0
späť
 

diskuze k tématu: Citroën XM - Složitá technika si umí postavit hlavu

kategórie zaradenia témy: francouzská vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 20.02.2006 00:43, Škoda
Toho vozu je mi upřímě líto - vždycky jsem si ho chtěl koupit, ale bojím se. Proč zrovna toto auto musí být tak moc poruchové. Vím, že se sice každému nelíbí, ale mě se velmi libí. A taky ta cena je hodně lákavá. Jednou si ho ale beztak koupím. Ono se říká, že to či ono auto je šmejd, či vrak, ale dokud to člověk opravdu sám nevyzkouší, tak věřit nebude....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 20.02.2006 13:56, RE: Škoda
Emil napísal:
Toho vozu je mi upřímě líto - vždycky jsem si ho chtěl koupit, ale bojím se. Proč zrovna toto auto musí být tak moc poruchové. Vím, že se sice každému nelíbí, ale mě se velmi libí. A taky ta cena je hodně lákavá. Jednou si ho ale beztak koupím. Ono se říká, že to či ono auto je šmejd, či vrak, ale dokud to člověk opravdu sám nevyzkouší, tak věřit nebude....
prostě nevěřící Emil..:o)))
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 20.02.2006 15:29, Nevěř všemu, co se povídá
Napsal jsem sem recenzi uživatele, znám xm už nějakou tu dobu a po přečtení mojí recenze určitě změníš názor! Xm je naprosto úžasný auto...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 21.02.2006 08:21, "Neuvěřitelný" komfort?!
Jel jsem v několika XM,ale zas tak extra neuvěřitelně pohodlné to není...podvozek má moje Audi 100 doutník pohodlnější a houpavější.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 21.02.2006 08:42, RE: "Neuvěřitelný" komfort?!
Petrik napísal:
Jel jsem v několika XM,ale zas tak extra neuvěřitelně pohodlné to není...podvozek má moje Audi 100 doutník pohodlnější a houpavější.
To vykládej své babičce.Možná nová audi a XM před smrtí.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 21.02.2006 08:49, RE: "Neuvěřitelný" komfort?!
anonym napísal:
To vykládej své babičce.Možná nová audi a XM před smrtí.
Evidentně nevíš,co říkáš...no ale kdo to nevyzkoušel,nemůže porovnat. Doutník je mnohem plavnější, navíc jízda s XM nebudí vůbec pocit jízdy s limuzínou,je to prachobyčejný hatchback,ani předek nevidíš,protože je zkosenej dolů a krátkej...NE!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 21.02.2006 08:50,
A ta palubka v XM jak za krále Klacka...to i Granada z 70.let má lepší.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 21.02.2006 10:37, RE: bez předmětu
Petrik napísal:
A ta palubka v XM jak za krále Klacka...to i Granada z 70.let má lepší.
no to koncernový palubovky sou opravdu nádherný.Ješte POLO rok 2000 je zrůda.Audy mě nic neříká a ani nikdy říkat nebude ale hydropneu. v dobrým stavu mě vykládej že neni svezení.A 100 je jistě koráb to ti neberu ale seš zase jeden s těch co bude chválit všechno německý i kdyby to 50 jelo a 20litrů žralo.Palubka XM novější model jestli je hnusná tak nemá smysl se dál bavit,
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 21.02.2006 11:33, RE: bez předmětu
anonym napísal:
no to koncernový palubovky sou opravdu nádherný.Ješte POLO rok 2000 je zrůda.Audy mě nic neříká a ani nikdy říkat nebude ale hydropneu. v dobrým stavu mě vykládej že neni svezení.A 100 je jistě koráb to ti neberu ale seš zase jeden s těch co bude chválit všechno německý i kdyby to 50 jelo a 20litrů žralo.Palubka XM novější model jestli je hnusná tak nemá smysl se dál bavit,
Tak rozhodně nejsem z těch co chválí všechno německý,jak píšeš - právě naopak!Jsem zapřisáhlej příznivec amerik,ale zatím bohužel jsem neměl to štěstí z různých důvodů nějakou mít - mým snem je např. Mercury Grand Marquis...
Tohle audi beru jako náhražku za nějakou ameriku, tvarově a rozměrově je to menší amerika.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Utorok 21.02.2006 16:03, Srdeční záležitost?
Před pár lety jsem si XM koupil, byl to třílitr v plné výbavě, rok 1989. Je pravda, že se u něj projevily snad všechny typické problémy této značky (99% závad způsobených drobnostmi v elektroinstalaci), ale i přesto jsem se do XMka doslova zamiloval. Na svoji dobu měl výborné jízdní vlastnosti, benzínový třílitr si neřekl v průměru víc jak devět litrů, přitom se s ním dalo po dálnici jet v pohodě 220+ a na druhou stranu se rozjet s naloženým autem bez přidání plynu. Design je věc individuálního pohledu, za sebe říkám, že je to jedno z nejhezčích aut, co se kdy na trhu objevilo. Od té doby jsem vyzkoušel několik jiných aut v dané třídě (teď naposledy Honda Legend) a musím konstatovat, že v mnoha ohledech tyto vozy nedokázaly XMku konkurovat. Takže dneska opět uvažuju o tom, že si nějaký zachovalejší a mladší kousek koupím. Všem, kteří touží po komfortním proplouvání našich nerovných cest a jsou alespoň průměrně technicky zdatní, aby si mohli vychytat na svém autě mouchy, můžu XM jen doporučit.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 22.02.2006 11:06, RE: Srdeční záležitost?
