0
späť
 

diskuze k tématu: Ford Scorpio a Ford Mondeo

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, servisní náklady, technické dotazy, německá vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 06.05.2007 11:04, The show must go on
cruise... napísal:
takovouhle schýzu bych chtěl fakt mít ty jelito...sedět u pc a psát pod jinejma nickama :o)) no tak proč ne viď, pracák asi platí dost a hlavně včas viď ?
Vážení přispívatelé, vážená redakce,
jsem pravidelným návštěvníkem těchto stránek, sleduji diskuse a pokud mám čím přispět k věci, přidám odstavec. Ale za poslední půlrok se všechny diskuse mění v osobní výlevy zakomplexovaných, nevyslyšených, utlačovaných chudáků, kteří mají prostě potřebu projevit svúj exhibicionismum. Stavy při jejich mentálních mensesech jsou ukojeny obrovskou touhou PSÁT! Cokoli, hlavně že vám to dělá dobře, že trdlíci? Než se normální člověk probere tou vaší sračkou, nejenomže ztrácí chuť hledat podstatu, ale už potom nevěří, zda docela rozumně vypadající příspěvek není nějaká vaše kulišárna s pozměněným nickem.
Pozoruji odliv zkušených mechaniků, samotných prodejců, velmi zkušených uživatelů a dalších rozumných a skutečně zainteresovaných lidí, kteří houfně opouštějí diskuse. Přidávám se k nim také a mé místo určitě zaujme nějaký teenagerský pablb jako martin.mufík, zigi, cruise, David_Logins, Šakal a další, kteří jsou nadržení z klávesnice a připojení na internet. Všem, které jsem nejmenoval se omlouvám. Takže adieu.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 06.05.2007 11:39, já se vrátím
Ale já se vrátím, jsem přece Ryšár a musím vám předávat své schopnosti a znalosti. Jsem vrchní mechanik u VW!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 06.05.2007 22:54, RE: The show must go on
Ryšár napísal:
Vážení přispívatelé, vážená redakce,
jsem pravidelným návštěvníkem těchto stránek, sleduji diskuse a pokud mám čím přispět k věci, přidám odstavec. Ale za poslední půlrok se všechny diskuse mění v osobní výlevy zakomplexovaných, nevyslyšených, utlačovaných chudáků, kteří mají prostě potřebu projevit svúj exhibicionismum. Stavy při jejich mentálních mensesech jsou ukojeny obrovskou touhou PSÁT! Cokoli, hlavně že vám to dělá dobře, že trdlíci? Než se normální člověk probere tou vaší sračkou, nejen...
to Ryšár...vážený pane chápu tvoje rozhořčení kvůli debilovi, kterej se tu vydává za ostatními nicky, i mým, ale pokud jak píšeš, čteš tyhle diskuze, tak dost nechápu tvoje invektivy ve stylo "nějaký teenegerský pablb" a podobně...příspěvky tu tedy asi moc nečteš...nejsem guru přes auta a to nikdo tady z diskutujících, ale troufám si říct, že o nich vím dost, je to moje povolání 12 let...(je mi 30 kdyby jsi chtěl zas něco psát o teenegerech) . Kdybych se chtěl snížit na tvoji úroveň, tak ti taky budu psát, že jsi nevzdělaný jantar, který si diskuze ani pořádně nepřečte a už o ostatních píše, že jsou pablbové... Ale jak jsem psal v úvodu, tvé rozhořčení kvůli kradení nicků jistým jantarem docela chápu.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 07.05.2007 00:16, RE: The show must go on
cruise napísal:
to Ryšár...vážený pane chápu tvoje rozhořčení kvůli debilovi, kterej se tu vydává za ostatními nicky, i mým, ale pokud jak píšeš, čteš tyhle diskuze, tak dost nechápu tvoje invektivy ve stylo "nějaký teenegerský pablb" a podobně...příspěvky tu tedy asi moc nečteš...nejsem guru přes auta a to nikdo tady z diskutujících, ale troufám si říct, že o nich vím dost, je to moje povolání 12 let...(je mi 30 kdyby jsi chtěl zas něco psát o teenegerech) . Kdybych se chtěl snížit na tvoji úroveň, tak ti ta...
