0
späť
 

diskuze k tématu: Honda Civic

kategórie zaradenia témy: japonská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 26.02.2007 18:01, Pardon
Moc se mě to nezdá,recenze je sice povedená,ale vykládat po 10.000 km o autě,že je bezvadné....a s 1.4 si tolik věřit.........
Nebylo by lepší psát a vychvalovat auto po ujetí aspoň 50.000 km?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 26.02.2007 19:10, RE: Pardon
D´artagnan napísal:
Moc se mě to nezdá,recenze je sice povedená,ale vykládat po 10.000 km o autě,že je bezvadné....a s 1.4 si tolik věřit.........
Nebylo by lepší psát a vychvalovat auto po ujetí aspoň 50.000 km?
No já jsem si taky všimnul, že když se napíše, že Honda je v benzínu na špici, tak sem každý tupec hned začne psát OPC od Opla a TSI od VW. Prostě dva extrémně nadupané, nové a ještě ne tolik ověřené motory. Někdy je to tady fakt těžké, lidi se všeho chytaj, srovnávají nesrovnatelné a když člověk něco napíše, tak musí honem přemýšlet, kdo na to vymyslí nějaký dvojsmysl, nebo nějakou jinou kulišárnu. Pisatel si koupil starší auto, je s ním spokojen a trochu neuváženě si rejpnul do koncernu VW. Pokud to myslel v tom svém roce výroby, tak se mu nedivím, (v těch letech nic extra nepředváděli) Honda je docela slušná volba i po těch letech. Blbá je ta koroze.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 26.02.2007 20:17, Já nouma
Jsem to ale nouma. Turbo neumí kde kdo. Já tupec umím jen vše hanit. Zigi omlouvám se, a jdu na hambu do kouta celou noc, snad to bude stačit jako omluva.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 26.02.2007 21:11,
To cruise:milý cruisi pokud jsi nabral alepson trochu inteligence a vnímavosti určitě si dokážeš spočítat jednoduchou rovnici,pumpa-670,- řemen-770,- kladka-950,- shodou okolností ceny v autokelly,od toho si odečti nějakých 25% a vyjde ti částka za rozvody na hondu 1.4is, ano je to asi tolik co ty zaplatíš za jednu napínací kladku na tu svou 1.8T,sory ale žádný komplexy nemám ,jen si dokážu užít jízdu ve své hondě)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 26.02.2007 21:15,
Jsem fakt mimo, máš pravdu. Jen machruju a vůbec nemám přehled. Ale na mou stodvacku to doopravdy tolik stojí.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 26.02.2007 21:22,
tak tenhle civik by pánové asi ujel všem tady zůčastněným,ano cruisi bohužel i tobě,alepson vidíte co dělá spojení systému vtec a turbodmychadla jen tak pro ukázku:http://www.youtube.com/watch?v=FdijTTxWwWk
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 26.02.2007 22:39, RE: bez předmětu
autor napísal:
tak tenhle civik by pánové asi ujel všem tady zůčastněným,ano cruisi bohužel i tobě,alepson vidíte co dělá spojení systému vtec a turbodmychadla jen tak pro ukázku:http://www.youtube.com/watch?v=FdijTTxWwWk
Ta hodna Vtec v turbu je krasny kousek, ale taky je to vrchol tuningu, to je neco jako kdyz jsem videl rapida a 1000 skodovku co meli motory z tatry 613, coz je 3,5 V8. Je to proste extreme tuning. Hezka hondicka
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 26.02.2007 22:54, RE: bez předmětu
autor napísal:
tak tenhle civik by pánové asi ujel všem tady zůčastněným,ano cruisi bohužel i tobě,alepson vidíte co dělá spojení systému vtec a turbodmychadla jen tak pro ukázku:http://www.youtube.com/watch?v=FdijTTxWwWk
