0
späť
 

diskuze k tématu: Kvalitních ojetin je letos málo. Po kterých je největší poptávka?

kategórie zaradenia témy:
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 28.11.2011 16:04, z AAA Auto ještě kvalitnější
V této souvislosti musím popsat zážitek, který má jeden kolega z Honda klubu. Před časem prodával svoje CR-V, a jelikož potřeboval peníze rychle, nabídl ji k výkupu do tohoto "autobazaru". Povedlo se, auto vykoupili. Druhý den mrknul na jejich web. stránky, jak to vypadá s jeho nyní už bývalým autem. A hle, mělo už servisní knížku a bylo po prvním majiteli, starším pánovi. Přitom auto vykupovali bez servisky, a po prvním majiteli taky nebylo. Takže směle do AAA
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 28.11.2011 17:01, RE: z AAA Auto ještě kvalitnější
A4 napísal:
V této souvislosti musím popsat zážitek, který má jeden kolega z Honda klubu. Před časem prodával svoje CR-V, a jelikož potřeboval peníze rychle, nabídl ji k výkupu do tohoto "autobazaru". Povedlo se, auto vykoupili. Druhý den mrknul na jejich web. stránky, jak to vypadá s jeho nyní už bývalým autem. A hle, mělo už servisní knížku a bylo po prvním majiteli, starším pánovi. Přitom auto vykupovali bez servisky, a po prvním majiteli taky nebylo. Takže směle do AAA
pane kolego, některé historky jsou opravdu těžko uvěřitelné. Dejme tomu, že by si dali tu práci a zfalšovali servisní knížku /opravdu tomu moc nevěřím/. Jak by ale změnili počet majitelů v TP? Můj bratr prodál do áček vectru, měla najeto okolo 180 tkm. Přitom do značkového servisu nejezdil, ačkoliv ji kupoval jako lehce ojetou. Prodávali ji se stejným počtem km... žádný podvod se nekonal.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 28.11.2011 17:02, RE: z AAA Auto ještě kvalitnější
Michal napísal:
pane kolego, některé historky jsou opravdu těžko uvěřitelné. Dejme tomu, že by si dali tu práci a zfalšovali servisní knížku /opravdu tomu moc nevěřím/. Jak by ale změnili počet majitelů v TP? Můj bratr prodál do áček vectru, měla najeto okolo 180 tkm. Přitom do značkového servisu nejezdil, ačkoliv ji kupoval jako lehce ojetou. Prodávali ji se stejným počtem km... žádný podvod se nekonal.
P.S. Takové věci se můžou dít v malém bazaru, kde je majitel i prodejcem v jedné osobě. V těch áčkách by někdo nepohodlný určitě dřív nebo později začal tyto praktiky pouštět do éteru...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 28.11.2011 19:04, RE: z AAA Auto ještě kvalitnější
Michal napísal:
pane kolego, některé historky jsou opravdu těžko uvěřitelné. Dejme tomu, že by si dali tu práci a zfalšovali servisní knížku /opravdu tomu moc nevěřím/. Jak by ale změnili počet majitelů v TP? Můj bratr prodál do áček vectru, měla najeto okolo 180 tkm. Přitom do značkového servisu nejezdil, ačkoliv ji kupoval jako lehce ojetou. Prodávali ji se stejným počtem km... žádný podvod se nekonal.
