0
späť
 

diskuze k tématu: Opel Antara - dvojče Captivy a nástupce Frontery

kategórie zaradenia témy: německá vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 24.08.2008 18:46, RE: Fandovi Opelu 5)
anonym napísal:
Vy jste, Kylie, přesný doklad toho, proč se s většinou ženských špatně spolupracuje (a nedejbože, když vás řídí!) Zatímco diskutující, na něhož reagujete, klidně a bez emocí vypočítává fakta, váš příspěvek je spousta jedovatých slovíček, prozrazujících, že autorka je uzlíček nervů. A tak je to s vámi vždycky. A nepište mi, že mám problémy se ženami - nemám ho malýho, ovšem nemám ani to SUV!
Tak váš nadřízený je žena? A vy se snažíte "realizovat" na jiných. A napadlo vás, že se ženám taky může špatně spolupracovat s vámi?
To jak se popisujete jako kliďas bez emocí, to mluvíte o té "další bláznivé ženské" nebo o tom jak jste opsal charakteristiku 10ti SUV, či o vaší plynulé proměně identity?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 24.08.2008 18:48, RE: Fandovi Opelu 6)
anonym napísal:
"A holčičky neurážejte, to není pěkné! To vám maminka neřekla?"
Tak na to si vzpomínám. Nejen maminka, ale i souška učitelka. Výsledek byl ten, že jak holčičky rostly, tak si chtěli ozkoušet nové možnosti. Tak fyzicky napadali chlapečky, načež hned utíkali někam na světlo, protože holčičky se přece nenapadají (a ať si to zkusí). Jo, bylo to poučné.
Ano holčičky (ale ani chlapečky) neurážejte. Hlavně ne jen tak pro nic za nic.
No je vidět, že v té vaší zvláštní škole vás holčičky napadaly naprosto nedostatečně. Nebo by to možná chtělo aby vám to dnes vysvětlil nějaký chlapeček. A důkladně.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 24.08.2008 18:51, RE: Fandovi Opelu 7)
anonym napísal:
Jak je vidět z délky vašeho příspěvku, ťal jsem do živého. Věčná hašteřivost kvůli malichernostem a kecání (či případně ječení) tak dlouho, až si ten kožich (X5 ad.) nevyřvu. To s "tím" byl jen fór, což ovšem přivádí k další typicky ženské vlastnosti: nedostatku smyslu pro humor. Tím ovšem netvrdím, že nemůžete rozumět autům. Jmenuji se Willy - to je odvaha, co?
"Vaše kecání a ječení? Než si vyřvu kožich?" To už jsou hodně nevhodné invektivy, i kdyby Opel Antara bylo vaše nejoblíbenější auto.
Willy sprostej bajkaři - vypadni a už nikdy neobtěžuj!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 24.08.2008 18:58, RE: Pane (stále) anonyme
anonym napísal:
Tak aby jsme si pravidla vyjasnili mladej.
1. Do Kylie se nerýpe!
2. Kdo do Kylie rypne, s následky počítat muože!
3. Kdo do Kylie rypne, a se neprodleně neomluví, s následky počítat musí!
Ty pónjal, málčik? Vsjo jásno? Tak a teď si běž rypať před zrcadlo do uhříků a NECH Kylii na pokoji! Nebo ti tu pusu ústní vodou vypláchnem a nejen to!
Koukám, koukám IQ tykve viď? Ňoumo, nějaká Kilii je mi úplně u pr**** a ty její slaboduchý nesmysly také.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 24.08.2008 19:06, RE: Další???
anonym napísal:
Další bláznivá ženská!?!?! To urážlivé oslovení používáte proč?
S autem jsem již navštívila i o malinko větší města než je Praha a vězte, že do budoucna bude čím dál tím víc unifikovaných parkovacích míst, do kterého stejně zaparkujete jak Ford Ka, tak Citroën C5.
To ale nebyla podstata příspěvku, takže k meritu věci. To do čeho jsem si rýpla je fakt, že silný muž často jezdí ve velkém pohodlném bezpečném voze s posilovačem řízení klimatizací atd. a od ženy s dítětem na zadní sedačce očekáváte ...
