0
späť
 

diskuze k tématu: Honda Civic

kategórie zaradenia témy: japonská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 26.02.2007 02:29, RE: bez předmětu
autor napísal:
díky za kritiku recenze,čekal jsem že to bude horšíza tím že jsem nazval VW paskvilem jsi opravdu stojím jelikož takových 50-60% dílů co prodám za den je určeno na VW a Fiaty(cca 7-10let stáří),po takové zkušenosti si člověk dokáže udělat obrázek o spolehlivosti konkrétní značky ale samozřejmě netvrdím že např. Golf V nebo nový passat jsou auta špatná i když konzervy zůstanou pořád,jinak pro rejpálky-nemám potřebu někomu ukazovat záda každý den,a vím že s 1.4 jsou dosti omezené možnosti a ...
no jestli seš prodejce dílů tak by tě mělo těšit že lidi kupujou ty VW paskvily jak je nazýváš. Aspoň něco prodáš....ale ono to bude spíš tím že by sis měl porovnat kolik jezdí hond a kolik koncernovejch aut....jo a jinak BMW Power!!!!!!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 26.02.2007 05:39, RE: bez předmětu
t napísal:
no jestli seš prodejce dílů tak by tě mělo těšit že lidi kupujou ty VW paskvily jak je nazýváš. Aspoň něco prodáš....ale ono to bude spíš tím že by sis měl porovnat kolik jezdí hond a kolik koncernovejch aut....jo a jinak BMW Power!!!!!!
to tomas: no chápu, že tvoje IQ ti toho moc nedovoluje, nicméně zkus si kliknout na nabídku vozidel. Octavia 1,8T není finančně nic nedostupnýho...i když pro tebe zřejmě jo a dá se asi říct, že přímo snovýho, když si myslíš, že si ostatní vymýšlí, že takové auto mají. Já tě potěším, nemám octavii 1,8T, ale 1,8T 4x4.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 26.02.2007 06:04, RE: veterán
Zdenda napísal:
Hele uklidni se,moc bych se nechlubil,ze mas Opla.To se japoncum nerovna ani po kotniky!Ale ver,ze tahle 1.4 ukaze zada i tvemu Oplu 1.6,toho se nebojim:)Nazdar
To Zdenda: Zase bych té 1.4 od Hondy tolik nevěřil, že porazí každou 1.6 od Opla, ale schválně, Corsa OPC 1.6T 192PS, jsem zvědavej s jakou 1.4kou od Hondy se na mě chytneš.Od startu uvidíš jen záda a po chvíli už vůbec nic!Zdar a nekecej nesmysly
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 26.02.2007 07:39, RE: bez předmětu
cruise napísal:
to tomas: no chápu, že tvoje IQ ti toho moc nedovoluje, nicméně zkus si kliknout na nabídku vozidel. Octavia 1,8T není finančně nic nedostupnýho...i když pro tebe zřejmě jo a dá se asi říct, že přímo snovýho, když si myslíš, že si ostatní vymýšlí, že takové auto mají. Já tě potěším, nemám octavii 1,8T, ale 1,8T 4x4.
Někdy s tebou nesouhlasím, ale tady je to o něčem jiném. Doporučuju autorovi, ať naloží do toho svého zázraku další tři kamarády i s báglama, zapne klima (má-li ji) a pak ať ukazuje ty svý rezavý záda. Prostě auto pod 100 koní - nemusel bych to. Ne kvůli každodennímu předvádění, ale kvůli rezervě. Jezdil jsem s O1 1,8T (bez 4x4), a mít víc místa vzadu tak bych to neřešil. Jo a k tomu nahoře - taky mám rád klídek, 2,2HDI je akorát, teď jenom jestli 406 nebo C5....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 26.02.2007 08:09, Focus
Pepe napísal:
Někdy s tebou nesouhlasím, ale tady je to o něčem jiném. Doporučuju autorovi, ať naloží do toho svého zázraku další tři kamarády i s báglama, zapne klima (má-li ji) a pak ať ukazuje ty svý rezavý záda. Prostě auto pod 100 koní - nemusel bych to. Ne kvůli každodennímu předvádění, ale kvůli rezervě. Jezdil jsem s O1 1,8T (bez 4x4), a mít víc místa vzadu tak bych to neřešil. Jo a k tomu nahoře - taky mám rád klídek, 2,2HDI je akorát, teď jenom jestli 406 nebo C5....
