0
späť
 

diskuze k tématu: Peugeot 106 - zkušenosti řidičky po třech letech

kategórie zaradenia témy: francouzská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 01.02.2008 00:48, Občas to škubne...........
Bomba článek, zvláště ta pasáž jak dochází benzín , jinak jsem chudy student a o 106ce docela přemýšlím, jako přibližovátko je dobrá.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 01.02.2008 04:13, RE: Občas to škubne...........
anonym napísal:
Bomba článek, zvláště ta pasáž jak dochází benzín , jinak jsem chudy student a o 106ce docela přemýšlím, jako přibližovátko je dobrá.
obcas to skubne, v rakosi lupne....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 01.02.2008 06:04, článek
Tohle je kouzelný článek, jen více příspěvků od ženských!
Ale to myslím vážně...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 01.02.2008 07:52, Recese
To je dobře, že se tu objevují i takovéhle recesistické články parodující spokojenost majitelů mnoha vraků... :D
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 01.02.2008 09:09,
...vypadlo na me cele zadni okno...:D super clanek ;)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 01.02.2008 09:13, RE: bez předmětu
Vywern napísal:
...vypadlo na me cele zadni okno...:D super clanek ;)
Krása, dávám za jedna.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 01.02.2008 09:17, Ridicko, drzim ti palce
nadhera, tenhle clanek me prijemne pobavil a zvednul naladu
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 01.02.2008 11:04, RE: Občas to škubne...........
anonym napísal:
obcas to skubne, v rakosi lupne....
ve vrbě hrkne a teprve potom se objeví Rákosníček.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 01.02.2008 11:18, Realita
Dobrý článek, jediné co lze vytknout je, že není uveden počet najetých kilometrů, ale při tom jak se u nás tachometry stáčí by to byl spíše informativní údaj.
Když vypadlo, tak vypadlo - oceňuji přístup k problému, že chyba bude asi v tom kdo to opravoval a ne v autě...
Ženy by měly psát více těchto článků, všímají si opravdových problémů s provozem a nejsou deformovány rádo by odbornými časopisy, které od sebe vzájemně opisují a jejich testy jsou poplatné tomu, kdo je platí....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 01.02.2008 11:28, Super clanek
Davam autorce za jedna ;)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 01.02.2008 13:36, Mitch
8 let stare auto z roku 1995??? No super. Mam saxo a ty same problemy s dvermi. Zamek je treba promazat a vycictit.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 01.02.2008 20:02, RE: Mitch
anonym napísal:
8 let stare auto z roku 1995??? No super. Mam saxo a ty same problemy s dvermi. Zamek je treba promazat a vycictit.
Před pár lety se mi tohle stalo se 105. Jeli sme s kámošem po noční z práce a já nemoch zabouchnout dveře u řidiče, zkoušeli sme všechno, nepohlo nic... Zbyly dvě možnosti: 1)počkat do jara, 2) vyrazit a spoléhat, že až se to zahřeje dvěře se budou dát zavřít. My pospíchali, takže sme stáhli okýnko, kámoš držel dveře zavřený jak to šlo, topení na plný kule a jelo se. Po 5km to povolilo ale dodneska se směju když si vzpomenu na tu jeho modrou pazouru a řev omrzajícího polárníka...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 01.02.2008 21:32, RE: Občas to škubne...........
anonym napísal:
ve vrbě hrkne a teprve potom se objeví Rákosníček.
tak jsem to myslel.... pekny vecer vsem, M.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 01.02.2008 23:48, Super :-)
Tak tahle "recenze" mě fakt pobavila - v dobrém Mám stošestku v litru necelé tři roky, ojetina z D buchlá na předek, ročník 1997. Zámky dveří několikrát za zimu promáznu olejem, je pravda, že mají tendenci jít častěji v zimě ztuha. O zadní okno mám obavy pokaždé, když v 210l kufříku stošestky vezu bagáž pro 4 a více lidí, ale zatím drží. Co mě ale nahlodalo, byť recenzovaná je první generace auta a já mám po faceliftu, je ta přední kapota. je pravda, že tam viditelně lak odchází rychleji a moc nepomáha ani voskování, možná na té korozi něco bude. Jinak další plechařiny odspoda by se to týkat nemělo, je to pozink. Nádrž do sucha se mi nikdy vyjet nepovedlo i když je pravda, že palivoměr docela lže - dlouho ukazuje skoro plnou a pak šup a je to na třetině... ale jinak jsem s autí spokojenej, na moje potřeby stačí. Tak držím palce do dalších kilometrů
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 02.02.2008 00:20, Hustá recenze
Je to hustá recenze, dobře napsaný :)
Líbí se mi taky realistickej přístup, ne přístup nějakýho nadšence co svuj vrak vychvaluje jak to vlastně nejezdí skoro za nic, nandá tim každou oktávku a jede to dvěstěpade a takovýhle kecy..
Víc dámských recenzí!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 02.02.2008 06:48, ubohost
chapu, ze nekdo je chudy a koupi si nove miniauto. Co nedovedu pochopit, ze pani si koupila takove auto po tezke havarii. Nebylo lepsi trochu pracovat a koupit si nove?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 02.02.2008 14:14, RE: Mitch
anonym napísal:
Před pár lety se mi tohle stalo se 105. Jeli sme s kámošem po noční z práce a já nemoch zabouchnout dveře u řidiče, zkoušeli sme všechno, nepohlo nic... Zbyly dvě možnosti: 1)počkat do jara, 2) vyrazit a spoléhat, že až se to zahřeje dvěře se budou dát zavřít. My pospíchali, takže sme stáhli okýnko, kámoš držel dveře zavřený jak to šlo, topení na plný kule a jelo se. Po 5km to povolilo ale dodneska se směju když si vzpomenu na tu jeho modrou pazouru a řev omrzajícího polárníka...
Jo tak to si dovedu predstavit jak ste frceli a bali ste se zatacek Nastesti jsem to nikdy takto nemusel resit. Dik za prispevek.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 02.02.2008 14:44, RE: ubohost
anonym napísal:
chapu, ze nekdo je chudy a koupi si nove miniauto. Co nedovedu pochopit, ze pani si koupila takove auto po tezke havarii. Nebylo lepsi trochu pracovat a koupit si nove?
No představit si to dovedu , ale co třeba když někomu nezáleží na tom mít auto ve slušném stavu prostě chce jen nějak kousek dojet a peníze si investovat do nečeho pro něho důležitějšího...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 02.02.2008 19:42, RE: ubohost
anonym napísal:
chapu, ze nekdo je chudy a koupi si nove miniauto. Co nedovedu pochopit, ze pani si koupila takove auto po tezke havarii. Nebylo lepsi trochu pracovat a koupit si nove?
To moje segra šetřila a koupila si nové, co je to platné když vydrželo jenom asi 15%své předpokládané životnosti. Padlo za vlast. Takže ono je to někdy a někomu houby platné mít nové auto.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 02.02.2008 19:49, RE: Občas to škubne...........
anonym napísal:
Bomba článek, zvláště ta pasáž jak dochází benzín , jinak jsem chudy student a o 106ce docela přemýšlím, jako přibližovátko je dobrá.
Ale i chudý student by měl myslet hlavou ,třeba studovanou a dát si pozor na "veterány" za pár korun.Tento případ jasně dokazuje ,že pokud něco výhodně koupíme za hubičku tak se nestačíme divit co do toho následně vrazíme.
reagovať
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.