Honza napísal:
Před pár lety jsem si XM koupil, byl to třílitr v plné výbavě, rok 1989. Je pravda, že se u něj projevily snad všechny typické problémy této značky (99% závad způsobených drobnostmi v elektroinstalaci), ale i přesto jsem se do XMka doslova zamiloval. Na svoji dobu měl výborné jízdní vlastnosti, benzínový třílitr si neřekl v průměru víc jak devět litrů, přitom se s ním dalo po dálnici jet v pohodě 220+ a na druhou stranu se rozjet s naloženým autem bez přidání plynu. Design je věc individuálního ...
Podle mě byl poslední pořádnej citroen CX...Nevím jak ta nová C6,ale C5 mě velmi zklamala-malinké sedačky,prostorově nic moc.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 23.02.2006 09:33, RE: Srdeční záležitost?
Petrik napísal:
Podle mě byl poslední pořádnej citroen CX...Nevím jak ta nová C6,ale C5 mě velmi zklamala-malinké sedačky,prostorově nic moc.
S těma náplněma, ty ceny nejsou až tak strašný, výplachovou kapalinu seženete za 690 Kč a LHM za 199 přes internet, třeba na www.olejservis.cz
Jinak auto je to parádní, pohodlný, ale musí se dát bacha na tu elektriku...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 24.02.2006 21:50, RE: "Neuvěřitelný" komfort?!
Petrik napísal:
Jel jsem v několika XM,ale zas tak extra neuvěřitelně pohodlné to není...podvozek má moje Audi 100 doutník pohodlnější a houpavější.
Asi jsi měl rozbitý hydroactiv, jinak se xm nic nevyrovná, ani doutník....
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 24.02.2006 21:57, Resumé
Prostě je to nejlepší auto, jaký jsem měl, a že jsem jich už měl dost... Včetně těch blbejch němců. Německý auta jsou absolutně bez nápadu, vždyť se podívejte na ten design, všechno na stejný brdo... A ve stáří xmka určitě žádná konkurence neni. Měl jsem taky pár drobností s elektroinstalací, ale už bych ho nikdy za nic jiného nevyměnil, možná C6. Takže xm se určitě nebojte, je to naprosto úžasný auto. A na tu palubovku, se podívej na starý audi nebo vw, samý diody, přepínače jak ze Zilu a sedíš v tom jak v ponorce!!!!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Piatok 24.02.2006 21:59, CX
CX je bezvadný auto, je to starší bráška CX, ale ten tunel uprostřed je dost nepraktický, chci si k xm koupit ještě CX a DS.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 25.02.2006 10:14, Opsané
Mno pane autore článku,všechno je opsané ze Světa Motorů,ale uplne vse bez vašeho vlastniho slova.Takove recenze jsou na dve veci!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 25.02.2006 12:15, RE: Opsané
Kenny napísal:
Mno pane autore článku,všechno je opsané ze Světa Motorů,ale uplne vse bez vašeho vlastniho slova.Takove recenze jsou na dve veci!
To bude preto, lebo pán redaktor kedysi písal (neviem či ešte náhodou aj nepíše) články do Svet motoru. Takže autorom článku je naozaj on.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 25.02.2006 12:49, RE: Opsané
Kenny napísal:
Mno pane autore článku,všechno je opsané ze Světa Motorů,ale uplne vse bez vašeho vlastniho slova.Takove recenze jsou na dve veci!
"Kolega ze Slovenska" je věrným čtenářem a má pravdu. Články pro SM kdysi dodával pan Vaculík, který je podepsán i pod články na TipCars.com. Jedná se tedy o stejného autora a tedy i o stejné texty. Díky za pochopení.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 25.02.2006 13:15, RE: Opsané
Karel - TipCars.com napísal:
"Kolega ze Slovenska" je věrným čtenářem a má pravdu. Články pro SM kdysi dodával pan Vaculík, který je podepsán i pod články na TipCars.com. Jedná se tedy o stejného autora a tedy i o stejné texty. Díky za pochopení.
pan kolega ze slovenska je hlavne vernym prudicem na strankach tipcars!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Sobota 25.02.2006 14:16, RE: Opsané
pola napísal:
pan kolega ze slovenska je hlavne vernym prudicem na strankach tipcars!
přesně tak....prudí tu kde može.
reagovať
1 2


aktualizovať
túto tému sledujete

prestať sledovať túto tému

podobné vozidlá v ponuke:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.