0
späť
 

diskuze k tématu: Jaké nové auto do 320 tis. Kč?

kategórie zaradenia témy: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, technické dotazy, německá vozidla, japonská vozidla, česká vozidla, německá vozidla
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.06.2008 03:03, rada
Ahoj, ještě bych ti doporučil zařadit do výběru Mazdu 2. Vyhrála v anketě světové auto roku. Menši recenzi najdeš všude. Výce radši nebudu psat, protože sam mazdu vlastním, takže bych nemohl být nestraný. Na druhou stranu auto jsem vybýral velice dlouho a vyhralo nad ostatníma :)
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.06.2008 08:37, rada
Pořiďte si Suzuki Swift, nenajdete lepší auto pokud jde o úpoměr užitná hodnota/cena. Za 320k o máte v provedení 1.3/GLX (68kw, klima, 8 airbagů, parkovací asistent, slitinová kola, navigace, zadní seddal dělaná 40:60 (rovná plocha), doupatrový kufr 213l po skopení sedadel až 562 po hanu okna), bezklíčové zamykání, deadlock, volant v kůži, integrované rádio s CD/MP3 + 6 repráčků, vyhřívaná sedadla, vynikající jízdní vlastnosti, do města i na dánici, velmi bezpečný ve své třídě, vysoká spolehlivost a má image!
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.06.2008 09:41, rada