Tak naše zkušenosti s prodejem (a neuskutečněným nákupem protiúčtem) v AAA se podobají spíše těm prvním. Vůz stál podle intenetových stránek další den na place "se servisní knížkou" (kterou nikdy neměl) a po prvním majiteli (my byli 1. majitelem v ČR, ale auto pocházelo z Francie, kde mělo ještě jednoho majitele). Stav počítadla km se ale nezměnil (kdo by taky stahoval 41 tisíc km ještě níž u 7letého auta). Cena byla o 1/3 vyšší než výkupní.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 28.11.2011 19:51, RE: z AAA Auto ještě kvalitnější
A4 napísal:
V této souvislosti musím popsat zážitek, který má jeden kolega z Honda klubu. Před časem prodával svoje CR-V, a jelikož potřeboval peníze rychle, nabídl ji k výkupu do tohoto "autobazaru". Povedlo se, auto vykoupili. Druhý den mrknul na jejich web. stránky, jak to vypadá s jeho nyní už bývalým autem. A hle, mělo už servisní knížku a bylo po prvním majiteli, starším pánovi. Přitom auto vykupovali bez servisky, a po prvním majiteli taky nebylo. Takže směle do AAA
taky tomu nevěřím, zejména ten 1.majitel. Nesmíš věřit všemu, zvlášť ne internetovým kecům a kamarádovi z HC, kterého jsi viděl v životě jen na monitoru :) Tohle si tak velký bazar nedovolí, jestli chce dlouhodobě dělat tenhle byznys. Což aaa chtějí. Chápu, že je in nadávat na áčka a když to neudělám, jsem jejich zaměstanec... ale oproti jiným, malým bazárkům jsou zlatí a věř, že jsem toho už trochu zažil. Samo, že jsou i menší poctivci, ale je jich jako šafránu.
Na autorevue je v diskuzi ohledně áček překvapivě docela hodně pozitivních ohlasů, tak 20 lidí z 30 je spokojených. Což bude reálně naprosto objektivní číslo, jinak by už dávno nebyly.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 28.11.2011 21:15, RE: z AAA Auto ještě kvalitnější
Tomi napísal:
taky tomu nevěřím, zejména ten 1.majitel. Nesmíš věřit všemu, zvlášť ne internetovým kecům a kamarádovi z HC, kterého jsi viděl v životě jen na monitoru :) Tohle si tak velký bazar nedovolí, jestli chce dlouhodobě dělat tenhle byznys. Což aaa chtějí. Chápu, že je in nadávat na áčka a když to neudělám, jsem jejich zaměstanec... ale oproti jiným, malým bazárkům jsou zlatí a věř, že jsem toho už trochu zažil. Samo, že jsou i menší poctivci, ale je jich jako šafránu.
Na autorevue je v diskuzi ohled...
naprosto nepravděpodobná historka, tohle už dneska nikdo nespolkne. sám mám s áčkama docela opačnou zkušenost, psal jsem to tu před časem. chtěl jsem vidět auto které stálo v Práglu, není problém, dovezeme. zajděte na pobočku, složte rezervační zálohu, auto přivezeme, když se nebude líbit, peníze vrátíme, nic neplatíte. zajel jsem na pobočku, tam mi přečetli výkupní protokol s detailně rozepsanými závadami a jel jsem domů. žádný pane, to lakovali že to bylo od kamínků, ale natvrdo že to bylo bouraný tak a tak, tady je neorigo lak, tady chybí tohle, svítí bagy atd... brali jsme to na protiúčet, jinak bysme to nevzali. takže překvapivě solidné jednání. to by se mi v malým vesnickým bazaru nestalo, tam by se to snažili okecat.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 28.11.2011 21:29, RE: z AAA Auto ještě kvalitnější
Tomi napísal:
taky tomu nevěřím, zejména ten 1.majitel. Nesmíš věřit všemu, zvlášť ne internetovým kecům a kamarádovi z HC, kterého jsi viděl v životě jen na monitoru :) Tohle si tak velký bazar nedovolí, jestli chce dlouhodobě dělat tenhle byznys. Což aaa chtějí. Chápu, že je in nadávat na áčka a když to neudělám, jsem jejich zaměstanec... ale oproti jiným, malým bazárkům jsou zlatí a věř, že jsem toho už trochu zažil. Samo, že jsou i menší poctivci, ale je jich jako šafránu.
Na autorevue je v diskuzi ohled...
