0
späť
 

diskuze k tématu: Ford Scorpio a Ford Mondeo

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, servisní náklady, technické dotazy, německá vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 04.05.2007 14:55, RE: Pan Vinar toho o Scorpiu moc nevi
Muff napísal:
Benzinum hlavy nepraskaji... alespon ne nejak casto. Resp. v okruhu mych znamych nikomu na Fordu jeste hlava nepraskla. A ja sam mel 4 benzinove Fordy...
Ale možná z fordu praskla hlava.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 04.05.2007 15:06, RE: Pan Vinar toho o Scorpiu moc nevi
Muff napísal:
Benzinum hlavy nepraskaji... alespon ne nejak casto. Resp. v okruhu mych znamych nikomu na Fordu jeste hlava nepraskla. A ja sam mel 4 benzinove Fordy...
A vidíte v okruhu mých známých se to stalo, ale určitě to není nijak častý jev. Asi se to stalo opravdu jen výjimečně. Motor 2,0 DOHC 8V je výborný.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 04.05.2007 15:11, RE: Pan Vinar toho o Scorpiu moc nevi
gld napísal:
Doporučuješ benzín a ako nevýhodu uvádzaš praskanie hláv. A diesel nedoporučuješ lebo mu čo?......praskajú hlavy...
Aby ti u DOHC praskla hlava, to by jsi se k autu musel chovat jak dobytek. Vytaceni za studena atd.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 04.05.2007 15:14, Skorpika mam
a nedam na nej dopustit. Ma sice drahej servis a zere to okolo 7-9, podle toho jak se se s tim jezdi, ale je to dobre, SPOLEHLIVE a kvalitni auto - je z toho citit ze Ford je americka firma...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 04.05.2007 15:55, RE: Spotreba u 1.8 Zetec
zigi napísal:
A proč by to nebylo možný? Myslíš že té spotřeby 4,9l nejde dosáhnout?
Kámoš má O1 TDI 81kw chipnuté na 96kw a pořád mi tvrdí, že jezdí za 3l a když chce, dokáže i 2,5l, chce se mi občas plakat z těch keců, ale já ho nechávám snít si svůj koncernový sen!
Vy ste ale kokoti..... jste si ty vraky spletly z fychtlama....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 04.05.2007 17:56, RE: Skorpika mam
Jarda napísal:
a nedam na nej dopustit. Ma sice drahej servis a zere to okolo 7-9, podle toho jak se se s tim jezdi, ale je to dobre, SPOLEHLIVE a kvalitni auto - je z toho citit ze Ford je americka firma...
Prave toho,ze je to Americka firma bych se bal.Ja mel Ford Probe 2.2t a jedine co se na tom nepokazilo byl motor a ten byl tusim od Mazdy
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 04.05.2007 19:58, sračka
Mám mondeo, je to totální sračka, pořád se to sere, vůbec to nejede a pořád to spravuji doma na dvorku, protože tomu nikdo nerozumí, ale já jsem frajer, vše spravím!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 04.05.2007 21:26, RE: Spotreba u 1.8 Zetec
Brachy napísal:
Zapoměl jsem udat že vše bylo měřeno na padesát km.
Taky jsem měl Mondeo 1,8 zetec a jezdil jsem v půměru za 8,5l. nikdy jsem se nedostal pod 7 a většinou za 9l. Auto celkem spolehlivý, trochu mi hnily lemy a zadní dveře, ale jinak celkem v pohodě auto.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 04.05.2007 21:36, RE: Spotreba u 1.8 Zetec
Karel P. napísal:
Taky jsem měl Mondeo 1,8 zetec a jezdil jsem v půměru za 8,5l. nikdy jsem se nedostal pod 7 a většinou za 9l. Auto celkem spolehlivý, trochu mi hnily lemy a zadní dveře, ale jinak celkem v pohodě auto.
Zdravím, toto je můj první příspěvek dnes. Jedině Německá auta jsou ta dobrá, japonci maj přístrojovky jako laciná hifivěž z laciného marketu. Kdo má trochu peníze, tak si koupí jedině německou káru a kdo navíc není blbej, tak si koupí Mondeo a nejlíp v naftě. Ford prostě naftu umí nejlíp, já to přeci musím vědět. Moje 5leté Mondeo je toho důkazem. Jezdím kolem 4,5-5,5l/100km, kam se serou auta z koncernu.Hlavně niky ne japonský auto, ty jsou totálně na hovno, strašně drahé díly (Výfuk zadní díl 10 000,- na každýho japonce) a vůbec nic nevydržej. Nikdy jsem ho neměl, ale říkal to kámoš v hospodě, tak mu věřím.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 04.05.2007 22:13, na k....
Motor 2,0 Dohc 8v je úplně na kokot, není nad můj motor 0,6 dvouválec, žere 2 ltr. a jede skoro třístovkou. Fordy auta neumí, jsou to americký shity. Jsem manažer od forda, vím to.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 05.05.2007 00:05, RE: Spotreba u 1.8 Zetec
zigi napísal:
A proč by to nebylo možný? Myslíš že té spotřeby 4,9l nejde dosáhnout?
