0
späť
 

diskuze k tématu: Opel Omega Caravan - odstaví ho jen koroze

kategórie zaradenia témy: německá vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 06.06.2008 09:25, RE: Opel Omega MV6
anonym napísal:
ja mel na omegu smulu, asi sem koupil olitanou mrchu ale bylo to moje nejhorsi auto - MV6tka, 740i BMW je o nekolik trid lepsi vuz...
Koupě ojetiny je riziko...

Každopádně 740i a Omega je trošku rozdíl
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 06.06.2008 22:10, RE: Opel Omega MV6
anonym napísal:
Koupě ojetiny je riziko...

Každopádně 740i a Omega je trošku rozdíl
740 bawor a MV6 trochu nebe a dudy ne
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 07.06.2008 20:27, MV6
Měl jsem MV6 v plný palbě.je pravda kára pohodlná kára za supr prachy v plný palbě.Ale schnilotina jedna vošklivááá.A opravdu mě těch 155kw moc nenadchlo.je těžká čekal jsem lepší svezení tak šla za půl roku do světa.Jinak Béčko 740 to je třída.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 08.06.2008 00:39, RE: MV6
anonym napísal:
Měl jsem MV6 v plný palbě.je pravda kára pohodlná kára za supr prachy v plný palbě.Ale schnilotina jedna vošklivááá.A opravdu mě těch 155kw moc nenadchlo.je těžká čekal jsem lepší svezení tak šla za půl roku do světa.Jinak Béčko 740 to je třída.
a 750 E38 jeste o neco lepsi ... :)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 08.06.2008 11:23, RE: good recenze
zigi napísal:
Za ty prachy je to velice dobrej povoz, koroze u Béčkový Omegy je a bude, u Céčkový by to mělo být lepší!
Každopádně je to loď jak prase, takový menší koráb silnic, pohodlí v tom je neuvěřitelné a ten kufr, hmmmmm :)

Jinak pokud budete kupovat Céčkovou Omegu, doporučuju jen a pouze 2.5DTi 110kw, motor BMW!

PS: pro fajnšmekry, říká někomu něco pojem Lotus Omega 3.6 24V Bi-Turbo z roku 1989? Kdy Omega držela po 10 let rekord nejrychlejšího sedanu na světě?
prave ta 2.5TDi 110kW bych nebral... radeji bych se drzel osvedceneho motoru 2.5D 96kW... Ten 110kW je mene casty a ma vice moznosti, co se na nem muze pokazit. Sám mám Omegu B, s 2.5TD a jeste z prvnich rocniku (takze bez vahy vzduchu a dalsich el. serepeticek, ktere mohou auto odstavit).... takze davam radu -> radeji 2.5TD, nez s primym vstrikem... ten výkonovy handicap nazenete chipem (125kW) a verte, ze pak je z auta teprve prave zihadlo... ted je to takova lemra v nizkych otackach, ale jakmile se dostane do vyssich, tak se zacne bourit peklo a to doporovazi i krasny zvuk radoveho sestivalce... ani 530d BMW nema tak pekny zvuk jako omega!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.06.2008 19:26, RE: MV6
anonym napísal:
a 750 E38 jeste o neco lepsi ... :)
no sice bych to nemel rikat ale dobry auto poznam tak, ze na prazdny silnici kde nikdo neni to rozjedu na na 200 a pak to zabrzdim, a kdyz to
auto zvladne bez problemu tak je ok, a zatim 740 je nej auto co tohle zvladne s prehledem... samo ze to udelam jen jendou a tam kde nikdo neni a nic nehrozi, ani vyjeti nejakyho auto z vedlejsi
reagovať
1 2


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.