AAA si vyrábějí (nebo vyráběli ?...ne, myslím si, že to dělají doposud) své "servisní knížky", proto vozy od nich servisky mají - asi všechny. Není to nic trestného a při pohledu na servisku vidíte, že je prostě AAAčkovská, nikoliv original, a tak se ani tvářit nesnaží - ani nesmí, je tam kolonka s počtem km a jakési "bramborové" razítko, někde bych to i dohledal, měl jsem tento bezcenný sešítek ve své sbírce. Není to mimo paragrafy, ale je to zavádějící a neznalé zákazníky jistě matoucí a v reklamě to navíc...jó,jo,... tak hezky zní, že: Všechny naše vozy mají servisní knížku. Takže ano, AAA si servisky vyrábějí, ten bezcenný sešit se tak i jmenuje...a je to na hraně dobrých mravů. A nechalo by se takto diskutovat o dalších kouzlech...
Sám jsem AAAčka několikrát navštívil, donekonečna mne obletovali "hoši" v kravatách a vychvalovali každé auto, o které jsem se jen opřel, a cpali mu pak ihned za sklo cedulku s nápisem : "Dnes prodáno", kdy pak tyto vozy fenomenálně lemovaly vchod do kanceláří...asi to mělo psychologicky působit na ostatní zákazníky ve stylu: " Zírejte, jak prodáváme...", nejspíš po zavíračce vozy museli navozit zpátky na svá místa, neb já jsem si je opravdu nekoupil..........ale abych to dosmolil......., vždy, když se s autem zajelo na tu jejich linku a kravaťák nás přestal ostřížím zrakem hlídat, přitočil se k nám chlapík v montérkách, zaměstnanec AAA, a tlumeně pronesl : Já bych tu nic nekupoval, tady je možné úplně všechno...a rychle si zase hleděl svého, aby ho kolega s kravatou nespozoroval. Co si má o tom člověk myslet....?
Osobně proti AAA nic nemám, ale sundejte prosím růžové brýle.......a skutečně mne baví číst na 100% objektivní názory dozajista nestranných zaměstnanců tohoto kolosu .
Kdo umí, ten umí,a AAA umí prodávat, konec konců, každý zákazník má své štěstí ve svých rukou.
...a omlouvám se, diskutovat by se tu mělo o autech, né o bazaru...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 28.11.2011 21:50, RE: z AAA Auto ještě kvalitnější
Joska napísal:
AAA si vyrábějí (nebo vyráběli ?...ne, myslím si, že to dělají doposud) své "servisní knížky", proto vozy od nich servisky mají - asi všechny. Není to nic trestného a při pohledu na servisku vidíte, že je prostě AAAčkovská, nikoliv original, a tak se ani tvářit nesnaží - ani nesmí, je tam kolonka s počtem km a jakési "bramborové" razítko, někde bych to i dohledal, měl jsem tento bezcenný sešítek ve své sbírce. Není to mimo paragrafy, ale je to zavádějící a neznalé zákazníky jistě matoucí a v...
Tohle je server převážně o ojetých vozech a ty se mimo jiné kupují kde? No v bazaru. Takže je to k tématu. Mám 3 zprostředkované zkušenosti z Áček. 2 pozitivní, auta odpovídala tomu, co bylo inzerováno a sloužila adekvátně až nadprůměrně vzhledem ke svému stavu. Jedna zkušenost negativní, kdy byly přes zaslepenost přehlédnuty jednoznačné identifikátory auta s problémem a auto se pak složitě vyměňovalo za jiné. Bude to znít trochu jako klišé, ale byl to Renault Laguna někdy z přelomu tisíciletí.
Takže do Áček, proč ne, ale obezřetně, jako kdekoliv jinde.