Pokud jste takový "odborník", tak zajisté víte i něco málo o měnových kurzech atd. , které hlavně zlevňují vozy v jiných státech. Nu dobrá, mám na Vás jednu otázku, a to: byla jste někdy přímo v Mladé Boleslavi u výrobce oněch aut? Zřejmě ne! Ceny jsou totiž jiné než v konfigurátoru na internetu. Ono je lepší občas opustit ženský svět fantazií a vrátit se na zem do reality. Za tu bláznivou ženskou se omlouvám, to nebylo hezké
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 24.08.2008 19:25, RE: Přeci jen omluva?
anonym napísal:
Pokud jste takový "odborník", tak zajisté víte i něco málo o měnových kurzech atd. , které hlavně zlevňují vozy v jiných státech. Nu dobrá, mám na Vás jednu otázku, a to: byla jste někdy přímo v Mladé Boleslavi u výrobce oněch aut? Zřejmě ne! Ceny jsou totiž jiné než v konfigurátoru na internetu. Ono je lepší občas opustit ženský svět fantazií a vrátit se na zem do reality. Za tu bláznivou ženskou se omlouvám, to nebylo hezké
Čekala jsem a doufala, že se alespoň nyní chytnete za nos. Vy ale s ženami máte opravdu problémy. Ano ve Škodě Mladá Boleslav jsem shodou okolností byla, ale to nemá co dělat s přehnanými cenami škodovek v čr. To je skutečnost, kterou si můžete přečíst v běžném denním tisku a minulý týden se této problematice věnoval dokonce i Svět motorů.
Už zase narážky na ženský svět? Ach bože!
Myslím, že s realitou nemám problémy (narozdíl od vás například vím o těch rozdílných cenách škodovek v čr a zahraničí - a to že češi si pro ně dnes již celkem běžně jezdí do zahraničí).
Ano malinko o měnových kurzech vím, mám takový papír co naznačuje, že bych o tom něco vědět měla. I proto mne prodejní praktiky škody auto v česku tak uráží. Věnuji se optimalizaci firem a ať vám alespoň trochu vrátím vaše invektivy, doufejte že váš zaměstnavatel si nás neobjedná.
Omluvu za "bláznivku" beru, můžete pokračovat .. (v omluvách, aby jste to špatně nechápal)
Kylie
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 24.08.2008 21:01, RE: Pane šikl trochu objektivity
anonym napísal:
Nejsem fanda žádného SUV, ale pan Šikl asi dostal od Opelu darem málo nafty v nádrži Pokud chcete srovnávat s hondou CR-V tak mi ukažte verzi diesel v kombinaci s automatem... Jo ona není k dispozici ? Spotřeba, kterou uvádíte odpovídá jídě prasete v SUV což ma mašich sillnicích není nic neobvyklého. Jak Captiva tak Antara jezdí s automatickou převodovkou max. za 11-12litrů a to ve městě na krátké vzdálenosti. Na Německé dálnici s rychlostním průměrem kolem 140km/h jezdí auto hravě do 10litr...
Pan Šikl dostal na test ndrž plnou, tak jak to bývá. A o autě se dipolomaticky vyjádřil, že nic moc - to se prostě nedá nic dělat - je to zkušený pravdomluvný člověk.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 24.08.2008 22:27, RE: Přeci jen omluva?
anonym napísal:
Čekala jsem a doufala, že se alespoň nyní chytnete za nos. Vy ale s ženami máte opravdu problémy. Ano ve Škodě Mladá Boleslav jsem shodou okolností byla, ale to nemá co dělat s přehnanými cenami škodovek v čr. To je skutečnost, kterou si můžete přečíst v běžném denním tisku a minulý týden se této problematice věnoval dokonce i Svět motorů.
Už zase narážky na ženský svět? Ach bože!
Myslím, že s realitou nemám problémy (narozdíl od vás například vím o těch rozdílných cenách škodovek v čr a zahran...
