0
späť
 

diskuze k tématu: Fiat Croma 2,4 JTD - stavebnice za 904 000 Kč

kategórie zaradenia témy: italská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 24.07.2006 08:41, bakšišný
Tak vidím, že Vám ve Fiatu zase nedali bakšišný co? No jo stane se... 100 bodů za článek, jako vtip dobré. Jezdit za 12 l s MJTD...Bravo... DIvím se, že jste nepřišly o body... A ještě jednu otázku. Když už jste tak vtipní, tak mi vysvětlete, jak na silnici najdete něco co tam ztratíte? (Notabene, když není co ztratit). Jen jestli jste nesbírali něco po nějaké Octávce, tomu bych i věřil...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 24.07.2006 09:01, RE: bakšišný
wolff napísal:
Tak vidím, že Vám ve Fiatu zase nedali bakšišný co? No jo stane se... 100 bodů za článek, jako vtip dobré. Jezdit za 12 l s MJTD...Bravo... DIvím se, že jste nepřišly o body... A ještě jednu otázku. Když už jste tak vtipní, tak mi vysvětlete, jak na silnici najdete něco co tam ztratíte? (Notabene, když není co ztratit). Jen jestli jste nesbírali něco po nějaké Octávce, tomu bych i věřil...
Jé, to bdue asi nějaký uražený majitel Cromy ...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 24.07.2006 09:08, RE: bakšišný
Riccardo napísal:
Jé, to bdue asi nějaký uražený majitel Cromy ...
..spíš zapřísáhlý antiškodovkář...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 24.07.2006 09:28, RE: bakšišný
A4 napísal:
..spíš zapřísáhlý antiškodovkář...
škodovky jsou mi ukradené,ale tenhle článek psal někdo pod vlivem. Skoro bych řekl, že je to nějakej hekr... článek o Rapidu a teď tohle... Tento článek psal blb zhulenej... Nikdo jiný. Ani se nezabývám faktickými chybami v tomto článku (jako třeba že stará Croma byla tříprostorová a sedan...) Prostě to psal blb... Hotovo, který v tom autě ani neseděl. Tímto jsem zjistil, že v této redakci sedí pitomci (když se tam podepsali, jako redakce) a tím to pro mě končí. Okurková sezóna nemůže omluvit takovou fragnantnost...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 24.07.2006 09:30, RE: bakšišný
wolff napísal:
Tak vidím, že Vám ve Fiatu zase nedali bakšišný co? No jo stane se... 100 bodů za článek, jako vtip dobré. Jezdit za 12 l s MJTD...Bravo... DIvím se, že jste nepřišly o body... A ještě jednu otázku. Když už jste tak vtipní, tak mi vysvětlete, jak na silnici najdete něco co tam ztratíte? (Notabene, když není co ztratit). Jen jestli jste nesbírali něco po nějaké Octávce, tomu bych i věřil...
Pokud chapu spravne, tak ty dily posbirali v interieru, kdyz provadeli zaverecne cisteni. Tech 12,5 litru ve meste chapu, je to velky motor, tezke auto a predpokladam, ze behem testu dochazelo k caste velmi dynamicke akceleraci (styl brzda-plyn).
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 24.07.2006 09:55, RE: bakšišný
A4 napísal:
..spíš zapřísáhlý antiškodovkář...
Spíš možná člověk, co v nové cromě jel. Já jsem měl tu čest a musím říct, že moje pocity byly dost odlišné. Podvozek pohodlný, příjemný, ale o tom, že by strácel stopu nevím nic, motor / já jel s 1,9 MJET/ jel velmi slušně, absolutně tichounký atd. Ani mi nic neupadlo Jestli pan redaktor nejel ve staré cromě?! A propos-těžký motor = těžký předek-můj táta má A6 /2,5 TDI/ a tam je tento jev cítit mnohem víc - ale kdo by se dotkl modly jako je audi, že?! Tam asi bakšiš dávají. Croma je fajn auto, co se povedlo!!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 24.07.2006 10:09, Zkušenost
Bohužel mám stejné poznatky a nejsem sám. Kamarád, který pracuje ve Fiatu říkal, že když přivezou nová auta, tak jdou nejdříve na servis, tam je opraví a teprve pak jdou do prodeje. Myslím, že to mluví za vše.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 24.07.2006 10:53, RE: Zkušenost
Lucky napísal:
Bohužel mám stejné poznatky a nejsem sám. Kamarád, který pracuje ve Fiatu říkal, že když přivezou nová auta, tak jdou nejdříve na servis, tam je opraví a teprve pak jdou do prodeje. Myslím, že to mluví za vše.