Ale když už se diskuse rozběhla, tak mě překvapilo, že se nevyskytují v popisech vozidla z jižních států Evropy (to zas až tolik ne), ale spíše tam není žádné auto made in Japan.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 28.11.2011 21:56, RE: z AAA Auto ještě kvalitnější
Michal napísal:
pane kolego, některé historky jsou opravdu těžko uvěřitelné. Dejme tomu, že by si dali tu práci a zfalšovali servisní knížku /opravdu tomu moc nevěřím/. Jak by ale změnili počet majitelů v TP? Můj bratr prodál do áček vectru, měla najeto okolo 180 tkm. Přitom do značkového servisu nejezdil, ačkoliv ji kupoval jako lehce ojetou. Prodávali ji se stejným počtem km... žádný podvod se nekonal.
jak udělat v technickém průkazu jednoho majitele?? Vždyt je to tak jednoduchý....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 28.11.2011 22:14, RE: z AAA Auto ještě kvalitnější
JARDA3 napísal:
jak udělat v technickém průkazu jednoho majitele?? Vždyt je to tak jednoduchý....
...techničák jsem ztratil při stěhování....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 28.11.2011 23:17, RE: z AAA Auto ještě kvalitnější
Michal napísal:
P.S. Takové věci se můžou dít v malém bazaru, kde je majitel i prodejcem v jedné osobě. V těch áčkách by někdo nepohodlný určitě dřív nebo později začal tyto praktiky pouštět do éteru...
Kdysi jsem tam kupoval své první auto (626) a celkem spokojenost (až na pneu s boulema a netěsný spojkový váleček - vvýměna za 1800). Ostatní bazary měly stejný auta dražší a na první pohled i v horším stavu. Auto mi pak sloužilo celkem bez investic ještě 7 let.<br>
Ale k té servisce... Byl jsem v AAA naposledy před cca 4ma rokama a hned u budky měli Mondeo se serviskou. Kilometry +- seděly, jediný problém byl, že serviska nebyla pro Mondeo, ale pro Ford Galaxy. Takový drobný, ale podstatný detail. Po případném podpisu kupní smlouvy by se nejspíš omluvili za drobné nedopatření a serviska by se recyklovala do jiného auta na place. Osobně si radši trochu připlatím a koupím auto od dealera, než do jakéhokoliv bazaru.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 29.11.2011 07:37, RE: z AAA Auto ještě kvalitnější
tomaskrtek napísal:
naprosto nepravděpodobná historka, tohle už dneska nikdo nespolkne. sám mám s áčkama docela opačnou zkušenost, psal jsem to tu před časem. chtěl jsem vidět auto které stálo v Práglu, není problém, dovezeme. zajděte na pobočku, složte rezervační zálohu, auto přivezeme, když se nebude líbit, peníze vrátíme, nic neplatíte. zajel jsem na pobočku, tam mi přečetli výkupní protokol s detailně rozepsanými závadami a jel jsem domů. žádný pane, to lakovali že to bylo od kamínků, ale natvrdo že to bylo bou...
Možná by to chtělo jen sundat růžové aaabrýle . Já přece netvrdím, že tam je všechno špatný. A je mi to taky šumák, protože auto si tam stejně nikdy kupovat nebudu. Osobní zkušenost jsem s nima měl pouze jednu, s výkupem. Kdysi jsem jim nabizel audi a4 1,9 TDI. V telefonu mě ujišťovali, jak mějí velkej zájem, že se tyhle auta dobře prodávají a podobný bláboly. Povídám, auto nemá servisku, prej nevadí, není po prvním majiteli, prej nevadí, bylo bouraný, ale dobře opravený, prej nevadí, i tak máme velký zájem. Ok, jedu teda tam a už to začalo. Aha, auto nemá servisku, bylo bouraný, vy jste třetí majitel, tak to bohužel, to nevykoupíme... Takže asi tak.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 29.11.2011 08:26, RE: z AAA Auto ještě kvalitnější
A4 napísal:
Možná by to chtělo jen sundat růžové aaabrýle . Já přece netvrdím, že tam je všechno špatný. A je mi to taky šumák, protože auto si tam stejně nikdy kupovat nebudu. Osobní zkušenost jsem s nima měl pouze jednu, s výkupem. Kdysi jsem jim nabizel audi a4 1,9 TDI. V telefonu mě ujišťovali, jak mějí velkej zájem, že se tyhle auta dobře prodávají a podobný bláboly. Povídám, auto nemá servisku, prej nevadí, není po prvním majiteli, prej nevadí, bylo bouraný, ale dobře opravený, prej nevadí, i tak m...