Kámoš má O1 TDI 81kw chipnuté na 96kw a pořád mi tvrdí, že jezdí za 3l a když chce, dokáže i 2,5l, chce se mi občas plakat z těch keců, ale já ho nechávám snít si svůj koncernový sen!
OKAMZITOU SPOTREBU
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 05.05.2007 03:13, RE: Skorpika mam
Martin napísal:
Prave toho,ze je to Americka firma bych se bal.Ja mel Ford Probe 2.2t a jedine co se na tom nepokazilo byl motor a ten byl tusim od Mazdy
Clovicku jezdim cely zivot jen v americkych autech a slapou jako hodinky. Zrovinka mam Sebringa (http://www.chrysler.com/en/sebring/index.html) a nemuzu si stezovat. Jednou jsem si musel pronajmout zrovinka mazdu a rozpadla se (motor) po pul dne jezdeni. A nekecam...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 05.05.2007 09:07, rady a porady
Jarda napísal:
Clovicku jezdim cely zivot jen v americkych autech a slapou jako hodinky. Zrovinka mam Sebringa (http://www.chrysler.com/en/sebring/index.html) a nemuzu si stezovat. Jednou jsem si musel pronajmout zrovinka mazdu a rozpadla se (motor) po pul dne jezdeni. A nekecam...
Dlouho jsem tu nebyl, ale kdyby si nekdo nevedel s cimkoli rady, jsem proste tu, staci se zeptat a nestydim se, treba ty, mufiku, kdyz neco nevis, pis mi rovnou na mail Sakalmoudry@radyaporady.cz
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 05.05.2007 09:08, RE: rady a porady
Šakal napísal:
Dlouho jsem tu nebyl, ale kdyby si nekdo nevedel s cimkoli rady, jsem proste tu, staci se zeptat a nestydim se, treba ty, mufiku, kdyz neco nevis, pis mi rovnou na mail Sakalmoudry@radyaporady.cz
Jo a jestli muzu poprosit, nepiste mi nic o tech jebkach skodovkach, jinak vam neodepisu, vy pičky! Dela se mi z tohodle auta svrab a vopruzeniny!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 05.05.2007 15:20, lancia lybra
Vyplati se koupit Lancii Lybru at uz v benzinu nebo JTD s rocnikem 2000 a vyse? Ceny jsou celkem priznive, co si o tomto voze myslite vy?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 05.05.2007 20:23, RE: lancia lybra
lombardi2 napísal:
Vyplati se koupit Lancii Lybru at uz v benzinu nebo JTD s rocnikem 2000 a vyse? Ceny jsou celkem priznive, co si o tomto voze myslite vy?
Jsem zděšen, co se tady píše. Už aby tipcars com udělal něco s tou registrací. Pořád si ze mě někdo utahuje a já jsem z toho už celej smutnej. Fakt si lidi už nehrajte na mě, jo. Jinak sem přestanu chodit a bude šmitec. Mám Mondeo a jsem rád, až bdud mít našetříno víc peněz, tak si koupím něco jinýho a zase to bude nejlepší.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 05.05.2007 21:10, RE: lancia lybra
David_Logins napísal:
Jsem zděšen, co se tady píše. Už aby tipcars com udělal něco s tou registrací. Pořád si ze mě někdo utahuje a já jsem z toho už celej smutnej. Fakt si lidi už nehrajte na mě, jo. Jinak sem přestanu chodit a bude šmitec. Mám Mondeo a jsem rád, až bdud mít našetříno víc peněz, tak si koupím něco jinýho a zase to bude nejlepší.
Jsem též zděšen. Já mám opel a jestli mně pořád bude někdo napodobovat, tak sem přestanu taky chodit. Až si našetřím, tak si koupím opět opel, ale ne 20 let starý jako nyní, třeba tak 10 let starý a bude to pěkný zánovní auták.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 05.05.2007 23:36, RE: lancia lybra
cruise napísal:
Jsem též zděšen. Já mám opel a jestli mně pořád bude někdo napodobovat, tak sem přestanu taky chodit. Až si našetřím, tak si koupím opět opel, ale ne 20 let starý jako nyní, třeba tak 10 let starý a bude to pěkný zánovní auták.
no takže předchozí příspěvek samozřejmě nebyl můj...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 05.05.2007 23:41, RE: lancia lybra
cruise... napísal:
no takže předchozí příspěvek samozřejmě nebyl můj...
Vlastně ano byl, já po tom desátým pivu už ani nevím kterej příspěvěk je můj. Vlastně všechny jsou mé, živijo, živijo, živijo!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 06.05.2007 08:05, RE: lancia lybra
cruise napísal:
Vlastně ano byl, já po tom desátým pivu už ani nevím kterej příspěvěk je můj. Vlastně všechny jsou mé, živijo, živijo, živijo!
takovouhle schýzu bych chtěl fakt mít ty jelito...sedět u pc a psát pod jinejma nickama :o)) no tak proč ne viď, pracák asi platí dost a hlavně včas viď ?
reagovať
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.