0
späť
 

diskuze k tématu: Opel Antara - dvojče Captivy a nástupce Frontery

kategórie zaradenia témy: německá vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 23.08.2008 23:14, RE: Pane (stále) anonyme
anonym napísal:
Tenhle příspěvek je o dost věrohodnější než ty 2 minulé, nicméně stále nevěřím, musíte se ještě trochu zlepšit.
Jestli jste vskutku vyzkoušel 10 SUV během jediného dne asi už také víte, že to nebyl dobrý nápad (a mé mínění o kvalitě českých testů by tím ještě kleslo, což jsem nevěřila že je ještě možné). Na získání prvního pocitu z vozu to možná snad poslouží, jinak je ale takovýto "test" zcela k ničemu, naprosté plýtvání časem i pohonnými hmotami. Navíc pokud jste v tom kvapu porovnával auta s ...
Další bláznivá ženská!!!
Zaujala mne ta část ,ve které hovoříte o čidlech ve větčích autech. Jako člověk žijící v Praze Vás mohu ubezpečit, že "5 metrovou" limuzínu do 4 metrové mezery nenacpete ale vím, že mnoho žen takto uvažuje... Takže ono menší auta mají něco do sebe... Dále nechápu proč pokaždé musí někdo rýpat do Škodovky ( každému své nebe, či jak to bylo...). Ponechám Vám Váš sen o Vašich znalostech. Přeji krásný večer
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 24.08.2008 00:06, RE: Pane šikl trochu objektivity
anonym napísal:
Nejsem fanda žádného SUV, ale pan Šikl asi dostal od Opelu darem málo nafty v nádrži Pokud chcete srovnávat s hondou CR-V tak mi ukažte verzi diesel v kombinaci s automatem... Jo ona není k dispozici ? Spotřeba, kterou uvádíte odpovídá jídě prasete v SUV což ma mašich sillnicích není nic neobvyklého. Jak Captiva tak Antara jezdí s automatickou převodovkou max. za 11-12litrů a to ve městě na krátké vzdálenosti. Na Německé dálnici s rychlostním průměrem kolem 140km/h jezdí auto hravě do 10litr...
Ja mam stale akosi zafixovane, ze auta typu Captiva (teda SUV od neimidžovéhoo výrobcu) si kupuju ludia, co by velmi radi posobili bohatsie, ako v skutocnosti su. Je to nieco, ako ked si kupite polo tričko z Kenvela, namiesto Lacoste. Tieto auto-dvojicky su tiez velke, nemotorne, užrané a ťažkopádne ako konkurencia, len napr. Captiva na mna posobi ako lacna napodobenina niecoho (ostatne ako vsetky modely Chevrolet=premenovane Daewoo) co ma vyzerat ako "americky sen" = SUV :) Asi je zjavné, ze tieto opachy ako take nemam velmi v oblube. Jeremy Clarkson (Top Gear, pre nevediacich) okomentoval premenovanie na Chevrolet prirovnanim, ze on sa od zajtra bude volat George Clooney a vsetky zeny s nim urcite hned budu chciet spat :DDD
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 24.08.2008 10:34, RE: Pane (stále) anonyme
anonym napísal:
Další bláznivá ženská!!!
Zaujala mne ta část ,ve které hovoříte o čidlech ve větčích autech. Jako člověk žijící v Praze Vás mohu ubezpečit, že "5 metrovou" limuzínu do 4 metrové mezery nenacpete ale vím, že mnoho žen takto uvažuje... Takže ono menší auta mají něco do sebe... Dále nechápu proč pokaždé musí někdo rýpat do Škodovky ( každému své nebe, či jak to bylo...). Ponechám Vám Váš sen o Vašich znalostech. Přeji krásný večer
Muroňu! Help! Tady se ňáky ..... naváži do našej Kýlie! Víš jak jsi měl so svojou zubnou doktorkou plán na 3-2-1 výplach zálep? Nejni na čase ho realizovať? Tady mladému pochybovaču by to neuškodilo. Deme do toho?
Marťan Martin
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 24.08.2008 10:42, RE: Pane (stále) anonyme
anonym napísal:
Další bláznivá ženská!!!
Zaujala mne ta část ,ve které hovoříte o čidlech ve větčích autech. Jako člověk žijící v Praze Vás mohu ubezpečit, že "5 metrovou" limuzínu do 4 metrové mezery nenacpete ale vím, že mnoho žen takto uvažuje... Takže ono menší auta mají něco do sebe... Dále nechápu proč pokaždé musí někdo rýpat do Škodovky ( každému své nebe, či jak to bylo...). Ponechám Vám Váš sen o Vašich znalostech. Přeji krásný večer
Tak aby jsme si pravidla vyjasnili mladej.