Klasicky dodávám: kupte si Forda, bud focuse nebo Mondeo.....S focusem si nebudete muset vymejslet ptakoviny a budete etalonem tridy. S mondeem zase v zatakach ujedete i Audi A6 a s naftou neuslysite chrochtani jako v passatu TDi.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 26.02.2007 08:25, RE: bez předmětu
autor napísal:
díky za kritiku recenze,čekal jsem že to bude horšíza tím že jsem nazval VW paskvilem jsi opravdu stojím jelikož takových 50-60% dílů co prodám za den je určeno na VW a Fiaty(cca 7-10let stáří),po takové zkušenosti si člověk dokáže udělat obrázek o spolehlivosti konkrétní značky ale samozřejmě netvrdím že např. Golf V nebo nový passat jsou auta špatná i když konzervy zůstanou pořád,jinak pro rejpálky-nemám potřebu někomu ukazovat záda každý den,a vím že s 1.4 jsou dosti omezené možnosti a ...
Nechci ti brat iluze, ale s 1,4 v hodne predjedes TDI akroat tak na rozjezd, pak uz uvidis jen zada TDI, prvni dosahnes 100km/h ale tim to konci
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 26.02.2007 08:31, Dily
Jestli berete, ze auto je paskvil podle toho, ze prodavate hondne dilu, tak se divim, ze nadavate na VW. ktery je stale spolehlivejsi nez vetsina francouzu, a starsich italu. U nas je nejvice VW group (seat, skdoa, VW,audi) takze je logicke, ze prodate nejvic dilu, honda je u nas ve srovnani s VW vzacna, takze dily nejdou tak na odbyt.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 26.02.2007 08:40, RE: Focus
Dave napísal:
Klasicky dodávám: kupte si Forda, bud focuse nebo Mondeo.....S focusem si nebudete muset vymejslet ptakoviny a budete etalonem tridy. S mondeem zase v zatakach ujedete i Audi A6 a s naftou neuslysite chrochtani jako v passatu TDi.
Dave ona taky audi A6 ma jine zamereni nez mondeo. Audi je na pohodli a komfort, mondeo spsie na sportovni vyziti. To je jako kdyz chces srovnavat treba C5 se skodovkou. Kazde auto ma jine zamereni. K mondeu by se hodili prirovnani podvozku k BMW 5, to je auto zamerene stejnym smerem.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 26.02.2007 08:57, RE: Dily
mufik.martin napísal:
Jestli berete, ze auto je paskvil podle toho, ze prodavate hondne dilu, tak se divim, ze nadavate na VW. ktery je stale spolehlivejsi nez vetsina francouzu, a starsich italu. U nas je nejvice VW group (seat, skdoa, VW,audi) takze je logicke, ze prodate nejvic dilu, honda je u nas ve srovnani s VW vzacna, takze dily nejdou tak na odbyt.
Se mrkni sem - http://www.autoweb.cz/ze-zakulisi/pruzkum-spolehlivosti-v-cele-mazda-na-chvostu-jeep/articles.html?id=9522 - ono to s tou spolehlivostí VW vs. francouzi nemusí být tak valné.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 26.02.2007 09:04, RE: veterán
zigi napísal:
To Zdenda: Zase bych té 1.4 od Hondy tolik nevěřil, že porazí každou 1.6 od Opla, ale schválně, Corsa OPC 1.6T 192PS, jsem zvědavej s jakou 1.4kou od Hondy se na mě chytneš.Od startu uvidíš jen záda a po chvíli už vůbec nic!Zdar a nekecej nesmysly
Autor to trochu přehnal a trochu tím poškodil značku Honda. Myslím, ale na druhou stranu, že většina z Vás tady jste Hondu nikdy neměli. Je pravda, že starší modely cca do roku 98-99 měly občas ještě problémek s korozí, ale to Opel taky, akorát že u Opla se tomu nikdo nediví. S těmi díly tomu věřím, protože jsem měl Hondu 7 let a kromě spotřebního materiálu (desky,olej,čepy,satabilizátory) jsem nemusel nic měnit. No a jak jsem přišel na to, že většina z Vás nevlastnila Hondu? Protože byste ji nemohli srovnávat třeba s astrou. Prostě hoši svezte se s Hondou z roku 1998 v obsahu 1,6 a totéž s Astrou a sami uznáte, že jste vedle. Honda prostě v tomto segmentu nemá konkurenci, no možná ten Focus, ale to je tak všechno. Pokud mi nevěříte, tak se v ní fakt svezte. Jinak si taky přečtěte recenzi toho bývalého závodníka, jak píše do těch motoristických časopisů jméno mi vypadlo. Budete mít jasno.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 26.02.2007 09:09, RE: veterán
xxx napísal:
Autor to trochu přehnal a trochu tím poškodil značku Honda. Myslím, ale na druhou stranu, že většina z Vás tady jste Hondu nikdy neměli. Je pravda, že starší modely cca do roku 98-99 měly občas ještě problémek s korozí, ale to Opel taky, akorát že u Opla se tomu nikdo nediví. S těmi díly tomu věřím, protože jsem měl Hondu 7 let a kromě spotřebního materiálu (desky,olej,čepy,satabilizátory) jsem nemusel nic měnit. No a jak jsem přišel na to, že většina z Vás nevlastnila Hondu? Protože byste ji ...