Jsem opravdu jantar nejjantarovější, autům rozumím a na mně nikdo nemá, s tím se smiřte, říkali mi to chlapi u piva. Se nyní pilně připravuji na závěrečný zkoušky na učilišti pánský krejčí. Za týden už si konečně budu moci sám koupit na discotéce frtana, do ted mi to kupovali mí starší kamarádi, nebot nalejvaj až vod dovršení plnoletosti. Vyučím se a budu opravovat auta, to je můj životní cíl. Se strašně těším, a byl bych konečně rád, kdyby mi ten třicetiletej dědek už konečně přestal krást můj nick! To už je fakt nehorázný, styd se.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 07.05.2007 00:32, RE: The show must go on
cruise napísal:
Jsem opravdu jantar nejjantarovější, autům rozumím a na mně nikdo nemá, s tím se smiřte, říkali mi to chlapi u piva. Se nyní pilně připravuji na závěrečný zkoušky na učilišti pánský krejčí. Za týden už si konečně budu moci sám koupit na discotéce frtana, do ted mi to kupovali mí starší kamarádi, nebot nalejvaj až vod dovršení plnoletosti. Vyučím se a budu opravovat auta, to je můj životní cíl. Se strašně těším, a byl bych konečně rád, kdyby mi ten třicetiletej dědek už konečně přestal krást můj...
to hovno, který tady krade nicky bych chtěl někde potkat...asi by si nastříkalo do trenek a brečelo, že se nechce prát..předpokládám, že po takových atacích choromyslný nuly si ostatní nenecháte pokazit náladu... zdar
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 07.05.2007 00:35, RE: The show must go on
. napísal:
to hovno, který tady krade nicky bych chtěl někde potkat...asi by si nastříkalo do trenek a brečelo, že se nechce prát..předpokládám, že po takových atacích choromyslný nuly si ostatní nenecháte pokazit náladu... zdar
Zdravím vás všechny...já...zloděj nicků... chtěl bych se vám omluvit, ostatním pisatelům, ale já se vzruším jen touto formou, takže mi odpusťte, ale pokaždé, když píši pod jiným nickem, krásně a spontánně ejakuluji...někdy se trefím i sám sobě do úst....celé mě to vzrušuje, tak se na mě nezlobte...jdu zas psát pod jiným nickem a udělat si tak dobře... Váš zloděj.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 07.05.2007 00:51, RE: The show must go on
. napísal:
to hovno, který tady krade nicky bych chtěl někde potkat...asi by si nastříkalo do trenek a brečelo, že se nechce prát..předpokládám, že po takových atacích choromyslný nuly si ostatní nenecháte pokazit náladu... zdar
Jsem úplný hovno a v jednom kuse si ustříkávám do trenek. Vím, že jsem choromyslná nula, ale nechci vám kazit náladu.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 07.05.2007 01:09, RE: The show must go on
zloděj nicků napísal:
Zdravím vás všechny...já...zloděj nicků... chtěl bych se vám omluvit, ostatním pisatelům, ale já se vzruším jen touto formou, takže mi odpusťte, ale pokaždé, když píši pod jiným nickem, krásně a spontánně ejakuluji...někdy se trefím i sám sobě do úst....celé mě to vzrušuje, tak se na mě nezlobte...jdu zas psát pod jiným nickem a udělat si tak dobře... Váš zloděj.