A ty poznatky jsou jako v čem? Hele já mám kamaráda a ten vlastní servis Mercedesu. A ty Mercedesy ne že je opravují, než je prodají, ale oni je sami i musí domontovat, přijde jim to normálně v kontejnerech z Tchaiwanu. A nejhorší je Maybach, k tomu není ani montážní návod.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 24.07.2006 10:57, RE: Zkušenost
anonym napísal:
A ty poznatky jsou jako v čem? Hele já mám kamaráda a ten vlastní servis Mercedesu. A ty Mercedesy ne že je opravují, než je prodají, ale oni je sami i musí domontovat, přijde jim to normálně v kontejnerech z Tchaiwanu. A nejhorší je Maybach, k tomu není ani montážní návod.
A normálně VW dělají Turci a Kurdi. A v lakovně si honí péra a stříkají semeno do laku. Fakt říkal mi to kamarád. Mám s tím velké zkušenosti a nejsem sám. Kamarád je ředitelem VW, divize laky. Neví jak ten nešvar odstanit. Ono to totiž pak brzo rezne (Viz zadní dveře na feliciích, Fabiích, zadní lampy na Passatecha Octávkách.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 24.07.2006 12:09, RE: Turci a kurdi
anonym napísal:
A normálně VW dělají Turci a Kurdi. A v lakovně si honí péra a stříkají semeno do laku. Fakt říkal mi to kamarád. Mám s tím velké zkušenosti a nejsem sám. Kamarád je ředitelem VW, divize laky. Neví jak ten nešvar odstanit. Ono to totiž pak brzo rezne (Viz zadní dveře na feliciích, Fabiích, zadní lampy na Passatecha Octávkách.

To si se sakra trefil!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 24.07.2006 12:54, VW= povesť lepšia ako skutočnosť!
Lucky napísal:
Bohužel mám stejné poznatky a nejsem sám. Kamarád, který pracuje ve Fiatu říkal, že když přivezou nová auta, tak jdou nejdříve na servis, tam je opraví a teprve pak jdou do prodeje. Myslím, že to mluví za vše.
Že vraj Fiat robí nekvalitné auta a skladačky. A čo je potom tento super vychvaľovaný a božský VW Passat!!!!! Je to srááááč väčší ako Fiat!!
http://www.autorecenze.cz/reviews.asp?ar=4100&auto=Volkswagen-PASSAT
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 24.07.2006 14:41, RE: VW= povesť lepšia ako skutočnosť!
Fiat napísal:
Že vraj Fiat robí nekvalitné auta a skladačky. A čo je potom tento super vychvaľovaný a božský VW Passat!!!!! Je to srááááč väčší ako Fiat!!
http://www.autorecenze.cz/reviews.asp?ar=4100&auto=Volkswagen-PASSAT
A nepsal jsi tu recenzi náhodou ty sám?
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 24.07.2006 16:25,
Ani se mi nechce věřit, že takovouhle recenzi napíše člověk, který stojí nohama na zemi. Mám pocit že ten kdo to psal byl totálně nafetovanej.
Spotřeba 12l po městě? To musela být jízda. A když už "něco" upadlo to vás ani nenapadlo zjistit co to je? Poté co jsem si ještě přečetl recenzi na Mondeo, nemám pochyb. Nehulte to! Nebo aspoň nepište ty bludy!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 24.07.2006 16:46, RE: VW= povesť lepšia ako skutočnosť!
A4 napísal:
A nepsal jsi tu recenzi náhodou ty sám?
