0
späť
 

diskuze k tématu: Koupit Audi A4 nebo Volvo S40?

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, vše o spotřebě, technické dotazy, ostatní, německá vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Streda 24.10.2007 16:20, RE: Volvo vs Audi
anonym napísal:
Ten tvůj názor na BMW E36 odpovídá tvý inteligenci. Chápu že nemá BMW každej rád ale tvůj názor je ubohej, nevíš o čem můuvíš, osle
Hlavně že ty to víš výborně. Pisatel má pravdu v tom, že E36 se moc nepovedli, nežíkám že to jsou nejhorší řady od BMW, ale jsou nic moc. Koroze, uvnitř velký hluk, crashtest radši ani nevidět, po fiatu seicento snad jeden z nejhorších, které Ncup kdy provedlo. Naftové motory 2.5 TDS taky radši nepotkat, někdo o nich básní, ale ve firmě jsme je před lety nakoupili a úmrtnost byla vysoká - praskaly hlavy atd.....potom interier taky žádná radost - tam Audi A4 suveréně vedli. Naopak řada E46 byla skvělá. 320D 110kW - najeto 247.000 km a žádná závada.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Štvrtok 25.10.2007 19:03, RE: a co "sestricka" volva - Mitsu Carisma
anonym napísal:
....az na to ze neni tak "reprezentativni = v zemich ceskych to je chromovana mrizka ala octavia"..........jinak stejna technika a levneji-)))
Dobrý den,
máte carismu?
potřebuji poradit, dá se sehnat ovladač el. oken? Mám rozbitý jeden přepínač. Mají svítit hodiny na přístrojovce?
Děkuji.
josef.paur(at)seznam.cz
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 28.01.2008 16:13, RE: S/V40 - motor 2.0
anonym napísal:
Mam Volvo V40 s motorem 2.0 a opravdu nepozoruji, ze by v nizkych otackach tento byl mdly. Verze 100 kW (oznaceni B4204S2) jiz ma variabilni casovani ventilu a urcite to jde poznat. Od 1500 otacek jde tocivy moment pres 160 Nm z celkovych 190.
Já asi rok jezdil s S40 2,0 100kw a to auto bych zase chtel... Frustrující byl sice pohled na palubní počítač který po natankování plné nádrže ukazoval dojezd 500km a když to člověk trošku osolil tak i to byla velmi přehnaná hodnota... Ale jinak za tu dobu jsem nemel jedinou poruchu, mel jsem model 2001 s xenonama, takže večer opravdu nádherně svítilo a na dálnici bez problému vytáhlo 230km/h... Co mu opravdu nesedelo bylo když bylo plne obsazene a melo pruzne zrychlovat na dálnici, to mě pak do pravého pruhu vytlačila i octavia tdi 66kw...
reagovať
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.