Zklamu Vás, záměstnávám sám sebe a dalších 12 lidí. Pracuji úplně v jiném oboru než jsou automobily, nicméně mohu tvrdit, že Škoda auto mi dala nejlepší nabídku na nákup 6 vozů, proto budu hájit jejich ceny do "roztrhání těla". Navídka např od Fordu nebo renaultu byla dost tristní. (srovnával jsem nabídky renault megane, mondeo a octavia 2)
Btw: trochu Vás vezmu za slovo ale ohánět se "papírem", který by Vám měl zaručovat znalosti je celkem malicherné. Tento tzv. papír má dnes spousta lidí (i já jsem jeho vlastníkem), nechci ale odvádět pozornost od tématu. Btw2: za nic jiného se Vám již omlouvat nebudu. Btw3: problémy se ženami také nemám, jsem již 6 měsíců šťastně ženatý. Přeji hezký večer
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 24.08.2008 22:46, RE: Přeci jen omluva?
anonym napísal:
Čekala jsem a doufala, že se alespoň nyní chytnete za nos. Vy ale s ženami máte opravdu problémy. Ano ve Škodě Mladá Boleslav jsem shodou okolností byla, ale to nemá co dělat s přehnanými cenami škodovek v čr. To je skutečnost, kterou si můžete přečíst v běžném denním tisku a minulý týden se této problematice věnoval dokonce i Svět motorů.
Už zase narážky na ženský svět? Ach bože!
Myslím, že s realitou nemám problémy (narozdíl od vás například vím o těch rozdílných cenách škodovek v čr a zahran...
ještě jedna poznámka: pokud budete mít něco k tématu automobil atd., rád s Vámi budu diskutovat a vyměňovat názory, pokud se budem dohadovat o jiných věcech, ztrácí pro mne tato debata smysl. Narážím na příspěvky výše, kde někdo tvrdí něco o tom, že si potřebuji dokazovat svou mužnost, či jak to ten dotyčný napsal. A mimochodem zajímalo by mne v čem jezdí moderní žena 21. století ( Vy)? Já jnezdím O2 combi 1.6 FSI/85 nestydím se za to, považuju to auto za plně postačující, proto nemám rád naŕážky, některých jedinců na dokazování mé mužnosti. Pří výběru služebních aut jsem měl možnost zkusit hodně aut ale Octavia mi prostě sedla nejlépe (to pokud chcete tvrdit, že jsem v ničem jiném neseděl).
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 24.08.2008 23:14, RE: Přece jen problémy s feminismem!
anonym napísal:
Zklamu Vás, záměstnávám sám sebe a dalších 12 lidí. Pracuji úplně v jiném oboru než jsou automobily, nicméně mohu tvrdit, že Škoda auto mi dala nejlepší nabídku na nákup 6 vozů, proto budu hájit jejich ceny do "roztrhání těla". Navídka např od Fordu nebo renaultu byla dost tristní. (srovnával jsem nabídky renault megane, mondeo a octavia 2)
Btw: trochu Vás vezmu za slovo ale ohánět se "papírem", který by Vám měl zaručovat znalosti je celkem malicherné. Tento tzv. papír má dnes spousta lidí (i já...
Megane a O2 jsou srovnatelná auta, Mondeo je vůz o třídu větší = dražší (tady by ta "tristní nabídka" dávala smysl). Ale většina z nás nekupuje auta po 6ti, nýbrž po jednom. A ceny Škody (i modelu Octavia) jsou v česku vyšší, než v zahraničí. Vidím, že jste to nepochopil, zkusím to tedy nějak srozumitelně vysvětlit. To NEZNAMENÁ, že např. takový Megane či C4 jsou v německu levnější než Octavia - původně konstruovaná a myšlená spíše jako protivník levné korejské konkurence. ZNAMENÁ to, že za cenu za kterou jste v česku koupil se slevou jednu ze svých 6ti Octavií, si náhodný kolemjdoucí koupí 1 ks stejně motorizované a stejně vybavené Octavie u jakéhokoliv dealera zum beispiel v Německu. Takhle je to prosté, tohle se již nějakou dobu probírá i v tisku, proto dnes již vaši spoluobčané jezdí ne až tak vyjímečně kupovat škodovky (hlavně ty dražší, kde je rozdíl někdy i několikasettisícový). Smutným paradoxem a třešničkou na dortě absurdit je, že i ona levná korejská konkurence (Kia Ceed, Hyuindai i30) je dnes ve srovnávacích testech hodnocena lépe (než dárce orgánů pro Octavii, VW Golf).