já tam par lidí znám, takže mám informace z první ruky, žádný historky od kámošů z klubů, kde internet snese všechno. Poslední roky se fakt zlepšily a cena často odpovídá stavu auta. Pokud někdo zavolá na Fabii za 29tis, tak je blázen, že čeká krásné bezproblémové auto. To auto bude tragédie, jak cena naznačuje. A, že takových lidí tam přijede 8 z 10... Áčka chtějí v 1.řadě vydělat, ne si z tebe dělat rodinnýho kámaráda. Jinak k tomu výkupu A4, napiš ten příběh celý. To cos napsal je v lepším případě to co se ti hodilo. Takových aut po 3.majiteli bez servisky tam mají hory (mrkni na net), ono to asi nebyl jediný důvod, proč to odmítly... po telefonu ti nakecají co chtějí, stejně tak ty. Kámoš mi pustil příchozí hovor z jejich linky. Zákazník: Fabia 1,4, 2002, kombi,metalíza "auto je v top stavu, plná výbava, malinko prasklý nárazník vzadu, chtěl bych co nejvíc, představu mám 80". Podle popisu a nějakých tabulek auto zní velmi zajímavě a bazar má velký zájem, předpokládá velmi slušné auto s poškozeným nárazníkem. Realita na fotkách: prasklé čelní sklo asi 5cm, nárazník prasklý cca 40cm podélně, oděrky na laku normál v rozích od parkování, řidičova sedačka po pánovi asi 150kg, plná výbava el.okna, počítač, ABS, 2airbagy, litá kola. Jak to dopadlo? Výkupem 30tis, protúčtem 35. Co myslíte, vypráví ten pán příběh takto ostatním nebo říká, jak ty svině zlodějský ho pozvaly,velký zájem o auto a pak mu daly směšnou nabídku?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 29.11.2011 09:18, RE: z AAA Auto ještě kvalitnější
Petr S napísal:
Kdysi jsem tam kupoval své první auto (626) a celkem spokojenost (až na pneu s boulema a netěsný spojkový váleček - vvýměna za 1800). Ostatní bazary měly stejný auta dražší a na první pohled i v horším stavu. Auto mi pak sloužilo celkem bez investic ještě 7 let.<br>
Ale k té servisce... Byl jsem v AAA naposledy před cca 4ma rokama a hned u budky měli Mondeo se serviskou. Kilometry +- seděly, jediný problém byl, že serviska nebyla pro Mondeo, ale pro Ford Galaxy. Takový drobný, ale podstatný deta...
v čem vidíš rozdíl dealer vs bazar?
nebudu ani čekat na odpověď a napíšu svoji zkušenost. Kámoš dělá do aut už dost dlouho, tak má i známý a za malý úplatky mu postaví na plochu VW dealera cokoliv, tím myslím vážně cokoliv. Kytovaná střecha, nesvítící kontrolka motoru, stočené km. Tohle vše se tam vystaví a budí důvěru kvalitní koupě. Pochybuju, že takových kamarádíčků není v celé ČR víc...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 29.11.2011 10:49, RE: z AAA Auto ještě kvalitnější
Tomi napísal:
já tam par lidí znám, takže mám informace z první ruky, žádný historky od kámošů z klubů, kde internet snese všechno. Poslední roky se fakt zlepšily a cena často odpovídá stavu auta. Pokud někdo zavolá na Fabii za 29tis, tak je blázen, že čeká krásné bezproblémové auto. To auto bude tragédie, jak cena naznačuje. A, že takových lidí tam přijede 8 z 10... Áčka chtějí v 1.řadě vydělat, ne si z tebe dělat rodinnýho kámaráda. Jinak k tomu výkupu A4, napiš ten příběh celý. To cos napsal je v lepším př...