Ne nepsal som to ja!! Pozri TUV kde je Passat: 49 miesto. A to ešte k tomu TUV robia nemci!!!!!!!!!! Takže to s tou údajnou spoľahlivosťou VW nebude až také slávne.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 24.07.2006 19:18, možno nehúlili
Sice su mi Fiaty sympaticke, ale treba pripustit ze tato recenzia sa kludne mohla zakladat na pravde. Jednoducho zly ( a poriadne) exemplar. Potom sa vsak naskyta otazka ci to mal importer na salame-kedze auto dopredu pred predanim na test neskontroloval. To uz je dost vrchol. Takze bol zly konkretny kus Cromy (to naskôr), a este aj importer bol totalny ignorant. Kazdopadne dobra reklama pre znacku. Mimochodom pri vykone-hoci aj turbodiesla-147kw (to bol napr. vykon Hondy Integra!) asi spotreba nebude 5litrov....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 24.07.2006 22:01, RE: možno nehúlili
Said napísal:
Sice su mi Fiaty sympaticke, ale treba pripustit ze tato recenzia sa kludne mohla zakladat na pravde. Jednoducho zly ( a poriadne) exemplar. Potom sa vsak naskyta otazka ci to mal importer na salame-kedze auto dopredu pred predanim na test neskontroloval. To uz je dost vrchol. Takze bol zly konkretny kus Cromy (to naskôr), a este aj importer bol totalny ignorant. Kazdopadne dobra reklama pre znacku. Mimochodom pri vykone-hoci aj turbodiesla-147kw (to bol napr. vykon Hondy Integra!) asi spotreba nebude 5litrov....
No pokud vím, tak ten multijet si sotva kdy veme 11 a to už bys to musel honit...
Za další, miluji recenze bez jediné fotky. No prostě redakce jsou hajzlové a volové a zhulili se a vyplodili krávovinu...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 25.07.2006 08:19, Test
I já mám pocit, že ten článek, neříkejme tomu test, byl napsán velmi nefér, o důvodech ani nebudu spekulovat. Četl jsem pár testů Cromy s 2.4 JTD. S výjimkou spotřeby a dynamiky (daň nadváze a automatu) se dost lišily, navíc všude byla vyloženě pochválena kvalita dílenského zpracování a přes měkkost podvozku jisté jízdní vlastnosti. To je dost rozdílů, co říkáte? Jinak souhlas s Wolffem: když něco z auta vypadne, zpravidla to zůstane na silnici a hlavně - redaktor moto servru by si měl dát aspoň triviální práci, aby zjistil, co to vlastně bylo. Jinak to zavání aktem pomsty nebo článkem na objednávku od konkurenta. Já jsem Cromu zatím neřídil, ale kvalitu interiéru jsem se snažil u dealera důkladně prohlédnout. Jestli s tímto někdo není spokojený, tak fakt už nevím, co ještě víc chtít. Sorry.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 25.07.2006 14:09, RE: Test
limach napísal:
I já mám pocit, že ten článek, neříkejme tomu test, byl napsán velmi nefér, o důvodech ani nebudu spekulovat. Četl jsem pár testů Cromy s 2.4 JTD. S výjimkou spotřeby a dynamiky (daň nadváze a automatu) se dost lišily, navíc všude byla vyloženě pochválena kvalita dílenského zpracování a přes měkkost podvozku jisté jízdní vlastnosti. To je dost rozdílů, co říkáte? Jinak souhlas s Wolffem: když něco z auta vypadne, zpravidla to zůstane na silnici a hlavně - redaktor moto servru by si měl dát aspoň...
Pomsta... jo taky dobré... Vzhledem k tomu, že zde nejsou ani fotky toho inkriminovaného auta, je to dost pravděpodobné. Pomluva ublíží asi nejvíc ze všeho. A tenhle článek (ne test) je opravdu pomluva.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 25.07.2006 20:40, neblázněte
Neblázněte! Vždyť bylo testováno 1 auto. Jízdní vlastnosti nic moc a co jako? -Tak se Croma třeba moc nepovedla. Uvidíme jak rychle budou padat ceny ojetin, tam se kvalita prokáže - viz Laguna- po 4 letech cena na 1/4 pořizovačky.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 25.07.2006 20:45, RE: VW= povesť lepšia ako skutočnosť!
anonym napísal:
Ne nepsal som to ja!! Pozri TUV kde je Passat: 49 miesto. A to ešte k tomu TUV robia nemci!!!!!!!!!! Takže to s tou údajnou spoľahlivosťou VW nebude až také slávne.
No ony se ty Passaty taky používají v trochu jiném režimu (firemní, taxíky), takže je logické, že trochu propadnou. Zajímavé je, že na konci tabulky jsou vozy pouze několika značek a jsou to vozy, které jsou používány mnohem "kultivovaněji" - žádný huntovaný firemní káry.
reagovať
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.