1. Papírem se neoháním, řekla jsem, že vlastním papír, který naznačuje, že bych o tom měla něco vědět. Opravdu vám takováto formulace příjde jako OHÁNĚNÍ SE PAPÍREM? Tak to máte HODNĚ zkreslené vnímání reality a i když s tím máte evidentní problémek, ne každá žena musí být nutně submisivní.
2. Smutné, nepřekvapivé
3. Tak ať vám to vydží (a zkuste manželce dovolit chodit i se vztyčenou hlavou, uvidíte jakou jí to udělá radost)
4. Zaměstnáváte 12 lidí? 12x to je mi líto.
To také nebylo moc o autech, že?
Zkuste si projít své dnešní příspěvky a nezapoměňte se pochvállit za smysl pro humor a třeba zkuste pravé jméno a jednotnou identitu (Ta momentální "podnikatelská" je dnes kolikátá v pořadí?)
PS: Prozradíte mi o jakých Octaviích jste mluvil, o jakou jde motorizaci a JAKÁ byla finálová cena? Byla alespoň podobná té běžně dostupné v zahraničí?
Nebo zůstanete jako vždy mlžícítajemný a připravujete pro další příspěvek novou identitu.
Já jsem Kylie a chci mluvit o autech!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 24.08.2008 23:32, RE: To je vtip?
anonym napísal:
ještě jedna poznámka: pokud budete mít něco k tématu automobil atd., rád s Vámi budu diskutovat a vyměňovat názory, pokud se budem dohadovat o jiných věcech, ztrácí pro mne tato debata smysl. Narážím na příspěvky výše, kde někdo tvrdí něco o tom, že si potřebuji dokazovat svou mužnost, či jak to ten dotyčný napsal. A mimochodem zajímalo by mne v čem jezdí moderní žena 21. století ( Vy)? Já jnezdím O2 combi 1.6 FSI/85 nestydím se za to, považuju to auto za plně postačující, proto nemám rád naŕážk...
Zkuste vzít počet písmenek co jste tu dnes napsal a nyní smažte ty které se netýkají automobilů. To jsou věci, že? Zaznamenal jste vůbec, že vás znovu a znovu nabádám, že zde se mluví o autech? Tak jako měníte identitu, tak jako si vymýšlíte své jméno, tak jako probíráte vše možné okolo, tak jako je evidentní že s holčičkami problémek máte nebo alespoň mluvit s nimi neumíte, tak ... tak teď v tom možná máme konečně oba jasno.
S čím jezdím se nijak netajím a malé zhodnocení mého vozu jste si na těchto stránkách mohl nedávno přečíst. Momentálně zvažuji nákup nového vozu, zatím jezdím s tříletým Citroënem C5 3.0 V6 24V.
Myslím si, že ve stejné kategorii jsou zajímavější a v mnoha ohledech lepší varianty než O2 s benzínovou jednašestkou, ale pokud se vám opravdu podařilo domluvit statisícovou slevu a jste-li vskutku spokojen, je to jen vaše věc a jistě není důvod se za to stydět.
Nechci tvrdit, že jste v ničem jiném neseděl, nevím o tom nic. Kdo byli soupeři vaší 1.6 FSI při výběru?
Kylie
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 25.08.2008 00:23, Nejlepší zaplatitelný SUV
je Subaru Forester a testovat a fotit a popisovat konkurenty typu Opel Chervrolet Antara Captiva je zbytečná práce. Lesník je prostě lepší a dokonce levnější, líp jezdí, má díky koncepci symetrické čtyřkolky s plochým motorem daleko lepší jízdní vlastnosti. Novej nafťák (nejlepší dvoulitr na světě) ho posouvá do kategorie superaut.