Ten typek s tou schyzou je fakt dobrej klaun bavim se fakt paradne :)
Napis jeste neco puso
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 07.05.2007 09:08, RE: The show must go on
LoL napísal:
Ten typek s tou schyzou je fakt dobrej klaun bavim se fakt paradne :)
Napis jeste neco puso
Jednou se to asi vyřeší, no a do té doby si budeme muset zvyknout na to, že si na nás budou někteří borci hrát. Vlastně je to asi pocta, když si někdo půjčí tvůj nick,ne? Na štěstí lidi, kteří si je půjčí jsou na takové "úrovni" že se dají rozpoznat. Představte si, že by to dělal někdo normální, to by bylo docela blbý. No, docela mám hrůzu, až začnou děckám prázdniny. To tady bude Mufíků, Loginsů,Šakalů,Cruisů a td.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 07.05.2007 10:09, RE: The show must go on
Ryšár napísal:
Vážení přispívatelé, vážená redakce,
jsem pravidelným návštěvníkem těchto stránek, sleduji diskuse a pokud mám čím přispět k věci, přidám odstavec. Ale za poslední půlrok se všechny diskuse mění v osobní výlevy zakomplexovaných, nevyslyšených, utlačovaných chudáků, kteří mají prostě potřebu projevit svúj exhibicionismum. Stavy při jejich mentálních mensesech jsou ukojeny obrovskou touhou PSÁT! Cokoli, hlavně že vám to dělá dobře, že trdlíci? Než se normální člověk probere tou vaší sračkou, nejen...
To Ryšár: nevím co ti vadí na našich příspěvcích, řekl byhc, že právě já, Zigi a Šakal nikoho neurážíme, nenapadáme atd a nenazýváme někoho, koho ani neznáme pablbem. Ono ten internet je opravdu skvělá věc, když se můžete vydat za anonyma, nebo pod nějakou přezdívkou někomu nadávat, ale do očí to už nikdo neřekne že?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 07.05.2007 10:12, RE: The show must go on
mufik.martin napísal:
To Ryšár: nevím co ti vadí na našich příspěvcích, řekl byhc, že právě já, Zigi a Šakal nikoho neurážíme, nenapadáme atd a nenazýváme někoho, koho ani neznáme pablbem. Ono ten internet je opravdu skvělá věc, když se můžete vydat za anonyma, nebo pod nějakou přezdívkou někomu nadávat, ale do očí to už nikdo neřekne že?
Muf, muf, to jsem se zapotil. Jdu si dát jedno cvičné kolečko s puntou.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 07.05.2007 11:45, RE: The show must go on
mufik.martin napísal:
Muf, muf, to jsem se zapotil. Jdu si dát jedno cvičné kolečko s puntou.
a hotovooooo :o)) zase jsem se udělal, tak se nezlobte kluci...dělá mi to fakt dobře...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 07.05.2007 16:55, pro zloděje nicků
Čéče, jak to tak sleduju, tak ty seš tady celej den. Co jinak děláš? Ale jinak................někdy se docela zasměju...........čau
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 07.05.2007 21:37, RE: pro zloděje nicků
Vepř napísal:
Čéče, jak to tak sleduju, tak ty seš tady celej den. Co jinak děláš? Ale jinak................někdy se docela zasměju...........čau
jo...já jsem všude...vzrušují mě místa, kde jsou kluci...víš...broučku :o)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 08.05.2007 00:08, RE: pro zloděje nicků
zloděj nicků napísal:
jo...já jsem všude...vzrušují mě místa, kde jsou kluci...víš...broučku :o)
Také mně vzrušují taková místa. Jsem vzrušen i u piva, proto chodím do hospody na jedno, na dvě, na tři, áááhh.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 10.05.2007 08:47, RE: Spotreba u 1.8 Zetec
Krkovička napísal:
Hlavně jestli máš sebou lano.
Tak sem jel ted Praha Kaprun a zpet a prumerna spotreba kolem 5.9 l.
