0
späť
 

diskuze k tématu: Mitsubishi Colt 1,3l GL - zkušenosti po roce provozu

kategórie zaradenia témy: japonská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 21.02.2008 17:12, RE: ...........jinymi slovy auto na mrtvici................
anonym napísal:
No dle popisku to auto vypadá na pěkně nakašírovanou bouračku...
a to si jako poznal z čeho ty experte?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 21.02.2008 18:09, RE: ...........jinymi slovy auto na mrtvici................
anonym napísal:
a to si jako poznal z čeho ty experte?
Být to před dvaceti lety, taky bych z tohoto auta jako autor uchcával, dnes už je to celý jinde. Zas pokud to má jen na přejezdy z dědiny do dědiny k babce pro vajíčka a neleze s tím doufám na dálnici, tak to stačí. Hlavně ty rozměry Coltu na japonce, který maj v průměru 165cm i s pantoflema, to by mě vezli za pár dní do Bohnic s klaustrofobií.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 21.02.2008 20:48, RE: ...........jinymi slovy auto na mrtvici................
anonym napísal:
Být to před dvaceti lety, taky bych z tohoto auta jako autor uchcával, dnes už je to celý jinde. Zas pokud to má jen na přejezdy z dědiny do dědiny k babce pro vajíčka a neleze s tím doufám na dálnici, tak to stačí. Hlavně ty rozměry Coltu na japonce, který maj v průměru 165cm i s pantoflema, to by mě vezli za pár dní do Bohnic s klaustrofobií.
Docela mně ty komentáře pobavily. Ten člověk, co píše....doufám že s tím neleze na dálnici ....... je vidět, že jsi s tím vážně nikdy nejel. Kámoš ho vlastnil a po dálnici jsem s ním jel a nebyla to žádná ostuda. Cestovní rychlost 130 km byla naprosto v poho a když na to šlápnul, tak 170 tam bylo taky celkem rychle. Není to žádná raketa, ale když můžou jezdit po dálnici fábky 1,2 HTP, tak tenhle Colt může naprosto v pohodě. Není to urážka Fabie, ale ten Colt jede fakt clekm fajn
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 21.02.2008 21:37, Fajn recenzia
Celkom solídna recenzia, za 40 000 je to dobrá kúpa, aj ked sa zdá že nejakú búračku malo za sebou, ten prerábaný klaksón je podozrivý..ale čo, ak dobre jazdí tak je to vlastne jedno...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 21.02.2008 22:04, RE: Fajn recenzia
gld napísal:
Celkom solídna recenzia, za 40 000 je to dobrá kúpa, aj ked sa zdá že nejakú búračku malo za sebou, ten prerábaný klaksón je podozrivý..ale čo, ak dobre jazdí tak je to vlastne jedno...
No právě, ten vykuchanej airbag je do očí bijící známka: Tady bacha na kauf! a jezdit v japonské obdobě velorexu a ještě bez bagu, no potěš brko
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 21.02.2008 22:09, RE: Fajn recenzia
anonym napísal:
No právě, ten vykuchanej airbag je do očí bijící známka: Tady bacha na kauf! a jezdit v japonské obdobě velorexu a ještě bez bagu, no potěš brko
Taky jak píše o tom svistu větru, kerý přikládá těsnění...já bych se spíš podíval, jestli ta super kára s ozdobnýma poklicema z Teska nebyla na rovnací stolici...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 21.02.2008 23:56, RE: Fajn recenzia
anonym napísal:
Taky jak píše o tom svistu větru, kerý přikládá těsnění...já bych se spíš podíval, jestli ta super kára s ozdobnýma poklicema z Teska nebyla na rovnací stolici...
řekl bych že to je prostě vyžilý těsnění, u jsem se s tim setkal i u jinejch aut, jinak nechápu proč v tom autě každej vidí narovnanou bouračku, neříkám že to neni možný, ale když mrknete na www.mobile.de tak se to auto dá koupit za 999 euro v rakousku... a ten airbag teda zjistim když je to tolik důležitý
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 22.02.2008 06:59, nefunkční ovladaní klaksonu....
nemusí být nutně po nehodě,u japoncu odchází kroužek airbagu,což určitě pujde lehce zjistit....kdyby vyletěly vaky,tak by to už nikdo nedával za ty prachy dohromady...a v Rakousku už tuplem ne,nebo kde to koupil....Takové auta vlastní nejčastěji důchodci,nebo ženy,a pod....taky je tam nové dávají dost levně,asi jak korejce u nás.Jinak myslím,že udělá ještě službu,TAK HODNĚ BEZPROBLÉMOVÝCH KILOMETRU.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 22.02.2008 09:55, RE: nefunkční ovladaní klaksonu....
anonym napísal:
nemusí být nutně po nehodě,u japoncu odchází kroužek airbagu,což určitě pujde lehce zjistit....kdyby vyletěly vaky,tak by to už nikdo nedával za ty prachy dohromady...a v Rakousku už tuplem ne,nebo kde to koupil....Takové auta vlastní nejčastěji důchodci,nebo ženy,a pod....taky je tam nové dávají dost levně,asi jak korejce u nás.Jinak myslím,že udělá ještě službu,TAK HODNĚ BEZPROBLÉMOVÝCH KILOMETRU.