Jo vtip týdne, octavia scout se stařičkým pumpe düse TéDéíčkem a totálně obyčejnou koncepcí podvozku vyjde v česku dráž než to excelentní subaru. Howgh!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 25.08.2008 10:49, RE: Hezká diskuse
anonym napísal:
Vždy, když jednou za čas zavítám na stránky Lidovek, počtu něco testů (ať už zajímavějších či méně zajímavých), neopomínám pročíst poctivě připojenou diskusi. Téměř vždy mě fascinuje její ubohá úroveň... Velmi fascinující, velmi české. Obsahem diskusí je tu vzájemné urážení, ale že bych si přečetl NÁZOR, to se jaksi neděje. Ale jen tak dál, páni a paní Anonymové (což je další zcela fasciující aspekt), mě to baví. Žádný jiný národ, s jehož zástupci jsem delší dobu spolupracoval (ať už Angličané, ...
Místo toho abych se něco dozvěděl o výše zniňovamnch autech
tak jen čtu jak nějaká p..a blondýna a nějaký gentleman řeší své osobní spory.Sláva serveru který tohle všechno skousne.Už několikrát jsem
navrhoval to tady zrušit !!!!!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 25.08.2008 11:31, octavia scout
Jako, koupil sem si tu octaviu scout jako, to je 4x4 a je to uplne supr auto, mam v tom 2.0 tdi motor a jede to fajn, nechapu proc mate neco proti tomuhle autu. Je to lepsi nez ten blbej hnusnej japonskej forestr. Predevcirem sem byl na jedni polni ceste a slo to bez problemu, pak sem vjel na takovou horsi polni cestu jako a tam sem zapad a nemohl vyjit ven, tak sem pohledal pomoc, nastesti mne pak vytahnut traktor, protoze hned vedle bylo nejake to JRD jako. Jo, v terenu je scout fakt k nezaplaceni, jsem si jist, ze forestr by zapadl v te dire mnohem driv. S pozdravem Scoutak...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 25.08.2008 11:42, RE: Nejlepší zaplatitelný SUV
anonym napísal:
je Subaru Forester a testovat a fotit a popisovat konkurenty typu Opel Chervrolet Antara Captiva je zbytečná práce. Lesník je prostě lepší a dokonce levnější, líp jezdí, má díky koncepci symetrické čtyřkolky s plochým motorem daleko lepší jízdní vlastnosti. Novej nafťák (nejlepší dvoulitr na světě) ho posouvá do kategorie superaut.
Jo vtip týdne, octavia scout se stařičkým pumpe düse TéDéíčkem a totálně obyčejnou koncepcí podvozku vyjde v česku dráž než to excelentní subaru. Howgh!
To zni docela dobre, hlavne pokud by mel automat.
Uvazuji o prodeji ne spatne 2007 RAV4 s dieselem a vymene za ctyrkolku (potrebuju ja na stavbu) a vetsiho auta s automatem (potrebuje zena pro vozeni deti).
RAVa neni spatna, zenu ale irituje ubohy vyhled prez rohy kastle, coz by u Forestra nemelo byt. Pokud by diesel nebyl s automatem, momna by naklady na provoz resilo LPG.
Nakup samozrejme v Dansku, nebo Belgii, podle urovne vybavy, u RAVy jsem usetril oproti jiz slevnenemu autu v CR cca 3.200 eur plus rozdil v procentech DPH.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 25.08.2008 11:48, RE: To už je opravdu ubohé
anonym napísal:
Místo toho abych se něco dozvěděl o výše zniňovamnch autech
tak jen čtu jak nějaká p..a blondýna a nějaký gentleman řeší své osobní spory.Sláva serveru který tohle všechno skousne.Už několikrát jsem
navrhoval to tady zrušit !!!!!
Že by další změna identity? Napsat: "p...a blondýna a gentleman" to chce být opravdu (jak se česky řekne opak chlapa?).
