0
späť
 

diskuze k tématu: Kvalitních ojetin je letos málo. Po kterých je největší poptávka?

kategórie zaradenia témy:
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 29.11.2011 11:50, RE: z AAA Auto ještě kvalitnější
Joska napísal:
AAA si vyrábějí (nebo vyráběli ?...ne, myslím si, že to dělají doposud) své "servisní knížky", proto vozy od nich servisky mají - asi všechny. Není to nic trestného a při pohledu na servisku vidíte, že je prostě AAAčkovská, nikoliv original, a tak se ani tvářit nesnaží - ani nesmí, je tam kolonka s počtem km a jakési "bramborové" razítko, někde bych to i dohledal, měl jsem tento bezcenný sešítek ve své sbírce. Není to mimo paragrafy, ale je to zavádějící a neznalé zákazníky jistě matoucí a v...
Máš recht. Překvapujou mě tady lidi, kteří zaslepeně věří tomu, co jakejkoli autobazar věší na net - ať jde o fotky (čerstvě umytý, ještě mokrý auta - pročpa asi), popis (totální voňavky), výbava... Realita bývá často úúúúplně jiná, navíc je to nepostižitelný - splést se může každej. Ale každopádně to nekončí českýma hranicema, praktiky jsou stejný i na západ od nás.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 29.11.2011 12:39, RE: z AAA Auto ještě kvalitnější
gablenz napísal:
A4ka zaplkala a hned dostala výprask...haha.
A podívejme, místní rozuma dorazil . Tak copak dělá ta a4 avant z roku 94 (kdy se ještě nevyráběla), odborníku?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 29.11.2011 13:10, RE: z AAA Auto ještě kvalitnější
A4 napísal:
kdepak, mě je aaa úplně u .... . Ale ty považuješ všechny negativní poznatky vůči nim za nemožné, nepravděpodobné, vymyšlené atd....
všechny ne, na každém šprochu pravdy trochu. Naopak, já si rád přečtu pikantní negativní příspěvek, ale musí být uvedeno vše! Ne jen ta část pohádky, která se hodí. Ruku na srdce...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 29.11.2011 13:18, RE: z AAA Auto ještě kvalitnější
Tomi napísal:
všechny ne, na každém šprochu pravdy trochu. Naopak, já si rád přečtu pikantní negativní příspěvek, ale musí být uvedeno vše! Ne jen ta část pohádky, která se hodí. Ruku na srdce...
No, uvedl jsem určitě vše podstatné, už si nepamatuju každý slovo, je to už cca 7 let zpátky. Prostě o auto měli velký zájem i přes popsané nedostatky, ale potom při výkupu jim najednou vadilo všechno... Pokud někdo nejdřív tvrdí, že mu např. absence servisky nevadí a při výkupu pak tvrdí opak, tak to asi není úplně košér, že?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 29.11.2011 13:18, RE: z AAA Auto ještě kvalitnější
David V napísal:
...techničák jsem ztratil při stěhování....
ale potom je tam napsáno že se jedná o druhopis za ztracený či popsaný. obojí budí značnou nedůvěru.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 29.11.2011 13:38, RE: z AAA Auto ještě kvalitnější
tomaskrtek napísal:
ale potom je tam napsáno že se jedná o druhopis za ztracený či popsaný. obojí budí značnou nedůvěru.
Vyznačený druhopis za popsaný? Tak to sotva. Mám na jednom z aut čistý techničák, kde jsem "první" majitel, jen proto, že ty první 4 kastlíky v československé knížečce se za 20 let zaplnily. Jaká reálně pátý majitel jsem v TP první. Jde to samozřejmě poznat podle data první registrace.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 29.11.2011 15:50, RE: z AAA Auto ještě kvalitnější
Giorgio napísal:
Vyznačený druhopis za popsaný? Tak to sotva. Mám na jednom z aut čistý techničák, kde jsem "první" majitel, jen proto, že ty první 4 kastlíky v československé knížečce se za 20 let zaplnily. Jaká reálně pátý majitel jsem v TP první. Jde to samozřejmě poznat podle data první registrace.
jenže v poznámkách je toto napsané-vystaven druhopis TP za popsaný, ztracený atd.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 29.11.2011 18:02, RE: z AAA Auto ještě kvalitnější
A4 napísal:
A podívejme, místní rozuma dorazil . Tak copak dělá ta a4 avant z roku 94 (kdy se ještě nevyráběla), odborníku?
To je dost slabý i na Tebe.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 29.11.2011 19:54, RE: z AAA Auto ještě kvalitnější
Tomi napísal:
v čem vidíš rozdíl dealer vs bazar?
nebudu ani čekat na odpověď a napíšu svoji zkušenost. Kámoš dělá do aut už dost dlouho, tak má i známý a za malý úplatky mu postaví na plochu VW dealera cokoliv, tím myslím vážně cokoliv. Kytovaná střecha, nesvítící kontrolka motoru, stočené km. Tohle vše se tam vystaví a budí důvěru kvalitní koupě. Pochybuju, že takových kamarádíčků není v celé ČR víc...
