0
späť
 

diskuze k tématu: Je ojeté Volvo XC70 D5 s automatem to pravé?

kategórie zaradenia témy: poradna, servisní náklady, technické dotazy, ostatní
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Nedela 17.10.2010 13:42, RE: Automat
*autofans* napísal:
Automatu bych se vůbec nebál, v porovnání s výměnou dvohmotového setrvačníku který má většinou nižší životnost než automatická převodovka je cena opravy 25tKč za manuál oproti cca 40-50 tKč za komplet repasi převodovky. Navíc zmínění tisícihran na výstupu z uhlové převodovky dostává daleko více zabrat u manuálu kde je přenos výkonu skokový. AT převodka je od japonského výrobce Aisin, spolehlivost normální ale určitě nedoporučuji držet se keců výrobce a neměnit olej. Po 80-100tkm výměna za 4tKč n...
Zdravím, vlastním toto volvo XC 70, r2002, najeto nyní 295.000km, Kupoval jsem ho v roce 2007 a mělo najeto190.000km. Dodnes jsem pouze měnil olej,destičky, př. kotouče, filtry...auto jezdí bez problému, používám jej často na dálnice, kde jezdím stejně jako ostatní a spotřeba je 7,2-7,7 jak kdy. Nevím co bych na něm pochválil nebo vytknul. Jediné co můžu říct, že auta jsem vždy měníl vcelku často a toto již budu mít 4 rokem a nějak mě netrápí svědomí, že bych ho měl prodat a koupit něco jiného.........takže buď stárnu, nebo mi asi fakt vyhovuje:)).
Petr
reagovať
Kubuš
počet príspevkov4
dátum registrácie09.04.2014
Streda 09.04.2014 20:05, Zkušenost s 3.2 ???
Ahoj Kluci,

pořád se tady řeší D5. Máte někdo zkušenost z 3.2? Případně v LPG?
Chci jít o XC70 3,2 MT....

Díky Jakub

reagovať
1 2 3 4




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.