0
späť
 

diskuze k tématu: Opel Kadett E GSi Cabrio 2,0

kategórie zaradenia témy: německá vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 18.04.2007 18:48, RE: To Pavel
Pavel napísal:
Docela jste mě tady pobavili. Takže, když někdo nemá na pořádný kabrio a koupí si třeba Kadetta, nebo Mégana, což je sice novější, ale taky hnusný auto, tak je prostě king. A my ostatní, kteří jezdíme po Chorvatsku v zaklimatizovaných autech (jak tady psal nějakej debil), tak bysme si to s Váma vyměnili???? Jseš normální? Nedal sis špeka? Já teda nemám kabrio, protože mi přišlo rozumnější koupit novýho Land cruisera, ale nikdy bych neměnil komfortní klimatizované svezení s nějakou starou mrdko...
Je abych ridal taky svou trosku do mlyna. Jsem jeden z tech, co zavidi, kdyz kolem projede nekdo v kabriu. Takze zavidim, ale nidky bych si ho asi nekoupil i presto, ze bych na nej mel, protoze stari auta jako Megane, Kaddet, Golf atd jsou cenove dostupny. Kabrio si asi koupim jedine v pripade, ze uzivim dve auta. Asi bych sel cestou klimatizovaneho auta, ktere je prakticteji pro jinak celorocni pouzivani a stale budu zavidet majitelum cabria, ze si tu radost udelali. Ale nevytahoval bych se taky nejakym Land Cruiserem, a jeste ze ho mam noveho a tak, kazdy koupi to na co ma, ze ze nekdo koupi starou mrdku a co? Prsote na vic asi nema, ne kazdy mame na nove auto a zvlaste pak na velkeho jeepa.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 18.04.2007 20:35, RE: To Pavel
mufik.martin napísal:
Je abych ridal taky svou trosku do mlyna. Jsem jeden z tech, co zavidi, kdyz kolem projede nekdo v kabriu. Takze zavidim, ale nidky bych si ho asi nekoupil i presto, ze bych na nej mel, protoze stari auta jako Megane, Kaddet, Golf atd jsou cenove dostupny. Kabrio si asi koupim jedine v pripade, ze uzivim dve auta. Asi bych sel cestou klimatizovaneho auta, ktere je prakticteji pro jinak celorocni pouzivani a stale budu zavidet majitelum cabria, ze si tu radost udelali. Ale nevytahoval bych se tak...
Já prostě nevím, no. Mám spoustu kámošů, kteří mají stejný názor, jako já. Prostě, když vidím klučíka v takovémto starém cabriu a ještě jak se tváří jako by měl MB SLK, tak mě to vždycky rozesměje. Nikdy jsem jim ty "káry" nezáviděl a taky nikdy nebudu. Nepochopili jste vůbec podstatu mé kritiky. Pokud by pisálek měl staré auto, které kdysi za něco stálo (BMW E36,MB 124 a další skvosty) a udržoval ho v top stavu, tak neřeknu a ni půl slova, ale Kadetta prostě nedávám, to je vše. PS: S novým autem nemachruju, nemám to za potřebí. Až si koupím Evolution X, tak budu machrovat. Doufám, že už začnou brzo vozit k nám. Pak se ozvu a můžem to rozebrat)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 18.04.2007 21:14, RE: To Pavel
Pavel napísal:
Já prostě nevím, no. Mám spoustu kámošů, kteří mají stejný názor, jako já. Prostě, když vidím klučíka v takovémto starém cabriu a ještě jak se tváří jako by měl MB SLK, tak mě to vždycky rozesměje. Nikdy jsem jim ty "káry" nezáviděl a taky nikdy nebudu. Nepochopili jste vůbec podstatu mé kritiky. Pokud by pisálek měl staré auto, které kdysi za něco stálo (BMW E36,MB 124 a další skvosty) a udržoval ho v top stavu, tak neřeknu a ni půl slova, ale Kadetta prostě nedávám, to je vše. PS: S novým aute...
Jenze Kadet v dobe vzniku byl velmi dostupne auto, stejne jako dneska treba Fabia nebo auto tomu podobne. Ano Mercedes W124 byl tehdy top automobil, stejne jako i dnes novy MB E je jen pro par movitych. Ale pokud ma nekdo omezeny rozpocet, tak nemuze premyslet ani o starsich automobilech vehlasnych znacek. Napriklad porad snim o W124, ale v CRjsem nasel jen jednu opravdu hezkou, pokud ji chcete alepson v dobrem stavu tak jde pres 100 tis, toho kadetta urcite koupil za par supu, uzil si a prodal, spise me zarazilo, ze do nej dal 200 tis, to bych radsi tech 200 tis plus cena kadeta dal dohromady a koupil opravdu nejaky starsi CLK ty zacinaji okolo 250 tis. Dat do kadeta 200 me prijde jako vyhozeni penez, jaka byla jeho cen apri koupi a za kolik to prodal? Takova investice ma treba vyznam jak psal Pavel u W124, ale poze v pripade, ze hodlate si auto nechat a ne ho prodat
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 19.04.2007 00:44, RE: To Pavel
Pavel napísal:
Já prostě nevím, no. Mám spoustu kámošů, kteří mají stejný názor, jako já. Prostě, když vidím klučíka v takovémto starém cabriu a ještě jak se tváří jako by měl MB SLK, tak mě to vždycky rozesměje. Nikdy jsem jim ty "káry" nezáviděl a taky nikdy nebudu. Nepochopili jste vůbec podstatu mé kritiky. Pokud by pisálek měl staré auto, které kdysi za něco stálo (BMW E36,MB 124 a další skvosty) a udržoval ho v top stavu, tak neřeknu a ni půl slova, ale Kadetta prostě nedávám, to je vše. PS: S novým aute...