Ty vypadáš na zarputilého zastánce aaa, takže to se pak těžko argumentuje...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 29.11.2011 10:53, RE: z AAA Auto ještě kvalitnější
David V napísal:
Tohle je server převážně o ojetých vozech a ty se mimo jiné kupují kde? No v bazaru. Takže je to k tématu. Mám 3 zprostředkované zkušenosti z Áček. 2 pozitivní, auta odpovídala tomu, co bylo inzerováno a sloužila adekvátně až nadprůměrně vzhledem ke svému stavu. Jedna zkušenost negativní, kdy byly přes zaslepenost přehlédnuty jednoznačné identifikátory auta s problémem a auto se pak složitě vyměňovalo za jiné. Bude to znít trochu jako klišé, ale byl to Renault Laguna někdy z přelomu tisíciletí.
...
Taky mě to zarazilo. Bude to nejspíš tím, že mezi japonskými ojetinami na našem trhu není dominantní model, který by se častěji dostal do hledáčku zájemců o prověření. Typický klient AZ auto volí mezi Škodou, Fordem, VW a překvapivě Volvem: Fabia, O1 vs. Focus, O2 vs. Mondeo vs. S/V50, Mondeo vs. Passat vs. V70/80 atp.) U levnějších ojetin jim investice do poradce přijde drahá, u levných značek jdou pro nové auto nebo k dealerovi pro ojetinu u něj servisovanou (Renault, Hundaj...).
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 29.11.2011 11:17, RE: z AAA Auto ještě kvalitnější
A4 napísal:
Ty vypadáš na zarputilého zastánce aaa, takže to se pak těžko argumentuje...
ty vypadáš na zarputilého odpůrce aaa...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 29.11.2011 11:28, RE: z AAA Auto ještě kvalitnější
Tomi napísal:
ty vypadáš na zarputilého odpůrce aaa...
kdepak, mě je aaa úplně u .... . Ale ty považuješ všechny negativní poznatky vůči nim za nemožné, nepravděpodobné, vymyšlené atd....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 29.11.2011 11:36, RE: z AAA Auto ještě kvalitnější
A4 napísal:
Možná by to chtělo jen sundat růžové aaabrýle . Já přece netvrdím, že tam je všechno špatný. A je mi to taky šumák, protože auto si tam stejně nikdy kupovat nebudu. Osobní zkušenost jsem s nima měl pouze jednu, s výkupem. Kdysi jsem jim nabizel audi a4 1,9 TDI. V telefonu mě ujišťovali, jak mějí velkej zájem, že se tyhle auta dobře prodávají a podobný bláboly. Povídám, auto nemá servisku, prej nevadí, není po prvním majiteli, prej nevadí, bylo bouraný, ale dobře opravený, prej nevadí, i tak m...
S bazary mám omezenou zkušenost, dvakrát jsem přes ně zkusil prodávat auto a tenhle postup měly všechny - nevadí, přijeďte a na místě zděšeně odhalovali nedostatky a tlačili cenu dolů (když šlo o výkup). Kdyby Ti rovnou řekli, ať nejezdíš, tak se připraví o potenciálního zákazníka. A do komise vezmou všechno (kromě totálních vraků a slátanin - i papírově).
Jinak znám 2 lidi, kteří u AAA nakoupili, nešlo o cenové ani stavové terno, ale obě auta (Yaris a Fusion) nenáročným majitelům sloužila (a možná ještě slouží) a skryté závady se neobjevily.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 29.11.2011 11:37, RE: z AAA Auto ještě kvalitnější
A4 napísal:
V této souvislosti musím popsat zážitek, který má jeden kolega z Honda klubu. Před časem prodával svoje CR-V, a jelikož potřeboval peníze rychle, nabídl ji k výkupu do tohoto "autobazaru". Povedlo se, auto vykoupili. Druhý den mrknul na jejich web. stránky, jak to vypadá s jeho nyní už bývalým autem. A hle, mělo už servisní knížku a bylo po prvním majiteli, starším pánovi. Přitom auto vykupovali bez servisky, a po prvním majiteli taky nebylo. Takže směle do AAA
A4ka zaplkala a hned dostala výprask...haha.
reagovať
1 2


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.