0
späť
 

diskuze k tématu: Citroën XM - Složitá technika si umí postavit hlavu

kategórie zaradenia témy: francouzská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 25.02.2006 22:11, RE: Opsané
Johny napísal:
přesně tak....prudí tu kde može.
Prudí, ale dává pozor. Nebo nemá nic jiného na práci. A jinak - kdo XM nezkusí, neví o co jde. Můj tip - XM 2,1 TD na každodenní ježdění, nebo XM 3,0 V6 na projetí se o víkendech. Sice velkým servisem (rozv. řemen, kladky, pumpa atd.) zdvojnásobíte cenu vozu, někomu to za ten požitek prostě stojí. XM je už prostě kult, s tím nic neudělají ani všichni majitelé audin na světě, i kdyby se spojili na věčné časy...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 26.02.2006 01:21, RE: Opsané
Pepe napísal:
Prudí, ale dává pozor. Nebo nemá nic jiného na práci. A jinak - kdo XM nezkusí, neví o co jde. Můj tip - XM 2,1 TD na každodenní ježdění, nebo XM 3,0 V6 na projetí se o víkendech. Sice velkým servisem (rozv. řemen, kladky, pumpa atd.) zdvojnásobíte cenu vozu, někomu to za ten požitek prostě stojí. XM je už prostě kult, s tím nic neudělají ani všichni majitelé audin na světě, i kdyby se spojili na věčné časy...
ano ano, výborně napsané, a nezbývá než souhlasit !
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 26.02.2006 14:40, RE: Opsané
pola napísal:
pan kolega ze slovenska je hlavne vernym prudicem na strankach tipcars!
souhlasim,je to prdelvlez...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 08.03.2006 22:16, pořád dokola
Jenom poznámka životnost koulí výrobce udává v max. časovém horizontu nebo na km stačí si zavolat do citroenu jinak jak už tady padlo tohle není recenze ale věčné opisování včetně cen které už nejsou ale opravdu aktuální !
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 19.03.2006 19:01, RE: Škoda
Emil napísal:
Toho vozu je mi upřímě líto - vždycky jsem si ho chtěl koupit, ale bojím se. Proč zrovna toto auto musí být tak moc poruchové. Vím, že se sice každému nelíbí, ale mě se velmi libí. A taky ta cena je hodně lákavá. Jednou si ho ale beztak koupím. Ono se říká, že to či ono auto je šmejd, či vrak, ale dokud to člověk opravdu sám nevyzkouší, tak věřit nebude....
xm je špička
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 08.04.2006 21:29, RE: Škoda
jindra napísal:
xm je špička
Pročítám tady různý recenze ale co mě zaujalo na XM jsou nadprůměrně výkonné motory hlavně na tu dobu2.0 8V aby měl v roce 91 96KW to je dobrý.mě se to auto taky vždy líbilo ale nekoupil bych ho kvůli těm problémům s hydraulikou.jinak to asi bude fakt pohodlí./i když á omega combi taky dobře plave/čus
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 24.10.2006 17:27, RE: Škoda
bruno napísal:
Pročítám tady různý recenze ale co mě zaujalo na XM jsou nadprůměrně výkonné motory hlavně na tu dobu2.0 8V aby měl v roce 91 96KW to je dobrý.mě se to auto taky vždy líbilo ale nekoupil bych ho kvůli těm problémům s hydraulikou.jinak to asi bude fakt pohodlí./i když á omega combi taky dobře plave/čus
lůljbvivigi
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 10.01.2008 22:04, Niekedy to bola pecka
Honza napísal:
Před pár lety jsem si XM koupil, byl to třílitr v plné výbavě, rok 1989. Je pravda, že se u něj projevily snad všechny typické problémy této značky (99% závad způsobených drobnostmi v elektroinstalaci), ale i přesto jsem se do XMka doslova zamiloval. Na svoji dobu měl výborné jízdní vlastnosti, benzínový třílitr si neřekl v průměru víc jak devět litrů, přitom se s ním dalo po dálnici jet v pohodě 220+ a na druhou stranu se rozjet s naloženým autem bez přidání plynu. Design je věc individuálního ...
Kedysi sme XM-ku mali.Bol som sice este maly,ale pamatam sa,ako na nu ludia civeli, bol to rok 90-91 a ked otec dvihol auto a vysiel na nerovnosti ci presiel cez malu riecku,padali im sanky
Bol to dvojliter v relat.plnej vybave, ale nemal kozu,ani digit.klimu,ale tak jazda bola ozaj az neskutocne komfortna.Proste bola to lod.
Auto uz nemame od roku 1998 ale stale na neho rad spominam.
na druhej strane, servis bol v tej dobe katastrofa,raz s nim bol problem a nechcel startovat a stale vybijjalo baterku-ani po roku na v !znackovom servise! nevedeli prist-kde je chyba.Nakoniec to opravil nejaky manik-casnik
Auto malo svoje muchy,ale nadcasovost a v tej dobe bezkonkurencnu komfortnu jazdu mu nikto nemoze upriet.
reagovať
1 2


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.