S tímto názorem se dá asi souhlasit, kámoš jezdí do práce s Astrou G a nevidím v tom žádný zázrak. Na Hondu určitě nemá. Recenze jsem četl, s Hondou Civic jsem toho najezdil jako bývalý majitel spousty a mohu jen souhlasit. Nesrovnával bych to s moderními turbodiesely, ale v benzínu je Honda na špici.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 26.02.2007 09:47, RE: veterán
Šakal napísal:
S tímto názorem se dá asi souhlasit, kámoš jezdí do práce s Astrou G a nevidím v tom žádný zázrak. Na Hondu určitě nemá. Recenze jsem četl, s Hondou Civic jsem toho najezdil jako bývalý majitel spousty a mohu jen souhlasit. Nesrovnával bych to s moderními turbodiesely, ale v benzínu je Honda na špici.
Honda se benziny je na špici, ted dokonce i s naftou je na vrcholu, hlavní kámen úrazu, bylo, jak autor napsal VW paskvil a jak jeho 1,4 ukazuje záda. Vím, že 1,4 v civicu předjede třeba 1,6 golfa nebo astru, ale autor to trošku přehnal. A potom v diskuzi, jak napsal, že natře prdel TDI už to jen završil. Hlavně ne každému jde o to, kdo má lepší sprint, mnohem víc důležitým faktorem pro většinu lidí je pružnost, napříkald předjetí na okresce, jak aut jede ve 4 lidech v dálničním stoupání a tak. Nerikam, ze at si kupujete TDI, ale jen, že 1,4 honda pro bezny provoz nemuze potrapit motor TDI, protoze o sprinty beznym lidem nejde, ale o schopnost pruzne zrychlit. Takze to chce naprikald silnejsi benzin nebo nejakyho naftaka
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 26.02.2007 12:17, RE: veterán
mufik.martin napísal:
Honda se benziny je na špici, ted dokonce i s naftou je na vrcholu, hlavní kámen úrazu, bylo, jak autor napsal VW paskvil a jak jeho 1,4 ukazuje záda. Vím, že 1,4 v civicu předjede třeba 1,6 golfa nebo astru, ale autor to trošku přehnal. A potom v diskuzi, jak napsal, že natře prdel TDI už to jen završil. Hlavně ne každému jde o to, kdo má lepší sprint, mnohem víc důležitým faktorem pro většinu lidí je pružnost, napříkald předjetí na okresce, jak aut jede ve 4 lidech v dálničním stoupání a tak. ...
S benzinem na spici je VW s motory TSI......ta 1.4 TSI ve sportovnim golfu ukazuje zada i 2.5 V6......otazka co to bude delat po 10 letech provozu. Na druhou stranu tolik z jedne strany kritizovane motory HTP se se stoupajicimi km kultivuji (myslim sinejsi 12V)...matky fabie ma 7.000km a jeste bzuci, kdezto kamosova v praci uz ma 160.000km a neslyšíte nic. Motor drzi. Kdezto moje Fabia MPI byla ticha jako nova, tedka chrasti jak felicie:(
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 26.02.2007 12:21, RE: veterán
Dave napísal:
S benzinem na spici je VW s motory TSI......ta 1.4 TSI ve sportovnim golfu ukazuje zada i 2.5 V6......otazka co to bude delat po 10 letech provozu. Na druhou stranu tolik z jedne strany kritizovane motory HTP se se stoupajicimi km kultivuji (myslim sinejsi 12V)...matky fabie ma 7.000km a jeste bzuci, kdezto kamosova v praci uz ma 160.000km a neslyšíte nic. Motor drzi. Kdezto moje Fabia MPI byla ticha jako nova, tedka chrasti jak felicie:(
Jinak japonsky auta nikdy nebyli zadný tichoslapkove, pokud se vyjimecne podarilo odhlucnit motor, bylo slyset vsechno ostatni a naopak, vyjma Toyoty Avensis...tam asi narvaly vatu a periny vsude..neslysite nic....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 26.02.2007 12:25, RE: veterán
mufik.martin napísal:
Honda se benziny je na špici, ted dokonce i s naftou je na vrcholu, hlavní kámen úrazu, bylo, jak autor napsal VW paskvil a jak jeho 1,4 ukazuje záda. Vím, že 1,4 v civicu předjede třeba 1,6 golfa nebo astru, ale autor to trošku přehnal. A potom v diskuzi, jak napsal, že natře prdel TDI už to jen završil. Hlavně ne každému jde o to, kdo má lepší sprint, mnohem víc důležitým faktorem pro většinu lidí je pružnost, napříkald předjetí na okresce, jak aut jede ve 4 lidech v dálničním stoupání a tak. ...
