0
späť
 

diskuze k tématu: Honda Civic 1.5i VTEC

kategórie zaradenia témy: japonská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 27.10.2006 07:09, RE: Civic 1,8
A.K.ALex napísal:
ešte 1 vec? aky benzin "konzumuju" 1,5, 1,6 a 1,8čka? Všetky 98oktánov?
Ne,dá se jezdit i na 95,ale motor je tupější.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 27.10.2006 07:14, RE: Civic
Hans napísal:
Já nechtěl kritizovat Civic, ale Tonnyho. Napíše, že Octávka je hrůza a hotovo. Proto jich u nás asi tolik jezdí..............
Jinak Civic se mi líbí a ve verzi 1.8 vtec to musí být bomba.
No,napíšu Ti to asi tak,to že sem napsal že je hrůza je můj názor,mě se prostě nelíbí,ale taky jsem napsal že starší verze,ty novější už se celkem dají a to že jich tolik jezdí,v německu jezdí zas moc Golfů a taky se tam tomu nikdo nediví.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 01.11.2006 12:41, RE: Civic
anonym napísal:
japonec až nakonec
japonec až nakonec ?
Je fajn že je ještě hodně troubů co si tohle myslí, aspoň se drrží poptávka (a cena) japonských aut relativně dole než kdyby to bylo právem doceněno k té kvalitě, jo a ještě doplním jedno klišé pro takové trouby:
japonci maj strašně ale strašně drahé náhradní díly - tak pozor nekupovat japončíky ne ne né ))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 19.12.2006 12:25, RE: Civic
Hans napísal:
Já nechtěl kritizovat Civic, ale Tonnyho. Napíše, že Octávka je hrůza a hotovo. Proto jich u nás asi tolik jezdí..............
Jinak Civic se mi líbí a ve verzi 1.8 vtec to musí být bomba.
Octávií tady jezdí plno proto, že lidé v ČR nejsou tak motoristicky vzdělaní. Pokud chcete porovnávat, tak porovnávejte podobné modely. Svezte se například v Mitsubishi Carisma motor 1,6 a totéž v Octávii. Já jsem měl tu čest a to jsem si chtěl koupit Octávku, naštěstí jsem narazil na šikovný bazar. Majitel bazaru mě nechal svézt v těchto dvou vozidlech. Byl jsem hlupák, Octávku už nikdy nechci. Byl jsem šokován, jaký je rozdíl v ovladatelnosti, prostoru na zadních sedačkách, hluku ve vyšších rychlostech, ale taky ve spotřebě. Navíc Octávia byla 74kw a Carisma 66kw. Nevím kde ty kilowaty ta Octávka měla, já je nenašel Chce to hodně číst, diskutovat a občas se svézt taky v něčem jiném, než jenom ve Škodovce. J.N.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 02.01.2007 12:14, RE: Civic
Hans napísal:
Ona je to skutečně hrůza, že výfuk vydrží jenom 50000km - ale pro Civic.
Mám na Octávce původní a má najeto 155000km. A že mám o 110 l větší kufr je taky hrůza. A TDI je asi taky hrůza, když jede líp jak 1.5 benzín a ještě s nižší spotřebou.........
prober se. Mám Renault19 1992rok 1,8l 54kw a najeto 150 000km a výfuk jako nový a je to originál neměněný. A zvuk motoru TDI nebo nedej bože SDI není o nic lepší než u traktoru.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 02.03.2007 14:49, RE: Civic 1,8
Tomáš napísal:
Zážehové motory Hondy jezdí běžně na 95, 98 nic nezkazíte, ale díky čidlu klepání je to úplně zbytečné. teoreticky lze jet i na 91, ale výkon tak klesne o cca 10 procent, s tím, že dlouhodobý provoz na tento benzin bych nedoporučoval. Jinak závady co autor poisuje jsou typické pro Civic. Pro 1,5 VTEC ještě praskání výfukových svodů (jsou vcelku s katem , takže dohronady cca 15000,-Kč), ale je na ně prodloužená záruka na tušim 8 let, za předpokladu řádně vyplněné servisní knížky. Dále má Civic sl...
Věechny zážehové motory v Civicu 6. generace, co se prodávali v evropě čidlo klepání nemají.
reagovať
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.