0
späť
 

diskuze k tématu: Fiat Punto 1,2 8V

kategórie zaradenia témy: italská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 14.08.2006 16:34, RE: Koroze karoserie
Markétka napísal:
Ještě bych měla jeden dotaz k Puntu II. Jak je to s protikorozní ochranou? Auto budu parkovat jen na ulici a to v zimě v kombinaci s našimi posolenými silnicemi není asi to pravé. Mohl by mi někdo napsat osobí zkušenost? Děkuji za všechny odpovědi.
M.
Už na punto první generace dával Fiat záruku na prorezavění karoserie 8 let, Fiat Punto II na tom určitě není hůř, doporučil bych však i přesto preventivní ochranný nástřik spodku a dutin, dobrý a slušný mechanik si za to víc než 2 500,- nevezme. Jinak je dvojkové punto dobrá volba, i když bych spíše hledal 8V verzi motoru 1.2i.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 16.08.2006 14:28, RE: Punto II
magic mop napísal:
Markétko, myslím, že Punto II je dobrá volba, sám teď taky jedno pojedu hledat do Itálie pro manželku. P 207 je z mých zkušeností víc stylovej než pro slušný svezení. Corolla zase dosti drahá a ne zas tak bezporuchová - bratranec asi po 70.000 km šel na generálku motoru, když už nebyl v záruce - za tu opravu by měl půl Punta
Corolla a po 70tis km na generálku? Tak takhle jsem se ještě nepobavil...a místo oleje tam lil vodu,ne?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 08.04.2007 17:01, RE: Punto II
Dan napísal:
Corolla a po 70tis km na generálku? Tak takhle jsem se ještě nepobavil...a místo oleje tam lil vodu,ne?
Moc zdařile napsaná recenze.Přemýšlím o koupi menšího auta a tohle mi pomohlo
reagovať
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.