsem absolutne spokojen, rozhodne podstatne vice nez s tim novym autem.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 03.02.2008 11:49, RE: článek
anonym napísal:
Tohle je kouzelný článek, jen více příspěvků od ženských!
Ale to myslím vážně...
Mě se to také moc líbilo. A připojuji se též ke přání "Jen více.."
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 03.02.2008 15:54, RE: Super :-)
anonym napísal:
Tak tahle "recenze" mě fakt pobavila - v dobrém Mám stošestku v litru necelé tři roky, ojetina z D buchlá na předek, ročník 1997. Zámky dveří několikrát za zimu promáznu olejem, je pravda, že mají tendenci jít častěji v zimě ztuha. O zadní okno mám obavy pokaždé, když v 210l kufříku stošestky vezu bagáž pro 4 a více lidí, ale zatím drží. Co mě ale nahlodalo, byť recenzovaná je první generace auta a já mám po faceliftu, je ta přední kapota. je pravda, že tam viditelně lak odchází rychleji a ...
Taky jsem před rokem a půl koupil manželce 106 a musím říct, že na to, jak jsem vždycky nadával na Peugeot, tak ta 106 drží! Je pravda, že byla z raichu a tam tyhle auta opravdu používají, jako druhý v rodině pro ženskou, takže stav byl velmi pěkný a vím, že těch 120 000km bylo skutečných Jinak svezení se nedá srovnávat třeba s Fiestou,Microu, nebo Yarisem a dalšími malými auty, 106 na ně nemá ani náhodou (motor,řazení,řízení), ale jinak je to utíkátko celkem fajn.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 04.02.2008 20:23, ohnuté napravy
Napravy ohnete,aniž byste poskodili karoserii,tak bych to nebral tak vážně,nemuselo to být hodně bouráno,příšte bych ale jel na geomku při koupi dalšího auta,....na místě paní majitelky.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 04.02.2008 20:38, RE: ohnuté napravy
anonym napísal:
Napravy ohnete,aniž byste poskodili karoserii,tak bych to nebral tak vážně,nemuselo to být hodně bouráno,příšte bych ale jel na geomku při koupi dalšího auta,....na místě paní majitelky.
ještě chci dodat,že vlastním už druhou 106,ale pro velmi nizky počet najetých km se mi nekazí(najede tak 4000km ročně,je to "3"auto v rodině),vždy jsem byl druhý majitel.Tu první jsem prodal z rozmaru,ale pak litoval,a po letech koupil zase.U té první byl jediný problém s jednotkou airbagu-někdy rožínala kontrolku a pravidelně v servisu byla o.k....Ta druhá má najeto 50tkm(+-),tak zatí nic,jen někdy neposlouchá dálkač,...ale při tom směšném nájezdu se nedá hodnotit poruchovost.Ale měl jsem i jiné malé auta,ale tam nebyla taková spokojenost z mé strany.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 06.03.2008 09:39, RE: Super :-)
anonym napísal:
Tak tahle "recenze" mě fakt pobavila - v dobrém Mám stošestku v litru necelé tři roky, ojetina z D buchlá na předek, ročník 1997. Zámky dveří několikrát za zimu promáznu olejem, je pravda, že mají tendenci jít častěji v zimě ztuha. O zadní okno mám obavy pokaždé, když v 210l kufříku stošestky vezu bagáž pro 4 a více lidí, ale zatím drží. Co mě ale nahlodalo, byť recenzovaná je první generace auta a já mám po faceliftu, je ta přední kapota. je pravda, že tam viditelně lak odchází rychleji a ...
k te korozi - podvozek je naprosto bez koroze, ale od napsani me recenze mi kapota jen kvete, az se bojim jara;o) a k tomu benzinu- tam je problem v tom, ze ukazatel stavu benzinu tezce nefunguje...pet
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 06.03.2008 09:40, RE: Mitch
anonym napísal:
u š105 se mi to stalo taky, stačilo omotat dveře pásem a v levotočivých zatáčkách se pevně držet volantu. Jinak samo rozmrazovač pak zabral (ale muselo se to stříknout hezky zevnitř a ne zvenku).