1. Do Kylie se nerýpe!
2. Kdo do Kylie rypne, s následky počítat muože!
3. Kdo do Kylie rypne, a se neprodleně neomluví, s následky počítat musí!
Ty pónjal, málčik? Vsjo jásno? Tak a teď si běž rypať před zrcadlo do uhříků a NECH Kylii na pokoji! Nebo ti tu pusu ústní vodou vypláchnem a nejen to!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 24.08.2008 11:36, RE: Pane (stále) anonyme
anonym napísal:
Tenhle příspěvek je o dost věrohodnější než ty 2 minulé, nicméně stále nevěřím, musíte se ještě trochu zlepšit.
Jestli jste vskutku vyzkoušel 10 SUV během jediného dne asi už také víte, že to nebyl dobrý nápad (a mé mínění o kvalitě českých testů by tím ještě kleslo, což jsem nevěřila že je ještě možné). Na získání prvního pocitu z vozu to možná snad poslouží, jinak je ale takovýto "test" zcela k ničemu, naprosté plýtvání časem i pohonnými hmotami. Navíc pokud jste v tom kvapu porovnával auta s ...
Vy jste, Kylie, přesný doklad toho, proč se s většinou ženských špatně spolupracuje (a nedejbože, když vás řídí!) Zatímco diskutující, na něhož reagujete, klidně a bez emocí vypočítává fakta, váš příspěvek je spousta jedovatých slovíček, prozrazujících, že autorka je uzlíček nervů. A tak je to s vámi vždycky. A nepište mi, že mám problémy se ženami - nemám ho malýho, ovšem nemám ani to SUV!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 24.08.2008 14:16, RE: Pane (stále) anonyme
anonym napísal:
Tak aby jsme si pravidla vyjasnili mladej.
1. Do Kylie se nerýpe!
2. Kdo do Kylie rypne, s následky počítat muože!
3. Kdo do Kylie rypne, a se neprodleně neomluví, s následky počítat musí!
Ty pónjal, málčik? Vsjo jásno? Tak a teď si běž rypať před zrcadlo do uhříků a NECH Kylii na pokoji! Nebo ti tu pusu ústní vodou vypláchnem a nejen to!
Že se ptám: kdo je Kylie?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 24.08.2008 14:33, RE: Subaru Forester 2.0 D
anonym napísal:
A proč chcete naftu?Benzin je jen o pár korun dražší a tak v tom nevidím problém,jen nemám na nového lesníka.
Protože ten novej diesel od subaru je fantastickej, a má podstatně vyšší krouťák než benzíny, takže dvoulitr nafta je dokonce na běžnej provoz lepší než 2.5 benzín (bez turba, s turbem je to raketa).
Marťan
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 24.08.2008 15:15, RE: Další???
anonym napísal:
Další bláznivá ženská!!!
Zaujala mne ta část ,ve které hovoříte o čidlech ve větčích autech. Jako člověk žijící v Praze Vás mohu ubezpečit, že "5 metrovou" limuzínu do 4 metrové mezery nenacpete ale vím, že mnoho žen takto uvažuje... Takže ono menší auta mají něco do sebe... Dále nechápu proč pokaždé musí někdo rýpat do Škodovky ( každému své nebe, či jak to bylo...). Ponechám Vám Váš sen o Vašich znalostech. Přeji krásný večer
Další bláznivá ženská!?!?! To urážlivé oslovení používáte proč?
S autem jsem již navštívila i o malinko větší města než je Praha a vězte, že do budoucna bude čím dál tím víc unifikovaných parkovacích míst, do kterého stejně zaparkujete jak Ford Ka, tak Citroën C5.
To ale nebyla podstata příspěvku, takže k meritu věci. To do čeho jsem si rýpla je fakt, že silný muž často jezdí ve velkém pohodlném bezpečném voze s posilovačem řízení klimatizací atd. a od ženy s dítětem na zadní sedačce očekáváte že vystačí s ojetou starou (Fiestou, Twingem, Feldou, Saxem...), tedy s autem které se HUŘE řídí. A přitom se neparkuje výrazně lépe, jak se mylně domníváte, to vás ujišťuji.