No jo, to je přístup hodný bazarníka. Auto může jezdit i bez airbagu, vždyť oprava je drahá, takže peču na bezpečnost,a když si borec koupil nákupní tašku rakouskýho důchodce, tak dobře mu tak!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 22.02.2008 10:12, RE: ...........jinymi slovy auto na mrtvici................
anonym napísal:
Být to před dvaceti lety, taky bych z tohoto auta jako autor uchcával, dnes už je to celý jinde. Zas pokud to má jen na přejezdy z dědiny do dědiny k babce pro vajíčka a neleze s tím doufám na dálnici, tak to stačí. Hlavně ty rozměry Coltu na japonce, který maj v průměru 165cm i s pantoflema, to by mě vezli za pár dní do Bohnic s klaustrofobií.
divím se ,že tam již dávno nejseš
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 22.02.2008 18:42, RE: nefunkční ovladaní klaksonu....
anonym napísal:
No jo, to je přístup hodný bazarníka. Auto může jezdit i bez airbagu, vždyť oprava je drahá, takže peču na bezpečnost,a když si borec koupil nákupní tašku rakouskýho důchodce, tak dobře mu tak!
ten kroužek se dá koupit za 150kč,na polských vrakovištích se jich válejí tuny!!!!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 22.02.2008 18:58, RE: nefunkční ovladaní klaksonu....
anonym napísal:
ten kroužek se dá koupit za 150kč,na polských vrakovištích se jich válejí tuny!!!!
takže poenta je v tom,že rakušan to nebude opravovat(je to pro něj finančně neunosné,cena by byla jistě vysoká na jejich poměry a cenu vozidla),ale pro čecha to už nebude problém....takže to prosím nepřekrucujte.Airbagy budou asi o.k.,viz foto nahoře.....můj nazor je,že pořád je lepší takové auto,než nějaký favorit v "top stavu",nebo "felina "v bídném stavu.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 22.02.2008 20:12, RE: nefunkční ovladaní klaksonu....
anonym napísal:
takže poenta je v tom,že rakušan to nebude opravovat(je to pro něj finančně neunosné,cena by byla jistě vysoká na jejich poměry a cenu vozidla),ale pro čecha to už nebude problém....takže to prosím nepřekrucujte.Airbagy budou asi o.k.,viz foto nahoře.....můj nazor je,že pořád je lepší takové auto,než nějaký favorit v "top stavu",nebo "felina "v bídném stavu.
Že se tady hádáte, vždyť to není auto, o čem je tu řeč, to je přibližovadlo, který už mělo být dávno sešrotovaný, ale rakušákovi vyjde líp to za babku prodat než šrotovat
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 23.02.2008 19:34, RE: nefunkční ovladaní klaksonu....
anonym napísal:
Že se tady hádáte, vždyť to není auto, o čem je tu řeč, to je přibližovadlo, který už mělo být dávno sešrotovaný, ale rakušákovi vyjde líp to za babku prodat než šrotovat
Ano, ukázalo se že Tvé IQ je kolem 80 a v tomhle autě jsi nikdy nejel.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 25.02.2008 15:59, RE: ...........jinymi slovy auto na mrtvici................
Šakal napísal:
Docela mně ty komentáře pobavily. Ten člověk, co píše....doufám že s tím neleze na dálnici ....... je vidět, že jsi s tím vážně nikdy nejel. Kámoš ho vlastnil a po dálnici jsem s ním jel a nebyla to žádná ostuda. Cestovní rychlost 130 km byla naprosto v poho a když na to šlápnul, tak 170 tam bylo taky celkem rychle. Není to žádná raketa, ale když můžou jezdit po dálnici fábky 1,2 HTP, tak tenhle Colt může naprosto v pohodě. Není to urážka Fabie, ale ten Colt jede fakt clekm fajn
Já s ním jel po dálnici i 190, ale to už jsem se trochu bál. 130 v pohodě. A služební rok stará fabie není na dálnici o nic lepší.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 27.02.2008 17:06, RE: nefunkční ovladaní klaksonu....
anonym napísal:
Ano, ukázalo se že Tvé IQ je kolem 80 a v tomhle autě jsi nikdy nejel.
Pro někoho je to nadstandart pro někoho je to šrot tak to prostě chodí.
reagovať
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.