strikala jsem to vsude kde to slo:o)))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 06.03.2008 09:42, RE: Mitch
anonym napísal:
Před pár lety se mi tohle stalo se 105. Jeli sme s kámošem po noční z práce a já nemoch zabouchnout dveře u řidiče, zkoušeli sme všechno, nepohlo nic... Zbyly dvě možnosti: 1)počkat do jara, 2) vyrazit a spoléhat, že až se to zahřeje dvěře se budou dát zavřít. My pospíchali, takže sme stáhli okýnko, kámoš držel dveře zavřený jak to šlo, topení na plný kule a jelo se. Po 5km to povolilo ale dodneska se směju když si vzpomenu na tu jeho modrou pazouru a řev omrzajícího polárníka...
ty dvere sou peugeotacka s prominutim vymrdavka, shanela jsem naslednika me 106ky a pri prolezani bazaru jsem se s timto problemem setkala i u 306 combi
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 06.03.2008 09:44, RE: Realita
anonym napísal:
Dobrý článek, jediné co lze vytknout je, že není uveden počet najetých kilometrů, ale při tom jak se u nás tachometry stáčí by to byl spíše informativní údaj.
Když vypadlo, tak vypadlo - oceňuji přístup k problému, že chyba bude asi v tom kdo to opravoval a ne v autě...
Ženy by měly psát více těchto článků, všímají si opravdových problémů s provozem a nejsou deformovány rádo by odbornými časopisy, které od sebe vzájemně opisují a jejich testy jsou poplatné tomu, kdo je platí....
je to tam uvedeno;o) koupeno to bylo s 128tkm, ale vzhledem k tomu, ze auto kupovane u acek a ted se dodatecne zjistilo, ze jsou to minimalne "dvojcata", opravdu shledavam kilometrovy udaj jen jako ciselnou vsuvku
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 06.03.2008 09:45, RE: bez předmětu
Vywern napísal:
...vypadlo na me cele zadni okno...:D super clanek ;)
:o) nebo spis milion malinkych kousku meho zadniho skla??:o))pet
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 06.03.2008 09:49, RE: Občas to škubne...........
anonym napísal:
Bomba článek, zvláště ta pasáž jak dochází benzín , jinak jsem chudy student a o 106ce docela přemýšlím, jako přibližovátko je dobrá.
s benzinem je problem v tom, ze ukazovatko funguje jak se mu zachce, jine je to, kdyz clovek tankuje vzdy plnou, kdyz tankuje pulku, dyz tankuje po dvou kilech..nebo jak se to zrovna hodi. je tezke odhadnout, kdy uz opravdu dojizdite, dyz ta rucicka de normalne az centak pod ten "buffer"
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 23.08.2008 13:32, RE: ubohost
anonym napísal:
Pokud někdo najede jen 10 tis za rok a má jiné preference tak se ojetině nedivim. Na nový auto mam, ale taky jezdim ojetinou z roku 97 a hledam jak bych se na 30 let zadlužil a sehnal střechu nad hlavu.
Nereaguji na příspěvky, ale váš mne k reakci donutil.
Jednoznačně s vámi souhlasím. Jsem ve stejné situaci a místo nového auta řeším "bydlení". Myslím, že je to lepší investice, nežli "králíkárna", před ní na parkovišti Š Octavia II a obavy z toho, že mi ji někdo ukrade, popř. ze závisti "ojede" klíčem...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 11.04.2011 16:01, ALU kola 16
Zdravím chtěl jsem se zeptat jestli máte někdo zkušenosti z peugeotem a litými koly. Mám možnost si koupit lité kola 16,, a nevím jestli se mi tam vlezou a nebo jestli to nebude vadit jízdě, díky o radu
reagovať
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.