Dívám se na text výše a rýpnutí do Antary a Captivy tu vidím, do Škody Auto ne. Až příště někde uvidíte rýpnutí do Škodovky, zkuste si ten text přečíst, třeba pochopíte co se komu nelíbí. Mně osobně v první řadě ceny, které jsou v česku o 100 - 150 000 kč na kus vyšší než v zahraničí. Lze najít i rozdíly 250 000 kč. O to jsou škodovky převezené do vzdáleného zahraničí, tam kdesi daleko levnější, než zde v maličkém česku. TO se nelíbí mě. To že někdo porovnává Octavii s Mazdou 6 nekomentuji, to že Octavia dokonce vítězí už nechápu vůbec.
O svých schopnostech atd. sní a bájí (a penisová pouzdra přeměřují) chlapečci, to se holčiček netýká. Já jsem jen měla možnost jezdit větším počtem vozů než je běžné a najdezdit vyšší počet kilometrů než je zvykem. Tak mám snad víc zkušeností než je průměr.
A holčičky neurážejte, to není pěkné! To vám maminka neřekla? Navíc v tomto případě pro to nebyl žádný důvod.
Kylie
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 24.08.2008 15:28, RE: Bojíte se podepsat?
anonym napísal:
Vy jste, Kylie, přesný doklad toho, proč se s většinou ženských špatně spolupracuje (a nedejbože, když vás řídí!) Zatímco diskutující, na něhož reagujete, klidně a bez emocí vypočítává fakta, váš příspěvek je spousta jedovatých slovíček, prozrazujících, že autorka je uzlíček nervů. A tak je to s vámi vždycky. A nepište mi, že mám problémy se ženami - nemám ho malýho, ovšem nemám ani to SUV!
Milá amébo! Vy jste pravděpodobně ten, který nejprve preferoval materiály v kokpitu Opelu před (nepříliš povedeným) motorem, poté se proměnil ve superzkušeného testéra mazáka co během dne zvládne to co jiní během týdnů a měsíců, a nyní v takového malého naježeného sršně. Proto ta améba.
Naštěstí vás neřídím a nespolupracujeme spolu. Jen máme jiné názory na hodnocení aut. Vaši větu: ... diskutující klidně a bez emocí vypočítává fakta, váš příspěvek je spousta jedovatých slovíček prozrazujících že jste uzlíček nervů" nechápu a považuji ji za opravdu urážlivou.
Ujišťuji vás, že rozměry vašeho "ho" mne (ani nikoho jiného tady) naprosto nazajímají a jsem si jista, že mne nikdy ani zajímat nebudou.
Sbohem anonyme a problémy a komplexy vašeho "ho" laskavě odplujte řešit někam jinam, tady se bavíme o autech. Na neviděnou Kylie
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 24.08.2008 15:32, RE: Pane (stále) anonyme
anonym napísal:
Že se ptám: kdo je Kylie?
Kylie je muňavá bloncka, co umí dobře řídit a rozumí autům a občas si s náma povidá a tady nějakej fanda do Opelů jí nadával do bláznivejch ženskejch a holedbal se svym velkym ptákem.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 24.08.2008 15:52, RE: Pane (stále) anonyme
anonym napísal:
Kylie je muňavá bloncka, co umí dobře řídit a rozumí autům a občas si s náma povidá a tady nějakej fanda do Opelů jí nadával do bláznivejch ženskejch a holedbal se svym velkym ptákem.
Netrapte se tím, to byl jen nějakej úchyl, myslím že se tady už neobjeví a pokud ano dáme mu bloknout přístup.
Marťan Martin
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 24.08.2008 16:14, RE: Další???
anonym napísal:
Další bláznivá ženská!?!?! To urážlivé oslovení používáte proč?
S autem jsem již navštívila i o malinko větší města než je Praha a vězte, že do budoucna bude čím dál tím víc unifikovaných parkovacích míst, do kterého stejně zaparkujete jak Ford Ka, tak Citroën C5.
To ale nebyla podstata příspěvku, takže k meritu věci. To do čeho jsem si rýpla je fakt, že silný muž často jezdí ve velkém pohodlném bezpečném voze s posilovačem řízení klimatizací atd. a od ženy s dítětem na zadní sedačce očekáváte ...
"A holčičky neurážejte, to není pěkné! To vám maminka neřekla?"