..a v druhom rade ide o to, ci ten clovek dokaze svoje auto aj spravne ovladat a ci si ho pozna. Pokial bude niekto predbiehat na okreske na 5-ke, tak dovidenia. Vlastne to uz pisal vyssie Sakal. Mnoho ludi je naozaj len uzivatelmi a moznosti svojho auta ani nepoznaju.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 26.02.2007 12:41, RE: veterán
mufik.martin napísal:
Honda se benziny je na špici, ted dokonce i s naftou je na vrcholu, hlavní kámen úrazu, bylo, jak autor napsal VW paskvil a jak jeho 1,4 ukazuje záda. Vím, že 1,4 v civicu předjede třeba 1,6 golfa nebo astru, ale autor to trošku přehnal. A potom v diskuzi, jak napsal, že natře prdel TDI už to jen završil. Hlavně ne každému jde o to, kdo má lepší sprint, mnohem víc důležitým faktorem pro většinu lidí je pružnost, napříkald předjetí na okresce, jak aut jede ve 4 lidech v dálničním stoupání a tak. ...
A uz me neserte, mam pravdu!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 26.02.2007 12:48, RE: veterán
mufik.martin napísal:
A uz me neserte, mam pravdu!
Tak to jsi dobrej blázen, jediný správný názor je vždycky jenom ten můj. A jedině Golf je dobrý auto, jinak nic a už sem nikdo nepište. Píšete sem jenom samý nesmysly a vůbec autům nerozumíte, šulini!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 26.02.2007 13:08, autor je zmatený
Vážení diskutující, jsem kvalitou příspěvků tak naštvanej až hrůza.
V podstatě trochu chápu autora článku, co chtěl do světa vytroubit jak je honda skvělá, atd. Sám mám hondu a vím že řídit toto auto s dobrým podvozkem a s dobrým motorem není nuda! Navíc ta spolehlivost.
Ale jakým způsobem napsal autor tento článek, tak potom se nedivím že spousta lidí co hondu nikdy neměla si myslí, že všichni "hondaři" jsou jen debilové co se chtěj na silnicích honit.
Copak se nenajde inteligentní majitel jakýkoliv Hondy, co by napsal dobrou recenzi na svoje auto. Rád si přečtu jeho článek a jeho postřehy, a rady , právě když používáme stejnou techniku. Bohužel už jsem si vícekrát stěžoval, že vrchol zdejších pisálků do rubriky "Zkušenosti" s Hondou je, že předjel nějaký TDíčko...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 26.02.2007 13:33, RE: veterán
Dave napísal:
Jinak japonsky auta nikdy nebyli zadný tichoslapkove, pokud se vyjimecne podarilo odhlucnit motor, bylo slyset vsechno ostatni a naopak, vyjma Toyoty Avensis...tam asi narvaly vatu a periny vsude..neslysite nic....
Mám Infinity FX35 a věci jako "nějaké zvuky v kabině" neznám. Asi máš zkušenosti s japonci jiných kategorií - každý nemůže mít vše a já to beru ;) Tak čus a hodně zdaru s Golfem!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 26.02.2007 16:34, RE: veterán
zigi napísal:
To Zdenda: Zase bych té 1.4 od Hondy tolik nevěřil, že porazí každou 1.6 od Opla, ale schválně, Corsa OPC 1.6T 192PS, jsem zvědavej s jakou 1.4kou od Hondy se na mě chytneš.Od startu uvidíš jen záda a po chvíli už vůbec nic!Zdar a nekecej nesmysly
TO ZIGI:ty ses fakt hlupak,ja tu porovnavam obycejny benziny a ne vrcholne sportovni verze(Type-R),takze si nepochopil jako vzdy.Porad se tu oháníš s OPC,to je tvuj zivotni sen,ze?Jinak turbo umi kazdej nouma,ale spickovou atmosferu V-tec jen a pouze Honda!A jinak nejsou koně jako koně,papírové hodnoty a realita je mnohdy jina.To uz sem se mockrat presvedcil.Jinak bych te někdy chtel poznat,musis byt fakt zakomplexovany truhlik,kt haji jen a jen to sve,tzn OPEL FOREVER,ze?:)))))))))
reagovať
  1 ... 3 4 5




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.