Naposledy jsem tankoval na Agipu v CB (U kauflandu) a na nadrz sem dojel do Kaprunu, pak pojezdil kolem Kaprunu a zpatky alou az do Prahy. No mam tam asi 990 km najeto a ted se to rozsvitilo (tusim 63 litru nadrz).
Howgh a dost ke spotrebe.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 20.08.2007 15:08, Cena Scorpia
Tak pratele, ted sem videl v nemecku (Pise se Srpen 2007) ceny Skorpii a za tu cenu, kdybych ted kupoval vuz tak urcite Skorpio. Od 2500 se da sehnat solidni kousek a za 3000 EUR a vis mate kombika v plne vybave v zachovalem stavu. Vzhledem k tomu ze za 1000 EUR jsou rozbita auta, tak bych se o nahradni dily nebal.
Za ty prachy lepsi konfort tezko hledat..
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 23.01.2008 10:33, RE: Cena Scorpia
anonym napísal:
Tak pratele, ted sem videl v nemecku (Pise se Srpen 2007) ceny Skorpii a za tu cenu, kdybych ted kupoval vuz tak urcite Skorpio. Od 2500 se da sehnat solidni kousek a za 3000 EUR a vis mate kombika v plne vybave v zachovalem stavu. Vzhledem k tomu ze za 1000 EUR jsou rozbita auta, tak bych se o nahradni dily nebal.
Za ty prachy lepsi konfort tezko hledat..
Jo to sice ano ale repas predni napravy je za 12000,- na dilech, zadni tlumice na kombi 18000,-, praskajici sani motoru 13000,-, kosti stab vydrzi max 20000km, hnije, udaj tachometru je casto jen nahodne cislo v intervalu 100-200tis. protoze realne ma pod 300tis.km jen par exemplaru a vetsina ma pres 400tis.km. Hlavy opravdu praskaj a pokud zrovna hlava drzi, muze se podpalit ventil. Ted nedavno jsem videl hlavu z 2.0 8V prasklou na 3 valcich za 4 (mezi ventily) a k tomu dva vyfukove podpalene. Sam skopka mam a problemu je vice nez hodne. Tak pokud uz ho nekdo musi mit tak radeji starsi model do 95. Na model 95 a vejs nema nektere dily uz ani Ford natoz druhovyroba a z vraku se vsechno brat neda.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 07.03.2008 00:37, RE: Pan Vinar toho o Scorpiu moc nevi
Muff napísal:
To, co zde zaznelo, je klasika okopirovana z internetu. Scorpio a Mondeo nelze srovnavat a uz vubec ne 2.5 naftu a 2.5 benzin. Cena nahradnich dilu odpovida porizovaci cene vozu, ktere se obvykle blizila milionu korun. Scorpio si zada vetsi opravy az mezi 200-300tis. km (nepocitam brzdy, spojku apod. spotrebni veci). Samozrejme ty kilometry musi byt puvodni a ne zdejsi bazarove na mordach za 70tis., ktere uz mel v ruce "zrucny" cesky mechanik. Jedine, co Ford skutecne osidil, je ochrana karoseri...
Pán co psal recenzi asi auto viděl pouze v bazaru. Jsem spokojeným majitelem a opravy provádím pouze na věcech, které trpý provozem jako čepy, brzdy atd. Ale souhlasím s cenou náhradních dílů, ta je vysoká - např výměna obou hl. čepů vyjde materialem na 7000Kč ramena + 1400Kč silentbloky a to není málo.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 08.04.2008 14:10, únik chladící kapaliny u Ford Mondeo 1.8 16V
Dobrý den,
chci se zeptat ,zdali by mě někdo poradil ohledně úniku chladící kapaliny.Jaká může být závada.Koupil jsem Mondeo 1.8 16V Zetec r.v.96,ale podle VIN to je asi 8-1995.
Nikde nevidím žádný únik,jen v nádržce ubývá.
.Ještě jaká tam má být chladící kapalina.
Děkuji za odpověď
reagovať
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.