Tak na to si vzpomínám. Nejen maminka, ale i souška učitelka. Výsledek byl ten, že jak holčičky rostly, tak si chtěli ozkoušet nové možnosti. Tak fyzicky napadali chlapečky, načež hned utíkali někam na světlo, protože holčičky se přece nenapadají (a ať si to zkusí). Jo, bylo to poučné.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 24.08.2008 16:40, RE: Další???
anonym napísal:
"A holčičky neurážejte, to není pěkné! To vám maminka neřekla?"
Tak na to si vzpomínám. Nejen maminka, ale i souška učitelka. Výsledek byl ten, že jak holčičky rostly, tak si chtěli ozkoušet nové možnosti. Tak fyzicky napadali chlapečky, načež hned utíkali někam na světlo, protože holčičky se přece nenapadají (a ať si to zkusí). Jo, bylo to poučné.
Škoda že vás souška učitelka raději nenaučila, že "holčičky chtěli" se píše s Y, stejně jako "napadali chlapečky". To jen tak pro pořádek (Nebo jste gay a vyprávíte nám to z trochu jiného úhlu pohledu? Nic proti nim).
To jste ale už hodně odpočil. Krom toho že jste někde zapomněl slušné chování, zapomněl se představit, zapomněl jste odpovědět na všechny otázky a zapomněl jste kde jsme začali. U aut. Vámi hájený Opel-Chevrolet-Daewoo má sice (dle vás) nejhodnotnější interiér ze všech SUV, já myslím že mnohem důležitější je motor, který v Opelu Antara až tak povedený není. V textu Petr Š. píše, že motor je průměrný, to je bohužel jen typická ukázka jeho brilantní diplomacie. Jak i z kontextu celého článku vyplývá, jde o stadardní nijak nevybočující vůz a to HODNĚ trénuji onu diplomacii. Jak pravil Muroň, i to staré TDi je lepší.
Jste-li fanoušek Opelu či GM, je mi líto, zaměřte své city na jiný vůz (možná nová Insignia s povedenými diesly od Fiatu, ne od VM Motori).
Mimochodem, když odmítáte prozradit své jméno, kam jste to chodil do školy? V které části planety holčičky školou povinné opakovaně mlátí chlapečky?
Sbohem a máte-li nutkavou potřebu zůstat, tak tady JEN o autech. Ano? Kylie
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 24.08.2008 17:33, Hezká diskuse
Vždy, když jednou za čas zavítám na stránky Lidovek, počtu něco testů (ať už zajímavějších či méně zajímavých), neopomínám pročíst poctivě připojenou diskusi. Téměř vždy mě fascinuje její ubohá úroveň... Velmi fascinující, velmi české. Obsahem diskusí je tu vzájemné urážení, ale že bych si přečetl NÁZOR, to se jaksi neděje. Ale jen tak dál, páni a paní Anonymové (což je další zcela fasciující aspekt), mě to baví. Žádný jiný národ, s jehož zástupci jsem delší dobu spolupracoval (ať už Angličané, Izraelci, Maročané nebo Rusové) to nebral takhle osobně. Skoro jako by tu byla cítit pachuť zakomplexovanosti... Papa - s úctou Anonymní D.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 24.08.2008 17:41, RE: Bojíte se podepsat?
anonym napísal:
Milá amébo! Vy jste pravděpodobně ten, který nejprve preferoval materiály v kokpitu Opelu před (nepříliš povedeným) motorem, poté se proměnil ve superzkušeného testéra mazáka co během dne zvládne to co jiní během týdnů a měsíců, a nyní v takového malého naježeného sršně. Proto ta améba.
Naštěstí vás neřídím a nespolupracujeme spolu. Jen máme jiné názory na hodnocení aut. Vaši větu: ... diskutující klidně a bez emocí vypočítává fakta, váš příspěvek je spousta jedovatých slovíček prozrazujících že...
Jak je vidět z délky vašeho příspěvku, ťal jsem do živého. Věčná hašteřivost kvůli malichernostem a kecání (či případně ječení) tak dlouho, až si ten kožich (X5 ad.) nevyřvu. To s "tím" byl jen fór, což ovšem přivádí k další typicky ženské vlastnosti: nedostatku smyslu pro humor. Tím ovšem netvrdím, že nemůžete rozumět autům. Jmenuji se Willy - to je odvaha, co?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 24.08.2008 18:05, RE: Bojíte se podepsat!
anonym napísal:
Jak je vidět z délky vašeho příspěvku, ťal jsem do živého. Věčná hašteřivost kvůli malichernostem a kecání (či případně ječení) tak dlouho, až si ten kožich (X5 ad.) nevyřvu. To s "tím" byl jen fór, což ovšem přivádí k další typicky ženské vlastnosti: nedostatku smyslu pro humor. Tím ovšem netvrdím, že nemůžete rozumět autům. Jmenuji se Willy - to je odvaha, co?