Milá paní nejlepší rada je koupit si naši značku ŠKODA. Proč škodovku důvodů je hodně. Patří mezí ně i to,že náhradní díly jsou drahe.To všechno pominem ale značka ŠKODA jeŠKODA
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.06.2008 10:01, rada
Já jsem vybíral před rokem a něco velmi pečlivě a vyhrál Yaris 1,0,ale v současné době bych uvažoval i o té Mazdě 2 a Polu(je tam nějaká akce). Je velmi dobré si obejít prodejce a věnovat tomu více času.Ibiza ne a Fabia je prostě drahá.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.06.2008 11:41, rada
Já musím doporucit Toyotu yaris mame uplne ten prvni rocnik co se prodaval u nas doma je uz pres 8let(koupen novy)!!a zavady zadna!vse je puvodni krome penumatik a oleje a mozna vody v ostrikovacich.Mamka v nem jezdi denne nekolikrat jsem snim absolovovali cestu slany sumperk 300km v 5 lidech a da se to pro 2 lidi komfortu habadej na jakekoliv cesty. momentalne ma najeto 95tis je to motor 1.0 kdeyz stim jezdi mama tak jede za 5l(lepsi ridic mozna i min) s otcem pri zavodnim stylu 6.5 ja az 7l ale to uz dostava za usi fest,to auto proste nic nechce jezdilo se snim i pul roku bez technicke proste nikoho nenapadlo ze by to auto neco chtelo,motor 1.0 je krasne zivy ne jako muj fiat 1.4,
toto auto mohu jen doporucit a to po 8 letech zkusenosti a zcela bezproblemoveho chodu,koroze zadna nevim co tomuhle autu vytknout mozna design ,jizdni vlastnosti slusne asi i velmi dobre ale jsem zhyckany z velkych stabilnich aut.
kufr je slusny nahoru 4 kola a kdyz je clovek trochu skromnejsi tak veci pro 4 lidi se tam taky vejdou
a pochvalu zaslouzi i za bezpectnost pri jedne zavodnejsi jizde doslo ke srazce se skodou 120 .bylo to ve 100km/h rychlosti skoda 120 na odpis yaris odletl do prikopy auto i pres ohnutou predni napravu dojelo 30km domu a druhy den do servisu
servis je mozna drazsi ale kdyz ho nepotrebujete treba i 8let tak se pak muze pekne prodrazit levny servis treba u jineho vozu ktrery ho za tech 8 let navstivi nekolikrat.
zkusenosti s jinymi automobily v rodine nova audi A4 nove BMW 3,Renaul Scenic a yaris
podle me jsou toyoty opravdu velmi dobra auta jen design bych upravil ale po kvalite jsou na jednicku a neni to jen ma zkusenost
tak dobre vyberte přeji hezký den s pozdravem Tomáš
cageart@seznam.cz
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.06.2008 11:48, rada
Ta toyota Yaris je dobrá volba,ale opravdu výhodná volba je myslím opravdu Suzuki Swift,který nabídne za málo peněz opravdu hodně..
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.06.2008 12:12, rada
Doporučoval bych zvažovat koupi Fiatu Grande Punto - krásný design, výborné jízdní vlastnosti, dostatečný prostor, nízká spotřeba, zkrátka perfektní poměr cena/hodnota. Dále lze doporučit i Opel Corsa.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.06.2008 12:34, rada
A málem bych zapomněl i na 207, ta by neměla při výběru a rozhodování chybět.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.06.2008 13:15, rada
yaris nebo swift...
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.06.2008 13:28, rada
Určitě "Japonce"! /Nechápu lidi, kteří si koupí předražený šmejd Škoda.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.06.2008 15:14, rada
Kia Ceed,Citroen C4, Roomster, případně si lehce připlatit za ford Focus (nyní je v akci) nebo Toyotu Auris.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.06.2008 15:17, rada
Pořidte si velorex
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.06.2008 15:19, rada
Nebudu Vám radit konkrétní model. Jen upozorním na pár věcí. U Japonců a Korejců je výhoda většinou v nižší ceně za stejnou výbavu, na druhou stranu náhradní díly jsou dražší. Já měl Mitsubishi, ale právě kvůli dražším dílům (ikdyž je nepotřebujete tak často) a také kvůli nevhodně nízkému podvozku na naše rozbité cesty už Japonce nechci. Já bych uvažoval o Fábii, Peugotu 207, VW Polo, Ford Fiesta, Ford Fusion, Opel Corsa (pokud chcete i asiata, tak zkuste Toyotu Yaris, Mazdu 2, Mitsubishi Colt). Doporučuji Vám vybrat si podle ceny a parametrů tak 3 vozy a ty si jít vyzkoušet - jak se Vám v něm sedí, jak se Vám řídí, jak Vám vyhovuje řazení, posilovač řízení (mně vadí když je přeposilované), kolik místa zůstane vzadu za řidičem... A ještě na závěr já osobně bych si nekoupil nic třídveřového, cenový rozdíl není tak velký a pak zjistíte, že se dozadu dost špatně nastupuje
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.06.2008 15:28, rada
Trochu to podcenim. Něco kolem 275 stojí Twingo (v zajímavé výbavě). Za tuhle cenu jsou 4 bagy, manuální klima a další blbosti. Výhodou je, že to má 4 samostatná sedadla, která jsou všechna posuvná. takže si člověk vybere jestli chce mít větší kufr nebo víc místa pro lidi v zadu. To auto má nápad. Sice pro delší cesty je tam "nevhodný" motor jen s výkonem 55 kW, ale jinak je tam vše co člověk chce. To auto nemám, ale koukám po něm už nějakou dobu.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.06.2008 15:54, rada
Doporučím SEAT Ibiza. V současné době máte na výběr z dvou možností, protože na trh je uvedena dnes nejnovější verze tohoto modelu Ibiza III na nejnovějším podvozku, který ještě nikdo nemá. Ceny začínají okolo 289.900,- Kč 1,2 51kW nebo 304.900,- 14 16V 63kW + plus klimatizace. Nebo se dá zakoupit předchozí typ Ibiza II se stejnými motory od 274.900,-. Vozidlo je v koncernu Volkswagen, takže ND nejsou drahé občas se i stává, že jsou levnější než na škodovku.
Jinak Vám musím doporučit rady předchozích příspěvatelů, že nejlepší je samozřejmě si autosalony obejít a v každém vozidle se projet. Souhlasím též s těmi co píší, že díly na "japonce" jsou drahé, ano kupní cena je velice nízká, ale ten servis pokud, nehodláte vozidlo vyměnit za 3-4 roky, Vás vyjde dráž.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.06.2008 17:05, rada
Ja bych urcite doporucil Corsu.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.06.2008 17:53, rada
Mitsubishi Colt, Mazda 2, Suzuki Swift ... s poslednimi dvema je radost jezdit
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.06.2008 19:08, rada
Nove auto vubec, jsou to vyhozene prachy, do 300 tis dostanete auto uplne v te nezakladnejsi vybevy, tzn. volant a sedacky vepredu a vzadu,nic vic ve vybave necekejte. Jedine co bych doporucil je zanovni vuz z svycarska, za 300 tis dostanete max 3 roky stary auto, v plne vybave o ktere se tady malokomu sni a taky to nebude zadne mini auto ale vuz stredni tridy.
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.06.2008 20:33, rada
Zdravím, rozhodně bych neopomenul Hyundai Getz, osobně ho mám rok, motor 1,1 s klimou, centralem, 2 airbagy. Mam najeto za rok 20 000km, spotřeba pod 6litrů, maximální spokojenost. Vřele doporučuju
reagovať
neprihlásený užívateľ
počet príspevkov-
dátum registrácie-
Pondelok 16.06.2008 21:32, rada
Dobrý den, pokud jste ochotná zabloudit i do jiných značek, právě prodávám roční Suzuki Swift - silnější verzi 1,5 VVT, oranžová metalíza, ALU kola, ve výborném stavu a v plné výbavě - tudíž i s klimatizací, dálkovým centrálem, a navíc s vyhřívanými sedáky, automatickým denním svícením, 8 airbagy, vyztuženými dveřmi, aj. Je to vlastně malé velké auto, jelikož po sklopení sedáků získáte úplně rovnou plochu, kam dáte všechno potřebné. Já jsem se se swištíkem i stěhovala. Dynamičnost motoru vám umožňuje jezdit s lehkou nohou s velice slušnou spotřebou, ale pokud si chcete trochu zadivočit, vysoké otáčky swištíkovi sedí perfektně. Z nevinného maličkého miminka se stává pořádná střela...
Tak vás asi zajímá, proč ho prodávám: zkrátka musí ho vystřídat velký rodinný vůz, i když mé srdíčko se tomu brání...
Pokud byste měla zájem o další informace o svištíkovi, ozvěte se na mariuss@seznam.cz, pokud chcete spíše nové, i tak vám Suzuki Swift vřele doporučuju...
reagovať
  1 2 3 ... 7




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené.