0
späť
 

diskuze k tématu: Mitsubishi Colt 1,3l GL - zkušenosti po roce provozu

kategórie zaradenia témy: japonská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 21.02.2008 01:05, Pro liliputy
Svezení tam nemusí být špatný, jen je škoda, že na výšku se tam vleze jen Julínkův mluvčí Cikrt: Tahle kategorie aut je tak řečená baby kategorie, menší už mají jen v Tesku jako vozejky pro děti
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 21.02.2008 07:13, aaa
taky si pod pojmem prostorne auto predstavuji neco vetsiho
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 21.02.2008 07:17, super kup
anonym napísal:
taky si pod pojmem prostorne auto predstavuji neco vetsiho
Řekl bych. že za ty love se dá sotva koupit něco lepšího na jízdu po městě, jako druhé auto do rodiny je myslím ideální.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 21.02.2008 08:43, Musím pochválit
Za ty peníze je to skutečně dobré auto. K té výbavě - mám taky ten názor, že to, co tam není , se nepos... . Já jsem zvědav na ty dnešní moderní auta nabušené výbavou a elektronikou, jak na tom budou se spolehlivostí za 10-12 let, to si to ty jejich budoucí majitelé asi hodí.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 21.02.2008 09:08, RE: Musím pochválit
anonym napísal:
Za ty peníze je to skutečně dobré auto. K té výbavě - mám taky ten názor, že to, co tam není , se nepos... . Já jsem zvědav na ty dnešní moderní auta nabušené výbavou a elektronikou, jak na tom budou se spolehlivostí za 10-12 let, to si to ty jejich budoucí majitelé asi hodí.
Jenže problém je v tom, že za deset let už to jsou majitelé ojetiny, která už je za zenitem životnosti všech původních komponent automobilu, víme? Vím, že ve své 120tce to neřešíš
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 21.02.2008 10:45, RE: Musím pochválit
anonym napísal:
Jenže problém je v tom, že za deset let už to jsou majitelé ojetiny, která už je za zenitem životnosti všech původních komponent automobilu, víme? Vím, že ve své 120tce to neřešíš
Děkujeme za objasnění pane "honorace", kdybys nepostrádal trochu inteligence, víš že každý jezdí v tom na co má a co mu vyhovuje o tom je život. Bohužel ty jako český "hňupík" to řešíš přez peníze, pokud si tím vyléčíš komplex kup si klíďo Ferarri, myslím že o tom život není....čecháčku .
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 21.02.2008 11:41, prostor
s tímhle autíčkem jsem jezdil a na prostor si stěžovat nemůžu, ve předu je ho mnohem víc než třeba ve fábii nebo corse, jinak malý je o tom žádná taky si na nic jinýho nehraje....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 21.02.2008 11:51, Neobjektivni recenze
Panove nezlobte se na me, ale kdyz nekdo rocne ujede 4500km, dle meho nazoru nemas tolik zkusenosti s vozem, abych byl schopne napsat objektivni recenzi, navic je to opravdu male mnozstvi km, aby se projevili ruzne zavady atp... Kazdopadne majiteli preji, at mu jeho vysneny vuz slouzi!!!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 21.02.2008 11:55, klakson ... airbag
ten klakson ... jestli je auto havarované, jsi si jist že máš ve volantu airbag??? kamoš koupil eskorta s airbagem , no a časem zjistil že auto bylo havarované a airbag tam už není :) (ps. že volant vypadá normálně nic nevypovídá, pod krytem může být prázdno)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 21.02.2008 12:43, Model
Je to zajimave, jak je ten svet pomotany. Muze to byt Colt, ale jinde se to nazyva Mirage. "Novy" Colt se vyrabi od roku 2006 (asi po 20 letech) a je vzhledove podobny Honda Jazz nebo Mercedes trida A
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 21.02.2008 12:51, RE: Neobjektivni recenze
anonym napísal:
Panove nezlobte se na me, ale kdyz nekdo rocne ujede 4500km, dle meho nazoru nemas tolik zkusenosti s vozem, abych byl schopne napsat objektivni recenzi, navic je to opravdu male mnozstvi km, aby se projevili ruzne zavady atp... Kazdopadne majiteli preji, at mu jeho vysneny vuz slouzi!!!
S myšákem jsem ujel 70 000 km bez problémů.Tj. od 130 000 do 200 000.A je to držák.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 21.02.2008 13:10, RE: Model
anonym napísal:
Je to zajimave, jak je ten svet pomotany. Muze to byt Colt, ale jinde se to nazyva Mirage. "Novy" Colt se vyrabi od roku 2006 (asi po 20 letech) a je vzhledove podobny Honda Jazz nebo Mercedes trida A
novy Colt ma primeho sourozence a tim je Smart Forfour ... s nimz sdili nejen podvozek ale jeste dalsi veci (motory atd...)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 21.02.2008 13:31, RE: Neobjektivni recenze
anonym napísal:
Panove nezlobte se na me, ale kdyz nekdo rocne ujede 4500km, dle meho nazoru nemas tolik zkusenosti s vozem, abych byl schopne napsat objektivni recenzi, navic je to opravdu male mnozstvi km, aby se projevili ruzne zavady atp... Kazdopadne majiteli preji, at mu jeho vysneny vuz slouzi!!!
Souhlasím. Nemohlo by se jako jedno z kritérií uveřejnění recenze dát alespoň najetých 30.000 km?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 21.02.2008 13:48, RE: Pro liliputy
anonym napísal:
Svezení tam nemusí být špatný, jen je škoda, že na výšku se tam vleze jen Julínkův mluvčí Cikrt: Tahle kategorie aut je tak řečená baby kategorie, menší už mají jen v Tesku jako vozejky pro děti
Já jej mám. Jezdím s ním hlavně menší vzdálenosti a na ty je to v pohodě. Mám 186 cm. Jel jsem s ním jednou i asi 1500km (střídal jsem se se ženou) a to pravda už tak skvělé není. Takže na jízdu 30 km denně a 1 či 2 lidi je skvělé.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 21.02.2008 13:49, RE: Neobjektivni recenze
anonym napísal:
Panove nezlobte se na me, ale kdyz nekdo rocne ujede 4500km, dle meho nazoru nemas tolik zkusenosti s vozem, abych byl schopne napsat objektivni recenzi, navic je to opravdu male mnozstvi km, aby se projevili ruzne zavady atp... Kazdopadne majiteli preji, at mu jeho vysneny vuz slouzi!!!
Částečně máte pravdu. Na druhou stranu já jej mám. Koupeno bourané, najeto 40 000 (40 000 - 80 000) a s autorem se téměř ve všem shodnu.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 21.02.2008 13:51, RE: klakson ... airbag
anonym napísal:
ten klakson ... jestli je auto havarované, jsi si jist že máš ve volantu airbag??? kamoš koupil eskorta s airbagem , no a časem zjistil že auto bylo havarované a airbag tam už není :) (ps. že volant vypadá normálně nic nevypovídá, pod krytem může být prázdno)
Tak, tak. Ikdyž já jej mám bouraný, vím, že tam airbag u řidiče není (na volantu to je poznat) a klakson funguje.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 21.02.2008 13:57, RE: Musím pochválit
anonym napísal:
Děkujeme za objasnění pane "honorace", kdybys nepostrádal trochu inteligence, víš že každý jezdí v tom na co má a co mu vyhovuje o tom je život. Bohužel ty jako český "hňupík" to řešíš přez peníze, pokud si tím vyléčíš komplex kup si klíďo Ferarri, myslím že o tom život není....čecháčku .
Jen ho nech, možná to stejně nepochopí.
Mohl bych si klidně koupit auto za milion, ale proč bych to dělal? Nepotřebuji jej, takže jezdím v tomto a když mi někdo před měsícem na parkovišti odřel přední blatník, tak jsem nad tím mávl rukou a ani mne to příliš netrápilo. Jak bych se asi tvářil kdyby to byl nový Mercedes? Záleží na co auto používáte. Pokud na reprezentaci, tak to chce něco lepšího, poud na frajeřiny, tak je to Váš problém, že za to dáte hromadu peněz. Pokud na dojíždění 10 km denně do práce, tak si klidně kupte toto.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 21.02.2008 15:00, ...........jinymi slovy auto na mrtvici................
.......................tak nejak.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 21.02.2008 15:26, RE: klakson ... airbag
anonym napísal:
Tak, tak. Ikdyž já jej mám bouraný, vím, že tam airbag u řidiče není (na volantu to je poznat) a klakson funguje.
no je mi jasný že tam ten bag být nemusí, nedíval jsem se na to ani mě to moc nezajímá, snad ho nebudu potřebovat...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 21.02.2008 16:54, RE: ...........jinymi slovy auto na mrtvici................
anonym napísal:
.......................tak nejak.
No dle popisku to auto vypadá na pěkně nakašírovanou bouračku...
reagovať
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.