Ajajaj... Tak ti nevím, chlapče, ale něco tu fakt móóc smrdí! Jestlipak to nebudeš ty a tvá Toyota Land Cruiser.... No a jestli se chystáš na ten tvůj novej zázrak ,,X'', tak to už by jsi měl spěchat prodat zase nějakej ten fet, ne??! Další nepochopená a dlouho nepochválená dušička na fóru- ach jo! Tady se ukazuje to, čemu jsem se chtěl vyhnout hned v úvodu článku o Kadettovi. A sice to, co jsem tam hned v prvních větách zdůrazňoval- že jde o můj názor a že jsem především zvažoval levné další auto do garáže pro pár pěkných chvil... Vlastně nevím, proč sem vůbec píšeš?! Za prvé je ten tvůj příspěvěk jen samé cachání se o tom co máš a na co máš (..a né že nemáš tu potřebu- ty jsi přímo typ ,,CHLUBIL''- podívej se ještě jednou na to, co jsi napsal a třeba ti to dojde taky..), ale poenta žádná a za druhé už konečně pochop, že koupit sériové auto (ikdyž tak pěkné jako W 124) umí každý blb. Zapojit ale trošku své fantazie a vlastní invence, udělat si radost a mít to auto jako hobby- to je zcela něco jiného. Takže mi je tě vlastně vcelku líto, že si nikdy nic takového v té své ,,finanční omezenosti'' nepoznal! Jinak mě ten tvůj hrkač vůbec nebere, protože největší hloupostí člověka je, když si koupí jednoůčelovou věc a pak je na ni odkázán, užívat ji pořád (což je příklad terénního auta se kterým pak jezdíš štreky 1000 km po dálnici!! na dovču k moři). Ale třeba máš v tom ,,autobuse'' na dálnici pocit, že jsi král silnic- však od toho je to TERÉNNÍ auto, viď?? Dám ti ale jednu radu: když máš tolik peněz, proč jezdíš na dovču jen do Chorvatska a né třeba na Kanáry a proč nelítáš letadlem?? Myslím ale, že do tohoto fóra jsi se ale přimýchal vcelku omylem. Škoda slov.
Jinak ještě vzkaz pro Martina a ostatní čtenáře: psal jsem, že auto vyšlo celkově do 200 000,-Kč, tzn. včetně koupě sériového auta. Jinak souhlasím s tím, že asi nejhezčí kabrio let minulých je opravdu v sériovkách W 124!!! Pěknej kousek tak kolem roku '94, '95 vyjde ale na taky ,,pěkných'' 400 000-500 000,- Kč a na mobile.de jich zrovna moc nenajdete. Nemluvě pak o těch doplňcích! To už jsme pak ale v naprosto jiné třídě a u jiných sum. Já psal o autě, který si může dovolit skoro každý (pokud do něj nebude mít chuť rvát peníze za nějaké úpravy, jako já).
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 19.04.2007 18:05, RE: To Pavel
Pavel napísal:
Ty jsi nepochopil články nade mnou a píšeš nesmysly. Bohužel je to největší problém těch diskuzí. Čti pořádně na co reaguju. Pochopil jsi to? díky
4PAvel:Je to tak.reagoval jsem zbrkle na tvuj idiotský příspěvek,přičemž jsem nepročetl souvislosti.omlouvám se
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 31.07.2007 11:51, RE: To Pavel
Petr z Brna- autor článku napísal:
Ajajaj... Tak ti nevím, chlapče, ale něco tu fakt móóc smrdí! Jestlipak to nebudeš ty a tvá Toyota Land Cruiser.... No a jestli se chystáš na ten tvůj novej zázrak ,,X'', tak to už by jsi měl spěchat prodat zase nějakej ten fet, ne??! Další nepochopená a dlouho nepochválená dušička na fóru- ach jo! Tady se ukazuje to, čemu jsem se chtěl vyhnout hned v úvodu článku o Kadettovi. A sice to, co jsem tam hned v prvních větách zdůrazňoval- že jde o můj názor a že jsem především zvažoval levné další au...
Ten rozbor osobnosti v prvním odstavci se mi moc líbil.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 10.02.2008 13:48, RE: Spotřeba
zigi napísal:
Ano, než emisní normy donutili snížit výkon na 136PS, které už neměly takovou sílu.
Ty 150 koňové motory (ať už Kadett GSI, Astra GSI nebo Calibra) byly velmi dobré a silné motory!
normy-donutily, vždyť je to tak snadné!
reagovať
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.