0
späť
 

diskuze k tématu: Fiat Croma 2,4 JTD - stavebnice za 904 000 Kč

kategórie zaradenia témy: italská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 04.08.2006 14:11, RE: bakšišný
wolff napísal:
Tak vidím, že Vám ve Fiatu zase nedali bakšišný co? No jo stane se... 100 bodů za článek, jako vtip dobré. Jezdit za 12 l s MJTD...Bravo... DIvím se, že jste nepřišly o body... A ještě jednu otázku. Když už jste tak vtipní, tak mi vysvětlete, jak na silnici najdete něco co tam ztratíte? (Notabene, když není co ztratit). Jen jestli jste nesbírali něco po nějaké Octávce, tomu bych i věřil...
naprostý souhlas,jak na cestě najdu co ztratím kdo ví kde???,,,,,,pak pokud jde o 200 koní,tak 216 /hod se mi zdá dosti málo při váze asi 16OO kg,nedávno jsem si jen pro sebe testoval kappu benzín turbo též
asi 200 koní a při váze asi 1570 kg tento motor docela slušně cvičí
se zhruba stejnou váhou--porovnávám s Fiat croma 2.0 t.i.e turbo
benzín laděný tlakem turba zhruba na 165 koní při váze asi 1300 kg.
Také mám velký dojem,že pokud tento článek psal odborník na koně-
tak asi na nějakou čtyřnohou ojetou herku a né auto o výkonu 200 k-
pokud náhodou těch 147 kw nebylo 147 koní--tomu bych spíš věřil,
neuvěřitelné jaké odborníky na auta tipcar redakce zaměstnává
nebo najímá? .neuvěřitelné...ale realita.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 05.07.2007 17:20, croma
Vážení přátelé, já s tím jezdím. 1 rok-14000 km. Byla již 6x v záruční opravě. Vše se opravilo až na aut. převodovku. Podle mě je v prdeli něco na spojce, nebo převodovce. Nejsem odborník Včera-5.7.2007 mi řekli, že naměřené hodnoty jsou v normálu a tím je vše v pořádku. automechanik mi řekne, že se brzo něco vysype. Takže, soudruzi, kecáte nesmysly, kupte si to a pak se vyjadřujte.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 07.08.2007 12:16, RE: croma
anonym napísal:
Vážení přátelé, já s tím jezdím. 1 rok-14000 km. Byla již 6x v záruční opravě. Vše se opravilo až na aut. převodovku. Podle mě je v prdeli něco na spojce, nebo převodovce. Nejsem odborník Včera-5.7.2007 mi řekli, že naměřené hodnoty jsou v normálu a tím je vše v pořádku. automechanik mi řekne, že se brzo něco vysype. Takže, soudruzi, kecáte nesmysly, kupte si to a pak se vyjadřujte.
já s ní jezdím skoro rok (26000km) a krom toho, že mám asi nějakou nečistotu ve ventilátoru a on tím pádem vydává hrozný zvuk, je vše OK
reagovať
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.