Myslel jsem auto co u dealera bylo prodáno jako nové, následně pár let servisováno a pak vzato zpět protiúčtem. Ne tam kupovat cosi, co někdo koupil po třetím majiteli v áčkách a pak to dal do autosalonu jako protiúčet při koupi dalšího auta.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 29.11.2011 20:12, RE: z AAA Auto ještě kvalitnější
David V napísal:
To je dost slabý i na Tebe.
možná slabý ale 100%ně pravdivý
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 29.11.2011 20:58, RE: z AAA Auto ještě kvalitnější
tomaskrtek napísal:
možná slabý ale 100%ně pravdivý
No já to myslel tak, že točit se na něčem nepovedeném z minulosti mi připadne infantilní. Nikdo tady nejsme kovanej ve všem.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 30.11.2011 07:22, RE: z AAA Auto ještě kvalitnější
David V napísal:
No já to myslel tak, že točit se na něčem nepovedeném z minulosti mi připadne infantilní. Nikdo tady nejsme kovanej ve všem.
To je zajímavý, Davide, že Gablenzovo rejpání, popichování a urážení ostatních Ti infantilní nepřijde. Od Tebe, jako od jednoho z místních redaktorů/přispěvatelů (pokud se nepletu), bych očekával trochu serioznější a vyzrálejší postoj k místním diskutérům, a ne se vždycky podivně zastávat toho, kterej většinou dokáže jen plivat po ostatních. Zvláštní přístup...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 30.11.2011 07:35, RE: z AAA Auto ještě kvalitnější
tomaskrtek napísal:
jenže v poznámkách je toto napsané-vystaven druhopis TP za popsaný, ztracený atd.
Není, aspoň ne u mě. Jestli to úřednice zapomněla, to netuším, ale není.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 30.11.2011 07:38, RE: z AAA Auto ještě kvalitnější
Petr S napísal:
Myslel jsem auto co u dealera bylo prodáno jako nové, následně pár let servisováno a pak vzato zpět protiúčtem. Ne tam kupovat cosi, co někdo koupil po třetím majiteli v áčkách a pak to dal do autosalonu jako protiúčet při koupi dalšího auta.
Myslím, že smysl takto kupovat auta, je jedině u těch z operativního leasingu. Jezdí se s nimi sice hovadsky, ale většinou delší trasy a opravdu dostávají pravidelný a důsledný servis. Za 2-3 roky si odtočí svoje a dalších 5 roků budou bez problémů sloužit normálnímu řidiči.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 30.11.2011 10:21, RE: z AAA Auto ještě kvalitnější
A4 napísal:
To je zajímavý, Davide, že Gablenzovo rejpání, popichování a urážení ostatních Ti infantilní nepřijde. Od Tebe, jako od jednoho z místních redaktorů/přispěvatelů (pokud se nepletu), bych očekával trochu serioznější a vyzrálejší postoj k místním diskutérům, a ne se vždycky podivně zastávat toho, kterej většinou dokáže jen plivat po ostatních. Zvláštní přístup...
Záleží na situaci. Těžko to definuji. Jako vyzrálý postoj mi přišlo nemáchat se ve starých loužích. A jestli se Tě to dotklo, pak se hluboce omlouvám.
Snažím se nereagovat na člověka, ale na jeho sdělení, a v tom je možná rozdíl. Někdo viděl Kylie a už měl rudo, aniž by četl, co napsala, někdo to tak má u Gablenze.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 30.11.2011 11:05, RE: z AAA Auto ještě kvalitnější
David V napísal:
Záleží na situaci. Těžko to definuji. Jako vyzrálý postoj mi přišlo nemáchat se ve starých loužích. A jestli se Tě to dotklo, pak se hluboce omlouvám.
Snažím se nereagovat na člověka, ale na jeho sdělení, a v tom je možná rozdíl. Někdo viděl Kylie a už měl rudo, aniž by četl, co napsala, někdo to tak má u Gablenze.
Neboj, to se mě fakt nedotklo . Já se jen musel trošku pozastavit nad Tvým podle mě trochu neobjektivním postojem k různým lidem tady na diskuzi. Nad Tvým tvrzením: "Snažím se nereagovat na člověka, ale na jeho sdělení, a v tom je možná rozdíl." se upřímně řečeno musím trochu pousmát. Řekl bych, že to je často spíš naopak. A pokud s tím "rudem" před očima při čtení např. Gablenzových příspěvků myslíš mě, tak to je trochu omyl. Pokud napíše věcné postřehy a poznámky k tématu, nemám s tím jakýkoliv problém. Když ale nazve někoho, kdo má jinej názor než on, vesnickým hovadem (nabo tak nějak podobně to myslím bylo), tak to už je jiná...
Ale dost už bylo "filozofování"...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 30.11.2011 19:22, Po prvním majiteli
Četl jsem tu nějaké nápady, jak by šlo udělat z auta s pěti majiteli auto s prvním majitelem. Dejme tomu, že áčka vykoupí auto /do komise berou jen neradi/. Jak by se to udělalo? áčka by auto odhlásily na sebe a potom by ho prodávaly s prvním majitelem - AAA Auto? Jinak si to neumím vysvětlit, jak by to šlo zařídit. Nebo by z áček pořád chodili na magistrát, že zaměstnanci ztratili techničák? To by jim asi moc dlouho nemohlo fungovat...
reagovať
1 2


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.