Nevídaná odvaha. A ta doba než jste si to jméno vymyslel. Hned napopáté. Dalo to práci ho vymyslet?
Evidentně se vám stále nedaří pochopit, že zde se diskutuje o autech.
S někým to po dobrém prostě nejde, že? Nevím jaký máte s ženami problém (evidentně velký). Neobtěžujte prosím nadále mne ani nikoho jiného vtipy o svém přirození, ani jinými divokými dedukcemi a urážkami.
Obtěžujte se laskavě ještě jednou přečíst si svůj "fór o vlastním penisu" a pak se chvalte za svůj přebytek smyslu pro humor.
PS: Nikdo jiný vás totiž nepochválí
Bez humoru a smrtelně vážně návštěvu lékaře doporučuje Kylie
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 24.08.2008 18:34, RE: Fandovi Opelu 1)
anonym napísal:
Nejsem fanda žádného SUV, ale pan Šikl asi dostal od Opelu darem málo nafty v nádrži Pokud chcete srovnávat s hondou CR-V tak mi ukažte verzi diesel v kombinaci s automatem... Jo ona není k dispozici ? Spotřeba, kterou uvádíte odpovídá jídě prasete v SUV což ma mašich sillnicích není nic neobvyklého. Jak Captiva tak Antara jezdí s automatickou převodovkou max. za 11-12litrů a to ve městě na krátké vzdálenosti. Na Německé dálnici s rychlostním průměrem kolem 140km/h jezdí auto hravě do 10litr...
Možná to není nejhorší SUV na trhu, ale k nejlepším opravdu nepatří a motor naopak možná nejhorší je.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 24.08.2008 18:36, RE: Fandovi Opelu 2)
anonym napísal:
Žádné SUV nestojí za to utratit za něj peníze,pouze jsem chtěl poukázat,že rozhodně není o moc horší než ostatní. Na rozdíl od Vás jsem měl možnost během jednoho dna najet pár set kilometrů se všemi lídry tohoto segmentu a při přesednutí z auta do auta poznat ty nepatrné rozdíly. Jediné auto,které má skutečně navrch alepoň chováním podvozku na silnici je zmínění Forester a X3
Během jednoho dna ste určitě pár set kilometrů se všemi lídry segmentu nenajel - to jste prostě přehnal. Rozdíly mezi nimi jsou, a velké a Antara-Captiva z toho nevychází dobře, to je prostě fakt.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 24.08.2008 18:38, RE: Fandovi Opelu 3)
anonym napísal:
Energii jsem věnovat musel protože je to moje zaměstnání, z testovacích vozů to byly:
- Outlander jakž takž podvozek, ale uvnitř neskutečně laciný a hlučný /ještě s motorem TDI-PD/
- Toyota Ravka s papírově nejjvýkonějším motorem a stejně jako Outlander s minimálním prostorem na zadních sedadlech, auto s 20tkm mělo interiér a sedadla jako ojetina po 100tkm
- Honda CR-V 2.2D - myslel jsem můj favorit, ale jediné auto u kterého sepnutí zadního pohonu probíhalo dost skokově s citelným rázem
...
To jsou ty lídrové segmentu, nebo všechna SUV co jste na ně našel testy?
Nebo jste opravdu motoristický novinář a my čtenáři v ......protože pro auta evidentně cit nemáte?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 24.08.2008 18:41, RE: Fandovi Opelu 4)
anonym napísal:
Další bláznivá ženská!!!
Zaujala mne ta část ,ve které hovoříte o čidlech ve větčích autech. Jako člověk žijící v Praze Vás mohu ubezpečit, že "5 metrovou" limuzínu do 4 metrové mezery nenacpete ale vím, že mnoho žen takto uvažuje... Takže ono menší auta mají něco do sebe... Dále nechápu proč pokaždé musí někdo rýpat do Škodovky ( každému své nebe, či jak to bylo...). Ponechám Vám Váš sen o Vašich znalostech. Přeji krásný večer
Krásnej titulek!!!
To mělo být také vtipné?
Vy o svých znalostech ani nesněte, byla by to zbytečná námaha.
reagovať
  1 2 3 ... 5




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.