to autor: no počítat umím a pořád mi vychází teda 2390 a ne 1800, jak jsi psal v recenzi, ano vím, že jsi prodejce, ale to ostatní majitele , nebo potenciální majitele Hondy moc nezajímá, cenu by jsi měl psát reálnou. Jinak jsi teda pane dost demagog a každej kdo se podívá do katalogu kelly to vidí...básníš tady o levných rozvodech na hondu, ale to koukáš na ty nejlacinější, např.
vodní pumpa Starline za 678 Kč... bez urážky, ale NEJLACINĚJŠÍ SHIT.
Na stejnou Hondu se dá ale jak jistě moc dobře víš koupit vodní pumpa Nipparts za 2253 Kč !!! Když to porovnáme s mým "VWpaskvilem" Škoda octavia combi 1,8 T, tak vodní pumpa Starline je za 670 Kč, a ta nejdražší, FEBI je za 1721 Kč !!! tak bych mohl pokračovat u kladek a řemenů, takže tady nevymejvej mozek srovnáváním nejlevnějších dílů na Hondu a nejdražších na octavii. Jinak i kdyby nakrásně vyšly rozvody na Octavii dráž, není to nic nenormálního octavia je úplně jiné, větší auto než civic a motor 1,8 T a 1,4 16V je taky jako srovnávat hodinky a holinky. jak jsem psal, užívej si ten brutální zátah, já si ho budu užívat taky(asi máme každej jiný nároky no, já bych z 66kw fakt tak vopocenej nebyl) a i když jsem to nikdy nedělal, tak mám takový pocit, že až uvidim Civika tak mu asi ukážu jak vypadá 1,8T zezadu :o)) ale to už bych se snižoval na tvojí závodnickou a soutěživou úroveň, na silnici nezávodím a i když jezdim rychle, nemám potřebu komukoliv dokazovat, jak mi jezdí auto dobře.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 26.02.2007 23:04, RE: bez předmětu
cruise napísal:
to autor: no počítat umím a pořád mi vychází teda 2390 a ne 1800, jak jsi psal v recenzi, ano vím, že jsi prodejce, ale to ostatní majitele , nebo potenciální majitele Hondy moc nezajímá, cenu by jsi měl psát reálnou. Jinak jsi teda pane dost demagog a každej kdo se podívá do katalogu kelly to vidí...básníš tady o levných rozvodech na hondu, ale to koukáš na ty nejlacinější, např.
vodní pumpa Starline za 678 Kč... bez urážky, ale NEJLACINĚJŠÍ SHIT.
Na stejnou Hondu se dá ale jak jistě moc dobře ...
to autor: no jinak Civik s 500 koňmi je hezkej a myslím, že jsme všichni pochopili, že upravený speciál Honda předjede seriovou octavii 1,8T. srovnával bych proto tedy milý pane srovnatelné. Tohle by řečeno tvojí hantýrkou ukázalo 500koňovýmu Civiku záda myslím dost s přehledem ne?
http://www.vw-club.cz/modules.php?name=video&co=video&id=45
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 27.02.2007 10:30, RE: bez předmětu
cruise napísal:
to autor: no jinak Civik s 500 koňmi je hezkej a myslím, že jsme všichni pochopili, že upravený speciál Honda předjede seriovou octavii 1,8T. srovnával bych proto tedy milý pane srovnatelné. Tohle by řečeno tvojí hantýrkou ukázalo 500koňovýmu Civiku záda myslím dost s přehledem ne?
http://www.vw-club.cz/modules.php?name=video&co=video&id=45
Hmmm, tak si tady budeme dávat odkazy na ta nejrychlejší auta, jako nějaký vymaštěný kreténi. Autor je vůl, ale ten Cruise, je vymaštěněj totálně.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 27.02.2007 11:11, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Hmmm, tak si tady budeme dávat odkazy na ta nejrychlejší auta, jako nějaký vymaštěný kreténi. Autor je vůl, ale ten Cruise, je vymaštěněj totálně.
no tak tohle je bez komentare . to si ty debile(je dobre ze se umis podepsat) nepochopil, ze cruise má alespon realny argumenty a nevykrikuje, že sportovni upravenej golf predjede seriovou hondu ? proto sem asi dal odkaz na toho mezi náma dost ECHT golfa... cruisi do nich japonec až nakonec