Ale ztrapněte se sám a popište co vás vede k hodnocení "gentleman" a naopak "p...a blondýna"
Nuže?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 25.08.2008 11:54, RE: octavia scout
anonym napísal:
Jako, koupil sem si tu octaviu scout jako, to je 4x4 a je to uplne supr auto, mam v tom 2.0 tdi motor a jede to fajn, nechapu proc mate neco proti tomuhle autu. Je to lepsi nez ten blbej hnusnej japonskej forestr. Predevcirem sem byl na jedni polni ceste a slo to bez problemu, pak sem vjel na takovou horsi polni cestu jako a tam sem zapad a nemohl vyjit ven, tak sem pohledal pomoc, nastesti mne pak vytahnut traktor, protoze hned vedle bylo nejake to JRD jako. Jo, v terenu je scout fakt k nezapla...
Moje řeč! Logicky je voktáva lepší než nějaká symetrická čtyřkolka s plochým motorem. Ty japonci to dělaj vo desítky let dýl než my a eště nepřišli na to, že se to dá vyrábět daleko levnějc. Proč dělat symetrickou 4kolku, když nám stačí obyčejnej předohrab s haldex spojkou. Je to daleko levnější a taky to funguje! Proč vyrábět ňáký plochý motory, na těžiště my dlabem, a že maj vyrovnanější chod? No to už je úplná blbina, tady lidi zkousnou i TDi, takže proč do toho vrážet prachy. Malinko nám prasklo do čeho vrážíme prachy my, jak nás natočili s těma .. profesionálkama a při těch výletech do brazílie a .., ale dopadlo to jako vždycky, ten blb z odborů to vodnes za nás všechny, my sme zase v poho
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 25.08.2008 11:55, RE: Nejlepší zaplatitelný SUV je Subaru Forester
anonym napísal:
To zni docela dobre, hlavne pokud by mel automat.
Uvazuji o prodeji ne spatne 2007 RAV4 s dieselem a vymene za ctyrkolku (potrebuju ja na stavbu) a vetsiho auta s automatem (potrebuje zena pro vozeni deti).
RAVa neni spatna, zenu ale irituje ubohy vyhled prez rohy kastle, coz by u Forestra nemelo byt. Pokud by diesel nebyl s automatem, momna by naklady na provoz resilo LPG.
Nakup samozrejme v Dansku, nebo Belgii, podle urovne vybavy, u RAVy jsem usetril oproti jiz slevnenemu autu v CR cca 3.2...
Automat je zatím u benzínu, nafta prozatím jen s manuálem
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 25.08.2008 12:31, Vyhul
Urážející ubožáku, už si ho vyhoň a přestaň vobtěžovat. Si úchyl nebo co? Nebo máš fakt tak malýho pinďoura, že nezvládneš, když tě spláchne ženská?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 25.08.2008 15:57, RE: Přece jen problémy s feminismem!
anonym napísal:
Megane a O2 jsou srovnatelná auta, Mondeo je vůz o třídu větší = dražší (tady by ta "tristní nabídka" dávala smysl). Ale většina z nás nekupuje auta po 6ti, nýbrž po jednom. A ceny Škody (i modelu Octavia) jsou v česku vyšší, než v zahraničí. Vidím, že jste to nepochopil, zkusím to tedy nějak srozumitelně vysvětlit. To NEZNAMENÁ, že např. takový Megane či C4 jsou v německu levnější než Octavia - původně konstruovaná a myšlená spíše jako protivník levné korejské konkurence. ZNAMENÁ to, že za cenu...
Se ženskou se člověk jen těžko dohodne a už vůbec ne na internetu. Znovu Vás vezmu za slovo: "Zkuste svou pravou identitu" Vy se skutečně jmenujete Kylie? Zajimavé jméno. Tomu co o mě píšete se musím smát. Píšete, že se zde nerozepisuju o autech ale přitom ve Vašem podání se zde ze 3/4 jedná o jakýsi pokus psychologického rozboru. Mimochodem studen 1.ročníku (možná i semestru) FFUK by to zvládl lépe.Dále asi narážíte na mé jednání, snažim se jednat slušně ale pokud to nejde, nedělá mi problém jednat asertivně. Mám jen jednu identitu a narozdíl od Vás, vím přesně kde a v jakém prostředí žiju....
reagovať
1 2 3 4 5




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.