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 27.02.2007 13:13, RE: bez předmětu
anonym napísal:
Hmmm, tak si tady budeme dávat odkazy na ta nejrychlejší auta, jako nějaký vymaštěný kreténi. Autor je vůl, ale ten Cruise, je vymaštěněj totálně.
Anonyme, máš naprostou pravdu o těch vymaštěných .......
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 27.02.2007 16:10, RE: bez předmětu
hote napísal:
no tak tohle je bez komentare . to si ty debile(je dobre ze se umis podepsat) nepochopil, ze cruise má alespon realny argumenty a nevykrikuje, že sportovni upravenej golf predjede seriovou hondu ? proto sem asi dal odkaz na toho mezi náma dost ECHT golfa... cruisi do nich japonec až nakonec
Ty si tupec Hote,najaký hnup rekl tuhle picovinu,ze japonec az nakonec a podobni tobe to omylaji dokola!Kam se hrabe ubohej nemeckej koncern na vymakanou japonskou technologii.Ve vsem na svete jsou mile vepredu japonci a to neobkecas!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 27.02.2007 20:57, RE: bez předmětu
Zdenda napísal:
Ty si tupec Hote,najaký hnup rekl tuhle picovinu,ze japonec az nakonec a podobni tobe to omylaji dokola!Kam se hrabe ubohej nemeckej koncern na vymakanou japonskou technologii.Ve vsem na svete jsou mile vepredu japonci a to neobkecas!
:o)) já vím potrefená huso...tak se omlouvám...úplně jsem z toho teď naměko...změnil jsi mi život....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 01.03.2007 18:02, RE: bez předmětu
hote napísal:
:o)) já vím potrefená huso...tak se omlouvám...úplně jsem z toho teď naměko...změnil jsi mi život....
Hňupeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 02.03.2007 13:56, RE: bez předmětu
Zdenda napísal:
Hňupeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!
nestyď se za to, že jsi homosexuál :o))))))))))))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 12.04.2007 09:20, Veterán no stále svěží
tomas napísal:
No nevím komu chceš ukazovat záda s přestárlou 1.4 - kou. V takovým starým vraku už bych se bál závodit. Ale každopádně já taky ukážu záda kdejakému vw paskvilu tak i hondě s mým opelem.
Také jsem měl hondu civic, dokonce 1,3 třídvěřového prcka. Nedal se srovnat s jinými 1,3, ani s 1,4...
Zcela bez poruch, ač měl 12 let.

Tobě se nelíbí motor hondy 1,4 a píšeš, že mu ukážeš záda? Tak s 1,8 možná, s 1,6 pochybuji, navíc s opelem... )
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 24.05.2007 15:08, RE: Veterán no stále svěží
Svatopluk napísal:
Také jsem měl hondu civic, dokonce 1,3 třídvěřového prcka. Nedal se srovnat s jinými 1,3, ani s 1,4...
Zcela bez poruch, ač měl 12 let.

Tobě se nelíbí motor hondy 1,4 a píšeš, že mu ukážeš záda? Tak s 1,8 možná, s 1,6 pochybuji, navíc s opelem... )
čaute lidi vidim že debata docela upadá-vozy honda semi moc libí svezl jsem se 1.4 z roku 97 jela pěkně ale měla již značnou korozi -chtěl bych si ořidit hondu z roku 98-99 a nevim jak jsou na tom pozinkováním v tomto roce nemate nahodou někdo přehled jak to vlastně bylo? Od ktereho roku byla karoserie celopozink diky moc.Ačkoli jsem měl zatim škodovky renaulty, a podobne vraky laka mě si pořidit již zminěneho civika poradite někdo
reagovať
  1 ... 3 4 5




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.